Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
2.421
Πόντοι
456
Τσουχτερό. Λονδίνο παίρνει πιο πολλά. 150 ζητάνε και κάτι άκυρες από Λίβανο / Αίγυπτο. Από τις μέχρι τώρα εμπειρίες μου με τέτοιου είδους τρανς (ανεξάρτητες, 200+, λίγα ραντεβού, επαγγελματίες), δεν το μετάνοιωσα. Αν σκεφτείς ότι άλλες, με 150, σε βάζουν σε δωμάτιο σκοτεινό με λερωμένα σεντόνια και χρησιμοποιημένες καποτες στο πάτωμα. Τεσπα, είδωμεν.
Τελικά είναι και λίγο διασκεδαστικό το θέμα με τις τιμές.Εχω πάρει στο Πουκέτ με 1.500 μπάτ δηλαδη 42ευρώ και για 2 ώρες και 2 εκτονώσεις μία η οποία πάει Σύδνευ και μπαίνω μέσα χωρις να γνωρίζει πως ελιμαι εγώ αφού την έχω και στο line
το Ασιατικό viber) kai moy zht;aei 300 δολλάρια Αυστραλίας.Ετσι λοιπόν πάει στο Λονδίνο είναι πιό χάι κατάσταση ...
 

nasos97

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
0
Kαλησπερα επειδη δεν ηξερα που να γραψω την εμπειρια μου μ´αυτη την κοπελα τ γραφω εδω και ζηταω προκαταρκτικα συγνωμη.Αφορα αυτην εδω ,μιλησα μεσω μηνυματων μαζι της και αφου της ειχα πει οτι δεν εχω αλλη εμπειρια μαζι της ηθελα να ειναι ενεργητικη και οταν συναντηθηκαμε της ειπα οτι θα θελα να δοκιμασω και τους 2 ρολους το δωρακι της ηταν στα 70 την ωρα και μου φανηκε τιμιο.Καθαρος σχετικα χωρος στο παγκρατι κοντα στο πριαμος η κοπελα δεχτηκε στοματικο χωρις αλλα αυτη εκανε με προφυλαξη σ εμενα  πιπα 2 λεπτα  max και γενικοτερα ψιλομαζευοταν συνεχεια οταν πηγαινα να την φιλησω, μετα απο 5 λεπτα ειπαμε να παει απο πισω και ηταν ατσουμπαλη βιαζοταν να μπει και αφοτου μπηκε εχυσε σε 2 λεπτα και μετα αυτο ηταν.Οταν της ειπα να κανουμε και κατι αλλο μου ειπε οτι για κανα μισαωρο δεν μπορω να της τον ακουμπησω γιατι ποναει.Οταν ειπα να παω εγω απο πισω μου ειπε οτι δεν μου ειχαμε πει κατι τετοιο ,μετα πολλα ντυθηκα της ειπα να μου επιστρεψει καποια απ τ λεφτα πισω και σηκωθηκα να φυγω.Αυτη ηταν η δικια μου εμπειρια τωρα καποιος αλλος μπορει να ειχε διαφορετικη,εγω δεν θα τη προτεινα σε κανεναν.Αυτα καλα να περνατε.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
844
Like
359
Πόντοι
26
Τελικά είναι και λίγο διασκεδαστικό το θέμα με τις τιμές.Εχω πάρει στο Πουκέτ με 1.500 μπάτ δηλαδη 42ευρώ και για 2 ώρες και 2 εκτονώσεις μία η οποία πάει Σύδνευ και μπαίνω μέσα χωρις να γνωρίζει πως ελιμαι εγώ αφού την έχω και στο line
το Ασιατικό viber) kai moy zht;aei 300 δολλάρια Αυστραλίας.Ετσι λοιπόν πάει στο Λονδίνο είναι πιό χάι κατάσταση ...
με 2.500 baht όλη την ημέρα και από 2.000 baht οι επόμενες μέρες
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Μια σημείωση για ναυτιλομένους, για να μην πέσετε με τα μούτρα όπως έπεσα εγώ και άλλοι...

Οι δυο μεγαλύτερες ίσως φόλες σε όλο το ts-dating αποφύγετε τις όπως ο διάολος το λιβάνι, είχαν ένα σωρό αρνητικές κριτικές και αλλάζουν συνεχώς το όνομα προφίλ τους για να βγάζει error λινκ με τυχόν παλιότερες κακές κριτικές.


Μην πέσετε στην παγίδα. Εκτός του ότι είναι χάλια στις υπηρεσίες, είναι ύπουλες και θα σας φάνε χρήματα. Νομίζω ο dionst1 έβαλε πρόσφατα κριτική.

Η δεύτερη είναι και επικίνδυνη, οι φωτό είναι παραπλανητικές. Έχετε το νου σας!

Επιβεβαιώνω για την πρώτη, την Beauty-ts ή Bella. Είναι φόλα ολκής την είχα πάρει παλιότερα όταν είχε ξανάρθει. Βαριόταν που ζούσε, απ' τα πιο πεταμένα λεφτά,  .
Με την 2η δεν έχω εμπειρία, αλλά έχουν γράψει άλλοι στο παρελθόν κακές εμπειρίες.
 

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
72
Like
189
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω για την πρώτη, την Beauty-ts ή Bella. Είναι φόλα ολκής την είχα πάρει παλιότερα όταν είχε ξανάρθει. Βαριόταν που ζούσε, απ' τα πιο πεταμένα λεφτά,  .
Με την 2η δεν έχω εμπειρία, αλλά έχουν γράψει άλλοι στο παρελθόν κακές εμπειρίες.

Φέτος δε θα έρθει η Vivi Carvalho?
. Έχει χαθεί από όλα τα σοσιαλ ινστα κλπ Μακάρι να έρθει είναι πολύ καλή και η πιο ευφυής από τις Βραζιλιανες που έχω γνωρίσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Moreno

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Μια σημείωση για ναυτιλομένους, για να μην πέσετε με τα μούτρα όπως έπεσα εγώ και άλλοι...

Οι δυο μεγαλύτερες ίσως φόλες σε όλο το ts-dating αποφύγετε τις όπως ο διάολος το λιβάνι, είχαν ένα σωρό αρνητικές κριτικές και αλλάζουν συνεχώς το όνομα προφίλ τους για να βγάζει error λινκ με τυχόν παλιότερες κακές κριτικές.


Μην πέσετε στην παγίδα. Εκτός του ότι είναι χάλια στις υπηρεσίες, είναι ύπουλες και θα σας φάνε χρήματα. Νομίζω ο dionst1 έβαλε πρόσφατα κριτική.

Η δεύτερη είναι και επικίνδυνη, οι φωτό είναι παραπλανητικές. Έχετε το νου σας!
Δεν σου βγήκε με την ερινάλ και είπες να πνίξεις τον καημό σου τύπε;  :S
 

Panouliss9325

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα επειδη δεν ηξερα που να γραψω την εμπειρια μου μ´αυτη την κοπελα τ γραφω εδω και ζηταω προκαταρκτικα συγνωμη.Αφορα αυτην εδω ,μιλησα μεσω μηνυματων μαζι της και αφου της ειχα πει οτι δεν εχω αλλη εμπειρια μαζι της ηθελα να ειναι ενεργητικη και οταν συναντηθηκαμε της ειπα οτι θα θελα να δοκιμασω και τους 2 ρολους το δωρακι της ηταν στα 70 την ωρα και μου φανηκε τιμιο.Καθαρος σχετικα χωρος στο παγκρατι κοντα στο πριαμος η κοπελα δεχτηκε στοματικο χωρις αλλα αυτη εκανε με προφυλαξη σ εμενα  πιπα 2 λεπτα  max και γενικοτερα ψιλομαζευοταν συνεχεια οταν πηγαινα να την φιλησω, μετα απο 5 λεπτα ειπαμε να παει απο πισω και ηταν ατσουμπαλη βιαζοταν να μπει και αφοτου μπηκε εχυσε σε 2 λεπτα και μετα αυτο ηταν.Οταν της ειπα να κανουμε και κατι αλλο μου ειπε οτι για κανα μισαωρο δεν μπορω να της τον ακουμπησω γιατι ποναει.Οταν ειπα να παω εγω απο πισω μου ειπε οτι δεν μου ειχαμε πει κατι τετοιο ,μετα πολλα ντυθηκα της ειπα να μου επιστρεψει καποια απ τ λεφτα πισω και σηκωθηκα να φυγω.Αυτη ηταν η δικια μου εμπειρια τωρα καποιος αλλος μπορει να ειχε διαφορετικη,εγω δεν θα τη προτεινα σε κανεναν.Αυτα καλα να περνατε.
Kαλησπερα επειδη δεν ηξερα που να γραψω την εμπειρια μου μ´αυτη την κοπελα τ γραφω εδω και ζηταω προκαταρκτικα συγνωμη.Αφορα αυτην εδω ,μιλησα μεσω μηνυματων μαζι της και αφου της ειχα πει οτι δεν εχω αλλη εμπειρια μαζι της ηθελα να ειναι ενεργητικη και οταν συναντηθηκαμε της ειπα οτι θα θελα να δοκιμασω και τους 2 ρολους το δωρακι της ηταν στα 70 την ωρα και μου φανηκε τιμιο.Καθαρος σχετικα χωρος στο παγκρατι κοντα στο πριαμος η κοπελα δεχτηκε στοματικο χωρις αλλα αυτη εκανε με προφυλαξη σ εμενα  πιπα 2 λεπτα  max και γενικοτερα ψιλομαζευοταν συνεχεια οταν πηγαινα να την φιλησω, μετα απο 5 λεπτα ειπαμε να παει απο πισω και ηταν ατσουμπαλη βιαζοταν να μπει και αφοτου μπηκε εχυσε σε 2 λεπτα και μετα αυτο ηταν.Οταν της ειπα να κανουμε και κατι αλλο μου ειπε οτι για κανα μισαωρο δεν μπορω να της τον ακουμπησω γιατι ποναει.Οταν ειπα να παω εγω απο πισω μου ειπε οτι δεν μου ειχαμε πει κατι τετοιο ,μετα πολλα ντυθηκα της ειπα να μου επιστρεψει καποια απ τ λεφτα πισω και σηκωθηκα να φυγω.Αυτη ηταν η δικια μου εμπειρια τωρα καποιος αλλος μπορει να ειχε διαφορετικη,εγω δεν θα τη προτεινα σε κανεναν.Αυτα καλα να περνατε.
απο εμφανιση και προσοντα πως ηταν;
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
ξεραϊλα, τπτ καινούργιο δεν έρχεται γμτ...
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
2.421
Πόντοι
456
πολύ σωστος ο φίλος.οι τιμες ειναι οπως τα λες και γουσταρουν ακαπελα...
Ετσι ακριβώς.λλά όλη την ημέρα έχεις και εξοδα ....Πάντως εγώ επειδή πηγαίνω Πουκέτ από το 2005 έχω τις άκρες μου.Τώρα έχω ένα μικρό 21 χρονών για σχέση όχι επαγγελματία αλλά τρέχα γύρευε με το κορονοιό αν και πότε θα μπορέσουμε να πάμε....
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
66
Πόντοι
0
Ετσι ακριβώς.λλά όλη την ημέρα έχεις και εξοδα ....Πάντως εγώ επειδή πηγαίνω Πουκέτ από το 2005 έχω τις άκρες μου.Τώρα έχω ένα μικρό 21 χρονών για σχέση όχι επαγγελματία αλλά τρέχα γύρευε με το κορονοιό αν και πότε θα μπορέσουμε να πάμε....
μια απο τα ιδια.λγο κορονοιου εχουμε κανει hold on.για τα εξοδα λογικο ειναι.. παπακι αγορασα μια φορα
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Καλησπερα σας
Υπαρχει καμια γνωμη-εμπειρια?
:think:
Προ μηνος με τη σοκολατένια
Μπενω μέσα όμορφη καθαρή κοντά στο πρώτο Νεκροταφείο το σπίτι
Σφιχτή πολι κοιλιακοί και τέτοια
Γλωσσοφιλα 69ακαπελα
Αλά ρε αλανηα δεν είχε λιπαντικό , πήγε στο αλοδοματιο έφερε ένα μιαοτελιωμενο ζορηστηκα να τον παρο με πόνεσε πολύ
Μετά από λίγο βεβεα με κοπαναγε για ώρα , απολιτι γκαβλα και εργαληο
Πάμε να αλαξουμε καποτα και επειδή δεν ηχε λιοαντηρι
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Νέα άφιξη. Valentyna ή Myla Minaj.
Έχει ξανάρθει στο παρελθόν, ξέρει κανείς; Γιατί δεν τη θυμάμαι.
Και στο shemalewiki, δεν έχει καμία κριτική.
Αν ξέρει κάποιος ή πάει, ας κάνει μια ενημέρωση.
Φαίνεται ενδιαφέρον.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
iAPnaIv
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
[quote author=SheFucker link=undefined date=undefined]
iAPnaIv
[/quote]

Δεν καταλαβαίνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom