Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ti σχεση εχει η αγαπη με το σεξ?????

καμμια πιστεψε με.

απλως μετα τα 50 δεν σηκωνετε στους ανδρες και μενουν πιστοι αναγκαστικα.

αλλα πριν τα 50 δεν ειναι νορμαλ ενας ανδρας να θελει κι αλλες γυναικες σεξουαλικα?

αυτο δεν σημαινει οτι δεν αγαπαει την συντροφο του. η οτι κατι εχει τελειωσει και πρεπει να χωρισουνε.

δεν καταλαβα γιατι πρεπει να κανει σχεση με μια τσουλα και να χωρισει εναν ανθρωπο με τον οποιο

εχει επικοινωνια και εχουν περασει πολλα μαζι.
Και ποιος ειπε οτι με την τσουλα δεν εχει επικοινωνια και δεν περνανε καλα μαζη.... Εκει και αν εχει επικοινωνια...
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Είμαστε άρρωστοι ..... μόνο έτσι  εξηγώ τον Γάμο ....δεν είναι ο στόχος του άντρα ένας γάμος .....γιαυτό μετά δεν μαζευόμαστε ...της γυναίκας είναι και εμείς ακολουθούμε ....

Εχω δει γυναίκα με τη φωτογραφία της νύφη wallpaper στο κινητό της
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Γιατι γελας Δαναη ψεματα λεω
οχι Γιωργο μου δεν λες ψεματα... ειμαι μια που μπορω να το επιβεβαιωσω ... και να πω και την   αληθεια μου σε εχει φοβηθη το ματι μου.... :2funny:
Τι συμβαινη Γιωργο μου μπηκα κανονικα....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
οχι Γιωργο μου δεν λες ψεματα... ειμαι μια που μπορω να το επιβεβαιωσω ... και να πω και την   αληθεια μου σε εχει φοβηθη το ματι μου.... :2funny:
Αυτοι οι πιτσιρικαδες νομιζουν οτι πιανοντας τα 50 εχουμε γεραση δεν ξερουν ακομη τι μπορουμε να κανουμε  :pipa1: :knockinb:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Σαν συνέχεια του θρεντ του φίλου του γιατρου "αδύνατο είναι να βρεις γκόμενα" καθως όλοι μας λιγο πολυ γνωρίζουμε καποιον γνωστό που να έχει...
Εγώ ξέρω 2... και δεν έχουν σχέση και μαλακιές... ΜΟΝΟ ΣΕΞ.
Τέτοιο ψαχνω...
Αν ο φίλος θέλει και γυναίκα και γκόμενα (με σχέση)... είναι βαρυ το φορτιο!

παιδια να σημειωσω εποχη με 2 γκομενες...η μια εμενε Χαλανδρι η αλλη Πειραια..εγω πιο κοντα σε Χαλανδρι
ειχα μπερδευτει μια φορα και ειπα στην μια "αχ μωρο μου δεν μπορω να κατεβω Πειραια εχω προβλημα με το αμαξι"
και μου λεει "τι Πειραια λες βρε χαζουλη πιο πανω απο το σπιτι σου μενω!!!Χρ... μηπως εχεις κι αλλη;;;"
και να μου την λεει ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...μα το ενα...μα το αλλο...

Υ.Γ. μπορει να ΜΗΝ ειμαι ουτε παντρεμενος ουτε αρραβωνιασμενος αλλα ετσι οπως γκρινιαζε η κοπελα νομιζα οτι ημασταν 10 χρονια μαζι με 2 παιδια....
τα ειχα παιξει...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
..πρέπει να προσθέσω μία κατηγορία, που είναι σχετικά νέα για τους περισσότερους "δεσμευμένους".
Το internet, είτε μέσω msn, yahoo, και ότι σχετικό με αυτά.
...όσο αφορά τα προηγούμενα που παρέθεσα, ήθελα να μου πείτε, εάν είμαι ο ..μοναδικός ανώμαλος εδώ μέσα, που έχει καυλώσει με συγγενείς του!! ή με φίλες του ευρύ κύκλου. (και εννοούμε όλες τις γνωστές γυναίκες που γνωρίζει)
Όχι! Το είχε πει κι ο Καρβέλας εδώ και δεκαετίες!

"Σέξι θεία Λόλα! Τις νύχτες δεν μπορώ να κοιμηθώ!..." :dancing: :dancing:
 

arcans62

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όχι! Το είχε πει κι ο Καρβέλας εδώ και δεκαετίες!

"Σέξι θεία Λόλα! Τις νύχτες δεν μπορώ να κοιμηθώ!..." :dancing: :dancing:
φιλε τζειμς τι γινετε ολα καλα?
εχεις ορεξη να αναλυσουμε κανενα στοιχειο περι γαμου σημερα?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Και ποιος ειπε οτι με την τσουλα δεν εχει επικοινωνια και δεν περνανε καλα μαζη.... Εκει και αν εχει επικοινωνια...

ρε παιδι μου η τσουλα δεν θα του συμπαρασταθει στα δυσκολα.

στο δανειο.στο κομμενο μαθημα. στην τρελη μανα. στις αναποδιες της ζωης.

δεν θα του φτιαξει φαι να φαει. δεν θα τον φροντισει στα γεραματα.

γι αυτα ειναι η συντροφος.που δεν μπορεις να ευχαριστιεσαι αιωνια το σεξ.

για kinky καταστασεις, η απλα για να ερεθιζεσαι και να εξιταρεσαι υπαρχουν οι τσουλες.

να τις πηδανε και μετα να ξαναγυριζουν στο σπιτι τους με τις ορμονες στα φυσιολογικα τους. ;)
 

arcans62

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδι μου η τσουλα δεν θα του συμπαρασταθει στα δυσκολα.

στο δανειο.στο κομμενο μαθημα. στην τρελη μανα. στις αναποδιες της ζωης.

δεν θα του φτιαξει φαι να φαει. δεν θα τον φροντισει στα γεραματα.

γι αυτα ειναι η συντροφος.που δεν μπορεις να ευχαριστιεσαι αιωνια το σεξ.

για kinky καταστασεις, η απλα για να ερεθιζεσαι και να εξιταρεσαι υπαρχουν οι τσουλες.

να τις πηδανε και μετα να ξαναγυριζουν στο σπιτι τους με τις ορμονες στα φυσιολογικα τους. ;)
φιλε εισαι ακραιος πολυ.τα δικα σου τα λαθη τα εχεις σκεφτει καμια φορα? τα κανεις ολα τα παραπανω που λες?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
φιλε τζειμς τι γινετε ολα καλα?
εχεις ορεξη να αναλυσουμε κανενα στοιχειο περι γαμου σημερα?
Για πες!
Αλλά ...καταρχήν είσαι παντρεμένος?
..γιατί για να γίνεις δεκτός εδώ πρέπει να έχεις ληξ.πράξη γάμου! :2funny: :2funny: :2funny:

Μολόγα: ηλικία,οικογ κατάσταση και προτάσεις-εμπειρίες!!! :rockon:
 

arcans62

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Για πες!
Αλλά ...καταρχήν είσαι παντρεμένος?
..γιατί για να γίνεις δεκτός εδώ πρέπει να έχεις ληξ.πράξη γάμου! :2funny: :2funny: :2funny:

Μολόγα: ηλικία,οικογ κατάσταση και προτάσεις-εμπειρίες!!! :rockon:
τζειμς 30 ειμαι ελευθερος.αλλα στα παπαρια μου ολα ειμαι.να που την αληθεια δεν το σκεφτομαι σχεδον καθολου το γαμο.αν κατσει κατι καλο εκατσε.αλλα να τραβαω φιλε ταλαιπωρια για να λεω οτι παντρευτικα οπως το εκαναν χιλιαδες,δεν το κανω με τιποτα.
 
OP
OP
nikos32p

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
το ψιλογαμησατε το θρεντ..
Τι θέλει να Δαναη τρανς γαμω την κοινωνία μου? Είναι παντρεμένη ή αρραβωνιασμένη και δεν το ξέρω?
1)Ποιος έχει μια καβατζα και πως τα βγαζει περα...αυτη είναι η ουσια που ανοιξα το
θρεντ
2)Πως οι υπολοιποι ενδιαφερόμενοι παντρεμένοι θα μπλεχτουν σε ανάλογες καταστάσεις..
(να παρουν ιδεες)
Παλι μαλακιες γιατι παντρευεστε και τα σχετικα ..υπαρχουν και αλλα θρεντς που μπορειτε να τα γραψετε!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
φιλε εισαι ακραιος πολυ.τα δικα σου τα λαθη τα εχεις σκεφτει καμια φορα? τα κανεις ολα τα παραπανω που λες?

εννοειται οτι δεν θα δημοσιευσω προσωπικο βιο εδω.

τι λαθη εχω κανει?? :huh:


ποτε εγινες muted αρκανς?? τωρα??? γιατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom