Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ναι αλλα θα μπορειτε να ξενοπηδατε ανετα κυριε Γιωργο μας..... χωρις να κοιτατε καθε 2 λεπτα το κινητο σας... ουτε να κανετε εκτροπες απο το σπιτη στο κινητο.....  ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ?????  Η πρεπει να κανω και ΚΑΚΑ  οσο την γλεντησατε την γλεντησατε ποσο πια... Δεν βαρεθηκατε???
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
για να βλεπεις τοσα θρεντ μονο θεωρια ειναι μαλλον.... :headbang:


για να βλεπεις τοσα thread μαλλον πολλοι παντρεμενοι κανουν σεξ με αλλες γυναικες.

που δεν αποκλειεται να ειναι οι γυναικες αλλων αντρων. ;) ;)

μπουρδελο γιναμε. ;)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ναι οι γυναικες καθοντε και πλεκουν κουβερτα....
Ας ειναι καλα τα κουτσουβελα αλλιως θα σας ελεγα....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ναι αλλα θα μπορειτε να ξενοπηδατε ανετα κυριε Γιωργο μας..... χωρις να κοιτατε καθε 2 λεπτα το κινητο σας... ουτε να κανετε εκτροπες απο το σπιτη στο κινητο.....  ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ?????  Η πρεπει να κανω και ΚΑΚΑ
Θα μπορω να ξενοπηδαω ανετα αλλα αμα τολμας πηγαινε και πες της το  :knuppel: :knuppel: :knuppel:
Αμα κοιταμε καθε δυο λεπτα την ωρα δεν μενη χρονος για  :knockinb: την κοιταμε στο τελος και μετα λεμε τωρα τι δικαιολογια να πω στην γυναικα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Βρε τι παθαινετε.... Βρε κατι ξερουν στο εξωτερικο που παντρευονται αλλα τα κανουν ολα με τη γυναικα τους....  ΟΛΑ
τουλαχιστον τα κερατα θα ειναι ιδιου μεγεθους
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Οσο το βαρεθηκες εσυ αλλο τοσο το βαρεθηκα και εγω
Εγω δεν βαρεθηκα τιποτα.... ισα ισα.... γλενταω μεχρη την τελευταια ρανιδα του αιματος μου.... Τωρα αν ειναι παντρεμενος η ελευθερος .... παντως ειναι αληθεια οι παντρεμενοι πηδανε καλυτερα....  ΓΕΓΟΝΟΣ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Βρε τι παθαινετε.... Βρε κατι ξερουν στο εξωτερικο που παντρευονται αλλα τα κανουν ολα με τη γυναικα τους....  ΟΛΑ
τουλαχιστον τα κερατα θα ειναι ιδιου μεγεθους
Σαν τους ταρανδους ολοι με το ιδιο μεγεθος τα κερατα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω δεν βαρεθηκα τιποτα.... ισα ισα.... γλενταω μεχρη την τελευταια ρανιδα του αιματος μου.... Τωρα αν ειναι παντρεμενος η ελευθερος .... παντως ειναι αληθεια οι παντρεμενοι πηδανε καλυτερα....  ΓΕΓΟΝΟΣ
Αυτο λεω και εγω
ελα ντε γιατι οι παντρεμενοι πηδανε καλυτερα,μπορη ο νεος να εχει τη χαρη και την ομορφια αλλα ο παλιος εχει την εμπειρια
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παντως να πω κατι????  Φανταζεστε να βγαζαμε οντως κερατα και να μεγαλωναν σε καθε πραξη??? Σαν του Πινοκιο???? Μεχρη βραβειο Γκινες θα ειχαμε....
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εγω δεν βαρεθηκα τιποτα.... ισα ισα.... γλενταω μεχρη την τελευταια ρανιδα του αιματος μου.... Τωρα αν ειναι παντρεμενος η ελευθερος .... παντως ειναι αληθεια οι παντρεμενοι πηδανε καλυτερα....  ΓΕΓΟΝΟΣ


γιατι δαναη?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αυτο λεω και εγω
ελα ντε γιατι οι παντρεμενοι πηδανε καλυτερα,μπορη ο νεος να εχει τη χαρη και την ομορφια αλλα ο παλιος εχει την εμπειρια
Εχω δει και νεους παντρεμενους κατω απο 30 και αυτοι πηδανε καλα... Δεν ειναι θεμα ηλικιας νομιζω η παλιου.... Νομιζω οτι πρεπει να ειναι το οτι ζουν με μια γυναικα και κανουν τα ιδια και τα ιδια οποτε οταν πανε με αλλη κοιτανε πραγματικα να βγαλουν τα ματια τους....
Ασε που με τις αλλες κανουν πολλα περισσοτερα απο οτι με την γυναικα τους.... Ποιος θα ελεγε στην γυναικα του πχ να του γλυψη το κωλο... Στη γκομενα το λες... γιατι για να εισαι μαζη της τα κανης ολα οχι τα μισα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θα βρησκης και αφορμη κιολας μετα βρε.....  Θα τις λες....  Δεν μπορω με ενοχλουν τα κερατα σου.....
Γαμω το κερατο μου  :grin: :grin: και αμα αγριεψη και καρφωση κανα κερατο πουθενα μετα τι γινεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Νομιζω οτι πρεπει να ειναι το οτι ζουν με μια γυναικα και κανουν τα ιδια και τα ιδια οποτε οταν πανε με αλλη κοιτανε πραγματικα να βγαλουν τα ματια τους....
Ασε που με τις αλλες κανουν πολλα περισσοτερα απο οτι με την γυναικα τους....
Μα οταν τρως καθε μερα φασολαδα την βαριεσε ενω ενδιαμεσα οταν υπαρχουν κοψιδια παϊδάκια να γλυψης δεν τα βαριεσε ποτε
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ Ο ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΘΑ ΞΕΝΟΠΗΔΑΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΕ ΣΕΧ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΣ.... ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ...

Και κατι αλλο....  Πριν παντρευτη καποιος ζουσε καποια αλφα ζωη την οποια μεσα στο γαμο του την αφηνη πισω... Αυτο μετα απο καποια χρονια επανερχετε στο μυαλο του αντρα και ξαναζει εμπειριες που τις εκανε πριν παντρευτη.... Γιατι τα παθη τοιυ δεν τα ξεχναει ποτε.... Απλα τα βαζη για λιγο στην ακρη...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αυτη ειναι η αληθεια Δαναη
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εχω δει και νεους παντρεμενους κατω απο 30 και αυτοι πηδανε καλα... Δεν ειναι θεμα ηλικιας νομιζω η παλιου.... Νομιζω οτι πρεπει να ειναι το οτι ζουν με μια γυναικα και κανουν τα ιδια και τα ιδια οποτε οταν πανε με αλλη κοιτανε πραγματικα να βγαλουν τα ματια τους....
Ασε που με τις αλλες κανουν πολλα περισσοτερα απο οτι με την γυναικα τους.... Ποιος θα ελεγε στην γυναικα του πχ να του γλυψη το κωλο... Στη γκομενα το λες... γιατι για να εισαι μαζη της τα κανης ολα οχι τα μισα

αυτο οντως ισχυει. με την γυναικα σου δεν μπορεις να τα κανεις ολα.ειναι αληθεια δαναη.

ομως αυτο που ισχυει τις περισσοτερες φορες ειναι οτι μετα απο λιγα χρονια

δεν ειναι τοσο διασκεδαστικο και ερεθιστικο να κανεις ερωτα με την γυναικα σου.


καταλαβαινω τους φιλους που θελουν μια διαφορετικη κοπελα,αρκει να μην διαλυουν το σπιτι τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom