Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Eνας στους έξι συζύγους έχει... ξενοκοιμηθεί κατά τη διάρκεια του έγγαμου βίου. Oι... αυτουργοί αποδίδουν την απιστία στην υποβάθμιση της σεξουαλικής ζωής στο πλαίσιο του γάμου
ε μικρο το ποσοστο....
1 στους 6; Ωραία δημοσκόπηση! Έγκυρη! Μήπως 6 στους 6;  :S
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ντουρασελ, εχεις μια ταση να συγχωνευεις θεματα που προφανως δεν σε ενδιαφερουν. Μια χαρα ειναι το θεματακι. Αστο εκει που ειναι. Το θεμα ειναι να αποφυγουμε οπως ειπαν και παραπανω πιτσιρικαδες και ασχετους. Θα προσεθετα εγω και τις 5-10 παλιοπατσαβουρες/ψυχασθενεις που εχουν τν ταση να πετανε την μαλακια/κουτσουλια/ τους σε οποιοδηποτε θρεντ
Πιτσιρικάδες και άσχετοι με το θέμα όντως παραπλανούν αντί να διευκολύνουν τη συζήτηση. Μόνο οι παντρεμένοι και οι σοβαρά δεσμευμένοι μπορούν να πάρουν θέση αμερόληπτα. Τη στιγμή που κάποιοι είναι μόνοι για καιρό, τη βγάζουν μόνο με πουτάνες και έχουν πρόβλημα να βρουν γκόμενα ως ελεύθεροι πώς είναι δυνατόν να κατανοήσουν τον παντρεμένο που θέλει να βάλει λίγη περιπέτεια στη ζωή του;
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
1 στους 6 οντως μικρο μου φαινεται το ποσοστό.Μαλλον οι αλλοι δεν το ομολογουν.
οντως το προβλημα ειναι το ανεπαρκες και κακο σεξ που δημιουργήτε μετα απο λιγο καιρο καθως η καθημερινη τριβη και τα προβληματα, κυριως οικονομικα δημιουργουν εντάσεις και αποστροφη της σεξουαλικης διάθεσης.
κακα τα ψέμματα ο ανθρωπος δεν ειναι μονογαμικο ον οσο και να θέλει η θρησκεια να μας το επιβάλει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
1 στους 6 οντως μικρο μου φαινεται το ποσοστό.Μαλλον οι αλλοι δεν το ομολογουν.
οντως το προβλημα ειναι το ανεπαρκες και κακο σεξ που δημιουργήτε μετα απο λιγο καιρο καθως η καθημερινη τριβη και τα προβληματα, κυριως οικονομικα δημιουργουν εντάσεις και αποστροφη της σεξουαλικης διάθεσης.
κακα τα ψέμματα ο ανθρωπος δεν ειναι μονογαμικο ον οσο και να θέλει η θρησκεια να μας το επιβάλει.
τι εστι κακο σεξ;πως δηλαδη πριν ηταν καλο με την ιδια γυναικα;μηπως ειναι σεξομανεις; :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Μεταξυ μας...
φαντασου να σε πετυχουν στο δρομο και να σου κανουν γκαλοπ, η με τη γυναικα σου θα εισαι η με καποιον τελος παντων, η απλα τρεχεις και δεν προκειται να απαντησεις. Ποσοι θα καυχηθουν για τις εξωσυζυγικες τους περιπετειες???
6/6 ψηφιζω και εγω, τι να κανουμε, ειμαστε πολυγαμικα οντα!
αντε 5/6 υπάρχουν και περιεργοι!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μεταξυ μας...
φαντασου να σε πετυχουν στο δρομο και να σου κανουν γκαλοπ, η με τη γυναικα σου θα εισαι η με καποιον τελος παντων, η απλα τρεχεις και δεν προκειται να απαντησεις. Ποσοι θα καυχηθουν για τις εξωσυζυγικες τους περιπετειες???
6/6 ψηφιζω και εγω, τι να κανουμε, ειμαστε πολυγαμικα οντα!
αντε 5/6 υπάρχουν και περιεργοι!
αμα δεν ειναι η γυναικα ομως ολοι γαμιαδες ειμαστε.....κι ας μην τους σηκωνεται τους μισους...
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αχχχχχ... πονεμένη ιστορία αυτή.
Ποιος στραβός δεν θέλει το φως του!!
Επί του θέματος τώρα.
Είμαι παντρεμένος αρκετά χρόνια, και έχω κάνει τις κουτσουκέλες μου αρκετές φορές :grin:.
Η εύκολη "λεία" είναι συνήθως με συνεδέλφισες (όπου υπάρχουν φυσικά) μετά με φίλες από τον ευρύ κύκλο, και τέλος με συγγενείς, όπως θείες, εξαδέλφες.
Τα 2 πρώτα τα έχω τιμήσει, κατά τον έγγαμο βίο μου. (τη 3η περίπτωση, ...παλιά )
Σε όλες τις περιπτώσεις, η γκόμενες το ήξεραν ότι είμαι "δεσμευμένος", αλλά τι πειράζει αυτό εάν σε γουστάρουν, ή ακόμη καλλίτερα εάν και οι ίδιες είναι δεσμευμένες??
Το πρόβλημα είναι να μπορείς να ικανοποιείς αλλά ΚΑΙ να ικανοποίησε με αυτό που κάνεις, γιατί ως γνωστών  ...περί ορέξεως....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αχχχχχ... πονεμένη ιστορία αυτή.
Ποιος στραβός δεν θέλει το φως του!!
Επί του θέματος τώρα.
Είμαι παντρεμένος αρκετά χρόνια, και έχω κάνει τις κουτσουκέλες μου αρκετές φορές :grin:.
Η εύκολη "λεία" είναι συνήθως με συνεδέλφισες (όπου υπάρχουν φυσικά) μετά με φίλες από τον ευρύ κύκλο, και τέλος με συγγενείς, όπως θείες, εξαδέλφες.
Τα 2 πρώτα τα έχω τιμήσει, κατά τον έγγαμο βίο μου. (τη 3η περίπτωση, ...παλιά )
Σε όλες τις περιπτώσεις, η γκόμενες το ήξεραν ότι είμαι "δεσμευμένος", αλλά τι πειράζει αυτό εάν σε γουστάρουν, ή ακόμη καλλίτερα εάν και οι ίδιες είναι δεσμευμένες??
Το πρόβλημα είναι να μπορείς να ικανοποιείς αλλά ΚΑΙ να ικανοποίησε με αυτό που κάνεις, γιατί ως γνωστών  ...περί ορέξεως....
ρε τις τσουλες...μονο πουτσο ψαχνουν οι γυναικες τελικα ε;σε παρεσερναν φιλε στην ακολασια ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom