Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Η εύκολη "λεία" είναι συνήθως με συνεδέλφισες (όπου υπάρχουν φυσικά) μετά με φίλες από τον ευρύ κύκλο, και τέλος με συγγενείς, όπως θείες, εξαδέλφες.

όχι ρε παιδια Θείες και εξαδέφλες...ελεος :2funny: :2funny:
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
"Στην ξαδελφη και τη θεια 5 ποντους πιο βαθεια" οπως λεει και η παροιμια!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Αααα... Ωραία παροιμία...  :rockon:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
..πρέπει να προσθέσω μία κατηγορία, που είναι σχετικά νέα για τους περισσότερους "δεσμευμένους".
Το internet, είτε μέσω msn, yahoo, και ότι σχετικό με αυτά.
...όσο αφορά τα προηγούμενα που παρέθεσα, ήθελα να μου πείτε, εάν είμαι ο ..μοναδικός ανώμαλος εδώ μέσα, που έχει καυλώσει με συγγενείς του!! ή με φίλες του ευρύ κύκλου. (και εννοούμε όλες τις γνωστές γυναίκες που γνωρίζει)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
..πρέπει να προσθέσω μία κατηγορία, που είναι σχετικά νέα για τους περισσότερους "δεσμευμένους".
Το internet, είτε μέσω msn, yahoo, και ότι σχετικό με αυτά.
...όσο αφορά τα προηγούμενα που παρέθεσα, ήθελα να μου πείτε, εάν είμαι ο ..μοναδικός ανώμαλος εδώ μέσα, που έχει καυλώσει με συγγενείς του!! ή με φίλες του ευρύ κύκλου. (και εννοούμε όλες τις γνωστές γυναίκες που γνωρίζει)
Δεν είσαι, δεν είσαι, δεν είσαι, πίστεψέ με δεν είσαι........................
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
..πρέπει να προσθέσω μία κατηγορία, που είναι σχετικά νέα για τους περισσότερους "δεσμευμένους".
Το internet, είτε μέσω msn, yahoo, και ότι σχετικό με αυτά.
...όσο αφορά τα προηγούμενα που παρέθεσα, ήθελα να μου πείτε, εάν είμαι ο ..μοναδικός ανώμαλος εδώ μέσα, που έχει καυλώσει με συγγενείς του!! ή με φίλες του ευρύ κύκλου. (και εννοούμε όλες τις γνωστές γυναίκες που γνωρίζει)

Σε διαβεβαιώ πως όχι! και που είναι συγγενείς, αν το έχουν το έχουν!
Απλά δεν έχω καταφέρει ποτέ τίποτα...
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
..πρέπει να προσθέσω μία κατηγορία, που είναι σχετικά νέα για τους περισσότερους "δεσμευμένους".
Το internet, είτε μέσω msn, yahoo, και ότι σχετικό με αυτά.
...όσο αφορά τα προηγούμενα που παρέθεσα, ήθελα να μου πείτε, εάν είμαι ο ..μοναδικός ανώμαλος εδώ μέσα, που έχει καυλώσει με συγγενείς του!! ή με φίλες του ευρύ κύκλου. (και εννοούμε όλες τις γνωστές γυναίκες που γνωρίζει)

Οσο για τα MSN, yahoo κλπ, παρακαλώ ενημερώστε μας!
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Στην ξαδερφη και στην θεια, η ψωλη παει ευθεια! Αυτη την παραλλαγη ξερω!  :grin:
Οσο για ξαδερφες, θυμαμαι παλια μια φορα στην παραλια μια 2η ξαδερφη μου που οπως παιζαμε μες στα νερα μου τον σηκωσε στον ουρανο..Απομακρυνθηκα λιγο στα βαθια για ευνοητους λογους  :rolleyes:
 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στην ξαδερφη και στην θεια, η ψωλη παει ευθεια! Αυτη την παραλλαγη ξερω! 

την ειχα την ευκαιρια μικρος στα 16 που κοιμήθηκα με μια θεια μουναρα στο ιδιο κρεβατι καλοκαιρι και φορουσε μονο σλιπακι και σουτιεν και από την άλλη μερια ο μικρουλης ξαδελφουλης 5-6 χρονων που δεν καταλαβαινε τιποτα. Δυστυχως ντρεπομουνα να κανω κατι και ας με πειραζε η θεια. Το διαπιστωσα αργοτερα ποσο μαλακας ημουν όταν εμαθα ότι η θεια ξενοπηδιοταν. Τετοιες ευκαιριες μονο μια φορα σου τυχενουν και εγω την εχασα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Στην ξαδερφη και στην θεια, η ψωλη παει ευθεια! Αυτη την παραλλαγη ξερω! 

την ειχα την ευκαιρια μικρος στα 16 που κοιμήθηκα με μια θεια μουναρα στο ιδιο κρεβατι καλοκαιρι και φορουσε μονο σλιπακι και σουτιεν και από την άλλη μερια ο μικρουλης ξαδελφουλης 5-6 χρονων που δεν καταλαβαινε τιποτα. Δυστυχως ντρεπομουνα να κανω κατι και ας με πειραζε η θεια. Το διαπιστωσα αργοτερα ποσο μαλακας ημουν όταν εμαθα ότι η θεια ξενοπηδιοταν. Τετοιες ευκαιριες μονο μια φορα σου τυχενουν και εγω την εχασα  :headbang: :headbang: :headbang:
ρε φιλε την θεια σου θα πηδουσες; :headbang: :headbang:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αυτοι που ειναι σε διασταση πιανουν?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αυξανοντε τα θρεντ για τους παντρεμενους και τους αρραβωνιασμενους.... Γιατι αραγε???? Εγινε κατι???  Ξενοπηδαει τιποτα κανενας??  Μπα εεεε??? 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αυξανοντε τα θρεντ για τους παντρεμενους και τους αρραβωνιασμενους.... Γιατι αραγε???? Εγινε κατι???  Ξενοπηδαει τιποτα κανενας??  Μπα εεεε??? 
για να βλεπεις τοσα θρεντ μονο θεωρια ειναι μαλλον.... :headbang:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εγω λεω να βρειτε στη γυναικα σας κανενα γκομενο και να βρειτε την ησυχια σας....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
για να βλεπεις τοσα θρεντ μονο θεωρια ειναι μαλλον.... :headbang:
Θεωρεια????  Ειναι οι μονοι που πηδανε εκτος την γυναικα τους οτι αλλο υπαρχη και με παρα πολυ ευχαριστηση... Τωρα γιατι παντρευονται ειναι ενα αλλο ερωτημα.... Εδω κοντευουν να μας πηδησουν την Θεια και την ξαδελφη.....Τι κακο κανουν τελικα οι Τσοντες πολυ κακο..... παπαπαπα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θεωρεια????  Ειναι οι μονοι που πηδανε εκτος την γυναικα τους οτι αλλο υπαρχη και με παρα πολυ ευχαριστηση... Τωρα γιατι παντρευονται ειναι ενα αλλο ερωτημα.... Εδω κοντευουν να μας πηδησουν την Θεια και την ξαδελφη.....Τι κακο κανουν τελικα οι Τσοντες πολυ κακο..... παπαπαπα
Την γυναικα μας οτι την πηδηξαμε την πηδηξαμε αιμομικτες θα γινουμε απο εδω και περα  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom