Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τι σημασία εχει? Αν το έκανε στα 5 η στα 10 θα βγάλεις κανένα σοφο συμπέρασμα? Από την ημερα που ενας αντρας πηδάει μια γυναίκα αρχίζει η ''σεξουαλική γύρανση'' Σε άλλους κραταει 10 χρόναι σε άλλους 10 ημέρες. Ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ασχετο με το θέμα μας και κλασική γυναικεία ερώτηση.
σου λεει μηπως εκλεινε το πρωτο σιτιτουρ απο τα σκαλια της εκκλησιας περιμενοντας την νυφη; :think:
 

amerikanaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Μπαρδόν κιόλας, αλλά και οι γονείς άνθρωποι είναι.
Αν δεν ήθελε να είναι με τη μητέρα σου δεν είχε λόγο να μείνει.

Το αν παράτησε και τα παιδιά του είναι άλλο θέμα.
Μπορείς να φύγεις από τον/την σύντροφό σου, αλλά το να παρατάς τα παιδιά σου είναι εγκληματικό.
Με τα παιδια τοθ δεν εχει καμμια σχεση....δεν μασ μιλαει γιατι δεν εγκρινουμε την σχεση του...ρε παιδια...δεν με πιραξε οτι εφυγε με αλλη....με πειραξε γιατι με αυτην που σθζει ειναι στην ηλικια της αδρερφης μου....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οπως και να΄χει ο αντρας ειναι αντρας.....και την κουτσουκελα του θα κανει....και της μαλακιες του θα κανει και ας ειναι παντρεμενος....αλλα η μαγκια ειναι να μην το μυριστει η γυναικα του ετσι....και πανω απο ολα να μην χαλασει η οικογεννεια του....οχι οπως εκανα ο μαλακας ο πατερας μου, που παρατησε την μανα μου στα κρυα του λουτρου μετα απο 30 χρονια για μια με τα μισα του χρονια...ΕΛΕΟΣ!
Σε ολους μας μας αρεσουν οι μικρες οπως και να το κανουμε αλλα να μην χαλασουμε την οικογενεια,πηγε ο πατερας σου λες με μια με τα μισα του χρονια για ποσο καιρο θα μπορη να την ικανοποιη μετα τι θα κανη αυτη δεν θα παη με αλλον
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οταν μετακομησαμε Ελλαδα αρχισαν ολα....μολις επιασε δουλεια σε ξενοδοχειο....η λεγαμενη εινια Γερμανιδα.
με κρυοκωλη χοντροβαρελω γερμανιδα πηγε κι αυτος;χαρα στην γκομενα που θα ταν δηλαδη....
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Με τα παιδια τοθ δεν εχει καμμια σχεση....δεν μασ μιλαει γιατι δεν εγκρινουμε την σχεση του...ρε παιδια...δεν με πιραξε οτι εφυγε με αλλη....με πειραξε γιατι με αυτην που σθζει ειναι στην ηλικια της αδρερφης μου....

Σας στηριζει τουλάχιστον οικονομικά ή είναι παντελώς τετράποδο?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Σε ολους μας μας αρεσουν οι μικρες οπως και να το κανουμε αλλα να μην χαλασουμε την οικογενεια,πηγε ο πατερας σου λες με μια με τα μισα του χρονια για ποσο καιρο θα μπορη να την ικανοποιη μετα τι θα κανη αυτη δεν θα παη με αλλον
σωστος ο γιωργος.... :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
με πειραξε γιατι με αυτην που σθζει ειναι στην ηλικια της αδρερφης μου....

Προφανως αν ξεκωλιαζοταν με καμια γρεντζολα (αν ηταν και πιο μεγαλη σε ηλικια απο την μανα σου για να μην θιγοταν περισσοτερο ο εγωισμος της) θα ηταν ολα φινα ε?

Πιο σεμνος θα ηταν κιολας
 

amerikanaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Σε ολους μας μας αρεσουν οι μικρες οπως και να το κανουμε αλλα να μην χαλασουμε την οικογενεια,πηγε ο πατερας σου λες με μια με τα μισα του χρονια για ποσο καιρο θα μπορη να την ικανοποιη μετα τι θα κανη αυτη δεν θα παη με αλλον
Ελα ντε....οχι για πολυ....ασε που δεν εχει και μια για να την συντηρησει....
με κρυοκωλη χοντροβαρελω γερμανιδα πηγε κι αυτος;χαρα στην γκομενα που θα ταν δηλαδη....
Δυστηχως....αυτος 60 αυτη 34 και η μανα μου 55

Σας στηριζει τουλάχιστον οικονομικά ή είναι παντελώς τετράποδο?
πλακα μου κανεις?? Ειχε μουτρα να ζητησει και δανεικα!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σε ολους μας μας αρεσουν οι μικρες οπως και να το κανουμε αλλα να μην χαλασουμε την οικογενεια,πηγε ο πατερας σου λες με μια με τα μισα του χρονια για ποσο καιρο θα μπορη να την ικανοποιη μετα τι θα κανη αυτη δεν θα παη με αλλον

Ρε παιδια μισο λεπτο, μην τρελαινόμαστε κιόλας...

Αυτό το "μη χαλάσουμε το σπίτι μας" έχει φάει κόσμο και κοσμάκη...
Δε γούσταρε άλλο γάμο ο άνθρωπος τέλος, βρήκε μια γκόμενα και έφυγε.
Το τι συνέπειες είχε αυτό στη σχέση του με τα παιδιά του είναι άλλη ιστορία.

Όταν ανοίγεις σπίτι δε σημαίνει ότι θα μείνεις εκεί φυλακισμένος μια ζωή ρε πούτη, και καλά να το καταλάβω από τον ζορζ, δεν είναι και πιπίνι πλέον (σόρι ζορζ), αλλά ας μην τα σκεφτόμαστε τόσο μονόπλευρα και αδιεξοδικά τα πράγματα...

δε σας πιάνει απελπισία δηλαδή όταν σκέφτεστε έτσι; μια ζωή φυλακή και καταναγκαστικά έργα; εμένα θα με έπιανε πανικός.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Σε ολους μας μας αρεσουν οι μικρες

Εμένα δε μου αρέσουν, παραδόξως. τις βαριέμαι αφάντστα. και ας ειναι κρουστό το βυζί και η επιδερμίδα πετρα. μια καλοβαλμένη, περιποιημένη 40αρα για τους σκοπους μας ειναι η προτίμησή μου.
 

Επισκέπτης
Ελα ντε....οχι για πολυ....ασε που δεν εχει και μια για να την συντηρησει....

σιγουρα ακομα μεγαλυτερο το πληγμα για την μαμα σου να ξερει οτι τον προτιμησε για τον πουτσο του.

Δυστηχως....αυτος 60 αυτη 34 και η μανα μου 55

ε ρε οι μπαρμπαδες και τους ειχα υποτιμισει...

πλακα μου κανεις?? Ειχε μουτρα να ζητησει και δανεικα!!

εμ δεν βρηκε εκει καμια 70αρα να παιρνουσαν μπεηκα και με την συνταξη της...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όταν σας λέμε ότι σε ζευγάρια αν είναι να ξενοπηδήσει ο άντρας καλύτερα να πάει με πουτάνα(άσε που δε θεωρείται κέρατο αφού δεν υπάρχει αίσθημα συνήθως) μας λέτε μαλακίτσες.
Μετά όμως έρχονται τα διαζύγια κι οι διατροφές και ο μόνος χαμένος πλέον είναι το τυχόν παιδί.
 

amerikanaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια μισο λεπτο, μην τρελαινόμαστε κιόλας...

Αυτό το "μη χαλάσουμε το σπίτι μας" έχει φάει κόσμο και κοσμάκη...
Δε γούσταρε άλλο γάμο ο άνθρωπος τέλος, βρήκε μια γκόμενα και έφυγε.
Το τι συνέπειες είχε αυτό στη σχέση του με τα παιδιά του είναι άλλη ιστορία.

Όταν ανοίγεις σπίτι δε σημαίνει ότι θα μείνεις εκεί φυλακισμένος μια ζωή ρε πούτη, και καλά να το καταλάβω από τον ζορζ, δεν είναι και πιπίνι πλέον (σόρι ζορζ), αλλά ας μην τα σκεφτόμαστε τόσο μονόπλευρα και αδιεξοδικά τα πράγματα...

δε σας πιάνει απελπισία δηλαδή όταν σκέφτεστε έτσι; μια ζωή φυλακή και καταναγκαστικά έργα; εμένα θα με έπιανε πανικός.
Οταν φτανεις σε καποια ηλικια οπως τα 60 ιποτιθεται οτι εχεις οριμασει και εχεις κοψει της μαλακιες....δεν εισαι πλεων παιδακι.....χαιρεσαι την οικογεννεια και τα εγγονια σου
 

amerikanaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Όταν σας λέμε ότι σε ζευγάρια αν είναι να ξενοπηδήσει ο άντρας καλύτερα να πάει με πουτάνα(άσε που δε θεωρείται πήδημα αφού δεν υπάρχει αίσθημα συνήθως) μας λέτε μαλακίτσες.
Μετά όμως έρχονται τα διαζύγια κι οι διατροφές και ο μόνος χαμένος πλέον είναι το τυχόν παιδί.
Παντα τα παιδια τα πληρωνουν....δυστηχως...οποια ηλικια και αν εχουν
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
ωραιος ο γερος τις αμερικανας.
παντως για να καθετε η γκομενα μαζι του,χωρις να εχει φραγκο αυτος παει να πει οτι τον γουσταρη η γκομενα.εκτος αν ειναι πλακωμενος στα καταναλωτικα και σας τα αφησει για προικα οταν πεθανει,να πληρωσετε εσεις τα γαμησιατικα τις γκομενας. :2funny: :2funny: :2funny:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Οταν φτανεις σε καποια ηλικια οπως τα 60 ιποτιθεται οτι εχεις οριμασει και εχεις κοψει της μαλακιες....δεν εισαι πλεων παιδακι.....χαιρεσαι την οικογεννεια και τα εγγονια σου

Εχεις σκεφτει οτι εκτος απο το πανω κεφαλι...το κατω κεφαλι εχει δικη του λογικη? :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
1)μην βριζεις συνεχεια τον πουτιν,πουστη πες...
2)επι της ουσιας διαφωνω την οικογενεια την σεβομαστε αλλιως να μην κανουμε...εννοειται οτι κανουμε οικογενεια με σοβαρη σκεψη απο πριν ως προς το αλλο ατομο και οχι επιπολαια
3)εδω δεν ειδα να λεει οτι ο πατερας της εστω ηταν εγκλωβισμενος ή ασφυκτιουσε απο μια παλαβη γυναικα...εναν κλασικο μουνοδουλο τσιγγουνη που δεν εδινε λεφτα να παει σε ενα καλο μπουρδελο να του φυγουν οι ορμες περιγραφει και επιασε γκομενα ενα ξεκωλιδιον της χοντροαριας φυλης.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom