Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
τζειμς ενδιαφερων ολα αυτα που λες φιλε μου.αλλα ξαναλεω αυτο που ειπα και παλαιοτερα.
φιλαρακο εισαι μουνοδουλος μεγαλος.παντως και σε ενα βαθμο μπορω να πω οτι παρασυρθηκες απο μια βολικη κατασταση.η γυναικα στο σπιτι με τα παιδια,και εσυ ατελειωτα γαμησια με την γκομενα,και το μαγαζι να οδευει προς κλεισιμο.ωραιος ρε μαγκα μπραβο,ολα για το μουνι.
οι επιταγες και τα χρεη στο μαγαζι ετρεχαν και εσυ επαιζες με την γκομενα στο υπογειο γιατρους και νοσοκομους.αν ησουν πιτσιρικας θα ελεγα οτι ησουν μικρος ακομα.αλλα επειδη δεν εισαι λεω οτι εισαι μαλακας και μουνοδουλος.παντως και η γυναικα σου και η γκομενα φταινε και αυτες σε ενα πολυ μεγαλο βαθμο.η γυναικα σου σε ειχε εντελως χαλαρο,και η γκομενα ολη μερα γαμησια μαζι σου.πιστευω οτι θελεις να εισαι με την γυναικα σου,αλλα σε τραβανε τα γαμησια που κανει η γκομενα.αυτο ειναι ολο.

φιλε τζειμς δεν στην λεω ουτε κανω τον εξυπνο να ξερεις,σου λεω απλως κατα την γνωμη την δικη ειναι τα λαθη σου.
συνεχισε την ιστορια σου,διοτι εχω την εντυπωση οτι απο εδω και περα θα αρχισουν τα λαθη να γινοντε ολο και πιο μεγαλα και καταστροφικοτερα.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Σε όλους τους νορμάλ άντρες αρέσει το μουνί, σαφώς και στους παντρεμένους. Εγώ τους χωρίζω σε 2 κατηγορίες. Αυτούς που η σχέση τους με τη σύζυγο είναι υγιής αλλά χωλαίνει το σεξουαλικό και σε αυτούς που η σχέση είναι σκατά έτσι και αλλιώς. Τη δεύτερη περίπτωση την θεωρώ ανίατη και ψυχοφθόρα. Η δε απιστία, επιτείνει το πρόβλημα, ιδιαίτερα στις γυναίκες. Δεν το λύνει. 
Αντίθετα, είναι φυσιολογικό ένα ζευγάρι 10-15-20 ετων να έχει ατονήσει το σεξουαλικό. Τι να κάνουμε? 1-2 2ωράκια σε ένα χοτέλ με κυρία που έχει τις ίδιες ανησυχίες και τέρμα. Ούτε παραπάνω ούτε παρακάτω. Και αυτά που λένε για πιθανότητα ερώτων κλπ είναι μαλακιες. Ο συνειδητοποιημένος μοιχός δεν θα διακινδυνεύσει με τίποτα όσα έχτιζε τόσα χρόνια. Συμπάθεια, αλληλοκατανόηση, καύλα, ναι. Όχι έρωτες (με την μορφή που τον εννοούν οι γυναίκες). Απλά τα πράγματα.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Σε όλους τους νορμάλ άντρες αρέσει το μουνί, σαφώς και στους παντρεμένους. Εγώ τους χωρίζω σε 2 κατηγορίες. Αυτούς που η σχέση τους με τη σύζυγο είναι υγιής αλλά χωλαίνει το σεξουαλικό και σε αυτούς που η σχέση είναι σκατά έτσι και αλλιώς. Τη δεύτερη περίπτωση την θεωρώ ανίατη και ψυχοφθόρα. Η δε απιστία, επιτείνει το πρόβλημα, ιδιαίτερα στις γυναίκες. Δεν το λύνει. 
Αντίθετα, είναι φυσιολογικό ένα ζευγάρι 10-15-20 ετων να έχει ατονήσει το σεξουαλικό. Τι να κάνουμε? 1-2 2ωράκια σε ένα χοτέλ με κυρία που έχει τις ίδιες ανησυχίες και τέρμα. Ούτε παραπάνω ούτε παρακάτω. Και αυτά που λένε για πιθανότητα ερώτων κλπ είναι μαλακιες. Ο συνειδητοποιημένος μοιχός δεν θα διακινδυνεύσει με τίποτα όσα έχτιζε τόσα χρόνια. Συμπάθεια, αλληλοκατανόηση, καύλα, ναι. Όχι έρωτες (με την μορφή που τον εννοούν οι γυναίκες). Απλά τα πράγματα.
σωστος ρε φιλε συμφωνω μαζι σου.
αλλα ο τζειμς ειναι περιπτωση MEGA-μουνοδουλου.αυτος αν βρει και αλλη γκομενα παλι τα ιδια θα κανει.τον τζειμς τον κυριευει το μουνι ζει γιαυτο και το γαμησι.και οπως ξερεις τον πουτσο και την υπογραφη προσεχεις που τις βαζεις.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
φιλε τζειμς δεν στην λεω ουτε κανω τον εξυπνο να ξερεις,σου λεω απλως κατα την γνωμη την δικη ειναι τα λαθη σου.
συνεχισε την ιστορια σου,διοτι εχω την εντυπωση οτι απο εδω και περα θα αρχισουν τα λαθη να γινοντε ολο και πιο μεγαλα και καταστροφικοτερα.

O Τζέιμς ο φιλος μας ειναι ειδική περίπτωση. Είναι βιβλική/δραματική φιγούρα. Το μουνί, ως αυτοσκοπός και το ταξίδι έω;ς αυτο. Εμπεριέχει σαφως και αυτοκαταστροφικα στοιχεία. Τις αγαπάει ολες τις γυναικες. Δεν διαχωρίζει. Δίνει γη και υδωρ. Ξέρει τι κακό κανει αλλα υπερτερεί το παθος. Υπάρχει ένας όρος για την περίπτωσή του αλλά πρέπει να ανοιξω βιβλία και βαριέμαι.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
ορος ειναι ο εξης.
οξεια μουνιδουλιαση με αυξανουσες τασεις megaμουνοδουλιασης,και καψιμο εγκεφαλου.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Σε όλους τους νορμάλ άντρες αρέσει το μουνί, σαφώς και στους παντρεμένους.  
Αντίθετα, είναι φυσιολογικό ένα ζευγάρι 10-15-20 ετων να έχει ατονήσει το σεξουαλικό. Τι να κάνουμε? 1-2 2ωράκια σε ένα χοτέλ με κυρία που έχει τις ίδιες ανησυχίες και τέρμα. Ούτε παραπάνω ούτε παρακάτω. Και αυτά που λένε για πιθανότητα ερώτων κλπ είναι μαλακιες. Ο συνειδητοποιημένος μοιχός δεν θα διακινδυνεύσει με τίποτα όσα έχτιζε τόσα χρόνια. Συμπάθεια, αλληλοκατανόηση, καύλα, ναι. Όχι έρωτες (με την μορφή που τον εννοούν οι γυναίκες). Απλά τα πράγματα.
Σωστοτατος
ακριβως οπως τα γραφης το εφαρμοζω ειμαι 25 χρονια παντρεμενος,τον μηνα αναλογως πως θα με βολεψη 1-2 συναντησεις θα γινουν, παλιοτερα 2ωρα με ct και τωρα εδω και 3-4 μηνες με  κυρια παντρεμενη με 3 παιδια,
καθαρα μονο για την καυλα τιποτα περισσοτερο
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σωστοτατος
ακριβως οπως τα γραφης το εφαρμοζω ειμαι 25 χρονια παντρεμενος,τον μηνα αναλογως πως θα με βολεψη 1-2 συναντησεις θα γινουν, παλιοτερα 2ωρα με ct και τωρα εδω και 3-4 μηνες με  κυρια παντρεμενη με 3 παιδια,
καθαρα μονο για την καυλα τιποτα περισσοτερο

Στα πόσα χρόνια γάμου τα ξεκίνησες εσύ αυτά;  :-* :-*
 

amerikanaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Οπως και να΄χει ο αντρας ειναι αντρας.....και την κουτσουκελα του θα κανει....και της μαλακιες του θα κανει και ας ειναι παντρεμενος....αλλα η μαγκια ειναι να μην το μυριστει η γυναικα του ετσι....και πανω απο ολα να μην χαλασει η οικογεννεια του....οχι οπως εκανα ο μαλακας ο πατερας μου, που παρατησε την μανα μου στα κρυα του λουτρου μετα απο 30 χρονια για μια με τα μισα του χρονια...ΕΛΕΟΣ!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
οχι οπως εκανα ο μαλακας ο πατερας μου, που παρατησε την μανα μου στα κρυα του λουτρου μετα απο 30 χρονια για μια με τα μισα του χρονια...ΕΛΕΟΣ!

Αυτο είναι οντως pathetic. Δεν τα κάνουν Αντρες αυτά.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Οπως και να΄χει ο αντρας ειναι αντρας.....και την κουτσουκελα του θα κανει....και της μαλακιες του θα κανει και ας ειναι παντρεμενος....αλλα η μαγκια ειναι να μην το μυριστει η γυναικα του ετσι....και πανω απο ολα να μην χαλασει η οικογεννεια του....οχι οπως εκανα ο μαλακας ο πατερας μου, που παρατησε την μανα μου στα κρυα του λουτρου μετα απο 30 χρονια για μια με τα μισα του χρονια...ΕΛΕΟΣ!

Μπαρδόν κιόλας, αλλά και οι γονείς άνθρωποι είναι.
Αν δεν ήθελε να είναι με τη μητέρα σου δεν είχε λόγο να μείνει.

Το αν παράτησε και τα παιδιά του είναι άλλο θέμα.
Μπορείς να φύγεις από τον/την σύντροφό σου, αλλά το να παρατάς τα παιδιά σου είναι εγκληματικό.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Οπως και να΄χει ο αντρας ειναι αντρας.....και την κουτσουκελα του θα κανει....και της μαλακιες του θα κανει και ας ειναι παντρεμενος....αλλα η μαγκια ειναι να μην το μυριστει η γυναικα του ετσι....και πανω απο ολα να μην χαλασει η οικογεννεια του....οχι οπως εκανα ο μαλακας ο πατερας μου, που παρατησε την μανα μου στα κρυα του λουτρου μετα απο 30 χρονια για μια με τα μισα του χρονια...ΕΛΕΟΣ!
για πες την ιστορια του γερου σου?
θα εχει ενδιαφερων νομιζω.
εδω την εκανε την φαση η στην αμερικη?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οπως και να΄χει ο αντρας ειναι αντρας.....και την κουτσουκελα του θα κανει....και της μαλακιες του θα κανει και ας ειναι παντρεμενος....αλλα η μαγκια ειναι να μην το μυριστει η γυναικα του ετσι....
κι αν παει και με αλλον τον περιμενει στραπον στο σπιτι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Οπως και να΄χει ο αντρας ειναι αντρας.....και την κουτσουκελα του θα κανει....και της μαλακιες του θα κανει και ας ειναι παντρεμενος....αλλα η μαγκια ειναι να μην το μυριστει η γυναικα του ετσι....και πανω απο ολα να μην χαλασει η οικογεννεια του....οχι οπως εκανα ο μαλακας ο πατερας μου, που παρατησε την μανα μου στα κρυα του λουτρου μετα απο 30 χρονια για μια με τα μισα του χρονια...ΕΛΕΟΣ!

an διαβαζω /ακουω τετοια με γυρνανε τα μυαλα και τα ματια αναποδα!!!!!!!!

ακου εκει ο αντρας ειναι αντρας?? :tickedoff:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Στα πόσα χρόνια γάμου τα ξεκίνησες εσύ αυτά;  :-* :-*

Τι σημασία εχει? Αν το έκανε στα 5 η στα 10 θα βγάλεις κανένα σοφο συμπέρασμα? Από την ημερα που ενας αντρας πηδάει μια γυναίκα αρχίζει η ''σεξουαλική γύρανση'' Σε άλλους κραταει 10 χρόναι σε άλλους 10 ημέρες. Ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ασχετο με το θέμα μας και κλασική γυναικεία ερώτηση.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
an διαβαζω /ακουω τετοια με γυρνανε τα μυαλα και τα ματια αναποδα!!!!!!!!

ακου εκει ο αντρας ειναι αντρας?? :tickedoff:

Ο άντρακλας ο φίνος ο σωστός προφανώς δεν τιμάει τον εαυτό του, τις επιλογές του, το γάμο του  :boobies:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μπαρδόν κιόλας, αλλά και οι γονείς άνθρωποι είναι.
Αν δεν ήθελε να είναι με τη μητέρα σου δεν είχε λόγο να μείνει.

Το αν παράτησε και τα παιδιά του είναι άλλο θέμα.
Μπορείς να φύγεις από τον/την σύντροφό σου, αλλά το να παρατάς τα παιδιά σου είναι εγκληματικό.
μπουμπ εσυ κατι πρεπει να πηρες σημερα...για τσεκαρε τα φαρμακα ειναι αυτα που σου γραψε ο γιατρος ή εγινε κανα λαθος; :think:
πολυ σοβαρες αναλυσεις κανεις....
 

amerikanaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
για πες την ιστορια του γερου σου?
θα εχει ενδιαφερων νομιζω.
εδω την εκανε την φαση η στην αμερικη?
Οταν μετακομησαμε Ελλαδα αρχισαν ολα....μολις επιασε δουλεια σε ξενοδοχειο....η λεγαμενη εινια Γερμανιδα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τι σημασία εχει? Αν το έκανε στα 5 η στα 10 θα βγάλεις κανένα σοφο συμπέρασμα? Από την ημερα που ενας αντρας πηδάει μια γυναίκα αρχίζει η ''σεξουαλική γύρανση'' Σε άλλους κραταει 10 χρόναι σε άλλους 10 ημέρες. Ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ασχετο με το θέμα μας και κλασική γυναικεία ερώτηση.

Καλά, πάνε λίγο παραπέρα...
 

Επισκέπτης
Οπως και να΄χει ο αντρας ειναι αντρας.....και την κουτσουκελα του θα κανει....και της μαλακιες του θα κανει και ας ειναι παντρεμενος....αλλα η μαγκια ειναι να μην το μυριστει η γυναικα του ετσι....και πανω απο ολα να μην χαλασει η οικογεννεια του....οχι οπως εκανα ο μαλακας ο πατερας μου, που παρατησε την μανα μου στα κρυα του λουτρου μετα απο 30 χρονια για μια με τα μισα του χρονια...ΕΛΕΟΣ!

αν κερατωνε την μανα σου χωρις να το παρει χαμπαρι προφανως θα ηταν καλυτερα.Δεν θα θιγοταν και ο γυναικειος της εγωισμος.

Και εδω που τα λεμε αμα η μανα σου στα 60 της ειχε σαπισει και μπορουσε ο μερακλης ο μπαρμπας πατερας σου να φαει καμια 25αρα και για πολυ μαλιστα γιατι να μην το εκανε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom