Νέα

Μοναξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 503
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
αυτες θελουν ενα χρονο πιο μεγαλο,19αυτη,με καναν 20χρονο φλωρο θα τα εχει
Μπα μη το λες αυτό απλά δε έτυχε να τον θέλει τον γουστάρωναχυνω εκείνη τα φτιάχνουν και με μεγαλύτερους σιγά αλλά όχι πολύ μεγαλύτερους δλδ με μένα μπορεί να τα έφτιαχνε μια 19 άρα που κοντεύω τα 24 5 χρόνια σιγά το πολύ τώρα με 28 χρόνο δε ξέρω αλλάζει.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Μπα μη το λες αυτό απλά δε έτυχε να τον θέλει τον γουστάρωναχυνω εκείνη τα φτιάχνουν και με μεγαλύτερους σιγά αλλά όχι πολύ μεγαλύτερους δλδ με μένα μπορεί να τα έφτιαχνε μια 19 άρα που κοντεύω τα 24 5 χρόνια σιγά το πολύ τώρα με 28 χρόνο δε ξέρω αλλάζει.

βασικα μαλλον την τρομαξα που τον πεταξα εξω αμεσως, και μπλοκαρε κάπως, καθως η ιδια ισχυρίζεται (και το πιστευω γτ ειναι απο χωριο κ τωρα ηρθε αθηνα) ειμαι ο δευτερος που φιλαει στην ζωη της, και ο πρωτος ηταν η σχεση της που τα ειχε μαζι του απτα 15
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
βασικα μαλλον την τρομαξα που τον πεταξα εξω αμεσως, και μπλοκαρε κάπως, καθως η ιδια ισχυρίζεται (και το πιστευω γτ ειναι απο χωριο κ τωρα ηρθε αθηνα) ειμαι ο δευτερος που φιλαει στην ζωη της, και ο πρωτος ηταν η σχεση της που τα ειχε μαζι του απτα 15
μαλλον κατι τετοιο θα εγινε με τον αλλον μονο στα φιλια ειχε μεινει ?
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
οχι με τον αλλο τα ειχε 3 χρονια, τα ειχαν κανει ολα

απλα το χειριστικά λαθος κ γω ο μαλακας
αν τα ειχε κανει ολα με τον αλλον δε ειχε λογο να φοβηθει,απλα δικαιολογια βρηκε για να την κανει,μπορει να μη σε ηθελε ηλικιακα ή δε ξερω εγω τι αλλο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Η μοναξιά είναι το τίμημα που καταβάλουμε για μια ανεξάρτητη και αξιοπρεπή ζωή.
Αλλιώς θα ήμασταν παντρεμένοι = συμβιβασμενοι έως και ξεφτιλισμενοι...όλα αυτά για να "ανέβουμε κοινωνικά":woldman::upsidedown:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Συναγωνιστή @goustarwnaxunw ,ελπίζω να βλέπεις την ταινία "Ο δικηγόρος του Διαβόλου"...δεν νιώθω μόνος με μια τέτοια ταινία ...είναι πάντα μια καλή παρέα μια καλή ταινία.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
28 είναι ο γουστάρω να χύνω 23 στα 24 σε 1μησι μήνα εγώ.
Εμ για αυτο σε ενοχλεί το άνδρας κυνηγός.
Είσαι μικρός και έχεις την εντύπωση ότι αν είσαι ωραίος η αν έχεις κάτι που αξίζει τον κόπο θα ρθει η άλλη να σε προσεγγίσει.
Η μπερδεύεις τη γνησια ντόμπρα αρσενική προσέγγιση με ένα σωρό άλλα πράγματα όπως θεοποίηση της γυναίκας από κάποιους κτλ.
Είναι οι ίδιοι που κάθονται και το παίζουν ιστορία και περιμένουν την τύχη να τους στείλει θεόσταλτη μια γκόμενα.
Αυτοί θεοποιούν το μουνί και αυτοί χαλάνε την πιάτσα.
Αυτοί που επίσης όταν κάποια στιγμή τους ψαρωσει άγρια μια γκόμενα την κρατάνε μη σου πω την παντρεύονται κιόλας.
Τέλος πάντων.
Συγχωρείσαι λόγω μικρής ηλικίας και απειρίας για τις απόψεις σου.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Η μοναξιά είναι μια πολύ δύσκολη κατάσταση που λίγο πολύ όλοι την έχουμε ζήσει ή ζούμε την ώρα που μιλάμε. Πως παλεύεται; Αντιμετωπίζεται πχ κάνοντας δουλειές που απασχολούν συνεχώς το μυαλό σου, βγαίνοντας με φίλους (αν έχεις), πηγαίνοντας γυμναστήριο, βόλτα ή σε οποιαδήποτε άλλη δραστηριοτητα σου αρέσει κλπ. Γενικά το χειρότερο ειναι να μένεις σπίτι σε αυτη την περίπτωση.
Ολα αυτά όμως ειναι πρόσκαιρα- ημίμετρα . Οταν τελειώσουν μέσα στην ημέρα , που θα τελειώσουν, επιστρέφεις πάλι στην καθημερινοτητα δυστυχώς .... Μόνη οριστική λύση είναι αυτό που θα σου πουν όλοι, βρες φίλους, βρες κοπέλα κλπ.. Αλλιώς βρες τρόπους να περνάς μόνος σου καλά.
Εγώ θα λεγα τύπε κάτι άλλο:
Όχι βρες φίλους,γκόμενα
Βρες νόημα στη ζωή σου.
Συνήθως αυτό είναι κάτι που θα σε κάνει να γουστάρεις όπως μια ασχολία πέρα της δουλειάς σου κτλ
Πάντως βρες νόημα και λόγο να ξυπνάς να ανυπομονεις για κάτι.
Καλοί είναι και οι άλλοι άνθρωποι αλλά μην εξαρτας την ευτυχία σου από αυτούς γιατί είναι ασταθείς.
ειδικά οι γκόμενες.
Σήμερα σε θέλουν αύριο όχι.
Σήμερα σου χαμογελούν αύριο όχι.
Σήμερα σε κοιτάν στα μάτια αύριο όχι
Όσο για τους φίλους:αν είσαι τυχερός και κράτησες κάποια φιλιά από το σχολείο τοτε κρατά τη σα θησαυρό γιατί μετά η φιλία είναι κάτι πολύ δύσκολο.
Δε λέω αδύνατο,αλλά δύσκολο.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Βαδίζοντας στα 30 plus, έχοντας μία 20ετία δοκιμάσει σχέσεις και γάμο, κατέληξα στο ότι πρέπει να έχεις μία δουλειά που σε γεμίζει, συμφωνία με καθαριστήριο για τα ρούχα σου, οικιακή βοηθό κάποιες φορές την εβδομάδα για το σπίτι σου, call girl με συμφωνία ανά μήνα, πολλά και διάφορα χόμπι καθώς και μεγάλο κύκλο γνωστών πελατών κτλ. Με αυτό τον τρόπο δεν νιώθεις πότε μοναξιά, όσες φορές κάτι δεν μου αρέσει και με κάνει να θέλω να το αναθεωρήσω κάνω σχέση ή δοκιμάζω άλλο call girl και πανικόβλητος σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα επιστρέφω στην κανονικότητα μου την οποία επανεκτιμώ. Μοναξιά νιώθεις μόνο όταν έχεις ελεύθερο χρόνο με την έννοια του χρόνου που δεν έχεις τίποτα προγραμματισμένο σε αυτόν, είτε λόγω ταμειακών δυσχερειών είτε λόγω λάθους οργάνωσης της καθημερινότητάς σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
637
Like
1.374
Πόντοι
206
Η μοναξιά που νιώθω εγώ, είναι μάλλον παράξενη με την έννοια ότι θεωρώ τον εαυτό μου intellectual πάνω από τον μέσο όρο. Δηλαδή έχω μια γνωσιοπάθεια την οποία μου μετέδωσαν οι γονείς μου. Τα θέματα τα οποία συζητούν οι περισσότεροι άνθρωποι τα θεωρώ ευτελή. Επειδή συνήθως συζητούν (κακολογούν) για άλλους ανθρώπους, ή μιλάνε κυρίως για φαγητό (κυρίως σε ταβέρνες) κτλ.
Εμένα μαρέσουν θέματα ιστορικά, κοινωνιολογικά, ταξιδιωτικά, πολιτικά (όχι κομματικά) κτλ. Ψάχνω ανθρώπους πανεπιστήμονες κυρίως για συζήτηση, οι οποίοι είναι σπάνιοι και βρίσκω εδώ πέρα στο σάιτ.
Και βέβαια όπως όλα τα μέλη εδώ έχω κάνει ένσημα στην μπουρδελική ζωή, με την κατά βάθος προσδοκία, να αράξουμε στην μία και πολύ καλή σύντροφο των ονείρων μας την οποία διεκδικούμε σισύφεια.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Εμ για αυτο σε ενοχλεί το άνδρας κυνηγός.
Είσαι μικρός και έχεις την εντύπωση ότι αν είσαι ωραίος η αν έχεις κάτι που αξίζει τον κόπο θα ρθει η άλλη να σε προσεγγίσει.
Η μπερδεύεις τη γνησια ντόμπρα αρσενική προσέγγιση με ένα σωρό άλλα πράγματα όπως θεοποίηση της γυναίκας από κάποιους κτλ.
Είναι οι ίδιοι που κάθονται και το παίζουν ιστορία και περιμένουν την τύχη να τους στείλει θεόσταλτη μια γκόμενα.
Αυτοί θεοποιούν το μουνί και αυτοί χαλάνε την πιάτσα.
Αυτοί που επίσης όταν κάποια στιγμή τους ψαρωσει άγρια μια γκόμενα την κρατάνε μη σου πω την παντρεύονται κιόλας.
Τέλος πάντων.
Συγχωρείσαι λόγω μικρής ηλικίας και απειρίας για τις απόψεις σου.
Απλά θέλω όπως οι άντρες μιλάνε σε γυναίκες και φλερτάρουν έτσι να το κάνουν και οι γυναίκες δε είναι κακό ντε,ισότητα θέλουν οι γυναίκες που είναι?
 

oldguy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
136
Κριτικές
3
Like
781
Πόντοι
361
Η μοναξιά που νιώθω εγώ, είναι μάλλον παράξενη με την έννοια ότι θεωρώ τον εαυτό μου intellectual πάνω από τον μέσο όρο. Δηλαδή έχω μια γνωσιοπάθεια την οποία μου μετέδωσαν οι γονείς μου. Τα θέματα τα οποία συζητούν οι περισσότεροι άνθρωποι τα θεωρώ ευτελή. Επειδή συνήθως συζητούν (κακολογούν) για άλλους ανθρώπους, ή μιλάνε κυρίως για φαγητό (κυρίως σε ταβέρνες) κτλ.
Εμένα μαρέσουν θέματα ιστορικά, κοινωνιολογικά, ταξιδιωτικά, πολιτικά (όχι κομματικά) κτλ. Ψάχνω ανθρώπους πανεπιστήμονες κυρίως για συζήτηση, οι οποίοι είναι σπάνιοι και βρίσκω εδώ πέρα στο σάιτ.
Και βέβαια όπως όλα τα μέλη εδώ έχω κάνει ένσημα στην μπουρδελική ζωή, με την κατά βάθος προσδοκία, να αράξουμε στην μία και πολύ καλή σύντροφο των ονείρων μας την οποία διεκδικούμε σισύφεια.
Όπως τα λες φίλε. Και για να είμαι ειλικρινής, κι εγώ νιώθω καμιά φορά σαν ΄΄εξωγήινος΄΄ όταν δεν με αγγίζουν θέματα που για πολλούς είναι στο επίκεντρο των συζητήσεών τους. Σε κοιτάζουν περίεργα και ενίοτε σε κακοχαρακτηρίζουν. Τελικά, πρέπει να μάθουμε να ζούμε μ΄αυτό.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Απλά θέλω όπως οι άντρες μιλάνε σε γυναίκες και φλερτάρουν έτσι να το κάνουν και οι γυναίκες δε είναι κακό ντε,ισότητα θέλουν οι γυναίκες που είναι?
Οι γυναικες θελουν ισοτητα οπου τις συμφερει.
Αστες να θελουν.
Σημασια εχει οτι καθε φυλο εχει το ρολο του αιωνες τωρα και δε γινεται ν αλλαξει.
Επισης σημασια εχει να βρεις τον καλυτερο δυνατο τροπο για να γαμας εσυ(εγω,ο καθενας ατομικα) και οχι τον καλυτερο τροπο να μενεις εσυ μπακουρι και να γαμανε μονο οσοι ειναι αληταριο,πλουσιοι και διασημοι.
Αν εισαι διασημος τραγουδιστης,η γιος βιομηχανου και εμφανισης σουπερ σταρ τοτε ναι θα στην πεσουν αυτες τυπε.
Ομως αν ανηκεις στο μεσο ορο με καποια καλα,τοτε αν κατσεις με σταυρωμενα χερια θα μεινεις και με το πουλι στο χερι.
Απλα δε χρειαζεται οταν προσεγγιζεις καποια να χανεις τον αυτοσεβασμο σου η την αξιοπρεπεια σου.
Υπαρχουν τροποι που μπορεις να κανεις αξιοπρεπες παιχνιδι.
Πριν το κανεις δεχεσαι τα εξης:
-μου αρεσει να μιλαω με κοσμο,να γνωριζομαι,να φλερταρω ανεξαρτητως αποτελεσματος.
-δεν προσεγγιζω γυναικες που συνοδευονται
-ειμαι ευγενικος και ταυτοχρονα θρασυς.Ξερω που να παταω γκαζι και που φρενο.
Παραδειγμα:Εχεις κατσει εχεις μιλησει με καποια εχετε γνωριστει ειστε ωραια μαζι,ε προτεινε της να πατε βολτα.Μην αποχωρησεις παιρνοντας απλα το τηλεφωνο της.
Θα εκπλαγεις την αλλη μερα αν στειλεις που χαθηκε η μαγεια σας
Αρα παμε στον επομενο κανονα:
-οι γκομενες ειναι ασταθεις στο φλερτ.Δηλαδη εκει που σου δειχνουν ολα τα θετικα σημαδια τη μια στιγμη,ειναι ικανες την αλλη να στα παρουν ολα πισω.
Παραλογο εκ πρωτης σκεψης;
Ναι βεβαια ειναι.
Σκεψου ομως με ποσους παιζει μια ωραια κοπελα.Μαζι με σενα μιλαει και με αλλους δυο η τρεις ενω την κυνηγανε αλλοι δεκα.
Αρα οπως ευκολα ηταν θετικη μαζι σου ενα βραδυ,την αλλη μερα εξισου ευκολα αποκτα δευτερες σκεψεις και αλλαζει προτιμησεις.
Εσενα θα θεωρησει οτι σε εχει,αρα θα παει παρακατω σε αλλο "θυμα" να παιξει μαζι του μεχρι να αποφασισει αν θα του κατσει η οχι.

-Γι αυτο μη τους χαριζεσαι και ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΙΣ τα σχεδια σου για αλλη μερα.
-Ειναι ενα παιχνιδι με μικρα ποσοστα επιτυχιας.
Αν προσεγγισεις 10 και εισαι πολυ καλος σε εμφανιση και τροπο θα παρεις 6 με 7 τηλεφωνα.
Απο αυτα οι μισες θα βγουν δηλαδη οι 3 και θα πηδηξεις μια η και καμμια.
-δε χρειαζεται να σταματησεις να πηγαινεις με ιεροδουλες γιατι ανεξαρτητως απο την κατακτηση των γυναικων,ειναι ενα ωραιο σπορ.
-τις γυναικες που θα βγαλεις απο την προσπαθεια σου κρατα τες με τροπο ωστε να ειναι στανταρακια σου να τις γαμας οποτε κατσει αλλα ΜΗΝ κανεις ΣΧΕΣΗ μαζι τους.

Αυτα και αλλα πολλα.
Σε γενικες γραμμες μην καθεσαι με σταυρωμενα χερια.
Μαθε να διαβαζεις προθεσεις γυναικων αλλα και να εκδηλωνεις τις δικες σου.
Δυστυχως αν εισαι ο μεσος ανδρας και βρεθει καποια να στην πεσει ειναι κατα 99% προβληματικη.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Οι γυναικες θελουν ισοτητα οπου τις συμφερει.
Αστες να θελουν.
Σημασια εχει οτι καθε φυλο εχει το ρολο του αιωνες τωρα και δε γινεται ν αλλαξει.
Επισης σημασια εχει να βρεις τον καλυτερο δυνατο τροπο για να γαμας εσυ(εγω,ο καθενας ατομικα) και οχι τον καλυτερο τροπο να μενεις εσυ μπακουρι και να γαμανε μονο οσοι ειναι αληταριο,πλουσιοι και διασημοι.
Αν εισαι διασημος τραγουδιστης,η γιος βιομηχανου και εμφανισης σουπερ σταρ τοτε ναι θα στην πεσουν αυτες τυπε.
Ομως αν ανηκεις στο μεσο ορο με καποια καλα,τοτε αν κατσεις με σταυρωμενα χερια θα μεινεις και με το πουλι στο χερι.
Απλα δε χρειαζεται οταν προσεγγιζεις καποια να χανεις τον αυτοσεβασμο σου η την αξιοπρεπεια σου.
Υπαρχουν τροποι που μπορεις να κανεις αξιοπρεπες παιχνιδι.
Πριν το κανεις δεχεσαι τα εξης:
-μου αρεσει να μιλαω με κοσμο,να γνωριζομαι,να φλερταρω ανεξαρτητως αποτελεσματος.
-δεν προσεγγιζω γυναικες που συνοδευονται
-ειμαι ευγενικος και ταυτοχρονα θρασυς.Ξερω που να παταω γκαζι και που φρενο.
Παραδειγμα:Εχεις κατσει εχεις μιλησει με καποια εχετε γνωριστει ειστε ωραια μαζι,ε προτεινε της να πατε βολτα.Μην αποχωρησεις παιρνοντας απλα το τηλεφωνο της.
Θα εκπλαγεις την αλλη μερα αν στειλεις που χαθηκε η μαγεια σας
Αρα παμε στον επομενο κανονα:
-οι γκομενες ειναι ασταθεις στο φλερτ.Δηλαδη εκει που σου δειχνουν ολα τα θετικα σημαδια τη μια στιγμη,ειναι ικανες την αλλη να στα παρουν ολα πισω.
Παραλογο εκ πρωτης σκεψης;
Ναι βεβαια ειναι.
Σκεψου ομως με ποσους παιζει μια ωραια κοπελα.Μαζι με σενα μιλαει και με αλλους δυο η τρεις ενω την κυνηγανε αλλοι δεκα.
Αρα οπως ευκολα ηταν θετικη μαζι σου ενα βραδυ,την αλλη μερα εξισου ευκολα αποκτα δευτερες σκεψεις και αλλαζει προτιμησεις.
Εσενα θα θεωρησει οτι σε εχει,αρα θα παει παρακατω σε αλλο "θυμα" να παιξει μαζι του μεχρι να αποφασισει αν θα του κατσει η οχι.

-Γι αυτο μη τους χαριζεσαι και ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΙΣ τα σχεδια σου για αλλη μερα.
-Ειναι ενα παιχνιδι με μικρα ποσοστα επιτυχιας.
Αν προσεγγισεις 10 και εισαι πολυ καλος σε εμφανιση και τροπο θα παρεις 6 με 7 τηλεφωνα.
Απο αυτα οι μισες θα βγουν δηλαδη οι 3 και θα πηδηξεις μια η και καμμια.
-δε χρειαζεται να σταματησεις να πηγαινεις με ιεροδουλες γιατι ανεξαρτητως απο την κατακτηση των γυναικων,ειναι ενα ωραιο σπορ.
-τις γυναικες που θα βγαλεις απο την προσπαθεια σου κρατα τες με τροπο ωστε να ειναι στανταρακια σου να τις γαμας οποτε κατσει αλλα ΜΗΝ κανεις ΣΧΕΣΗ μαζι τους.

Αυτα και αλλα πολλα.
Σε γενικες γραμμες μην καθεσαι με σταυρωμενα χερια.
Μαθε να διαβαζεις προθεσεις γυναικων αλλα και να εκδηλωνεις τις δικες σου.
Δυστυχως αν εισαι ο μεσος ανδρας και βρεθει καποια να στην πεσει ειναι κατα 99% προβληματικη.
Έχω απογοητευτεί από τις έξω να σου πω και το γιατί,οι συνομιλικες μου πάνε οι περισσότερες για να μη πω όλες με καγκουρες ή κλαρινογαμπρους,αυτές οι 2 κατηγορίες είναι ξεκάθαρα nu male.Δε θέλω να το βάλω στη ίδια τρύπα που πριν το βαζαν αυτές οι αδερφαρες που πάνε.Εγω είμαι αρσενικό με σώμα γερό φάτσα αντρική και αντρικό ντύσιμο τζιν μπλούζες αντρικά πράγματα ούτε τατουάζ ούτε σκουλαρίκια ούτε Φλώρικα τέτοια,δε υπάρχει λόγος να ασχοληθώ με τις έξω που πάνε οι περισσότερες με αδερφες και όχι με άντρες.Καλυτερα οι πόρνες που πάω και μέχρι εκεί αφού οι έξω κατάντησαν γτπ επιηκως.Αν φτάσω 30-35 χρόνων θα ασχοληθώ γιατί οι 30-35 θέλουν στη πλειοψηφία άντρες φυσιολογικους και όχι φλωρουμπες ενώ οι συνομιλικες μου θέλουν στη πλειοψηφία φλωρουμπες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
22
Like
7.148
Πόντοι
3.446
Εγώ θα λεγα τύπε κάτι άλλο:
Όχι βρες φίλους,γκόμενα
Βρες νόημα στη ζωή σου.
Συνήθως αυτό είναι κάτι που θα σε κάνει να γουστάρεις όπως μια ασχολία πέρα της δουλειάς σου κτλ
Πάντως βρες νόημα και λόγο να ξυπνάς να ανυπομονεις για κάτι.
Καλοί είναι και οι άλλοι άνθρωποι αλλά μην εξαρτας την ευτυχία σου από αυτούς γιατί είναι ασταθείς.
ειδικά οι γκόμενες.
Σήμερα σε θέλουν αύριο όχι.
Σήμερα σου χαμογελούν αύριο όχι.
Σήμερα σε κοιτάν στα μάτια αύριο όχι
Όσο για τους φίλους:αν είσαι τυχερός και κράτησες κάποια φιλιά από το σχολείο τοτε κρατά τη σα θησαυρό γιατί μετά η φιλία είναι κάτι πολύ δύσκολο.
Δε λέω αδύνατο,αλλά δύσκολο.
Σωστά τα λες, συμφωνώ απολύτως. Και εγώ πιστεύω οτι πρώτα πρέπει να τα βρεις με τον εαυτό σου και μετά τα βρίσκεις και τους άλλους. Αν δεν αποδεχτείς ο ίδιος τον εαυτό σου, μην περιμένεις να σε αποδεχτούν οι άλλοι.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Έχω απογοητευτεί από τις έξω να σου πω και το γιατί,οι συνομιλικες μου πάνε οι περισσότερες για να μη πω όλες με καγκουρες ή κλαρινογαμπρους,αυτές οι 2 κατηγορίες είναι ξεκάθαρα nu male.Δε θέλω να το βάλω στη ίδια τρύπα που πριν το βαζαν αυτές οι αδερφαρες που πάνε.Εγω είμαι αρσενικό με σώμα γερό φάτσα αντρική και αντρικό ντύσιμο τζιν μπλούζες αντρικά πράγματα ούτε τατουάζ ούτε σκουλαρίκια ούτε Φλώρικα τέτοια,δε υπάρχει λόγος να ασχοληθώ με τις έξω που πάνε οι περισσότερες με αδερφες και όχι με άντρες.Καλυτερα οι πόρνες που πάω και μέχρι εκεί αφού οι έξω κατάντησαν γτπ επιηκως.Αν φτάσω 30-35 χρόνων θα ασχοληθώ γιατί οι 30-35 θέλουν στη πλειοψηφία άντρες φυσιολογικους και όχι φλωρουμπες ενώ οι συνομιλικες μου θέλουν στη πλειοψηφία φλωρουμπες.
Στα 30 με 35 απλα θα αλλαξεις ταργκετ γκρουπ.
Ακομη θα μπορεις βεβαια να χτυπας πιτσιρικες 20 αρες μια στο τοσο
Οι συνομιληκες 35 αρες ειναι κατα βαση δυο κατηγοριων.
Οι παντρεμενες που αξιζει να τις γαμας αλλα με τροπο μη τυχον και σου αρχισουν το στορυ να χωρισουν για να ειστε μαζι.
Οι ελευθερες κατα κανονα τωρα ειναι σε μεγαλο ποσοστο πυροβολημενες.
Θελουν διακαως οικογενεια και θα κανουν τα παντα γι αυτο.Εχουν απομυθοποιησει τον ερωτα και ψαχνουν ξεκαθαρα κατι αλλο απ το να ζησουν ενα παθος.
Ψαχνουν συντροφο για τεκνοποιηση αφου εχουν χορτασει ενα στολο πουτσες.
Προσεχε εδω.ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ μαζι τους.
Εκτος του οτι στα 35 σου θα εχεις να αντιμετωπισεις προβληματικες συνομιληκες,θα εχεις μεινει πισω στο θεμα προσεγγισης γυναικων.
Ειναι ας πουμε μια "τεχνη"(εγω θα την βαφτιζα αναγκαιοτητα)που καλυτερευεις με την τριβη και την ενασχοληση με αυτην.
Μετρανε πολυ οι ωρες πτησης.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Η μοναξιά είναι μια πολύ δύσκολη κατάσταση που λίγο πολύ όλοι την έχουμε ζήσει ή ζούμε την ώρα που μιλάμε. Πως παλεύεται; Αντιμετωπίζεται πχ κάνοντας δουλειές που απασχολούν συνεχώς το μυαλό σου, βγαίνοντας με φίλους (αν έχεις), πηγαίνοντας γυμναστήριο, βόλτα ή σε οποιαδήποτε άλλη δραστηριοτητα σου αρέσει κλπ. Γενικά το χειρότερο ειναι να μένεις σπίτι σε αυτη την περίπτωση.
Ολα αυτά όμως ειναι πρόσκαιρα- ημίμετρα . Οταν τελειώσουν μέσα στην ημέρα , που θα τελειώσουν, επιστρέφεις πάλι στην καθημερινοτητα δυστυχώς .... Μόνη οριστική λύση είναι αυτό που θα σου πουν όλοι, βρες φίλους, βρες κοπέλα κλπ.. Αλλιώς βρες τρόπους να περνάς μόνος σου καλά.

Όπως λες κι εσύ,και τα γυμναστήρια και όλα,είναι ημίμετρα.Η μοναξιά αν υπάρχει,πάντα θα σου υπενθυμίζει την παρουσία της.Βλέποντας άλλους που δεν είναι μόνοι τους,να κάνουν πράγματα που θα ήθελες να κάνεις κι εσύ αλλά δεν μπορείς επειδή είσαι μόνος,γενικά είναι μια κατάσταση που είτε θα σε χαλυβδώσει,είτε θα σε...ισοπεδώσει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Όπως λες κι εσύ,και τα γυμναστήρια και όλα,είναι ημίμετρα.Η μοναξιά αν υπάρχει,πάντα θα σου υπενθυμίζει την παρουσία της.Βλέποντας άλλους που δεν είναι μόνοι τους,να κάνουν πράγματα που θα ήθελες να κάνεις κι εσύ αλλά δεν μπορείς επειδή είσαι μόνος,γενικά είναι μια κατάσταση που είτε θα σε χαλυβδώσει,είτε θα σε...ισοπεδώσει.
o πρωτος λογος που ΕΣΥ εισαι μονος σου ειναι οτι εισαι μουνοπανο.
η ασχημια, η φτωχια και η ατυχια σου, ερχονται σε δευτερη μοιρα.
ΚΑΡΜΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΟΥΝΟΠΑΝΕ. ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΔΙΝΕΙΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΘΑ ΛΑΒΕΙΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom