Νέα

Με αγαπάει μια πουτάνα, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kapotas07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 982
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Για να θυμιθω :think: :think: :think: :think:

Α!!! ναι ειναι ολες πουτανες!! εκτος φυσικα απο της μαναδες μας και της αδερφες μας..
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Φενεσαι τοσο παιδακι που αν ποτε μπλεξεις με νταβατζιλικια μολις καταλαβεις τι ειναι αυτο που κανεις ειμαι σιγουρος οτι θα θελεις να βαλεις τα κλαματα...
οσοι δεν εχουν βουτηξει στα σκατα η εστω δεν τα εχουν ακουμπησει δεν ξερουν και πολλα και ευκολα λογια λενε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μπορεί όντως να είναι λίγο  :offtopic: αυτά που γράφω,αλλά είναι μια σκέψη στο μυαλό μου :sunglasses:.Αν καταφέρω και δικτυωθώ σίγουρα θα το κάνω,γιατί όντως το γουστάρω πολύ να γίνω νταβάς και το ψάχνω αρκετά ;).Στην αρχή ξεκινάς με μια πουτάνα που έχεις υπό την προστασία σου (αυτό βασικά είναι και το δύσκολο μέχρι να την βρεις) και μετά συνεχίζεις ανάλογα.Εννοείται ότι έτσι και κάνω το πρώτο βήμα έχω φύγει από αυτό το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ που λέγεται Π.Ν.Τώρα για ιδιοκτήτης νυχτερινού κέντρου φίλε δεν ξέρω τι παίζει,αλλά σίγουρα είναι πιο δύσκολο,μιας και θέλεις πολύ χρήμα για κεφάλαιο στην αρχή και καλές γνωριμίες με μπάτσους  ;) ;)

φιλαράκο καλό βόλι... θα σου χρειαστεί τη νύχτα........

Υ.Γ.
οι νταβάδες αναμεταξύ τους δεν έχουν κανόνες.......
οποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
φιλαράκο καλό βόλι... θα σου χρειαστεί τη νύχτα........

Υ.Γ.
οι νταβάδες αναμεταξύ τους δεν έχουν κανόνες.......
οποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
κανεις λαθος κανονες εχουν φιλιες δεν εχουν ο κανονας ειναι ενας υπερισχυει ο δυνατοτερος
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κανονας ειναι ενας υπερισχυει ο δυνατοτερος

αυτό είναι κανόνας δλδ;
ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα πάσο τότε. συμφωνάμε.....

επίσης έχω μια ερώτηση στον κωστάκη.... για να γίνεις νταβάς σε μια πουτάνα πρέπει πρώτα να την παρεις από κάποιον άλλο.....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
φιλαράκο καλό βόλι... θα σου χρειαστεί τη νύχτα........

Υ.Γ.
οι νταβάδες αναμεταξύ τους δεν έχουν κανόνες.......
οποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

τους κανονες φτιαχνει οποιος εχει το μεγαλυτερο κανονι  :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αυτό είναι κανόνας δλδ;
ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα πάσο τότε. συμφωνάμε.....

επίσης έχω μια ερώτηση στον κωστάκη.... για να γίνεις νταβάς σε μια πουτάνα πρέπει πρώτα να την παρεις από κάποιον άλλο.....

αμα αρχισεις να ρωτας τον κωστακη πες μου να σημειωνω σκονακι

χαχαχαχαχαχαχ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
αυτό είναι κανόνας δλδ;
ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα πάσο τότε. συμφωνάμε.....

επίσης έχω μια ερώτηση στον κωστάκη.... για να γίνεις νταβάς σε μια πουτάνα πρέπει πρώτα να την παρεις από κάποιον άλλο.....

Φίλε έκτορα σημείωσε:Όπως ισχύει παντού στη ζωή έτσι και στις πουτάνες ποτέ να μην ξεχνάς το ''ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΛΑΒΕΙΝ'' ;) ;) :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Φίλε έκτορα σημείωσε:Όπως ισχύει παντού στη ζωή έτσι και στις πουτάνες ποτέ να μην ξεχνάς το ''ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΛΑΒΕΙΝ'' ;) ;) :2funny: :2funny:
γραψτο γρηγορα δουναι να μην σε δουλευει ο εκτορας.... :sunglasses: :sunglasses:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
kostaki μία συμβουλή αν μπορώ να δώσω...αν δεν είσαι πραγματικά αποφασισμένος κι έχεις τη παραμικρή αμφιβολλία μη το κάνεις....διαφορετικά καλή τύχη θα σου χρειαστεί εκεί που πας να μπλέξεις.
Υ.Γ:Οι νταβάδες δε συνεργάζονται αλλά πάνε ο ένας να βγάλει το μάτι του άλλου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ε υπαρχουν και τα ελευθερας βοσκης :cheesy:
νομιζουν ότι είναι ελευθέρας βοσκής....
βαλβίδα εκτόνωσης είναι για να νομίζουν και οι άλλες ότι μπορουν να γίνουν ελευθέρας βοσκής....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
kostaki μία συμβουλή αν μπορώ να δώσω...αν δεν είσαι πραγματικά αποφασισμένος κι έχεις τη παραμικρή αμφιβολλία μη το κάνεις....διαφορετικά καλή τύχη θα σου χρειαστεί εκεί που πας να μπλέξεις.
Υ.Γ:Οι νταβάδες δε συνεργάζονται αλλά πάνε ο ένας να βγάλει το μάτι του άλλου
ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα τωρα απο παλια αλλα θελεις πλατες πισω σου για να μπεις εκει μεσα γι'αυτο ειπα στην αρχη αν δεν εχεις βουτηξει η δεν εχεις ακουμπησει τα σκατα δεν ξερεις εχω ισα που τα μυρισα παντως.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
νομιζουν ότι είναι ελευθέρας βοσκής....
βαλβίδα εκτόνωσης είναι για να νομίζουν και οι άλλες ότι μπορουν να γίνουν ελευθέρας βοσκής....
Και για τον Τατούλη έλεγαν ότι δε θα ανεξαρτοποιηθεί ποτέ απο τη ΝΔ αλλά ήρθε ο καιρός που την έκανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom