Νέα

Με αγαπάει μια πουτάνα, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kapotas07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 982
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anatoliz

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
182
Like
143
Πόντοι
1
Εχετε σκεφθει ποτε την δυναμη του γκομενου μιας τετοιας κοπελας, που εχει προσβαση σε ολα τα τηλεφωνα που εχει αυτη περασμενα στο κινητο της??
ειδικα οι παντρεμενοι πρεπει να το σκεφτονται αυτο, και ειδικα αυτοι που συναντωνται με κοπελες που ειναι "φτιαγμενες" κατα την διαρκεια των ραντεβου.
Σημειωτεον, οτι σχεδον ολες οι κοπελες εχουν 'καποιο" αισθημα.
 

Επισκέπτης
Σε αγαπαει 1 πουτανα?. . .Τοτε πηδα την τζαμπα αρκει να μην εχει κονδυλωματα!  :grin:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Σημειωτεον, οτι σχεδον ολες οι κοπελες εχουν 'καποιο" αισθημα.

η δε μαιρουλα η ελληνις - δεν φιλαω δεν κανω πρωκτικο, last year- τον εχει και φωτοο στο κινητο της ναα τον κοιταει οταν γαμιεται.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σε αγαπαει 1 πουτανα?

Αγαπησε την κι εσυ και κανε της παιδακια....
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδια τι εγινε με τον τυπο που εγραψε το ποστ ?

Χωρισε με την αρραβωνιαστικια του χαρην της Πουτανας ?
Παντρευτηκε με την Πουτανα ?
Η Πουτανα ειναι ακομα Πουτανα και αν ναι που... να παμε να την δουμε ?
Στην δουλεια του που τον επισκεπτηκε η πουτανα εξακολουθει να εργαζεται ή ειναι και αυτος ενα ακομα θυμα της οικονομικης κρισης ?
οεο ?


Ερωτματα που πρεπει να απαντηθουν !!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
καταρχην θελω να σας ενημερωσω για να ειμαι ειλικρινης απεναντι σας οτι τα kapotas07 ειναι κλωνος αλλου nick απλα δεν θα ηθελα να φωτογραφισω την κοπελα γιατι εχω αναφερθει στο σαιτ, εδω και 6 μηνες εχω κανει σχεση με καποια κοπελα που δουλευει σε καποιο stoudio, η κοπελα ειναι αλλοδαπη, επειδη ειμαι πανω απο μια 20 ετια στα λημερια των μπουρδελων και των στουντιο και πλεον εχω την εμπειρια να καταλαβω καποια πραγματα σας αναφερω οτι δεν προκειται για κατι επιπολεο και τα συναισθηματα της ειναι αληθινα, εγω θα σας αναφερω καποια περιστατικα και θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας απο εσας που ειστε ομοιδεατες μου, καταρχην επισκεφτηκα το στουντι προ 8 μηνου οπου πηγα με την κοπελα αυτη απο την πρωτη στιγμη μου αρεσε εμφανισιακα αλλα μου αρεσε και ο τροπος συμπεριφορας της απεναντι μου την επισκεφτηκα αλλες 4 φορες μεσα σε διαστημα 1 μηνος ενω ανταλλαξαμε και τηλεφωνα και μιλαγαμε καθημερινα πανω απο 2 ωρες στο τηλεφωνο, αναγκαστηκα και πηρα whats up για να μιλαμε τσαμπα. βγηκαμε και 2 φορες για καφε, εαπο εκει και περα ξεκιναει η ιστορια μας... θελει να με βλεπει συνεχεια με παιρνει τηλ να πηγαινω στο στουντιο και ποτε δεν πληρωνω, δινω τα λευτω στην τσατσα που υπαρχει και οταν ερχεται μεσα μου τα δινει απο τα δικα της, αυτο εχει γινει πανω απο 10 φορες, με παρακαλαει να πηγαινω απο εκει οταν εχω να παω πανω απο 1 εβδομαδα, ειναι δυσκολο να συναντιομαστε εξω συχνα καθως υπαρχουν αλλοι απο πισω μια φορα απο τις λιγες που εχουε βγει την εφερα στο χωρο εργασιας μου και γνωριζει που δουλευω, γνωριζει οτι ειμαι αρραβωνιασμενος και της ειπα οτι καποια στιγμη θα σταματησουμε να βλεπομαστε και μου ορκιστηκε οτι αθ ερθει στη δουλεια μου να με αναζητησει, δεν ξερω αματην αγαπαω , σιγουρο αυτη η πρωτογνωρη συμπεριφορα με εχι κολακεψει... μου λεει πως δεν εχει ξαναγαπησει τοσο πολυ στη ζωη της και ειναι η πρωτη φορα που πιστευω πουτανα
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...
συνεχισε να την πληρωνεις για να σε αγαπαει.....αλλιως θα αγαπησει αλλον ;)
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
ερωτηση:
εαν καποια σου εχει δωσει το κινητο της τι μπορει να σημαινει αυτο; χωρις να το εχεις ζητησει!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ερωτηση:
εαν καποια σου εχει δωσει το κινητο της τι μπορει να σημαινει αυτο; χωρις να το εχεις ζητησει!
Απο αυτο τον χωρο.... πολλα και τιποτα !!!!!!!

Αν νιωθεις οτι εχεις αυτοσυγκρατηση και μπορεις να ελεγξεις συναισθηματα και καταστασεις, προχωρα !!!!!!
Αν οχι.... τοτε ξεχασε το, απλα.....

Καλο ειναι να εισαι μετρημενος σε τετοιες φασεις και να εχεις μια επιφυλλαξη.

Μπορει να της αρεσεις και να σε γουσταρει .... οπως μπορει και να σε θελει για χορηγο
η και για να σε εκμεταλλευτει με οποιονδηποτε τροπο φανταζεσαι

Καλο ειναι να δινεις κι εσυ ευκαιριες, καθως ποτε δεν ξερεις τι μπορει να προκυψει, αλλα εχε και μια επιφυλλαξη .....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Aμα στο δωσει Ρωσιδα τι παιζει ?
χορηγια τυπε
εκτος αν εισαι ο 007 :2funny:
URL]]
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
με το που βγηκα απο το δωματιο το διεγραψα να εχω το κεφαλι μου ησυχο ειπα! παραξενευτηκα πολυ, πρωτη φορα μου δινει γυναικα τηλεφωνο χωρις να το ζητησω,μιλαγαμε αρχικα ειπε θα μου δωσει μετα καναμε οτι καναμε! και με σηκωσε να το γραψω στο κινητο μου! αλλα εγω το διεγραψα! να εκανα μαλακια;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
με το που βγηκα απο το δωματιο το διεγραψα να εχω το κεφαλι μου ησυχο ειπα! παραξενευτηκα πολυ, πρωτη φορα μου δινει γυναικα τηλεφωνο χωρις να το ζητησω,μιλαγαμε αρχικα ειπε θα μου δωσει μετα καναμε οτι καναμε! και με σηκωσε να το γραψω στο κινητο μου! αλλα εγω το διεγραψα! να εκανα μαλακια;
τυπε μαλακια εκανες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom