Νέα

Μαγκάκια που παντρεύονται ζωντοχήρες με παιδιά !!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zeljko
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 696
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
159
Πόντοι
0
Οι μεγαλυτερες ανανδρες ξεφτιλες που μπορει να κανει ενας αντρας στην ζωη του (με αυξουσα σειρα ξεφτιλας):
4. Να κανει σχεση
3. Να παντρευτεί
2. Να κανει παιδια και να τα μεγαλωσει μαζι με τη γυναικα του
1. Να μεγαλωνει τα παιδια αλλου αντρα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Τελικα οι χωρισμενες με παιδια,
ειναι συνειδητη επιλογη αρκετων αντρων βλεπω...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι μεγαλυτερες ανανδρες ξεφτιλες που μπορει να κανει ενας αντρας στην ζωη του (με αυξουσα σειρα ξεφτιλας):
4. Να κανει σχεση
3. Να παντρευτεί
2. Να κανει παιδια και να τα μεγαλωσει μαζι με τη γυναικα του
1. Να μεγαλωνει τα παιδια αλλου αντρα.

Υπερβολικός είσαι

Μόνο το 1. είναι ξεφτίλα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Όπως έχω πει πολλές φορές , έρχομαι σε επαφή με ... πολύ κόσμο!
Και ακούω πολλές ιστορίες.


Τα τελευταία χρόνια, έχει γίνει συχνό !
Το ακούω όλο και περισσότερο και τείνει να γίνει ... "αποδεκτό"
και "πολιτικά ορθό".


Αναφέρομαι σε κάτι προοδευτικά λεβεντόπαιδα , μοδάτα και μοντέρνα
που πάνε και μπλέκουν με ζωντοχήρες
(γουστάρω να χρησιμοποιώ τον όρο , γιατί είμαι σεξιστής, καθίκης, ωμός, πρωτόγονος,
χωριάτης , μπρουτάλ , φασίστας κτλ κτλ κτλ)
αλλά όχι μόνο τις ... γαμάνε, ΑΛΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ.


Ζωντοχήρες με ... έτοιμα παιδιά!



Την ατάκα αυτή , χρησιμοποιούσαν οι πατεράδες μας, των σημερινών 40+
για να περιγράψουν την ξεφτίλα που τρώνε τέτοιοι "λεβέντες".
Δυστυχώς, αυτή η γενιά των πατεράδων έχει αρχίσει να αποχωρεί από το μάταιο τούτο
κόσμο , οπότε χωρίς το κράξιμο που έριχναν , οι επόμενοι "άνδρες" κυλιούνται στη λάσπη.


Θα ήταν φυσιολογικοί τέτοιοι γάμοι, αν ήταν κι ο άλλος χωρισμένος ή χήρος.


Αλλά να είναι ελεύθερος και να φορτώνεται τα παιδιά του ... πρώην ...


Θυμίζει κάτι πολιτισμένους αμερικάνους σε ταινίες, που συναντιούνται
ο νυν και ο πρώην , χαιρετιούνται , φιλιούνται , πίνουν μαζί μπύρες
και φέρονται σαν κολλητάρια !!!!!!


ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ ;;;;


Στην Ελλάδα και στη Βαλκανική γενικότερα,
τέτοιες συναντήσεις όταν γίνονταν , έπρεπε ο ένας να κρατάει κυνηγετικό ,
ο άλλος τσεκούρι ή μαχαίρι ... και η κατάληξη να είναι
ο ένας να πηγαίνει στη χώμα και ο άλλος στη φυλακή!

Ίσως να ήταν αποδεκτό , αν ο ... "γαμπρός"
μόλις έχει βγεί από τη φυλακή ....
παλιά τον έπαιρνε από πίσω και αποφάσισε να μπει στο "φυσιολογικό δρόμο"
έχει ψώρα
είναι καμπούρης
είναι 79,5 ετών
είναι σακάτης κτλ κτλ κτλ



Αλλά να είναι νέος, υγιής, να μην είναι του περιθωρίου
και να παντρεύεται ΖΩΝΤΟΧΗΡΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ....


Είναι ανεπίτρεπτο για μένα.
Όταν με καλούν σε τέτοια ... ευτυχή γεγονότα, ποτέ δεν πηγαίνω.
Και να έλεγα ότι θα πάω , η γυναίκα μου με ... αποθαρρύνει
γιατί ξέρει ότι θα πω τίποτε χοντρό και θα γίνει της πουτάνας.
Οπότε απλά στέλνω δώρα με κάρτα και ευχές αν έχω κάποια υποχρέωση
ή γράφω την πρόσκληση του μαλακισμένου στα @@ μου τελείως!


Εσείς πως το βλέπετε ;;;



(Δεν ξέρω μήπως έπρεπε το θέμα να το είχα βάλει Κυριακή απόγευμα
αλλά και τώρα , Κυριακή ξημέρωμα είναι).
Εσύ ρε φίλε τι ζόρι τράβας ναούμε ;!;!;!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
784
Πόντοι
96
Και όμως όχι μόνο αυτό γίνεται αλλά ξέρω και κάτι νούμερα ζωντοχήρες που το παίζουν και δύσκολες ενώ έπρεπε να παρακαλάνε μήπως βρούμε κανένα άνδρα που θα κάνει το ψυχικό!
Γενικά οι ζωντοχήρες είναι καλές μόνο για ελεύθερη σχέση. Ή να θέλεις να κάνεις παιδί μαζί τους και να δεχθούν ,αλλιώς είσαι ένας μαλάκας με ημερομηνία λήξεως σε ξένη οικογένεια.Ανά πάσα στιγμή αν συμβεί κάτι θα σε πετάξουν σαν στημμένη λεμονόκουπα ! :embarrased:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Και όμως όχι μόνο αυτό γίνεται αλλά ξέρω και κάτι νούμερα ζωντοχήρες που το παίζουν και δύσκολες ενώ έπρεπε να παρακαλάνε μήπως βρούμε κανένα άνδρα που θα κάνει το ψυχικό!
Γενικά οι ζωντοχήρες είναι καλές μόνο για ελεύθερη σχέση. Ή να θέλεις να κάνεις παιδί μαζί τους και να δεχθούν ,αλλιώς είσαι ένας μαλάκας με ημερομηνία λήξεως σε ξένη οικογένεια.Ανά πάσα στιγμή αν συμβεί κάτι θα σε πετάξουν σαν στημμένη λεμονόκουπα ! :embarrased:

Ετσι ακριβως!!!!
Καταντια! Το παιζουν και δυσκολες! Που επρεπε να περιμενουν με τα ποδια ανοιχτα, παρακαλωντας!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
Να πω κι εγώ την εμπειρία μου που τα έφτιαξα με ζωντοχήρα με παιδί και παρά λίγο να πάει σοβαρά. Εγώ 33 αυτή 39 με παιδί 7 χρονών. Είχε ήδη άλλη σχέση μετά το γάμο της την οποία την τελείωσε για να τα φτιάξει μαζί μου. Το καλύτερο σεξ που έχω κάνει γενικά με διαφορά. Πολύ καβλιάρα.
1η φάση: Στην αρχή όλα καλά, σεξ και χαβαλέ μόνο και να μου λέει ότι δε θα αποφάσιζε εύκολα να μείνει με άντρα δεδομένου ότι έχει κόρη και πολλά γίνονται. Γενικά ούτε πίεση ούτε τίποτα.
2η φάση: Άρχισαν οι μαλακίες. Γιατί μιλάς ακόμα με την πρώην σου? Γιατί κοιτάς άλλες γκόμενες στο internet? Γιατί δεν απαντάς στα μηνύματα αμέσως? Είμαι μεγαλύτερη και το ξέρω ότι σε κάποια φάση θα με αφήσεις για καμιά μικρότερη
3η φάση: Μαθαίνω ότι πηδήχτηκε με άλλον. Της λέω από εδώ και πέρα ελεύθερη σχέση κι εκεί σκυλιάζει. Έκανα ένα λάθος αλλά το κατάλαβα μου λέει. Εσύ με οδήγησες εκεί με τη συμπεριφορά σου. Θέλω όμως να σε παντρευτώ και να κάνουμε παιδί. Εγώ ανένδοτος και αυτή η ιστορία πήγε για κανένα χρόνο ακόμα. Αυτή δηλαδή να προσπαθεί να με πείσει να το πάμε σοβαρά και ότι πλέον έχει καταλάβει τα λάθη της και θέλει μόνο έμενα κι εγώ να λέω όχι
4η φάση. Μαθαίνω ότι:
1) Από την αρχή της σχέσης μας τραβιόταν ακόμη με τον πρώην της
2) Πηδιόταν από πάντα με 1-2 παλιούς της "φίλους" όπως μου τους είχε παρουσιάσει
3) Ενώ ήμασταν μαζί είχε κάνει σχέση με άλλους 2 με τους οποίους πηδιόταν (και οι δύο παντρεμένοι με παιδιά)
4) Έκανε παρτούζες με τον έναν από τους 2 που τα είχε φτιάξει κι έναν φίλο του
5) Έλεγε σε φίλες της ότι επειδή ήταν σίγουρη ότι εγώ θα την άφηνα σε κάποια φάση, γιατί να μην κάνει κι αυτή τη ζωή της και να πάρει τις εμπειρίες της
6) Είχε κερατώσει ΟΛΟΥΣ τους πρώην της (και τον άντρα της)
7) Ακόμα και όταν μου είπε ότι κατάλαβε τα λάθη της (μετά το κέρατο που μου έριξε), ότι θέλει μόνο εμένα και δε θέλει να πάει με κάποιον άλλον, πάλι πήγαινε με άλλους

Συμπερασματικά, θέλω εσένα για να βολευτώ γιατί πλέον έχω καβατζάρει τα 40 αλλά σε περίπτωση που δε μου κάτσει το σκηνικό με σένα, ας έχω και τις εμπειρίες μου και ας ψάχνω ταυτόχρονα και τις εναλλακτικές μου.

Από Βριλήσσια η συγκεκριμένη κυρία. Κάποιοι μπορεί να την ξέρουν από ένα σκηνικό που είχε κάνει με έναν γκόμενο όταν δούλευε στη Wind και είχε βουήξει ολόκληρη η Αθήνα τότε


τυπε το μονο που δεν ειχε κανει το μουνετο ειναι να παιξει σε τσοντα ετσι οπως το λες :confused: :confused: :confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.437
Πόντοι
9.931
Γνωμη μου οτι ποτε δεν κάνεις σοβαρή σχέση με χωρισμένη με παιδι/παιδια, τους ξεκαθαρίζεις απο την αρχη οτι θες ελεύθερη σχέση, αν κάτσουν έκατσαν αλλιως πας για αλλα... Σιγουρα υπάρχουν και αξιόλογες περιπτώσεις που κανουν για σχεση αλλά αντε τα της βρεις.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.437
Πόντοι
9.931
Και όμως όχι μόνο αυτό γίνεται αλλά ξέρω και κάτι νούμερα ζωντοχήρες που το παίζουν και δύσκολες ενώ έπρεπε να παρακαλάνε μήπως βρούμε κανένα άνδρα που θα κάνει το ψυχικό!
Γενικά οι ζωντοχήρες είναι καλές μόνο για ελεύθερη σχέση. Ή να θέλεις να κάνεις παιδί μαζί τους και να δεχθούν ,αλλιώς είσαι ένας μαλάκας με ημερομηνία λήξεως σε ξένη οικογένεια.Ανά πάσα στιγμή αν συμβεί κάτι θα σε πετάξουν σαν στημμένη λεμονόκουπα ! :embarrased:
Αμα ειναι μουναρα γιατι να μην την παρακαλανε; πρόσφατα χωρισε μια πρωην γκομενα φιλου μου, η τυπισσα 30 χρονων μουνα με δυο παιδιά, ακούστηκε οτι την επιασε καβαλα ο ανδρας της, φαντάσου τωρα ποσοι θα κανουν ουρα για να γαμισουν και εκείνη θα διαλέγει.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τεκμηριωσε το αν θες, για να σου αποδειξω οτι κανεις λαθος.

Γιατί ξεφτίλα να κάνει σχέση;Στην Ελλάδα χωρίς σχέση σε τρώει η αγαμία

Να κάνει παιδιά και να τα μεγαλώσει με τη γυναίκα του.Αυτό αδυνατώ να το καταλάβω.Να τα μεγαλώσει με άλλη ή να μην κάνει καθόλου παιδιά;

Να παντρευτεί,αυτό άντε πες ότι είναι λάθος.Αλλά ξεφτίλα δεν μπορώ να το πω (εκτος αν είσαι εμφανίσιμος και παντρευτείς κανα χοντρόμπαζο)
 

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
159
Πόντοι
0
Γιατί ξεφτίλα να κάνει σχέση;Στην Ελλάδα χωρίς σχέση σε τρώει η αγαμία

Να κάνει παιδιά και να τα μεγαλώσει με τη γυναίκα του.Αυτό αδυνατώ να το καταλάβω.Να τα μεγαλώσει με άλλη ή να μην κάνει καθόλου παιδιά;

Να παντρευτεί,αυτό άντε πες ότι είναι λάθος.Αλλά ξεφτίλα δεν μπορώ να το πω (εκτος αν είσαι εμφανίσιμος και παντρευτείς κανα χοντρόμπαζο)
Λοιπον ξεφτιλα ειναι διοτι δινεις υπερβολικη αξια στο αιδοιο. Το ειπες και μονο σου ο μονος λογος να κανεις σχεση ειναι το να καλυψεις τις σεξουαλικες σου αναγκες. Το ιδιο ισχυει και για τα παιδια και για τον γαμο. Γαμο θελει η γυναικα οχι ο αντρας. Το ιδιο ισχυει συχνα και για τα παιδια.
Για να εχεις προσβαση στο σεξ με γυναικα πληρωνεις. Παντα.
Πληρωνεις με χρηματα, την ελευθερια σου, χρονο, αφοσιωση, προσοχη, συναισθηματα. Γραφει χιλιομετρα το κοντερ της ταριφας του σεξ. Και ολα αυτα απλα για να εχεις προσβαση στο αιδοιο. Τιποτα απο ολα αυτα δεν θελει πραγματικα ενας αντρας, ουτε γυναικα διπλα του, ουτε γαμους, ουτε παιδια και πεθερους.
Ενας αντρας χρειαζεται (λογω της ανδρικης φυσης του) μονο την ελευθερια του και προσβαση στο σεξ. Η ξεφτιλα ειναι αμεσα αναλογη του ποσους πορους θα θυσιασεις ωστε να εχεις προσβαση στο σεξ. Η σχεση ειναι θυσια της ατομικης ανδρικης ελευθεριας, που ειναι θειο δωρο, για να εχεις προσβαση στο αιδοιο. Εν ολιγοις σκεφτεσαι και πραττεις με το κατω κεφαλι, και αυτο ειναι ανανδρο και εχει καταστροφικες συνεπειες (συναισθηματικες, οικονομικες, κοινωνικες κλπ)
Η αξια του αιδοιου ειναι αυτη που της δινεις. Ειναι πιο safe να του δινεις την αξια του 20αρικου στη Φυλης, να κανεις την δουλεια σου να ξαλαφρωνεις και να εισαι κυριος, αντι να ανεχεσαι το καθε γυναιο, της υστεριες, τα γουστα της και το πρηξιμο της, για να εχεις προσβαση στο (μεταχειρισμενο, και συνηθως μετριο ή και κακο) αιδοιο της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Μαλακιες στο τετράγωνο....
Το ότι υπάρχει μουνοδουλεια στην Ευρώπη δεν σημαίνει ότι πρέπει νάναι ρεμάλι ο άντρας
Η συνταγή φυσικά δεν είναι ο παντοφλακιας
Η συνταγή είναι παντρεύεται κάπου στα 35+ αρχίζεις κ την ψάχνεις για γάμο με καμμια όχι όργιο όχι σουργελο όχι δικηγόρο όχι εφοριακός,
Μετά κάνεις οικογένεια κ κάναν απόγονο και αν σε παίρνει οικονομικά και εμφανισιακά στα 40 ξαναρχίζει το γαμπριλικι σε άσχετο χώρο κ περιοχή με πρόσχημα εργασιακές υποχρεώσεις
Τώρα αν μένεις σε μικρή επαρχιακή πόλη κ δεν μπορείς να κινηθείς σε άλλη πόλη, το ξεχνάς και γίνεσαι αναγκαστικά Παντοφλακιας
Το να τρέχεις στα μπουρδελο σαν μλκας μέχρι τα 50,60 είναι για λύπηση κι όχι για θαυμασμό
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
159
Πόντοι
0
Μαλακιες στο τετράγωνο....
Το ότι υπάρχει μουνοδουλεια στην Ευρώπη δεν σημαίνει ότι πρέπει νάναι ρεμάλι ο άντρας
Η συνταγή φυσικά δεν είναι ο παντοφλακιας
Η συνταγή είναι παντρεύεται κάπου στα 35+ αρχίζεις κ την ψάχνεις για γάμο με καμμια όχι όργιο όχι σουργελο όχι δικηγόρο όχι εφοριακός,
Μετά κάνεις οικογένεια κ κάναν απόγονο και αν σε παίρνει οικονομικά και εμφανισιακά στα 40 ξαναρχίζει το γαμπριλικι σε άσχετο χώρο κ περιοχή με πρόσχημα εργασιακές υποχρεώσεις
Τώρα αν μένεις σε μικρή επαρχιακή πόλη κ δεν μπορείς να κινηθείς σε άλλη πόλη, το ξεχνάς και γίνεσαι αναγκαστικά Παντοφλακιας
Το να τρέχεις στα μπουρδελο σαν μλκας μέχρι τα 50,60 είναι για λύπηση κι όχι για θαυμασμό
Αποψη σου και δικη σου κοσμοθεωρια (δικη σου που λεει ο λογος, η κοινωνια στην εχει επιβαλλει)

Καθε αντρας που κανει το αυτονοητο και βαζει τον εαυτο του και τις αναγκες του πανω απο το οτιδηποτε ειναι "ρεμαλι" λες, lol. Γιατι; Επειδη αυτη ειναι η κοινωνικη agenda και η κοινωνικη ρυθμιση που μας επιβαλλει η γυναικοκεντρικη κοινωνια; Λυπηρο.

Η πραγματικη και αντικειμενικη φυση του ανδρα ανθρωπου (και οχι του ντρεσαρισμενου ανδρεικελου) ειναι αυτη που περιγραφω. Ειναι στοιχειωδης βιολογια.

Και δεν ειναι καθολου για λυπηση το να πηγαινεις στα μπουρδελα στα 50 και τα 60 σου φιλε μου, το σεξ ειναι αναγκη για τον ανδρα, ας μην το δαιμονοποιουμε και το ντροπιαζουμε. Για την ιστορια παντως, αν εισαι επιτυχημενος ανδρας (που αυτος θα πρεπει να ειναι ο κυριος στοχος στη ζωη σου), δεν θα εχεις λογο να πηγαινεις στα μπουρδελα σε αυτην την ηλικια.Σεξ θα παιρνεις γιατι θα εχεις λεφτα να παιρνεις call girls και θα στην πεφτουν και γυναικες πολυ μικροτερες που θα θελουν ενα μεριδιο της επιτυχημενης ζωης σου. Τις πουλας παραμυθι, τις πηδας, τις γραφεις, rinse repeat.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Ειναι καποιες ζωντοχηρες παντως, φωτια και λαβα!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Μαλακιες στο τετράγωνο....
Το ότι υπάρχει μουνοδουλεια στην Ευρώπη δεν σημαίνει ότι πρέπει νάναι ρεμάλι ο άντρας
Η συνταγή φυσικά δεν είναι ο παντοφλακιας
Η συνταγή είναι παντρεύεται κάπου στα 35+ αρχίζεις κ την ψάχνεις για γάμο με καμμια όχι όργιο όχι σουργελο όχι δικηγόρο όχι εφοριακός,
Μετά κάνεις οικογένεια κ κάναν απόγονο και αν σε παίρνει οικονομικά και εμφανισιακά στα 40 ξαναρχίζει το γαμπριλικι σε άσχετο χώρο κ περιοχή με πρόσχημα εργασιακές υποχρεώσεις
Τώρα αν μένεις σε μικρή επαρχιακή πόλη κ δεν μπορείς να κινηθείς σε άλλη πόλη, το ξεχνάς και γίνεσαι αναγκαστικά Παντοφλακιας
Το να τρέχεις στα μπουρδελο σαν μλκας μέχρι τα 50,60 είναι για λύπηση κι όχι για θαυμασμό

Αψογα τα λες! Συμφωνω και επαυξανω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom