Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μα ακους αλλες αποψεις ολη την ωρα.....μια οι γυναικες τρωγονται οτι οι αντρες ειναι μονιμως κουρασμενοι και δεν κανουν σεξ και μια οι αντρες γκρινιαζουν οτι οι γυναικες διαρκως εχουν πονοκεφαλο.....ε τι να πιστεψει τωρα ο ταπεινος τηλεθεατης μου λες?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Αυτό με τον πονοκέφαλο ισχύει. Τώρα ψόφιος να είσαι, αν σου σκάσει η άλλη (την οποία πας) φορώντας ψηλοτάκουνα, ζαρτιέρες, τα κοσμήματα και το άρωμά της, ξεχνάς κούραση, ξεχνάς ποιός είσαι!
 

Επισκέπτης
Φτύσιμο! Μαγική λέξη!Όχι πολύ αλλά όσο πρέπει!

(Κλείνω πάω για ποτό) 

Εγραψες μια προταση που για μερικους ( και εμενα ) ειναι παγιος τροπος αντιμετωπησης των γυναικων...

(Παω και εγω για ποτο)
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Πες τα ρε Πάνο!
Ολα Καταλήγουν στη διαφορά ΝΟΟΤΡΟΠΪΑΣ ρε παιδια!...
:sunglasses:
 

Επισκέπτης
Αυτά που έγραψε η μουνίτσα για τους Γάλλους τα λαμβάνω μόνο ως χιόυμορ, εμπνευσμένο από ταινίες γυρισμένες πριν το 1950. Τώρα για τα σκυλάδικα. Ο άνδρας που πάει στο σκυλάδικο θα βρεί γκόμενες να του βαράνε παλαμάκια όταν χορεύει ζεμπεκιές, να χορέψουν μαζί του χασαποσέρβικα και συρτά και λίγες να χορέψουν τα βασικά βήματα του χασάπικου (οι πιο προχωρημένες). Παίζει να του δώσουν και κανένα τηλεφωνάκι. Το τηλεφωνάκι αυτό 9/10 δεν έχει καμία αξία. Αν πάρει θα του πουν ότι πάνε Σ/Κ με το γκόμενο αλλού!

Για το αν φταίνε οι άνδρες, φταίνε σίγουρα αυτοί που πετάνε λουλούδια 100-200 ευρώ ή ταίζουν κάποια σε ακριβό ιταλικό ή την πάνε με τραπέζι σε μπουζούκια/κλαμπ κι όλα αυτά ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΑΚΟΜΗ !!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Κατι τετοιοι ξελιγωμένοι χαλάνε την πιάτσα και το παίζουν ιστορία μετά οι γκόμενες!!!
:jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Αυτά που έγραψε η μουνίτσα για τους Γάλλους τα λαμβάνω μόνο ως χιόυμορ, εμπνευσμένο από ταινίες γυρισμένες πριν το 1950. Τώρα για τα σκυλάδικα. Ο άνδρας που πάει στο σκυλάδικο θα βρεί γκόμενες να του βαράνε παλαμάκια όταν χορεύει ζεμπεκιές, να χορέψουν μαζί του χασαποσέρβικα και συρτά και λίγες να χορέψουν τα βασικά βήματα του χασάπικου (οι πιο προχωρημένες). Παίζει να του δώσουν και κανένα τηλεφωνάκι. Το τηλεφωνάκι αυτό 9/10 δεν έχει καμία αξία. Αν πάρει θα του πουν ότι πάνε Σ/Κ με το γκόμενο αλλού!

Για το αν φταίνε οι άνδρες, φταίνε σίγουρα αυτοί που πετάνε λουλούδια 100-200 ευρώ ή ταίζουν κάποια σε ακριβό ιταλικό ή την πάνε με τραπέζι σε μπουζούκια/κλαμπ κι όλα αυτά ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΑΚΟΜΗ !!!!!!
μια παρατηρηση...τα μπουζουκια κ το πεσιμο στο χωρο δν γινεται οπως νομιζεις....(ειναι φυσικα αδυνατο αν καθεται καποιος σε τραπεζι να την πεσει σε μια γκομενα...εκτος της λουλουδου...)!!! Πηγαινε σε οτι μαγαζι γουσταρεις με ζωντανο προγραμμα....παρε απλη εισοδο με ποτο κ θα δεις πως γινεται το παιχνιδι...εστω κ μια γυναικα θα σε κοιταξει...(ασχετο που μπορει εσυ να μην τη γουσταρεις...)...
 

Επισκέπτης
Εντάξει ρε παιδια, ο mclein πλασάρει το στυλ του άνετου και ωραιου, που δεν μασάει με τις ελληνίδες γκόμενες γιατι είναι μάγκας και έχει τον τρόπο . Προφανώς  οι υπόλοιποι είναι κομπλεξικοί και ασχημομούρηδες γεμάτοι ανασφάλειες και συμπλέγματα. Γνωστός αυτός ο τύπος του άνδρα και δεν είναι επί του παρόντος να τον αναλύσουμε γιατί λίγο πολύ τα χαρακτηριστικά του είναι γνωστά. Μπορεί και να κάνω λάθος φίλε mclein, αλλά έτσι όπως προσέγγισες το θέμα αυτήν την εικόνα έδωσες.
1.δν πλασαρω κανενα στυλ,απλα ανεφερα τις αποψεις μου επι του θεματος.
2.το αν ειμαι ανετος-ωραιος η τα αντιθετα η οτιδηποτε,ειναι προβλημα μου...κ φυσικα δν θα μπω στη διαδικασια να επιδηχθω στα ματια σου μεσω του σαιτ...(πιθανο να το εκανα σε ενα μαγαζι αλλα οχι μεσα στο σαιτ...)...
3.για τους υπολοιπους δν με απασχολει τι ειναι κ τι δν ειναι...ο καθενας ειναι πρωτα για παρτη του κ μετα για τους αλλους...οποτε παλι δν μπαινω στη διαδικασια να συγκριθω ουτε καν να κρινω τον καθενα...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Έλα ντε!

Να σου πω όμως μια ιστορία σχετικά πρόσφατη. Πληγωμένη κοπέλα από τον προηγούμενο δεσμό της (ο οποίο έληξε πριν ένα χρόνο περίπου) της δείχνω ενδιαφέρον. Όχι κάποια τυχαία, κάποια που την ξέρω αρκετό καιρό. Και ενώ της δείχνω πραγματικό ενδιαφέρον και προχωράμε, αρχίζει και απομακρύνετ αι (και όσο περισσότερο της δείχνω τόσο πιο πολύ ξενερώνει). Τώρα απομακρύνθη κα εγώ και  με πρήζει στα μηνύματα και στα τηλέφωνα

τι θέλω να πω;

Και εσύ και οι φίλες σου έτσι είστε

Απλά δεν το έχετε καταλάβει.

Μόλις βρείτε έναν καλό τον πατάτε βγάζοντας τα απωθημένα σας ενώ τον μαλάκα προσπαθείτε και καλά να τον στρώσετε γιατί πιστεύετε ότι εσείς θα τον αλλάξετε γιατί είστε διαφορετικέ ς

Φτύσιμο! Μαγική λέξη!Όχι πολύ αλλά όσο πρέπει!

(Κλείνω πάω για ποτό)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ʼψογος! Πιες και ένα από μένα! Κερνάω, γιατί τα είπες όπως ακριβώς έχουν.  :)
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Είναι καθαρά θέμα νοοτροπίας όπως έγραψε και ο συναγωνιστής panosmpos.
Ακόμη και μέσα στην Ελλάδα, όσοι έχουν ταξιδέψει θα έχουν δει διαφορές μεταξύ πχ. Θεσ/νίκης και Πάτρας. Οι σαλονικές άμα γουστάρουν πετάνε και γλώσσα :) .. ενώ στην Πάτρα , πληροφορία για δρόμο ζητάς ευγενικά- και με Αθηναϊκές πινακίδες- και ούτε καν σου απαντάει.. Σίγουρα δεν πρέπει να γενικεύουμε αλλά όποιος θέλει αναφέρω και περιστατικά.

Και δεν κατάλαβα.. επειδή πολυακούω τον όρο "λιγούρια" θα ήθελα να κάνω μια διευκρίνιση... Με την ίδια λέξη οι γυναίκες περιγράφουν εντελώς διαφορετικό πράγμα από όταν το λένε οι άντρες. Οριακά για τις γυναίκες όλοι - σχεδόν- οι άντρες είναι λιγούρια.. έτσι ξεκινάμε. Για αυτό και τουλάχιστον προσωπικά από τα 16 μου , όταν οι συμμαθήτριες μου μας σνόμπαραν εμάς τα "λιγούρια" αλλά έμπαιναν -και άνοιγαν τα πόδια- σε κάτι άκυρους επειδή κυκλοφορούσαν με αυτοκίνητο, αποφάσισα ως πλέον αξιοπρεπές να πηγαίνω στην Κουμουνδούρου, φυλής κλπ και άμα θελαν ας μου την έπεφταν.
Ακόμα και εδώ μερικές φορές κρυβόμαστε ΄πίσω από το δάκτυλό μας. Φυσικά και το θέμα είναι σεξουαλικό, απλά δεν το παραδεχόμαστε, κάνουμε τους ανώτερους και τους εκλεπτυσμένους, γιατί μας έχουν μάθει ότι είναι κακό.. Ενώ στην ουσία είναι το ομορφότερο και πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο και στην φύση. Αν λοιπόν οι γυναίκες ήταν πραγματικά  θηλυκά , που ξέραν τι θέλαν και δεν φοβόντουσαν να το δείξουν τότε και εμείς δεν θα ήμασταν , απόμακροι , πολλές φορές μισογύνηδες και "λιγούρια"
Υπαρχουν στην παρέα μου κοπέλες και άντρες 35+ που είναι χωρίς σχέση, θέλουν να ξεφύγουν από την μοναξιά και την μούχλα και δεν κάνουν τίποτα γιατί οι μεν φοβούνται  την απόρριψη και οι δε περιμένουν το πριγκιπόπουλο και νομίζουν ότι ήρθαν στο κόσμο με courier
Οι γυναίκες -και οι άντρες- που πραγματικά ξέρουν να χαίρονται την ζωή (και όχι μόνο να νομίζουν ότι διασκεδάζουν) δεν φοβούνται να κάνουν "κίνηση" ούτε να την ψάξουν με ένα καινούργιο πρόσωπο γιατί ξέρουν ότι αυτό ΕΙΝΑΙ ζωή , δεν έχουν τουπέ και παίρνουν και κανένα τηλέφωνο να πάνε για καφέ μπας και βρουν άλλα ενδιαφέροντα στην ζωή τους από το να ξανά-θάβουν με τις φίλες τους γνωστούς και αγνώστους κλπ
Αυτά.. και μην ξεχνάτε -γυναίκες- ότι όταν σας την πέφτουμε καλά , κακά , θεϊκά, ρομαντικά, άγρια κλπ το πήδημα έχουμε στο μυαλό μας -με την καλή έννοια την ευγενική, την γλυκιά με πολύ συναίσθημα :)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Για τις γυναίκες, οι άντρες που τους την πέφτουν είναι λιγούρια και οι άντρες που δεν τους την πέφτουν είναι δειλοί που φοβούνται την απόρριψη. Το να πλησιάσεις κάποια με όμορφο τρόπο και αποσκοπώντας σε αυτό που κάθε άντρας δικαιούται, τη γυναικεία παρουσία και συντροφιά, σε κατατάσει αμέσως στους λιγούρηδες και στους πεινασμένους και στα θύματα που η καριόλα θα φτύσει για να δείξει τι γκομενάρα είναι.

Αντί λοιπόν να επιτρέπουμε στην κάθε καριόλα να παίζει μαζί μας, είναι προτιμότερο να τη φτύνουμε και να καταθέτουμε στην επαγγελματία που τουλάχιστον προσφέρει κάτι.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Για το αν φταίνε οι άνδρες, φταίνε σίγουρα αυτοί που πετάνε λουλούδια 100-200 ευρώ ή ταίζουν κάποια σε ακριβό ιταλικό ή την πάνε με τραπέζι σε μπουζούκια/κλαμπ κι όλα αυτά ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΑΚΟΜΗ !!!!!!

Νομίζω υπάρχει thread γι' αυτό με τίτλο "τα ρεζίλια που χαλάνε την πιάτσα"
 

sougias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
+φωνώ κ' εγώ. Όλα με μέτρο τα λιγούρια την  :jerking:
 

Επισκέπτης
mclein μάλλον δεν με κατάλαβες. Δεν γεννήθηκα χθές, ούτε ήρθα από τον ʼρη. Ξέρω πολύ καλά πως γίνεται το παιχνίδι στα μπουζούκια. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΑ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΟΡΘΑΔΙΚΑ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΑΥΤΟ;

Αν εσύ τώρα επειδή εκφράζω αυτή τη γνώμη, με θεωρείς μαλάκα, δειλό, ξεφτυλισμένο, κουασιμόδο, άχρηστο, στα αρχίδια μου. Ας με θεωρείς. Δεν με ενδιαφέρει να πουλήσω μούρη σε κανέναν εδώ, ούτε να ... αναγνωριστεί η αξία μου.

Και σχετικά με το παράδειγμα που μου έφερες. Δεν το θεωρώ και πολύ μεγάλη τύχη το να δείξει ενδιαφέρον στη μπουζουκλερί κάποια που μου ρίχνει σε χρόνια ή σε κιλά ή τέλος πάντων μια ασήμαντη του 1,5 μέτρου. Κι αυτό γιατί θεωρώ ότι μπορώ να παίξω με γκόμενες που να έχουν και κάτι από εμφάνιση και το έχω κάνει κάποιες φορές στο παρελθόν.

Η δική μου αίσθηση που δεν αλλάζει με τίποτε, είναι ότι με μια απλή επίσκεφη σε εμπορικό κέντρο για ψώνια στο εξωτερικό όπου πας για να αγοράσεις σώβρακα/γραβάτες/σαπούνια/gameboy ή δεν ξέρω εγώ τι, έχεις 100 φορές περισσότερες πιθανότητες να βγάλεις γκόμενα ή έστω να πιάσεις και ανθρώπινη κουβέντα με μια γκόμενα που σε φτιάχνει παρά σε 100 ολονύχτιες εξόδους σε μπουζουκλερί,bar-club-restaurant-lounge-ΣΚΑΤΑ της παραλιακής/κηφισίας και δεν συμμαζέυεται ...

Αυτά . LAKHS.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Η δική μου αίσθηση που δεν αλλάζει με τίποτε, είναι ότι με μια απλή επίσκεφη σε εμπορικό κέντρο για ψώνια στο εξωτερικό όπου πας για να αγοράσεις σώβρακα/γραβάτες/σαπούνια/gameboy ή δεν ξέρω εγώ τι, έχεις 100 φορές περισσότερες πιθανότητες να βγάλεις γκόμενα ή έστω να πιάσεις και ανθρώπινη κουβέντα με μια γκόμενα που σε φτιάχνει παρά σε 100 ολονύχτιες εξόδους σε μπουζουκλερί,bar-club-restaurant-lounge-ΣΚΑΤΑ της παραλιακής/κηφισίας και δεν συμμαζέυεται ...

+1 :sunglasses:

Σε αυτό για τα κιλά, τα χρόνια και το 1,5 μέτρο +1000! :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Επισης συναδελφοι θα ηθελα να προσθεσω οτι οσοι απο εμας εδω ειμαστε καυλιαρηδες :knockinb: :knockinb: :knockinb: και θελουμε να γαμ@@με σχεδον καθε εβδομαδα και απο καινουριο γκομενακι η Ελλαδα δεν μπορει να το προσφερει διοτι εδω ως γνωστον πρεπει να βγεις για 3-4 καφεδες, να κερασεις, να μιλησετε στο τηλεφωνο και αλλα ωραια ...... και μετα να φας μπακλαβα.Στο εξωτερικο τα πραγματα πανε πιο γρηγορα.Στην Ελλαδιτσα μας αυτο που παιζει ειναι μακροχρονιες σχεσεις :headbang: :headbang: :headbang: και αν κατσει καμια ξεπετα δεν λεμε και οχι ( μιλαω για το πως σκεφτοται οι Ελληνιδες )
 

Επισκέπτης
Επισης συναδελφοι θα ηθελα να προσθεσω οτι οσοι απο εμας εδω ειμαστε καυλιαρηδες :knockinb: :knockinb: :knockinb: και θελουμε να γαμ@@με σχεδον καθε εβδομαδα και απο καινουριο γκομενακι η Ελλαδα δεν μπορει να το προσφερει διοτι εδω ως γνωστον πρεπει να βγεις για 3-4 καφεδες, να κερασεις, να μιλησετε στο τηλεφωνο και αλλα ωραια ...... και μετα να φας μπακλαβα.Στο εξωτερικο τα πραγματα πανε πιο γρηγορα.Στην Ελλαδιτσα μας αυτο που παιζει ειναι μακροχρονιες σχεσεις :headbang: :headbang: :headbang: και αν κατσει καμια ξεπετα δεν λεμε και οχι ( μιλαω για το πως σκεφτοται οι Ελληνιδες )
εχεις δικιο....αλλα η συμβιβαζεσαι κ παιζεις το παιχνιδι η οχι....
 

user

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
εγώ λέω το εξής (τουλάχιστον εγώ αυτά κάνω):

παραμυθιάστε τες (με ρομάντζα ή ό,τι άλλα γουστάρει) και ταράξτε τες στον πούτσο

έτσι θέλει η ελληνίδα, έχει υποστεί πλύση εγκεφάλου από την κοινωνία (βλέπε αν πηδιέσαι είσαι πουτάνα κτλ κτλ) που δεν λειτουργεί αλλιώς το πράγμα

να δείτε που όχι μόνο δεν θα σας κρατήσει κακία, αλλά θα σας ευγνωμονεί κι όλας

 

Επισκέπτης
mclein μάλλον δεν με κατάλαβες. Δεν γεννήθηκα χθές, ούτε ήρθα από τον ʼρη. Ξέρω πολύ καλά πως γίνεται το παιχνίδι στα μπουζούκια. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΑ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΟΡΘΑΔΙΚΑ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΑΥΤΟ;

Αν εσύ τώρα επειδή εκφράζω αυτή τη γνώμη, με θεωρείς μαλάκα, δειλό, ξεφτυλισμένο, κουασιμόδο, άχρηστο, στα αρχίδια μου. Ας με θεωρείς. Δεν με ενδιαφέρει να πουλήσω μούρη σε κανέναν εδώ, ούτε να ... αναγνωριστεί η αξία μου.

Και σχετικά με το παράδειγμα που μου έφερες. Δεν το θεωρώ και πολύ μεγάλη τύχη το να δείξει ενδιαφέρον στη μπουζουκλερί κάποια που μου ρίχνει σε χρόνια ή σε κιλά ή τέλος πάντων μια ασήμαντη του 1,5 μέτρου. Κι αυτό γιατί θεωρώ ότι μπορώ να παίξω με γκόμενες που να έχουν και κάτι από εμφάνιση και το έχω κάνει κάποιες φορές στο παρελθόν.

Η δική μου αίσθηση που δεν αλλάζει με τίποτε, είναι ότι με μια απλή επίσκεφη σε εμπορικό κέντρο για ψώνια στο εξωτερικό όπου πας για να αγοράσεις σώβρακα/γραβάτες/σαπούνια/gameboy ή δεν ξέρω εγώ τι, έχεις 100 φορές περισσότερες πιθανότητες να βγάλεις γκόμενα ή έστω να πιάσεις και ανθρώπινη κουβέντα με μια γκόμενα που σε φτιάχνει παρά σε 100 ολονύχτιες εξόδους σε μπουζουκλερί,bar-club-restaurant-lounge-ΣΚΑΤΑ της παραλιακής/κηφισίας και δεν συμμαζέυεται ...

Αυτά . LAKHS.
1.κατανοητο το οτι δν σου αρεσει το στυλ των ορθαδικων...
2.δν σε θεωρω τπτ ρε αδερφε...δν υπαρχει λογος...πιθανον να εισαι πιο μαγκας,πιο ωραιος..πιο...πιο...απο μενα..δν τιθεται ζητημα...
3.θα συμφωνησω οτι υπαρχει πιο φιλικη διαθεση στο εξωτερικο...αλλα δν νομιζω οτι κ στην ελλαδα υπαρχει ασχημη διαθεση...πηγαινω πολυ συχνα στο ΤΗΕ ΜΑLL,στο εμπορικο της Ν.Ιωνιας κ τη Γλυφαδα για ψωνια κ κυριως για κολωνιες κ ρουχα που ειμαι τρελαμενος με την εμφανιση..μπορω να σε βεβαιωσω οτι υπαρχει αφενως τελεια εξυπηρετηση αλλα επισης οι κοπελιτσες μονο αδιαφορα δν κοιτουν...(πιθανο να κοιτανε το πορτοφολι μου πρωτα αλλα πιστευω πως εστω κ 1 στις 10 αντε 20 θα πω...με κοζαρει κ συμπεριφερεται επειδη γουσταρει...κ φυσικα δν εχω την απαιτηση να με γουσταρουν ολες κ γι αυτο το λογο ειμαι ευχαριστημενος αν καταλαβω οτι εστω κ μια γκομενα τη μερα με κοιτα επειδη με γουσταρει---κ ας μη κανω εγω κινηση....)...
4.προς ολους οσους ειναι μεσα στην κουβεντα κ διαφωνουμε...---δν εχω προβλημα με κανεναν σας,ουτε προσπαθω να φανω ανωτερος ουτε τπτ...απλα εχω απ οσο καταλαβαινω διαφορετικη νοοτροπια απο εσας κ αλλες αντιληψεις...μην με παιρνετε με κακο ματι επειδη εχω τελειως διαφορετικο στυλ--κ ας ζουμε στον ιδιο κοσμο...(απλα μπορει να ειμαι λιγακι πιο τυχερος σε καποιους τομεις...εσεις ομως υπερτερειτε αλλου...)...
Με φιλικη διαθεση...McLeiN!!!
 

roi34

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειναι οτι κ στην ελλαδα δεν εχει γυναικες ,αλλα ειναι αλλο στυλ καμακιου ειναι γεγονος.αφου κ στα νησια το καλοκαιρι μολις ειναι κανα γκρουπακι ξερω γω αγγλιδες ,αμεσως μυριζει σεξ περιξ ενος χιλιομετρου.δεν εχω δει κανα γκρουπακι ελληνιδες να ψαχνονται ετσι.συν της αλλης μου φενεται οτι εχουμε πολυ μικρο ποσοστο εμφανισιμων γυναικων.2 στις 10 ειναι.τα βραδυα μου καμουφλαρονται με τζην(ολες παντελονια φορανε)με μποτες ,βαμμενο μαλι κρυβουν το μεγαλο κωλο στο στενο παντελονι.το πραγματικο ποσοστο εμφανισιμων ειναι 20%.σ αυτες την πεφτουν κ ολοι,οποτε ανεβαινουν κ οι μετοχες τους ,φυσικο ειναι.αφου ολοι πεινανε εδω τη να λεμε τωρα,μια να βαλει ενα μινι γινεται σεισμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom