Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
1.αυτο που κανω εγω...δν ειπα οτι ειναι σωστο...ειπα απλα τι κανω...(πιθανο να κανω τεραστια μαλακια).
2.οχι οι παντρεμενες που πανε με τον πασα ενα ειναι πουτανες κ μετα παντρεμενες...(σκεψου η γυναικα σου να πηγαινε με διαφορους...).κ δν ειναι ανωμαλια...
3.απο μια γυναικα κ γενικοτερα απο καθε ανθρωπο δν παιρνεις αλλα μοιραζεσαι αυτα που εχει...ακομα κ αν μιλαμε για προσφορα..
4.για τον πληρωμενο ερωτα δν ξερω...κ δν εκφερω γνωμη...
5.εννοειται πως ο χαρακτηρισμος ανωμαλακος δν ειναι για σενα προσωπικα κ ουτε για καποιον ατομικα εδω μεσα αλλα η αποψη μου γενικα για τα ατομα που ασχολουνται ετσι με τη φαση που αναφερθηκε πανω...
6.οταν καποιος ειναι 27 κ πανω κ ασχολειται με γκομενακια 20 κ κατω τοτε ναι για μενα κατι τρεχει...γιατι υπαρχουν διαφορετικες αναγκες μεταξυ των 2 ατομων...
Προς αλφα291
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Σεβαστές φυσικά οι απόψεις σου, απλά τις θεωρώ υπερβολικά ανελαστικές. Και νομίζεις ότι η 30άρα έχει τις ίδιες ανάγκες και ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ με τον 30άρη? Στα 40 τι γίνεται? Το έχεις σκεφτεί? Στα 20 είσαι στο ίδιο τραίνο. Μετά αλλάζουν πάρα πολλά!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Από εμπειρίες που μου έχουν τύχει το εύρος ηλικιών 18-22 είναι προς αποφυγήν. Ναι αν μας κάτσει για γαμήσι αλλά να μην κολλάμε. Ανώριμες αν όχι προβληματικές συμπεριφορές!Προς αποφυγήν!
 

Επισκέπτης
Σεβαστές φυσικά οι απόψεις σου, απλά τις θεωρώ υπερβολικά ανελαστικές. Και νομίζεις ότι η 30άρα έχει τις ίδιες ανάγκες και ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ με τον 30άρη? Στα 40 τι γίνεται? Το έχεις σκεφτεί? Στα 20 είσαι στο ίδιο τραίνο. Μετά αλλάζουν πάρα πολλά!
να θεωρησω δεδομενο οτι η 30αρα θελει να παντρευτει η να γινει καριεριστα ???? Αν τα παρω ως τις 2 πιθανες εξελιξεις της 30αρας τοτε ναι εχουν τις ιδιες...γιατι για μενα ενας αντρας στα 30 η αποφασιζει να μαζευτει κ δλδ να παντρευτει η να ασχολειθει με τη ζωη του μοναδικα δλδ να γαμει κ να δερνει κ να δουλευει...τι λες???
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Εδώ νομίζω πως κάνεις λάθος φίλε μου. Τα βιολογικά ρολόγια άντρα και γυναίκας δεν είναι τα ίδια.
 

Επισκέπτης
Εδώ νομίζω πως κάνεις λάθος φίλε μου. Τα βιολογικά ρολόγια άντρα και γυναίκας δεν είναι τα ίδια.
δν ξερω για τα ρολογια...συνηθως κρινω με το μυαλο...
τεσπα,επειδη εχουμε ξεφυγει κ λιγο απ το τοπικ θα κανω τις διαπιστωσεις μου...μεχρι να φτασω τα 30...40 κ παει λεγοντας θα κανω την αποτιμηση...(συγνωμη αν ειπα κατι που προσβληθηκες...αν κ το ξεκαθαρισα κ πριν οτι δν ηταν για σενα..)..
 

xxx

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2005
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Εντάξει ρε παιδια, ο mclein πλασάρει το στυλ του άνετου και ωραιου, που δεν μασάει με τις ελληνίδες γκόμενες γιατι είναι μάγκας και έχει τον τρόπο . Προφανώς  οι υπόλοιποι είναι κομπλεξικοί και ασχημομούρηδες γεμάτοι ανασφάλειες και συμπλέγματα. Γνωστός αυτός ο τύπος του άνδρα και δεν είναι επί του παρόντος να τον αναλύσουμε γιατί λίγο πολύ τα χαρακτηριστικά του είναι γνωστά. Μπορεί και να κάνω λάθος φίλε mclein, αλλά έτσι όπως προσέγγισες το θέμα αυτήν την εικόνα έδωσες. Η ουσία του θέματος πάντως, για όσους έχουν έρθει σε επαφή με το αλλοδαπό στοιχείο ( δεν αναφέρομαι στις εκδιδόμενες επί πληρωμή), είναι πως όντως υπάρχει διαφορετική νοοτροπία. Η Ελληνίδα έχει λαλουχηθεί με άλλες αρχές, αξίες, νοοτροπίες και συμπεριφορές που την καθιστούν σε πλείστες όσες περιπτώσεις να συμπεριφέρεται κομπλεξικά έως ανώμαλα. Όσο όμως η ελληνική κοινωνία εκσυγχρονίζεται, τόσο αμβλύνονται αυτές οι συμπεριφορές χωρίς όμως ποτέ να εξαλείφονται ( υπάρχει και το ρημάδι το DNA βλέπεις). Να διευκρινίσουμε βέβαια πως πάντα υπάρχουν  οι ατομικές διαφορές και η ξεχωριστή προσωπικότητα του κάθε ατόμου και δεν μπορούμε να τις βάζουμε στο ίδιο σακί όλες. Γενικά πάντως οι ξένες είναι πιο άνετες, πιο ξεκάθαρες, πιο συνειδητοποιημένες και πιο ειλικρινείς. Δεν είναι μόνο δική μου άποψη αλλά πολλών φίλων και γνωστών που έχουμε κουβεντιάσει το θέμα. Βέβαια οι Ελληνίδες έχουν κάποια θετικά που δεν έχουν οι ξένες αλλά αυτά θα τα αναλύσουμε κάποια άλλη φορά....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
δν ξερω για τα ρολογια...συνηθως κρινω με το μυαλο...
τεσπα,επειδη εχουμε ξεφυγει κ λιγο απ το τοπικ θα κανω τις διαπιστωσεις μου...μεχρι να φτασω τα 30...40 κ παει λεγοντας θα κανω την αποτιμηση...(συγνωμη αν ειπα κατι που προσβληθηκες...αν κ το ξεκαθαρισα κ πριν οτι δν ηταν για σενα..)..

Είπαμε, για γκόμενες θα πηγαίνουμε ο καθένας για άλλη!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πολύ προβλέψιμη η εξέλιξη του Thread.

Όπως είχα πει πολύ στην αρχή...να δεις που οι άντρες θα φταίμε πάλι.

Anyway...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
οταν λες πιπινια??????? Δλδ 20- ??????? αν ασχολεισαι με κατω των 20 τοτε εγω διακρινω καποιο προβλημα....η εισαι ανωμαλακος η το μυαλο σου ειναι χαμηλων δυνατοτητων η δν ξερω τι σκατα μπορει να παιζει....παντως δν εχουν προβλημα ΜΟΝΟ οι γκομενες αλλα κ εσυ....εγω παντως δν εχω διαννοηθει καν ν ασχολειθω με κοριτσακια κατω απ την ηλικια μου...μονο 20 κ πανω...(οχι οτι εχω ασχολειθει αρκετα κ με αυτα...τεσπα...)!!!

Συμφωνώ με τον mclein, δεν υπάρχει τίποτα πιο ανώμαλο από το να ποθεί ένας άντρας μία φρέσκια γυναίκα 20 χρονών χωρίς ρυτίδες με λείο απαλό δέρμα και στητά στηθάκια  :boobies: και επίπεδη κοιλίτσα  :dancing: Αίσχος παλιοανώμαλοι να μη θέλετε ώριμες με πεσμένα βυζιά και κώλους  :ak:
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
AΙΣΧΟΣ , όλοι στην βρετανίδα call girl των 54 ετών για θεραπεία....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μπορω να πω την αποψη και την εμπειρια μου σαν γυναικα? ευχαριστω...λολ....

το λοιπον.....καταρχας στο εξωτερικο διαφερει παρα πολυ το πεσιμο απ ο,τι στην ελλαδα....στην αγγλια ας πουμε ειναι καφροι....στη γαλλια το πεσιμο ειναι τοσο χαριτωμενο που δεν υπαρχει περιπτωση να μην ανταποκριθεις ακομα κι αν δε σου αρεσει ο αλλος....στην ελλαδα παλι ειναι πικραμενη ιστορια...

ο λογος? η γκομενα κυριοι μπορει να αντιληφθει το λιγουρι οσο κι αν σας φαινεται παραλογο....εκει υπαρχει η διαφορα....στη γαλλια για παραδειγμα το φλερτ ηταν τροπος ζωης....ακομα κι αν συνοδευοσουνα....πολυ διακριτικο και ευχαριστο.....στην αγγλια οι αντρες ηταν οπως και οι αγγλιδες....ζωα....στην ελλαδα λοιπον το πεσιμο συνηθως απο πισω κρυβει ολιγη απο λιγουρια και ελλειψη πρωτοτυπιας.....μου χει τυχει πεσιμο αισχρο (κατα βαση) απο μπαζα τα οποια σωνει και ντε θελουν εκει που χορευεις να ερθουν να σου συγκολληθουν και να μπαλαμουτιασουν.... ε φυγε ρε φιλε δεν το καταλαβαινεις? μπααααα.....τες παν διακρινω πολυ ειρωνια για τις ελληνιδες και σε πολλα δεν εχετε και αδικο....προσωπικα πιστευω οτι εχουν ευνουχισει τους αντρες αλλα και οτι οι ιδιοι οι αντρες εχουν δεχθει αυτον τον ευνουχισμο.....απο τη μια ευνουχιζουν και απο την αλλα λενε "οι αντρες δεν υπαρχουν πια τους πατησαν τα τραινα"....ε δεν παει ετσι μανταμ....κατι εχει προηγηθει και ο αντρας εγινε μουνουχος....προσωπικα χαιρομαι που δεν εχουμε καταντησει ακομα σαν τις αγγλιδες αν και βλεποντας τα πιτσιρικια σημερα μαλλον προς τα εκει παει το θεμα.....καλο ειναι να υπαρχει φλερτ.....ουτε να καθεσαι με τη μια ουτε να το παιζεις παρθενοπη....ουτε τη μια πτυχη την καταλαβαινω ουτε την αλλη......
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
στην ελλαδα λοιπον το πεσιμο συνηθως απο πισω κρυβει ολιγη απο λιγουρια και ελλειψη πρωτοτυπιας.....μου χει τυχει πεσιμο αισχρο (κατα βαση) απο μπαζα τα οποια σωνει και ντε θελουν εκει που χορευεις να ερθουν να σου συγκολληθουν και να μπαλαμουτιασουν.... ε φυγε ρε φιλε δεν το καταλαβαινεις? μπααααα.....τες παν διακρινω πολυ ειρωνια για τις ελληνιδες και σε πολλα δεν εχετε και αδικο....προσωπικα πιστευω οτι εχουν ευνουχισει τους αντρες αλλα και οτι οι ιδιοι οι αντρες εχουν δεχθει αυτον τον ευνουχισμο.....απο τη μια ευνουχιζουν και απο την αλλα λενε "οι αντρες δεν υπαρχουν πια τους πατησαν τα τραινα"....ε δεν παει ετσι μανταμ....κατι εχει προηγηθει και ο αντρας εγινε μουνουχος....προσωπικα χαιρομαι που δεν εχουμε καταντησει ακομα σαν τις αγγλιδες αν και βλεποντας τα πιτσιρικια σημερα μαλλον προς τα εκει παει το θεμα.....καλο ειναι να υπαρχει φλερτ.....ουτε να καθεσαι με τη μια ουτε να το παιζεις παρθενοπη....ουτε τη μια πτυχη την καταλαβαινω ουτε την αλλη......

Tα ειπες οπως ακριβως ειναι. :-* :-* :-*
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Α και κατι αλλο επειδη διαβαζω διαρκως για χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ και ρωσοκατασταση να υπενθυμισω οτι σε αυτες τις χωρες πεφτει τρελλη πεινα και φτωχεια και το οτι μια γκομενα θα κατσει σε καποιον δε σημαινει απαραιτητα οτι περναει και η μπογια του....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και επειδη μου ερχονται ενα ενα.....

δεν μου εχει τυχει ΠΟΤΕ οπουδηποτε να δω εναν αντικειμενικα ωραιο ή εστω συμπαθητικο ή εμφανισημο αντρα να την πεφτει σε γυναικα οχι απαραιτητα σε μενα γενικοτερα εννοω.....επισης δεν εχω δει ποτε μου μη-λιγουρικο-θελω-να-πηδηξω-τωρα πεσιμο....και επειδη απο αυτα που διαβαζω μαλλον αυτος ειναι ο λογος που γινεται το πεσιμο (ο θελω-να-πηδηξω-τωρα) μαλλον γιαυτο αντιδρουν και ετσι οι γυναικες....επισης μια αλλη παρατηρηση που εχω να κανω ειναι οτι οσο πιο πισω παω στο παρελθον τοσο περισσοτερο θυμαμαι τους αντρες να ερχονται να σου μιλησουν....πλεον μονο μεσω παρεας ή δουλειας γινονται οι γνωριμιες.....δεν θελω να προσβαλλω κανεναν φυσικα απλα θεωρησα οτι θα σας ενδιεφερε μια γυναικεια αποψη.....να τονισω επισης οτι εγω και οσες κοπελες γνωριζω και κανω παρεα δεν ειμαστε ετσι....δεν ξερω που τις βρισκετε αυτες που περιγραφετε......λολολολ  :grin:


κατα ταλλα δε διαφωνω σε καποια απ οσα λετε.....
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
δεν ξερω που τις βρισκετε αυτες που περιγραφετε......λολολολ  :grin:

Έλα ντε!

Να σου πω όμως μια ιστορία σχετικά πρόσφατη. Πληγωμένη κοπέλα από τον προηγούμενο δεσμό της (ο οποίο έληξε πριν ένα χρόνο περίπου) της δείχνω ενδιαφέρον. Όχι κάποια τυχαία, κάποια που την ξέρω αρκετό καιρό. Και ενώ της δείχνω πραγματικό ενδιαφέρον και προχωράμε, αρχίζει και απομακρύνεται (και όσο περισσότερο της δείχνω τόσο πιο πολύ ξενερώνει). Τώρα απομακρύνθηκα εγώ και  με πρήζει στα μηνύματα και στα τηλέφωνα

τι θέλω να πω;

Και εσύ και οι φίλες σου έτσι είστε

Απλά δεν το έχετε καταλάβει.

Μόλις βρείτε έναν καλό τον πατάτε βγάζοντας τα απωθημένα σας ενώ τον μαλάκα προσπαθείτε και καλά να τον στρώσετε γιατί πιστεύετε ότι εσείς θα τον αλλάξετε γιατί είστε διαφορετικές

Φτύσιμο! Μαγική λέξη!Όχι πολύ αλλά όσο πρέπει!

(Κλείνω πάω για ποτό) 
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μόλις βρείτε έναν καλό τον πατάτε βγάζοντας τα απωθημένα σας ενώ τον μαλάκα προσπαθείτε και καλά να τον στρώσετε γιατί πιστεύετε ότι εσείς θα τον αλλάξετε γιατί είστε διαφορετικέ ς



αυτο ξαναπες το......συμφωνω απολυτα και ειναι μια απιστευτη ανωμαλια χαρακτηριστικη των γυναικων την οποια δεν καταλαβαινω....λοοοοοολ

αλλα οπως ακριβως εσεις προφανως πιστευετε οτι ολες οι γκομενες ειναι ξινες και ακαταδεχτες και μπαζα και καβαλημενες προφανως κατι αντιστοιχο πιστευουν και αυτες για τους αντρες δε νομιζεις? το γιατι ειναι το θεμα.....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
να τονισω επισης οτι εγω και οσες κοπελες γνωριζω και κανω παρεα δεν ειμαστε ετσι....

Τότε να τις γνωρίσουμε κι' εμείς για ν' αλλάξουμε άποψη. Αυτά που λέμε αφορούν τα μέχρι τώρα υπάρχοντα στοιχεία. Λιγούρια και μουνόδουλοι είναι οι 2 ακραίες καταστάσεις. Ταπεινή μου γνώμη είναι ότι οι περισσότεροι βρισκόμαστε κάπου ανάμεσα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Τότε να τις γνωρίσουμε κι' εμείς για ν' αλλάξουμε άποψη. Αυτά που λέμε αφορούν τα μέχρι τώρα υπάρχοντα στοιχεία. Λιγούρια και μουνόδουλοι είναι οι 2 ακραίες καταστάσεις. Ταπεινή μου γνώμη είναι ότι οι περισσότεροι βρισκόμαστε κάπου ανάμεσα.


Συμφωνω....οπως προφανως δεν ειναι οντως ολοι οι αντρες λιγουρια ε αλλο τοσο δεν ειναι και ολες οι γυναικες μπαζα και καβαλημενες.....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Δεν θυμάμαι σε ποιά ταινία, νομίζω στο "Nευρικό Εραστή" ("Annie Hall") o Woody Allen και η Diane Keeton (νομίζω) είναι παντρεμένοι και έχουν προβλήματα και πάνε και οι 2 σε ψυχoλόγο. Κοινή ερώτηση των 2 ψυχολόγων:
- Κάθε πότε κάνετε σεξ?
Απαντήσεις:
WA: -Σχεδόν ποτέ, μια φορά τη βδομάδα!
DK:  -Σχεδόν συνέχεια, μια φορά τη βδομάδα!

Κάπου εκεί, στις διαφορετικές προτεραιότητες και τις φυσικολογικές και τεχνητές ανάγκες βλέπω τη διαφορά Ελλήνων και Ελληνίδων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom