Νέα

Σαν κρέας, ρομαντικό ή μιξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Redmagic969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Α νομισα είναι άντρας...γκει...τελικά είναι γυναίκα ; Ώστε...της αρέσει να δενει και να πηδάει άντρες... Γιατί είναι ανωμαλη δηλαδή; Μια χαρά μου φαίνεται...
Κοιτα φιλε μαλλον ειναι γυναίκα και εγω στην αρχη για τραβελακι τη πέρασα...
Ειναι λεσβια και μισει το αντρικο φυλο,και για να βγαλει τα προς το ζην το παιζει αφεντρα...
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
καταπωση να υπαρχει και ολα τα αλλα θα βρεθουνε στην πορεια.............
Και αυτό είναι πάρα πολύ σημαντικό...ειδικά αμαν χυσει ο άντρας και όχι μόνο να τα πιεί αλλα και να ρουφηξει το καυλι μετά και να το καθαρισει....
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.610
Κριτικές
15
Like
6.289
Πόντοι
2.046
Και αυτό είναι πάρα πολύ σημαντικό...ειδικά αμαν χυσει ο άντρας και όχι μόνο να τα πιεί αλλα και να ρουφηξει το καυλι μετά και να το καθαρισει....
το καβλι πρεπει να γυαλισει ....ιδιως μετα την πιπα.....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.915
Πόντοι
5.506
Η ανωμαλη η μαγκι φιλε ειναι μια τύπισσα μαλλον λεσβια ακομα δεν το εχει παραδεχτεί.
Μισει το αντρικό φυλο αλλα κοιταει μεσο του μισου της να βγαλει τα προς το ζην της και χρεώνει 150 την ωρα για να τους δενει και να τους γαμαει με στραπον και να το παιζει αφεντρα.
Και ας πουμε βρισκει και τα κανει γουστο της, αλλα μην μπαίνει εδω μέσα κιολας και να πουλαει μαγκια εξυπνάδα και να νομιζει οτι ολοι οι άντρες ειναι υποτακτικοι.
Πολλα ξερεις για το μελος Μαγκι, μαλλον σου εχει κανει τον κωλο τριανταφυλλο, σε παρατησε και τωρα σκουζεις επειδη θελεις ΚΙ ΑΛΛΟ.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Πολλα ξερεις για το μελος Μαγκι, μαλλον σου εχει κανει τον κωλο τριανταφυλλο, σε παρατησε και τωρα σκουζεις επειδη θελεις ΚΙ ΑΛΛΟ.
Ξερω γιατι τα λεει και τα δειχνει δημοσια,ενα της λεω 10 μου λεει,μονη της μαρτυράει
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Κοιτα φιλε μαλλον ειναι γυναίκα και εγω στην αρχη για τραβελακι τη πέρασα...
Ειναι λεσβια και μισει το αντρικο φυλο,και για να βγαλει τα προς το ζην το παιζει αφεντρα...
Χμμμ μαρεσει να πηδάω αφεντρες....μια χαρά δουλειά είναι...πριν 5 χρόνια είχα σχεση μια συνοδο που εκανε ακριβώς την ίδια δουλειά...πηδουσε και εδερνε τους πελατες αλλα μαζί μου ήταν ρομαντική....και κάπως υποτακτικη...παρολα αυτά δεν την Αφήσα να με πηδηξει και σε κάποια φάση κάπου δεν τα βρισκαμε...
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Like
101
Πόντοι
0
«Επείγουσα ειδοποίηση.

Πολιτική προστασία 6-7-2024 12:05. Προειδοποιητικό μήνυμα για επικίνδυνα καιρικά φαινόμενα. Σύμφωνα με την ΕΜΥ προβλέπονται τοπικά ισχυρές καταιγίδες στο bourdela.com από το μεσημέρι σήμερα έως και τις πρώτες βραδινές ώρες. Περιορίστε τις μετακινήσεις και ακολουθήστε τις οδηγίες των Αρχών».
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Χμμμ μαρεσει να πηδάω αφεντρες....μια χαρά δουλειά είναι...πριν 5 χρόνια είχα σχεση μια συνοδο που εκανε ακριβώς την ίδια δουλειά...πηδουσε και εδερνε τους πελατες αλλα μαζί μου ήταν ρομαντική....και κάπως υποτακτικη...παρολα αυτά δεν την Αφήσα να με πηδηξει και σε κάποια φάση κάπου δεν τα βρισκαμε...
Η μαγκι ισχύριζεται οτι δεν της αρεσει να τη πηδανε άντρες...
Δεν ξερω φιλε ρωτησε την μπορει να δεχτεί γιατι το μουνι της σιγουρα εχει πιασει αραχνες...
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Κοιτα φιλε μαλλον ειναι γυναίκα και εγω στην αρχη για τραβελακι τη πέρασα...
Ειναι λεσβια και μισει το αντρικο φυλο,και για να βγαλει τα προς το ζην το παιζει αφεντρα...
Δεν νομίζω να είναι λεσβια...μιας και δεν το παραδεχεται... Αλλα σαν δουλειά είναι μια χαρά...να πηδας και να δερνεις τους πελατες...δεν χρειάζεται να τους μισει...μια χαρά τους εξυπηρετεί... εξαλλου υπάρχει μεγάλη ζητηση για αυτό που κάνει η μαγκι και μια χαρά τιμουλα μου φαίνεται αυτά που χρεωνει... Θα της προτεινα να τους κατουραει και μέσα στο στόμα και να τους βαζει να γλειφουν το μουνι της μετά από την τουαλέτα...η να τους πηδάει με το κεφάλι μέσα στην τουαλέτα ακόμα...
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Η μαγκι ισχύριζεται οτι δεν της αρεσει να τη πηδανε άντρες...
Δεν ξερω φιλε ρωτησε την μπορει να δεχτεί γιατι το μουνι της σιγουρα εχει πιασει αραχνες...
Δεν μπορώ να έχω σχέση με συνοδο...έχω ήδη άλλη :confused: :buck2: ε εξαρτάται πως της το κάνεις...άμαν το κάνεις όπως το γουσταρει είμαι σιγουρος ότι δεχετε...αφού πριν λίγο μου ελεγε ότι υπάρχουν διάφορες ατασεις που προσφέρουν απόλαυση σε ζευγάρι...ε αν χρειάζεται το μουνι της και η κωλοτρυπα της κανένα ξεσκονισμα η κανένα γλυψιματακι η κανένα στόμα να χυσει μέσα αν έρθω Ελλάδα θα τις ριξω κανένα μηνύμα... μπορεί να πανα της κανω κανένα γενικο ξεσκονισμα και καθάρισμα στα εργαλεία της...
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.171
Κριτικές
2
Like
2.653
Πόντοι
456
Το κρέας μου βγάζει κάτι ψυχρό.
Το ρομαντικό μου βγάζει κάτι φλώρικο.
Επίσης το μιξ που λες δε με καλύπτει, αλλιώς ξεκινάει αλλιώς τελειώνει.
Εγώ προτιμάω άλλου είδους μιξ. Δηλαδή ούτε ρομαντικό, ούτε κρέας, αλλά κάπου στη μέση. Αλλά καθ' όλη τη διάρκεια της πράξης σταθερό, χωρίς μεγάλες μεταβολές στην κλίμακα κρεατος-ρομαντισμού.
Ελπίζω να σε κάλυψα. :hi:
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Το κρέας μου βγάζει κάτι ψυχρό.
Το ρομαντικό μου βγάζει κάτι φλώρικο.
Επίσης το μιξ που λες δε με καλύπτει, αλλιώς ξεκινάει αλλιώς τελειώνει.
Εγώ προτιμάω άλλου είδους μιξ. Δηλαδή ούτε ρομαντικό, ούτε κρέας, αλλά κάπου στη μέση. Αλλά καθ' όλη τη διάρκεια της πράξης σταθερό, χωρίς μεγάλες μεταβολές στην κλίμακα κρεατος-ρομαντισμού.
Ελπίζω να σε κάλυψα. :hi:
Ναι με καλυψες απολύτως.... Νταξει δεν είμαστε όλοι οι ίδιοι... Εμένα μαρεσει να είναι μεταβαλλομενη η φάση...έτσι για να μην βαριομαστε...διότι και οι κοπέλες που ασχολούμε κάπως έτσι γουσταρουν τη φάση... υπάρχουν άλλοι που με γνωριζουν προσωπικά και το συζητησαμε και τους φαίνεται πολύ ανωμαλη η φάση που περιγραφω... Γι'αυτό ρωτησα εδώ να δω και άλλες απόψεις...
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Το κρέας μου βγάζει κάτι ψυχρό.
Το ρομαντικό μου βγάζει κάτι φλώρικο.
Επίσης το μιξ που λες δε με καλύπτει, αλλιώς ξεκινάει αλλιώς τελειώνει.
Εγώ προτιμάω άλλου είδους μιξ. Δηλαδή ούτε ρομαντικό, ούτε κρέας, αλλά κάπου στη μέση. Αλλά καθ' όλη τη διάρκεια της πράξης σταθερό, χωρίς μεγάλες μεταβολές στην κλίμακα κρεατος-ρομαντισμού.
Ελπίζω να σε κάλυψα. :hi:
Εγω θα ελεγα αυτό το στυλ .... PSE + GFE αλλα από άντρα προς γυναίκα...αλλα οκ...
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Είναι και ορισμένες γυναίκες ο,τι να ΄ναι
Ε νταξει δεν θα το ελεγα αυτό... Ο καθένας με τις δικές του σεξουαλικες προτιμήσεις... Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι και οι γυναίκες είναι αγριες στο σεξ...όχι μόνο εμείς... εξαρτάται από το κάθε άτομο... δηλαδή κάτι το οποίο για μένα είναι νορμαλ μπορεί για εσένα να είναι ανωμαλο η και το αντίθετο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom