Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φίλε mclein,

έχεις στα περισσότερα δίκαιο, αλλά δεν νομίζω ότι αυτό είναι το θέμα στο  thread  αυτό. Αναφερόμαστε σε σύγκριση και όχι στην ορθότητα ή όχι της συμπεριφοράς μας. Αυτό είναι άλλο θέμα.

Για τις κυρίες εξ Ιταλίας (και γενικώτερα τις "μεσογειακής" νοοτροπίας "σου τα πρήζω και άμα αντέχεις βλέπουμε") έχω αναφερθεί και σε άλλο τhread: τις θεωρώ το ίδιο μαλακισμένες με τις δικές μας. Τις δε Ιταλίδες ειδικά, πολύ περισσότερο. Καιρό για χάσιμο δεν έχω ν' ασχοληθώ μαζί τους. Υπάρχουν γυναικάρες πολύ πιο σωστές σε όλα τους.

Bέβαια, γούστα είναι αυτά, ΣΕΒΑΣΤΑ σε όλους (φαντάζομαι)
1.οι Σουηδες-Φινλανδες κ τα ρεστα ειναι κρυοκωλες....
2.οι Αγγλιδες ειναι αλκοολικες...
3.οι Ελληνιδες-Ισπανιδες-Ιταλιδες (που προσεχουν περισσοτερο απο οποιεςδηποτε αλλες γκομενες την εμφανιση τους) εχουν μεσογειακο ταπεραμεντο κ ιστοριες να χαμε να λεγαμε...
4.οι Γερμανιδες-Αυστριακες-Βελγιο κλπ ειναι ψυχρες,απομακρες κ βαρβατες...
5.οι Τουρκαλες φορανε μπουρκες κ εχουν αναστολες...
6.οι Αμερικανιδες οσες ειναι συνηδειτοποιημενες δουλευουν κ κατεχουν καλυτερες θεσεις απ τους αντρες...οι αλλες σπιτι να καπνισουμε κανενα χορτο...
7.οι Ολλανδες ειναι πουτανες κ χασικλουδες...
8.κ για να μη μακρυγορω....ολες τις φυλες του κοσμου να παραθεσω παντα κατι θα χετε να πειτε οι περισσοτεροι...γι αυτο καλυτερα ο καθενας να κανει την αυτοκριτικη του κ μετα μπορει καλλιστα να κανει την κριτικη για τους αλλους κ ειδικοτερα για το θυληκο γενος...
 

Επισκέπτης
ξεχασα κ τις Ρωσιδες-Ουκρανες κ το λοιπο μπλοκ που το εχουμε για τα μπουρδελα-στριπ κ παει λεγοντας....
 

Επισκέπτης
Φιλε σε βρισκω πολυ σωστο αλλα πρεπει να παραδεχτουμε οτι στο εξωτερικο βρισκονται καποια κλικ παραπανω ;) ;) ;)
αρα....εγω βγαζω το συμπερασμα οτι κ οι αντρες εκει ειναι ενα κλικ παραπανω...η τουλαχιστον προσπαθουν ν¨ανεβουν...κ ως γνωστων ο επιμενων νικα...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Φίλε μου, 

ίσως είσαι ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ για να κάνουμε καμάκι παρέα :)!
Έχουμε τα εντελώς αντίθετα (εντός καυκασίας φυλής) γούστα και δε θα μαλώσουμε ΠΟΤΕ :)!

ΥΓ Για τις εκτός καυκασίας φυλής γυναίκες είμαι απορριπτικός λόγω γούστου (δοκιμή μόνο με 3 βορειοαμερικάνες μαύρες: σωματάρες, αλλά η μυρωδιά του σώματος και το σγουρό μαλλί με χαλάνε τελείως. Απλά ξαναδοκίμασα για να είμαι σίγουρος... ;))
 

Επισκέπτης
Φίλε μου, 

ίσως είσαι ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ για να κάνουμε καμάκι παρέα :)!
Έχουμε τα εντελώς αντίθετα (εντός καυκασίας φυλής) γούστα και δε θα μαλώσουμε ΠΟΤΕ :)!

ΥΓ Για τις εκτός καυκασίας φυλής γυναίκες είμαι απορριπτικός λόγω γούστου (δοκιμή μόνο με 3 βορειοαμερικάνες μαύρες: σωματάρες, αλλά η μυρωδιά του σώματος και το σγουρό μαλλί με χαλάνε τελείως. Απλά ξαναδοκίμασα για να είμαι σίγουρος... ;))
ουτως η αλλως δν θα μαλωναμε αδερφε...ακομα πιστευω πως δν εχει γεννηθει ανθρωπος να εχει τοσο περιεργο γουστο οσο εγω...οπως κ κριτηρια...(ουτε ψωνιο ειμαι ουτε τπτ...απλα η γκομενα που θα ειναι διπλα μου θα πρεπει να ειναι θεα στα ματια μου *οχι μονο εμφανησιακα* ωστε να μπορω να τη σεβομαι...)...

Υ.Γ--δν με νοιαζει απο ποια χωρα ειναι η γκομενα...οι παραθεσεις πιο πανω ειναι § τι θα ελεγε καποιος...§...
 

Επισκέπτης
1.οι Σουηδες-Φινλανδες κ τα ρεστα ειναι κρυοκωλες....
2.οι Αγγλιδες ειναι αλκοολικες...
3.οι Ελληνιδες-Ισπανιδες-Ιταλιδες (που προσεχουν περισσοτερο απο οποιεςδηποτε αλλες γκομενες την εμφανιση τους) εχουν μεσογειακο ταπεραμεντο κ ιστοριες να χαμε να λεγαμε...
4.οι Γερμανιδες-Αυστριακες-Βελγιο κλπ ειναι ψυχρες,απομακρες κ βαρβατες...
5.οι Τουρκαλες φορανε μπουρκες κ εχουν αναστολες...
6.οι Αμερικανιδες οσες ειναι συνηδειτοποιημενες δουλευουν κ κατεχουν καλυτερες θεσεις απ τους αντρες...οι αλλες σπιτι να καπνισουμε κανενα χορτο...
7.οι Ολλανδες ειναι πουτανες κ χασικλουδες...
8.κ για να μη μακρυγορω....ολες τις φυλες του κοσμου να παραθεσω παντα κατι θα χετε να πειτε οι περισσοτεροι...γι αυτο καλυτερα ο καθενας να κανει την αυτοκριτικη του κ μετα μπορει καλλιστα να κανει την κριτικη για τους αλλους κ ειδικοτερα για το θυληκο γενος...
τα παραπανω δν ειναι η δικη μου αποψη...ειναι τι θα μπορουσε καποιος να πει γι αυτες τις γκομενες οπως λεει για τις ελληνιδες...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Όσο για τις Ρωσοουκρανίδες οι ελληνίδες είναι χιλιόμετρα πίσω τους σε ομορφιά και σε σωματότυπο απο αυτές.

Για αυτο αλλωστε μας αρεσει και η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: .........  φιλε mclein.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
χαχα ά ρε Υπουργέ. Πάντως 40 χρονών Ελληνίδα με το σώμα της Αναστασίας απίθανο να βρούμε (αλλά και αν βρούμε θα έχει ύφος 1000 καρδιναλίων) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Κοιτα Παναη μην το προχωρησουμε το θεμα με την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ εδω γιατι θα το γα@@@με το thread και απο " Καμάκι στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό !!" θα γινει " ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ :knockinb: :knockinb: :knockinb: FOR EVER "
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
χαχα ά ρε Υπουργέ. Πάντως 40 χρονών Ελληνίδα με το σώμα της Αναστασίας απίθανο να βρούμε (αλλά και αν βρούμε θα έχει ύφος 1000 καρδιναλίων) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Βέβαια, αφού και η πιο φόλα ανάμεσα στις φόλες έχει ύφος 10 καρδιναλίων! (minimum!)
 

Επισκέπτης
οσον αφορα το υφακι των 100000000 καρδιναλιων δε διαφωνω....ΑΛΛΑ καντε μια γυρα απο κανενα μαγαζι που βγαινουν τα γκομενακια κ με 1-2 ποτακια ερχονται στην πραγματηκοτητα...δν θα σας πω να πατε σε σκυλαδικο-μπουζουκια κλπ...καντε μια βολτα σε μαγαζια στην παραλια το καλοκαιρι κ το χειμωνα προς βορεια καλα μαγαζια κ θα δειτε για ποιο πραγμα μιλω....
2..επισης κατι που εσεις δν κανετε ειναι το ακουσμα της ελληνικης μουσικης...δλδ κατι το οποιο κανουν οι σημερινες (πλειοψηφια)...γκομενες....αφου μιλαμε για ελλαδα...αμα πατε να βρειτε γκομενα ακουγωντας ξενη μουσικη (ποιοτικη κ καλα) τοτε ψαχνετε σε λαθος τοπο λαθος χρονο...
Γιατι η μεση ελληνιδα θελει κ τα μπουζουκια της....

(το συμπερασμα περι μουσικης το εβγαλα απο ενα θρεντ τι μουσικη ακουμε...)...
 

Επισκέπτης
οσον αφορα το υφακι των 100000000 καρδιναλιων δε διαφωνω....ΑΛΛΑ καντε μια γυρα απο κανενα μαγαζι που βγαινουν τα γκομενακια κ με 1-2 ποτακια ερχονται στην πραγματηκοτητα...δν θα σας πω να πατε σε σκυλαδικο-μπουζουκια κλπ...καντε μια βολτα σε μαγαζια στην παραλια το καλοκαιρι κ το χειμωνα προς βορεια καλα μαγαζια κ θα δειτε για ποιο πραγμα μιλω....
2..επισης κατι που εσεις δν κανετε ειναι το ακουσμα της ελληνικης μουσικης...δλδ κατι το οποιο κανουν οι σημερινες (πλειοψηφια)...γκομενες....αφου μιλαμε για ελλαδα...αμα πατε να βρειτε γκομενα ακουγωντας ξενη μουσικη (ποιοτικη κ καλα) τοτε ψαχνετε σε λαθος τοπο λαθος χρονο...
Γιατι η μεση ελληνιδα θελει κ τα μπουζουκια της....

(το συμπερασμα περι μουσικης το εβγαλα απο ενα θρεντ τι μουσικη ακουμε...)...
κ για να μη μεινω μονο στο θεμα ακουσμα μουσικης...το ολο στυλ καποιων ελληνων δν ταιριαζει με τα μεσα προτυπα αυτου του κρατους κ των γυναικων του μεσα σ¨αυτο...
(π.χ δν μπορει ο μεταλας-χιπχοπας κ λοιπες πιπες να βρει ευκολα γκομενα στα γουστα του...οποτε κινειται αναγκαστηκα σε ξενα μονοπατια...)
 

freeman22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μάκγες σας βρίσκω απολύτα σώστους και πραγματικά χαίρουμαι γιατι τελικά δεν είμαι ο μόνος που σκέφτομαι ετσι βγια τις ελλήνιδες
σχετικά με το πρόβλημα μήπως είναι δικό μας το φταίξιμο?μήπως θα πρέπει να βάλουμε ενα φρένο?να σταματήσουμε να δίνουμε τόσα πολλά? ;) ;)
 

Επισκέπτης
μάκγες σας βρίσκω απολύτα σώστους και πραγματικά χαίρουμαι γιατι τελικά δεν είμαι ο μόνος που σκέφτομαι ετσι βγια τις ελλήνιδες
σχετικά με το πρόβλημα μήπως είναι δικό μας το φταίξιμο?μήπως θα πρέπει να βάλουμε ενα φρένο?να σταματήσουμε να δίνουμε τόσα πολλά? ;) ;)
οχι φιλαρακο....λαθος κανεις....συνεχισε να δινεις πολλα ΑΛΛΑ εκει που αξιζουν...(οπως π.χ τα παιδια στην ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ...)...:):):):):)....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Φίλε Mclein,

ότι γράφω δεν το γράφω προσπαθώντας να δικαιολογήσω κάτι. Μια χαρά είμαι (501+Marlboro, κοντό μαλλί, καθόλου άσχημος) , τίποτα ακραίο. ΒΕΒΑΙΑ ας είναι καλά (από ελληνίδες) οι παντρεμένες και τα πιπίνια. Αλλά αν πας στα 20+ βράσε ρύζι....
Καλύτερα να μην ασχοληθείς. Τόσο απλά.
 

Επισκέπτης
Φίλε Mclein,

ότι γράφω δεν το γράφω προσπαθώντας να δικαιολογήσω κάτι. Μια χαρά είμαι (501+Marlboro, κοντό μαλλί, καθόλου άσχημος) , τίποτα ακραίο. ΒΕΒΑΙΑ ας είναι καλά (από ελληνίδες) οι παντρεμένες και τα πιπίνια. Αλλά αν πας στα 20+ βράσε ρύζι....
Καλύτερα να μην ασχοληθείς. Τόσο απλά.
οταν λες πιπινια??????? Δλδ 20- ??????? αν ασχολεισαι με κατω των 20 τοτε εγω διακρινω καποιο προβλημα....η εισαι ανωμαλακος η το μυαλο σου ειναι χαμηλων δυνατοτητων η δν ξερω τι σκατα μπορει να παιζει....παντως δν εχουν προβλημα ΜΟΝΟ οι γκομενες αλλα κ εσυ....εγω παντως δν εχω διαννοηθει καν ν ασχολειθω με κοριτσακια κατω απ την ηλικια μου...μονο 20 κ πανω...(οχι οτι εχω ασχολειθει αρκετα κ με αυτα...τεσπα...)!!!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
σωπα ρε mclein κσι ποιος εισαι εσυ που θα κρινεις αν ειναι ανωμαλια να γουσταρεις εικοσαρες? περνιεσαι ειδικος?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ουτε κ εμενα μου αρεσει το δικο σου στυλακι κριτης δικαιων και αδικων κ επαναλαμβανω και 19αρες 18αρες να γουσταρει ποιο ειναι το δικο σου προβλημα?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
οταν λες πιπινια??????? Δλδ 20- ??????? αν ασχολεισαι με κατω των 20 τοτε εγω διακρινω καποιο προβλημα....η εισαι ανωμαλακος η το μυαλο σου ειναι χαμηλων δυνατοτητων η δν ξερω τι σκατα μπορει να παιζει....παντως δν εχουν προβλημα ΜΟΝΟ οι γκομενες αλλα κ εσυ....εγω παντως δν εχω διαννοηθει καν ν ασχολειθω με κοριτσακια κατω απ την ηλικια μου...μονο 20 κ πανω...(οχι οτι εχω ασχολειθει αρκετα κ με αυτα...τεσπα...)!!!

Φίλε μου,
για μένα ανωμαλία είναι να πηγαίνεις με σκυλιά, άλογα, γουρούνια κλπ. Τώρα τι θεωρείς εσύ ανωμαλία, άλλο θέμα. Πάντως άνω των 16 δεν είναι νομικά πρόβλημα σε καμμία περίπτωση. Μετά κάτι άλλο: μην νομίζεις ότι αυτό που κάνεις εσύ είναι και καλά το σωστό. Μην είσαι απόλυτος. Στο κάτω κάτω τα πιπίνια είναι πάνω στην περιέργεια και δε σου σπάνε τα ούμπαλα για να σου κάτσουν ʼσε που κάποιες φορές μπορεί ν΄ασχοληθούν και αυτά μαζί σου. Και οι παντρεμένες ανωμαλία είναι?

Και κάτι άλλο. Προφανώς περιμένεις μια τέλεια γυναίκα δίπλα σου, όπως σαφώς δηλώνεις και πολύ καλά κάνεις.
Εγώ παγίως ψάχνω για γυκαίκες-ρολίστριες: η κάθε μία μπορεί να είναι καλή για κάτι (πχ πήδημα, πίπα, συζήτηση κλπ). Γιατί να μην πάρω αυτό που μπορώ απ΄αυτήν? Βλέπω τα θετικά της και όχι τα αρνητικά της. Δεν θα μιλήσω με το πιπίνι για τη θεωρία τη σχετικότητας, δεν μ' ενδιαφέρει να το κάνω. ʼλλα θέλω και τα παίρνω. Και πάντα βέβαια υπάρχει και ο πληρωμένος έρωτας για να συμπληρώνει τα κενά, ή κάνω λάθος?

Και κάτι τελευταίο: ο χαρακτηρισμός "ανωμαλάκος" για κάποιον που προσωπικά δεν γνωρίζεις και δεν σε έχει προσβάλει ποτέ δεν είναι ο πιο ευγενικός. Τον αντιπαρέρχομαι, επιδή έχω παρατηρήσει ότι γενικά είσαι αυθόρμητος και γενικά παίρνεις φόρα...

Φιλικά
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Υπουργέ μάλλον πρέπει να κανονίσω για έξοδο προς αναστασία μεριά να γίνει της Γαμιολής το κάγκελο :jerking: :sperm: :sperm: :crazy: :crazy: :crazy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Συγγνωμη που σας γα@@ω το thread για λιγο ..... Παναη μην κανονισεις επισκεψη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: χωρις εμενα σε εφαγα :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:Παρε με μαζι σου και δεν θα χασεις.Θα την κανουμε να σταματησει το επαγγελμα της στριπ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom