Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Με την καταντια σας ισως? :)
 

Επισκέπτης
οταν τα κανει ολα ειναι πτανα, ξεκολλιαρα και οτιδηποτε αλλο....μηπως ειναι λιγο μπερδεμενη η κατασταση? μηπως να την ξεκαθαρισουμε?

Εγω προσωπικά δεν χαρακτήρισα ποτέ κάποια πουτάνα επειδή είχε κάνει σεξ, είχε γκόμενους και δεν ήταν παρθένα! Ούτε στο φόρουμ, ούτε γενικότερα στη ζωη μου. Όταν κάποια πηδιέται με κάποιον και το φχαριστιέται, μαγκιά της και δικαίωμά της.Ούτε νομίζω ότι αυτοί οι χαρακτηρισμοί έχουν τόσο μεγάλη βαρύτητα στη σημερινή κοινωνία ή ότι κάποια γυναίκα σήμερα αντιμετωπίζει κοινωνικό πρόβλημα επειδή την χαρακτήρισαν πουτάνα, επειδή είχε 1,2,3,Ν γκόμενους που γούσταρε. Αυτά τα περί φόβων για δήθεν κοινωνική κατακραυγή είναι δικαιολογίες για να δικαιολογήσουν κάποιες το συντηρητισμό τους.

Το φόρουμ το θεωρώ ανδρικό και κατά συνέπεια δεν βρίσκω πολύ sic το να μπαίνουν γυναίκες εδώ μέσα. Φαντάζομαι θα συμφωνούν και οι δημιουργοί του. Προσωπικά θα ήθελα να διαβάζω μόνο τις απόψεις ανδρών για τα θέματα που συζητάμε εδώ και θα εκτιμούσα αν στο σχεδιασμό του φόρουμ υπήρχε η δυνατότητα να επιλέγω να μην βλέπω καθόλου τα posts των χρηστών που είναι γυναίκες, γιατί παρεμβάλλονται ανάμεσα στα ανδρικά posts και με δυσκολεύουν να τα διαβάζω . Γυναικείες απόψεις δεν θα αναζητούσα ποτέ σε φόρουμ.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To δικό σου πρόβλημα ποιό είναι αν εμείς πηδάμε πουτάνες; Ότι το δικό σου μουνί αραχνιάζει και όταν κοιμάσαι ονειρεύεσαι ότι κάποιος σε γκαστρώνει; Αυτό το site είναι για τον πληρωμένο έρωτα, οπότε το αν μας κάθονται οι ελληνίδες καριόλες που βλέπουμε στο δρόμο με ξινές φάτσες να περπατάνε σα νταλικιέρηδες το έχουμε ξεπεράσει προ πολλού  :birdman:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το φορουμ εχει επιλογη αντρας-γυναικα στο προφιλ....αν οι δημιουργοι ειχαν καποιο προβλημα υποθετω θα ειχαν μονο αντρας σε αυτες τις επιλογες.....επομενως αυτο που μπορεις να κανεις εσυ ειναι ενα απλο ιγκνορ :)

απο κει και περα....δεν ξερω ΕΣΥ προσωπικα τι κανεις εδω διαβαζω διαρκως για "ξεκωλλακια" "πουτανακια" "μουνακια" κτλ κτλ κτλ.......ας αποφασιστει λοιπον οτι οταν γουσταρω να κατσω σε καποιον το γουσταρω επειδη θελω να κανω σεξ τη δεδομενη στιγμη με το δεδομενο αντρα και οχι επειδη αυτος την επομενη μερα σε καποιο φορουμ θα γραφει για "ενα ξεκωλλακι που πηδηξα χτες" και το ξανασυζηταμε....ισως τοτε να μην ενοχλειστε τοσο πολυ οταν μιλαω για λιγουρια.....γιατι οσο θεωρειτε οτι υπαρχουν δυο κατηγοριες γυναικων "οι μιξοπαρθενες και οι ξεκωλλιαρες" τοσο θα επικρατει και η συγκεκριμενη συμπεριφορα και απο τα δυο φυλα....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ποιος βρισκεται σε μεγαλυτερη καταντια αραγε?
Εμεις που ειμαστε οπως ειμαστε... ή εσυ που ασχολεισαι μαζι μας... :)


να υποθεσω εσεις που εισαστε οπως εισαστε? γιατι ειδαλλως δε θα υπηρχε λογος να ασχοληθω κι ολας? αρα προφανως δινετε καποια τροφη? :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Α και να ξεκαθαρισω οτι δεν γενικευω τιποτα.....μιλαω παρα πολυ συγκεκριμενα....για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις απο αλλους χρηστες.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
To δικό σου πρόβλημα ποιό είναι αν εμείς πηδάμε πουτάνες; Ότι το δικό σου μουνί αραχνιάζει και όταν κοιμάσαι ονειρεύεσαι ότι κάποιος σε γκαστρώνει; Αυτό το site είναι για τον πληρωμένο έρωτα, οπότε το αν μας κάθονται οι ελληνίδες καριόλες που βλέπουμε στο δρόμο με ξινές φάτσες να περπατάνε σα νταλικιέρηδες το έχουμε ξεπεράσει προ πολλού  :birdman:

μιλησα πολυ συγκεκριμενα νομιζω εκτος αν δεν γνωριζεις αναγνωση ή αν δεν μπορεις να καταννοησεις αυτα που γραφω.....μιλησα για αυτους που εμ δε γαμανε.....εμ γαμανε πτανες ΕΠΕΙΔΗ δεν τους καθεται η γκομενα και πουλανε και μουρη και κομπλεξιλικια απο πανω.....δε μιλησα για αυτους που το κανουν απο επιλογη.......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Επισης καλο θα ηταν να μην μιλας για μουνια που δε γνωριζεις.....και κυριως δεν πηδας....:)
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
To δικό σου πρόβλημα ποιό είναι αν εμείς πηδάμε πουτάνες; Ότι το δικό σου μουνί αραχνιάζει και όταν κοιμάσαι ονειρεύεσαι ότι κάποιος σε γκαστρώνει; :birdman:
Ρε todok θα σε μαλώσω... >:(Δε διαβαζεις καθολου? :rolleyes:
Αφου η κοπελα εγραψε:
"εχω κανει αρκετα ons και τα φχαριστηθηκα μια χαρα....."

"για να μην υπαρξουν παρεξηγησει ς απο αλλους χρηστες....."
Ναρκωτικών? :)
 

Επισκέπτης
Ας δώσουμε μια συμβουλή στη ... νεολαία που μας διαβάζει! Αναφέρομαι σε νέους ελεύθερους άνδρες που δεν έχουν επαγγελματικές και άλλες δεσμεύσεις και μπορούν να φύγουν όποτε γουστάρουν. Ειδικά τα καλοκαίρια, αν είναι χωρίς γυναίκα, από το να σέρνονται σε Ελληνικά κωλο-νήσια τύπου Κυκλάδων και να σχολιάζουν πόσο ... ρομαντικό είναι το ηλιοβασίλεμα (!) :jerking: :jerking:, ξοδεύοντας τα λεφτά τους τσάμπα, χωρίς να υπάρχει ελπίδα με τια αγάμητες Ελληνίδες μπουρούχες φοιτήτριες και λοιπές μυξοπαρθένες , αφού αυτές είναι μόνο για να χορεύουν χασαποσέρβικα και συρτά στα κωλοορθάδικα της χώρας μας, καλυτερα να την κάνουν για εκτός Ελλάδος! Δυνατότητες υπάρχουν άπειρες και το κόστος δεν είναι δυσβάστακτο. Με τα λεφτά που σου χρεώνουν μια χωριάτικη σε Σαντορίνη-Μύκονο τρως παντού και με τα λεφτά που πληρώνεις ένα κωλο-δωμάτιο στη Νάουσα βρίσκεις καλύτερο κατάλυμα οπουδήποτε! Πάρτε λοιπόν ένα αεροπλάνο και πηγαίντε οπουδήποτε στην Ευρώπη μαζευει νεολαία. Όσες φορές το είχα κανει το απόλαυσα! Το μόνο που μετανιώνω είναι που δεν ... το έκανα περισσότερες και που δεν είχα παντρευτεί μια γκόμενα που είχα γνωρίσει στην Αυστρία.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To θέμα δεν είναι αν μπορεί να βρει κάποιον να της ρίξει ένα γρήγορο γαμήσι στους καμπινέδες ενός μπαρ, αλλά αν μπορεί να βρει κάποιον να την ανεχτεί αρκετά ώστε να τη δει σοβαρά σαν άνθρωπο  ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το θεμα ειναι οτι διαβαζοντας τα παραπανω προφανως αρκετοι δεν εχουν αυτην τη διαθεση ( ο φιλος αλλωστε το διευκρινησε οτι οταν μιλαει για πεσιμο μιλαει για πηδημα και μαλλον οχι για εξερευνηση της προσωπικοτητας....) οποτε δεν υπαρχει λογος για αυτην την υπερπροσπαθεια.....οποτε καλα περναω και στα μπαρ ευχαριστω :) τελικα το θεμα δεν ειναι οτι οι εσεις θελετε να πηδηξετε ρε παιδια και οι γκομενες βλεπουν το πεσιμο ως κατι πιο "σοβαρο" και ως "μελλοντικη σχεση"? αποφασιστε πρωτα και μετα τα ξαναλεμε.....και ξαναλεω οτι για μουνι το οποιο δεν πηδας οπως και για ανθρωπο με τον οποιο δεν "ασχολεισαι" καλο θα ηταν να μην εκφερεις αποψη :)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τότε κι εσύ μην εκφέρεις άποψη για πούτσο που δεν τσιμπουκώνεις  :birdman:

Τα πράγματα είναι απλά. Οι ελληνίδες σα γυναίκες είναι καριόλες, μπάζα και σκύλες, οπότε για "κάτι πιο σοβαρό" είναι γτπ. Και για ξεπέτα είναι τόσο προβληματικές που είναι πολύ προτιμότερο να πάμε σε επαγγελματίες που εκτιμούν τον πελάτη. Πολύ λιγότερο δράμα, καλύτερες υπηρεσίες και λιγότερη σπατάλη χρόνου και χρήματος.

Τώρα άντε βρες κάνα πακιστανό να εξασκηθείς στο τσιμπούκι  :sunglasses:
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι οτι διαβαζοντας τα παραπανω προφανως αρκετοι δεν εχουν αυτην τη διαθεση ( ο φιλος αλλωστε το διευκρινησε οτι οταν μιλαει για πεσιμο μιλαει για πηδημα και μαλλον οχι για εξερευνηση της προσωπικοτητας....)
Mιλαμε για αλλο επιπεδο...ττςςςςς

και ξαναλεω οτι για μουνι το οποιο δεν πηδας οπως και για ανθρωπο με τον οποιο δεν "ασχολεισαι" καλο θα ηταν να μην εκφερεις αποψη :)
Εδω εχει δικιο!
Αυτη εχει το δικαιωμα να σε βγαζει λιγουρι todok...εσυ ομως δεν εχεις απολυτως κανενα δικαιωμα να τη βγαζεις πουτανα...
Το σωστο να λεγεται... :jerking:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Με τη διαφορα οτι εγω δεν εγραψα οτι δεν γμαω ελληνιδες......αφηνοντας το προφανες συμπερασμα οτι γενικως δεν γμαω κατι αλλο περαν απο πτανες επειδη θεωρω μπαζα τις ελληνιδες.....ουτε μιλησα για τις σεξουαλικες μου επιδοσεις γενικοτερα......αρα? εχεις δωσει δικαιωμα να μιλαω για τον πουτσο σου.....εγω παλι οχι.....:) (α ναι μονο οτι εχω κανει ons....)

ευτυχως δεν εχω εξασκιστει ποτε με κομπλεξικους....ειτε πακιστανους ειτε ελληνες....(ειτε ελληναρες ενιοτε....)

τα πραγματα μπορουν να γινουν ακομα πιο απλα......φυγε εξωτερικο  να απαλλαγουμε μεν να γμησεις δε..... :)
 

Επισκέπτης
τελικα το θεμα δεν ειναι οτι οι εσεις θελετε να πηδηξετε ρε παιδια και οι γκομενες βλεπουν το πεσιμο ως κατι πιο "σοβαρο" και ως "μελλοντικη σχεση"? αποφασιστε πρωτα και μετα τα ξαναλεμε....

Η ίδια αηδία συνεχίζεται. Η "mounitsa" θέλει να μας πείσει ότι όταν κάποιος βλέπει κάποια γυναίκα που γουστάρει και την πλησιάζει για γνωριμία/καμάκι/οτιδήποτε έχει ξεκαθαρίσει αν θέλει να την πηδήξει 1/1.5/2.1456798074 φορές !!!!

Εγώ πάντως, όταν πλησίαζα κάποια που μου άρεσε, ποτέ δεν είχα ... πλάνο!! Όπου με έβγαζε. Απο πριν μιλήσουμε ποτέ δεν ξεκαθαρίσει τι σκατά ήθελα από δαύτην. Την τωρινή κοπέλα μου με καμάκι τη γνώρισα. Βρέθηκα τυχαία με φίλο στο γραφείο της. Είδα ότι μου χαμογέλαγε και της ζήτησα τηλέφωνο. Δέχτηκε να βγούμε με την πρώτη φορά που της το ζήτησα (δεύτερη δεν θα υπήρχε). Κοντεύουμε 4 χρόνια μαζί και μπορεί να παντρευτούμε. Όταν της ζήτησα το τηλέφωνο, ομολογώ ότι δεν είχα κάνει 5ετές πλάνο ούτε υπολόγιζα ότι θα ήμασταν μαζί ακόμη. Ούτε ότι θα έπαιζε το ενδεχόμενο γάμου. Δεν ήξερα τίποτε για εκείνη.


Αν τώρα άλλοι με το που βλέπουν κάποια, σκέφτονται σε ... ποιο κτήμα θα κάνουν το γάμο τους ή αν κάποιες γκόμενες με το που τις πλησιάζουν κάποιο αναρωτιούνται τι όνομα θα δώσουν στο 3ο παιδί που θα κάνουν μαζί του ... τι να πω ...

Δεν ξέρω ....


Εχω ξαναπεί άλλωστε ότι είμαι βλαξ, άπειρος, καμπούρης και σπυριάρης ληγούρης ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Προφανως δεν διαβασες καλα τι ειπα για τα λιγουρια......ασε που εγω δεν μιλησα επι προσωπικου για κανενα εδω μεσα ως λιγουρι.....ο αλλος πεταχτηκε σαν σφηνοπουτσακι να μιλησει για το μνακι μου.....πφφφφφφφφ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Σιγά μην κάνουν και ons οι Ελληνίδες μικροαστές που ζήτημα είναι αν έχουν πάει με 2-3 μέχρι κάποια ηλικία (η πλειοψηφία τους τουλάχιστον).

Τώρα σχετικά με το τι ξεχωρίζει η γκόμενα όταν της την πέφτει κάποιος. Όταν ένας ΑΝΔΡΑΣ την πέφτει σε μια ΓΥΝΑΙΚΑ τότε θέλει να την πηδήξει. Οι Ενήλικες έτσι λειτουργούν. Εκτός κι αν μιλάμε για μαθητούδια, που ανταλλάσουν φιλάκια και λένε ότι τα έχουν. Τα μαθητούδια όμως ας μείνουν στα σχολεία τους ή στις καταλήψεις των σχολείων τους τέλος πάντων και να μην τριγυρνάνε τις νύχτες και να ανακατεύονται με ενήλικες, οι οποίες κάνουν μόνο ολοκληρωμένες σχέσεις , αν δεν είναι ΜΑΛΑΚΕΣ.

Για τις Ελληνίδες τώρα, γκόμενο ξένο δύσκολα βρίσκουν. Τύπισσες που ήξερα εδώ και ήταν οι γκομενάρες που είχαν ομάδες να τις παρακαλάνε, όταν πήγαν για σπουδές έξω όπου κάθε μπάκουρας Έλληνας έγινε ... James Bond , αυτές άρχισαν τα lexotanil και αγόρασαν δονητή.

Υ.Γ. Αλήθεια δεν το βρίσκεις λίγο άρρωστο να μπαίνεις σε αυτό το φόρουμ; Δεν το αφήνεις σε αυτούς που απευθύνεται;



Συ ειπας......εκτος αν δεν ξερεις τι γραφεις.....μιλησα ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ και οχι γενικα....με σενα και τον αλλον εχω διαλογο αυτη τη στιγμη ή κανω λαθος? δε μιλαω και με ολο το υπολοιπο φορουμ για να εκφερω αποψη.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Όταν ένας ΑΝΔΡΑΣ την πέφτει σε μια ΓΥΝΑΙΚΑ τότε θέλει να την πηδήξει.Οι Ενήλικες έτσι λειτουργούν


Για αυτο μιλαω μπαι δε γουει.....το ΜΟΝΟ που εχω πει σε αυτο το θρεντ ειναι οτι ειναι ευκολο να διακρινεις ποτε ενας αντρας κανει πεσιμο επειδη θελει να γμησει και ποτε το κανει επειδη γουσταρει απλα να σου μιλησει και ο,τι γινει.....Και ναι αυτους τους ονομασα λιγουρια γιατι για μενα λιγουρια ειναι....επειδη αφου πηδηξουν καθονται και μιλανε για "ξεκωλλα που γμησαν"......ειναι τοσο δυσκολο να γινει αντιληπτο οτι και οι γυναικες σκεφτονται με παρομοιο αντρικο τροπο δηλαδη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom