Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Για τον ιδιο λογο που δεν ξεκουμπιζεσαι και εσυ υποθετω :)
και μιας και τα ειπαμε.....κατουρα τωρα γιατι πολυ κρατηθηκες και κανει κακο στον προστατη σου:)
για τη μουρη μου καλο θα ηταν να μην λες πολλα εφοσον δεν την γνωριζεις.....
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Για τον ιδιο λογο που δεν ξεκουμπιζεσαι και εσυ υποθετω :)
Κι εσυ για τη Σονια ψαχνεις? :boobies:

για τη μουρη μου καλο θα ηταν να μην λες πολλα εφοσον δεν την γνωριζεις.....
Μεχρι τωρα ειχες πει να μη μιλαμε για το μνακι σου...τωρα που εμαθα οτι ουτε για τη μουρη σου θελεις να μιλαμε, σου υποσχομαι οτι δεν θα το ξανακανω... :rolleyes:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το ότι μας σπάει τα αρχίδια εδώ αποτελεί απλώς απόδειξη του γιατί είναι αντιπαραγωγικό να προσπαθεί κάποιος να πλησιάσει ελληνίδες. Για σχέση ούτε λόγος εκτός αν είναι μαζόχας, και για γαμήσι μόνο αν είναι έτοιμος να βάλει το καβλί του σε σφηκοφωλιά.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
mounitsa μου γεία σου.
Μιλάς και λες ότι δε σας αρέσουν οι άντρες που κάνουν ''κρα'' από μακριά ότι είναι λιγούρια.
Ε και;;;;
Προς το συμφέρον σας είναι;;;;;
Εγώ προσωπικά μόλις βλέπω γκόμενες πεινασμένες για sex χαίρομαι όσο δε πάει. Πουλάκι έχω και γω,όπως και σεις κλειτορίδα.Μάλιστα ξέρω ότι η κλειτορίδα έχει μεγαλύτερους οργασμούς από τα πουλάκια.
Μη καταπιέζεστε τόσο πολύ λοιπόν.Αφεθείτε λίγο.Χαρείτε τη ζωή.Σήμερα είμαστε και αύριο δεν είμαστε.
Μακάρι να ξέρατε πόσο τυχερές είστε με τόσα λιγούρια αναμεσά σας. Χαρέμι στα πόδια σας.

Υ.Γ.: Στο τσιμπούκι πως τα πας;;;;
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Καπου διαβασα οτι "οι αγγλιδες ειναι καλες αμα τις ποτισεις"

Ψεύδος ασύστολο! ;) Και απότιστες μια χαρά είναι! Μπορεί και καλύτερες! ;) Και σε καμμία περίπτωση δεν σου τα ζαλίζουν! Ταχύτατα διαπιστώνεις αν θα "φας" ή όχι και κάνεις το κουμάντο σου! Αυτό εκτιμώ σ' αυτές. Και νομίζω αυτό εκτιμά και η πλειοψηφία των συναγωνιστών.

Και από εμφάνιση, εντάξει: πιο ψηλές, πιο ανοικτόχρωμες, με μεγαλύτερα βυζιά, στενότερη λεκάνη και μακρύτερα και ωραιότερα πόδια από τις φασόλες. ΦΟΛΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ! ΦΟΛΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ!
:2funny: :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Αχ, τι μου θυμίσατε συμπολεμιστές και συμπολεμίστρια... Τότε που πηγαίναμε στο δημοτικό και γυρνούσαμε με τα πόδια από την εκδρομή. "Αγόρια ιππότες, κορίττσια μαύρες κότες" φωνάζαμε εμείς εν χορώ, κάτι αντίστοιχο τσιρίζανε τα κοριτσάκια...  Ωραίες εποχές...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
διαβαζω το συγκεκριμενο θεμα κανενα 20λεπτο.........
αλλαζω σελιδες, κοιταζω απαντησεις, βλεπω σχολια και κοντρα απαντησεις....... και τα λοιπα..... και τα λοιπα........
.....σε ο,τι κι αν διαβαζω, μια φραση και μονο μια μου ερχεται στο μυαλο....... SEX & THE CITY.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :jerking: :jerking:
......εχετε ξεφυγει ΠΑΝΤΕΛΩΣ εσεις τα γυναια........
....σας εχει ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ αυτη η γαμημενη σειρα.....  :2funny: :2funny:
....στη γαλλια το φλερτ ειναι το τελειο γιατι εχει τον πυργο του αιφελ και τετοια.....  :2funny: :2funny:
......στη γαλλια, τη μεκκα του σωβινισμου, που αν δεν εισαι γαλλος σε γραφουν στ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ........!!!!!!
......ρε πουστη μου, κουνια που σας κουναγε......  :jerking:
....επισης οταν οι αντρες κανουμε μια ευστοχη παρατηρηση, που δεν σηκωνει αμφισβητηση, ξαφνικα εχουμε δικιο (αν οντως συμβαινει ετσι), αλλα δεν μπορουμε να δουμε ποιες
αφορα, γιατι εμεις και οι φιλες μας δεν ειμαστε ετσι...........!!!!!!!
.........και τοοοοοόσα αλλα που δεν θυμαμαι, αλλα και δεν εχει (ΚΑΝΕΝΑ) νοημα, να σχολιασω..........!!!!!!!!!!!!!!!!!
.....εχετε πεθανει πανω στην απελευθερωση (για οσους καταλαβαινουν, για οσους ΔΕΝ, αφηστε το καλλιτερα.....), και δεν ξερετε απο που να μαζευετε τα κοματια σας....  :'( :'( :'( :'(
......αυτη η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΑΣ, που σημερα το 2006, στην μεγαλουπολη που λεγεται αθηνα των μερικων εκατομυριων κατοικων, το να βγαινεις εξω και να βλεπεις στα παρισοτερα μαγαζια που αφορουν διασκεδαση κατα 70% περιπου γυναικοπαρεες ΑΓΑΜΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΗΦΑΝΕΣ (μη χεσω), τα λεει ΟΛΑ.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.......αλλα, τι λεω....?
.......ποιες αφορα.......???????
......σιγουρα οχι εσας, συμπλεγματικες, αγαμητες, αρπακτικες, κουτοπονηρες, μυξοπαρθενες, γαλουχημενες κατα sex & the city ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ.......!!!!!!  ;) ;) ;) ;)
.......ετσι κι αλλιως εδω μεσα, δεν μιλαμε για εσας......
.......μιλαμε για τις ΑΛΛΕΣ.......!!!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Υποκλίνομαι.
Ετσι ακριβως ειναι giorgospapa.
Να ξέρεις κάτι. Αυτό που έγραψες ΠΟΛΛΕΣ θα το διαβάσουν, ΠΟΛΛΕΣ θα συμφωνήσουν, ΚΑΜΙΑ όμως δε θα το παραδεχτεί.
Και το βιολί βιολάκι τους.
Εντόπισες το πρόβλημα με μεγάλη ευστοχία. Αν μπορείς σε παρακαλω εντόπισε με την ίδια ευστοχία και το φάρμακο.!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Υποκλίνομαι.
Ετσι ακριβως ειναι giorgospapa.
Να ξέρεις κάτι. Αυτό που έγραψες ΠΟΛΛΕΣ θα το διαβάσουν, ΠΟΛΛΕΣ θα συμφωνήσουν, ΚΑΜΙΑ όμως δε θα το παραδεχτεί.
Και το βιολί βιολάκι τους.
Εντόπισες το πρόβλημα με μεγάλη ευστοχία. Αν μπορείς σε παρακαλω εντόπισε με την ίδια ευστοχία και το φάρμακο.!!!

παληκαρι χαρτινε, συγνωμη που θα σε στενοχωρησω, αλλα δεν υπαρχει φαρμακο.........
οταν τις εκπαιδευουν οι μαμαδες τους προς αυτην την κατευθυνση απο ωαρια, δεν μπορεις να κανεις τιποτα, δεν μπορεις να πας κοντρα στη φυση.....
αυτο που πρεπει να κανουμε, οχι μονο οι αντρες, αλλα ολοι οι ανθρωποι, ειναι να μη χαλαμε για κανενα λογο την αξιοπρεπεια μας........
βεβαια αυτο χρειαζεται και μια σειρα πολλων αλλων προυποθεσεων, που για να ειμαστε ειλικρινεις, ελαχιστοι (μα ελαχιστοι) ανθρωποι, (ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ), ειναι διατεθιμενοι να πληρουν, γιατι οι 999,99 στους 1000, καπου ειναι ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ, οντας ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ.....!!!!
 

user

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
τι λέτε ρε παιδιά, στο sex and the city πηδιούνται αβέρτα οι κοπέλες...

τι σχέση έχουν οι ελληνίδες με το sex and the city, μακάρι να ήταν σαν τις νεοϋρκέζες...

εγώ βασικά τις λυπάμαι τις καημένες τις ελληνίδες, γιατί πιέζονται τόσο πολύ ψυχολογικά, από τη μια οι ορμές τους, από την άλλη η κοινωνία που τις στιγματίζει αν απολαύσουν της ηδονές..., ενώ ο άνδρας χαίρεται το σεξ χωρίς άγχος, χωρίς φόβο μήπως στιγματιστεί και χωρίς ενοχές μήπως καταντήσει πουτάνα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι λέτε ρε παιδιά, στο sex and the city πηδιούνται αβέρτα οι κοπέλες...

τι σχέση έχουν οι ελληνίδες με το sex and the city, μακάρι να ήταν σαν τις νεοϋρκέζες...

......δηλαδη σου αρεσει κατι απο αυτες.....?
που πηδιουνται αβερτα σου αρεσει, ή που ψαχνουν τον ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ πανω στο λευκο αλογο......????
(μια απ τις σχεσεις μου, που κατεληξε μαλιστα και σε διαζυγιο ηταν νεουορκεζα....!!!!)
.....και ναι...... γαμιοταν αβερτα.......!!!!! (και ωραια..!!)  ;) ;)
 

user

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
δεν το είπα για το ότι μ' αρέσει κάτι

απλά είπα ότι στο σήριαλ πηδιούνται αβέρτα και ψάχνονται οι κοπέλες, καμμία σχέση με τις ελληνίδες δηλαδή

πάντως εγώ έχω κάνει σχέση με πολωνέζα και μολδαβή 18-19 και βάζουν κάτω 25αρες ελληνίδες στο σεξ που δεν ξέρουν που είναι ο πούτσος

και μια κινέζα που είχα ήταν καμμία σχέση με τις ελληνίδες
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δηλαδη για να καταλαβω.....πρεπει να παραδεχθω αυτη τη στιγμη οτι ειμαι μια αγαμητη κομπλεξικη καταπιεσμενη ελληνιδα που η μαμα μου μου εβαλε στο κεφαλι απο μικρη να μην κανω σεξ γιατι θα με πουν πουτανα? και οτι ετσι ειναι και τα υπολοιπα ατομα που ξερω θηλυκου γενους? ετσι θα υπαρξει ειλικρινια? αφου ρε φιλε δεν ειμαι ετσι τι να κανουμε? ουτε sex and the city βλεπω γιατι οι γκομενες ειναι τραγικες σε αυτη τη σειρα....ουτε γελιο δε μου βγαζουν.....

εζησα στο παρισι και ο σωβινισμος τον οποιο αναφερεις και τον οποιο περιμενα να συναντησω δεν υπηρχε.....οι γαλλοι ηταν μια χαρα ανθρωποι........τις υπολοιπες παπαριες για πυργους του αιφελ τις παραβλεπω.....σιγα τη σιδηροκατασκευη....

αλλα φυσικα μιλατε για ΑΛΛΕΣ γυναικες μιας και εγω μιλαω για ΑΛΛΟΣ αντρες οι οποιοι προφανως δεν υπαρχουν εδω μεσα.....ειμαστε ισως τα τελευταια τελεια δειγματα που εχουν εναπομεινει.....

και κατι τελευταιο....αν οι οσες γυναικες εχουν γαλουχηθει με το σκεπτικο οτι θα τις πουν πτανες υπαρχουν οι αντιστοιχοι αντρες οι οποιοι εχουν γαλουχηθει με το ιδιο ακριβως σκεπτικο....η ελληνικη οικογενεια μερικες φορες κανει το ιδιο κακο και στους δυο.....


ποσοι απο σας αληθεια θα δεχοσασταν τη γκομενα σας να παιρνει ζιγκολο στο σπιτι? ή να επισκεπτεται αντρικα μπουρδελα? να δω εδω την απελευθερωση σας θα ηθελα....

και τελος καλο ειναι να μην γενικευουμε το ξαναλεω....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Tα πράγματα είναι απλά μουνίτσα: πάρε έναν ζιγκολό στο σπίτι να ξεχαρμανιάσεις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: γιατί το να παρακαλάς να σε προσέξει κάποιος εδώ γίνεται κουραστικό.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο ειναι δικια σου ψευδαισθηση δυστυχως :)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ποιά είναι η ψευδαίσθηση; Το ότι έρχεσαι σε ένα φόρουμ μπουρδελιάρηδων για να κάνεις κήρυγμα;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν κανω κηρυγμα σε κανεναν....συζητηση κανω και παραλληλα απανταω σε μερικους ενοχλητικους.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom