Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
προς mounitsa

υπαρχουν ορισμενα sites γνωριμιων.
εχω ερθει σε επαφη με 10-12 γυναικες με e-mail.
μου εχουν ζητησει το τηλ.  οι 7 απο αυτες.
με πηρε τηλ. μονο  μια (1) απο αυτες .
εαν δεν τις δερνει μα....κια τοτε τι αλλο τις δερνει.
το τηλ. τι το θελουν αν οχι για γνωριμια .
μηπως κανουν συλλογη;
ή στοκαρουν τα τηλ.  ως εμπορευμα και μετα θα κανουν διαλογη;
εγω πιστευω οτι μαλλον ικανοποιουνται με το να τους διχνει καποιος ενδιαφερον.
Μερικες απο αυτες ειναι στα sites αυτα πανω απο 2 χρονια.
Ρε που να παρει ο διαολος ,ΕΝΑΝ  αντρα τοσον καιρο δεν μπορεσαν να βρουν; τι στιγμη που η αναλογια των ανδρων προς γυναικες ειναι σχεδον 4-5/1.

ε. ρε βουρδουλας που σας χρειαζεαι.....  (αστειευομαι)

 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Δεν κανω κηρυγμα σε κανεναν....συζητηση κανω και παραλληλα απανταω σε μερικους ενοχλητικους.....

Εδώ σχεδόν όλοι ενοχλητικοί θα σου φαίνονται. Οι μη ενοχλητικοί (metrosexuals που πιθανόν ψάχνεις) μπαίνουν στο Κοσμοπόλιταν.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το οποιο επισης δεν διαβαζω.....γιατι υπαρχει το στερεοτυπο οτι ολες οι γυναικες διαβαζουν κοσμοπολιταν και βλεπουν sex and the city??? και δεν ειναι ολοι ενοχλητικοι....εχω βρει και ατομα που ειναι μια χαρα.....το μια χαρα δε σημαινει να συμφωνεις σωνει και ντε με τον αλλον αλλα να εισαι σε θεση να συζητησεις χωρις να ισοπεδωνεις τα παντα και να γενικευεις.....
 

Επισκέπτης
Μουνίτσα ξέρουμε ότι εσύ , όπως και όλες οι Ελληνίδες που γράφουν στα φόρουμ, δεν είσαι σαν αυτές που χλευάζουμε εδώ.

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ;

Απλά εμείς εδώ σχολιάζουμε το 99,99% του συνόλου των Ελληνίδων που κυκλοφορούν έξω, στην πιάτσα, στο οποίο όπως είπαμε δεν ανήκει η μουνίτσα ούτε όλες οι άλλες που γράφουν σε όλα τα Ελληνικά φόρουμ, αφού οι Ελληνίδες που γράφουν στα Ελληνικά φόρουμ ουσιαστικά συμπεριφέρονται σαν ... Σουδήζες, με τη διαφορά όμως ότι από εμφάνιση δεν είναι μπάζα σαν τις Σουηδέζες , αλλά πολύ πιο μπάνικες!


Η πλειοψηφία αυτών των Ελληνίδων λοιπόν σνομπάρει τον άνδρα που έχει μηνιαία έσοδα 3πλάσια από τα δικά τους. Σνομπάρει τον άνδρα που έχει κοινά ΙΧΕ, άσχετα αν αυτές πάνε στη δουλειά με το λεωφορείο. Σνομπάρει τον άνδρα που δεν πάει να τις ταίσει στο CASA DI PASTA ή στο Πηλ Πούλ ή δεν τις ταίζει τέλος πάντων ρε παιδί μου σε τραπέζι στο ENVY-DESTIJLE-GALEA-ΔΙΟΓΕΝΗΣ άλλα lounge-club-restaurant-bar-αρχίδια , δεν τις πάει για  spa, δεν τις πάει Σ/Κ στην Αράχωβα το Χειμωνα και Μύκονο το καλοκαίρι κτλ κτλ. Και φυσικά να πληρώνει πάντα αυτός, γιατί ο μισθός της καθηγήτριας/δασκάλας/λογίστριας/κορδελιάστρας/σερβιτόρας/πωλήτριας
δεν φτάνει για τέτοιες  μαλακίες. Και φυσικά ο άνδρας αυτός πρέπει να είναι και ταξιτζής και ευαίσθητος και να έχει διαβάσει Κούντερα, Ντας Μπράουν ,  Κοέλιο και τις λοιπές μαλακίες που έχουν πέραση στα ζώα.

Ετοιμάζομαι να φάω για μεσημέρι και θα πιώ και μια μπύρα να πάει κάτω το φαγητό. Όποτε πίνω μπύρα, θυμάμαι τη φάση που ήμουν στην Αυστρία, ήμουν λιώμα αφού πίναμε με τον κολλητό μου μπύρες από το πρωί και πήγα στο μπακάλικο να αγοράσω  κι άλλες μπύρες. Ήμουν αξύριστος, ιδρωμένος, μύριζα μπύρα, τρέκλιζα, η ομιλία μου κόλλαγα από τη σούρα, φορούσα ένα τζην που έγινε μούσκεμα από τη βροχή και ένα t-shirt με το οποίο κρύωνα, γιατί είχε αρχίσει να φθινοπωριάζει εκεί και είχε ψύχρα του κερατά.Έκανα κονέ με τη γκόμενα του μπακάλικου, η οποία έκανε εκείνο τον καιρό μεταπτυχιακό, δούλευε στο μπακάλικο του παππού της, ήταν 1,84 και 58 κιλά και έπαθε πλάκα με την πάρτη μου. Μέχρι που πηδηχθήκαμε, δεν με είχε ρωτήσει τι δουλειά κάνω, αν έχω αυτοκίνητο, σε ποιό μέρος μένω στην Ελλάδα, τι σκατά είναι οι γονείς μου και αν έχω γονείς ή αδέλφια, τι σκατά κάνω εκεί κτλ κτλ.


Σύμφωνα με την μουνίτσα και τις Ελληνίδες που γράφουν (τρίχες) στα φόρουμ αυτό ήταν κάτι που θα συνέβαινε χαλαρά και στην Ελλάδα . Π.χ. εδώ στη γειτονιά μου στη Γλυφάδα, θα βγείς τώρα να πάς να πάρεις μπύρες και θα τσιμπήσεις εύκολα τέτοια γκόμενα.

Οι συμπολεμιστές που έχουν ζήσει έξω με καταλαβαίνουν απόλυτα ...

Σχετικά με το τι λένε οι δικές μας εδώ , όλοι ξέρουμε ότι


"Από κοράκου στόμα, "κρα"¨θα ακούσεις".
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Το οποιο επισης δεν διαβαζω.....γιατι υπαρχει το στερεοτυπο οτι ολες οι γυναικες διαβαζουν κοσμοπολιταν και βλεπουν sex and the city??? και δεν ειναι ολοι ενοχλητικοι....εχω βρει και ατομα που ειναι μια χαρα.....το μια χαρα δε σημαινει να συμφωνεις σωνει και ντε με τον αλλον αλλα να εισαι σε θεση να συζητησεις χωρις να ισοπεδωνεις τα παντα και να γενικευεις.....
Δηλαδή, κυρία ,σ'αρέσει πραγματικά το σάιτ μας?
Και αν ναι, για ποιό λόγο?
 

Επισκέπτης
εγω πιστευω οτι μαλλον ικανοποιουνται με το να τους διχνει καποιος ενδιαφερον.
δλδ εσυ δν ικανοποιησαι οταν σου δειχνει μια γκομενα ενδιαφερον????? (σιγουρα δν ικανοποιησε οσο μια γκομενα κ η αυτοπεποιθηση της αλλα οπως κ να γινει σου ανεβαινει το ηθικο....)...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
προς mounitsa

υπαρχουν ορισμενα sites γνωριμιων.
εχω ερθει σε επαφη με 10-12 γυναικες με e-mail.
μου εχουν ζητησει το τηλ.  οι 7 απο αυτες.
με πηρε τηλ. μονο  μια (1) απο αυτες .
εαν δεν τις δερνει μα....κια τοτε τι αλλο τις δερνει.
το τηλ. τι το θελουν αν οχι για γνωριμια .
μηπως κανουν συλλογη;
ή στοκαρουν τα τηλ.  ως εμπορευμα και μετα θα κανουν διαλογη;
εγω πιστευω οτι μαλλον ικανοποιουνται με το να τους διχνει καποιος ενδιαφερον.
Μερικες απο αυτες ειναι στα sites αυτα πανω απο 2 χρονια.
Ρε που να παρει ο διαολος ,ΕΝΑΝ  αντρα τοσον καιρο δεν μπορεσαν να βρουν; τι στιγμη που η αναλογια των ανδρων προς γυναικες ειναι σχεδον 4-5/1.

ε. ρε βουρδουλας που σας χρειαζεαι.....  (αστειευομαι)


ρε παναξιε δε διαφωνω.....δεν αμφισβητω οτι υπαρχει ολη αυτη η κατασταση....απλα υπαρχουν και αλλες γυναικες οπως υπαρχουν και αλλοι αντρες....σε ενα σαιτ γνωριμιων δε γνωριζω τι ειδους γυναικες μπαινουν.....εγω μονο στο ζοο μπαινω για να παιζω οποτε νομιζω δεν πιανω....και στην τελικη που να ξερω τι ανωμαλια τις βαραει αυτες τις συγκεκριμενες? και συμφωνω οτι προφανως γουσταρουν μονο και μονο επειδη κανουν καποιον να ασχοληθει μαζι τους....οπως γνωριζω διαφορα τεχνασματα στα οποια καταφευγουν καποιες γυναικες τα οποια ειναι τραγικα γελοια....αυτο ομως δε γενικευει τιποτα κατ εμε....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Οι συμπολεμιστές που έχουν ζήσει έξω με καταλαβαίνουν απόλυτα ...

Σχετικά με το τι λένε οι δικές μας εδώ , όλοι ξέρουμε ότι


"Από κοράκου στόμα, "κρα"¨θα ακούσεις".

Αν καταλαβαίνω λέει.......
 

Επισκέπτης
Εδώ σχεδόν όλοι ενοχλητικοί θα σου φαίνονται. Οι μη ενοχλητικοί (metrosexuals που πιθανόν ψάχνεις) μπαίνουν στο Κοσμοπόλιταν.

Μα γιατί είσαι κακός;
Δεν θα τους βρείς μόνο στο Κοσμοπόλιταν. Μπορεί να τρώνε και σε κινέζικο-ιταλικό-ινδικό-ιαπωνέζικο-ινδικό-σούσι-αρχίδια-εστιατόριο που πληρώνεις 70ευρώ το άτομο τα άδεια πιάτα και μετά τρέχεις να βρείς κανένα βρώμικο ή σουβλατζίδικο για λιγδώσει το άντερό σου. Τρώνε σε κάτι τέτοια με τις φίλες τους. Ξέρεις τυπάδες που σέρνουν 4-5 γκόμενες από τις οποίες δεν πηδάνε καμία!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Λάκη να σου πω ένα μυστικό; Κάποιοι από αυτούς γαμάνε. Και γαμάνε καλά.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
δλδ εσυ δν ικανοποιησαι οταν σου δειχνει μια γκομενα ενδιαφερον?????

Φίλε mclein, αν δεν την πάρω, το ενδιαφέρον της ή το μη ενδιαφέρον της με αφήνει παγερότατα αδιάφορο. Αν την πάρω, το ενδιαφέρον της το έχει δείξει έμπρακτα. Και ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ. Τόσο απλά!
 

enipeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι οι ελληνίδες συμπεριφέρονται έτσι; Μήπως γιατί και οι έλληνες είναι αλαζόνες; Μήπως γιατί η κοινωνία μας είναι υπό διάλυση; Μήπως αν κοιταχτούμε όλοι μας στον καθρέπτη θα δούμε το δούλο, αυτόν που οδηγείτε από τα πιο ταπεινά ένστικτα . Αυτό που με μια λέξη λέμε ΝεοΕλληνα, άντρα η γυναίκα. Το μόνο που υπάρχει στον τόπο μας είναι το χάος.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ενας ενας αγορια....ενας ενας....λοιπον.....συμφωνω οτι ναι ειναι ωραιο να σου τονιζουν την αυτοπεποιθηση αλλα οχι εις βαρος καποιου αλλου....αμα δεν γουσταρεις καποιον δεν υπαρχει λογος να μπαινεις και εσυ και κυριως ο αλλος σε ολο αυτο το τριπακι απλα για να ικανοποιηθεις....

το σαιτ μου αρεσει γιατι γενικοτερα κανω πιο πολυ παρεα με αντρες παρα με γυναικες και μου αρεσουν οι συζητησεις μαζι τους...και ειναι δυσκολο να βρεις ενα φορουμ χωρις χαζογκομενες να το χαλανε διαρκως....απο κει και περα ουτε τα μπουρδελα θεωρω κατι κακο ουτε τα στριπτιτζαδικα στα οποια αλλωστε εχω παει και εγω καποιες φορες.....(και οΧΙ δεν ειμαι λεσβια...)

τελος, δεν εχω παει ποτε στο πηλ πουλ ή το casa di patsi ή οπως αλλιως το λενε, δε μου αρεσουν τα κυριλλε εστιατορια ιδιαιτερα, δε μου αρεσει να με ταιζει κανενας αντρας, δε μου αρεσει να μου πληρωνει τα εξοδα και θελω να ειμαι αυτονομη....αυτο δεν ξερω πως αντιστοιχει στο 99.9 των ελληνιδων το οποιο ειμαι σιγουρη οτι εχετε ολοι σας συναντησει.....

 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Μα γιατί είσαι κακός;
Δεν θα τους βρείς μόνο στο Κοσμοπόλιταν. Μπορεί να τρώνε και σε κινέζικο-ιταλικό-ινδικό-ιαπωνέζικο-ινδικό-σούσι-αρχίδια-εστιατόριο που πληρώνεις 70ευρώ το άτομο τα άδεια πιάτα και μετά τρέχεις να βρείς κανένα βρώμικο ή σουβλατζίδικο για λιγδώσει το άντερό σου. Τρώνε σε κάτι τέτοια με τις φίλες τους. Ξέρεις τυπάδες που σέρνουν 4-5 γκόμενες από τις οποίες δεν πηδάνε καμία!

+50 για το 1 μπουκάλι κρασί . Βάλε γλυκό, ποτό ίσως μετά κλπ. Δεν αξίζει τον κόπο. Με τόσα παίρνεις (όχι να βγείς και άμα κάτσει) ΘΕΑ!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μα γιατί είσαι κακός;
Δεν θα τους βρείς μόνο στο Κοσμοπόλιταν. Μπορεί να τρώνε και σε κινέζικο-ιταλικό-ινδικό-ιαπωνέζικο-ινδικό-σούσι-αρχίδια-εστιατόριο που πληρώνεις 70ευρώ το άτομο τα άδεια πιάτα και μετά τρέχεις να βρείς κανένα βρώμικο ή σουβλατζίδικο για λιγδώσει το άντερό σου. Τρώνε σε κάτι τέτοια με τις φίλες τους. Ξέρεις τυπάδες που σέρνουν 4-5 γκόμενες από τις οποίες δεν πηδάνε καμία!


ειναι τραγικο για μια γυναικα να ικανοποιειται πηγαινοντας εναν αντρα σε ενα εστιατοριο (ή οτιδηποτε αλλο) απλα και μονο για να ευχαριστηθει η ιδια ενω ο αλλος ας πουμε ξενερωνει τα μαλα....το ιδιο τραγικο ειναι ενας αντρας να πρεπει να παει μια γυναικα για σουσι των 70 ευρω μονο και μονο για να γαμησει....μου αρεσει το σουσι αλλα ο πρωην μου το σιχενοταν....ε πηγαινα μονη μου σιγα....(και ποτε στην ελλαδα γιατι ειναι αθλιο)
 

Επισκέπτης
Φίλε mclein, αν δεν την πάρω, το ενδιαφέρον της ή το μη ενδιαφέρον της με αφήνει παγερότατα αδιάφορο. Αν την πάρω, το ενδιαφέρον της το έχει δείξει έμπρακτα. Και ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ. Τόσο απλά!
ρε αδερφε κ μονο ψυχολογικα να το παρεις το θεμα παλι νιωθεις κατι να πηγαινει καλα....(μιλαω για γκομενες που ειναι κ οι ιδιες αξιοπροσεχτες...)...εγω παντως αν ακουσω ενα καλο σχολιο θα μου φτιαξει μια χαρα τη μερα...καπου θα ξεχαστω...θα παρω μια δυναμη....στα @@ μου αν την πηδηξω η οχι...ποτε δν ηταν αυτοσκοπος μου το πηδημα...τι να πηδηξω 1 τι να πηδηξω 1000 γκομενες μεχρι να πεθανω δν με νοιαζει...αμα κατσει η φαση καλως αν οχι...παμε στη επομενη θεα...(μεχρι να τη βρεις παει καιρος..αλλα...)
 

Επισκέπτης
+50 για το 1 μπουκάλι κρασί . Βάλε γλυκό, ποτό ίσως μετά κλπ. Δεν αξίζει τον κόπο. Με τόσα παίρνεις (όχι να βγείς και άμα κάτσει) ΘΕΑ!

ΩΡΑΙΟΣ !!!!!!!

Και η πρώτη ατάκα που της απευθύνεις είναι ...

"Γλύψε και τα αρχίδια" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ειναι δυνατον σε καθε συζητηση μεταξυ γυναικων να ακουγεται .ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΑΝΔΡΕΣ;

εγω οταν βγαινω για διασκεδαση βλεπω ουκ ολιγους.
παντα 2 ποδια ,2 χερια ,κλπ, κλπ, κλπ, ...ειχαμε εμεις οι αντρες και αυτα συνεχιζουμε να εχουμε .
τι εχει αλλαξει δηλαδη και δεν σας αρεσουμε;

ή μηπως εχουμε περασει στην εποχη που το κρυμενο μισος σας για μας το κανετε  πλειον Φ Α Ν Ε Ρ Ο;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
ρε αδερφε κ μονο ψυχολογικα να το παρεις το θεμα παλι νιωθεις κατι να πηγαινει καλα....(μιλαω για γκομενες που ειναι κ οι ιδιες αξιοπροσεχτες...)...εγω παντως αν ακουσω ενα καλο σχολιο θα μου φτιαξει μια χαρα τη μερα...καπου θα ξεχαστω...θα παρω μια δυναμη....στα @@ μου αν την πηδηξω η οχι...ποτε δν ηταν αυτοσκοπος μου το πηδημα...τι να πηδηξω 1 τι να πηδηξω 1000 γκομενες μεχρι να πεθανω δν με νοιαζει...αμα κατσει η φαση καλως αν οχι...παμε στη επομενη θεα...(μεχρι να τη βρεις παει καιρος..αλλα...)


αυτο ομως ειναι λιγο διαφορετικο απο αυτο που περιεγραψε πριν.....το να μπεις στη διαδικασια να δινεις τηλεφωνα και μετα εξαφανιζολ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom