Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ενας ενας αγορια....ενας ενας....λοιπον.....συμφωνω οτι ναι ειναι ωραιο να σου τονιζουν την αυτοπεποιθηση αλλα οχι εις βαρος καποιου αλλου....αμα δεν γουσταρεις καποιον δεν υπαρχει λογος να μπαινεις και εσυ και κυριως ο αλλος σε ολο αυτο το τριπακι απλα για να ικανοποιηθεις....

το σαιτ μου αρεσει γιατι γενικοτερα κανω πιο πολυ παρεα με αντρες παρα με γυναικες και μου αρεσουν οι συζητησεις μαζι τους...και ειναι δυσκολο να βρεις ενα φορουμ χωρις χαζογκομενες να το χαλανε διαρκως....απο κει και περα ουτε τα μπουρδελα θεωρω κατι κακο ουτε τα στριπτιτζαδικα στα οποια αλλωστε εχω παει και εγω καποιες φορες.....(και οΧΙ δεν ειμαι λεσβια...)

τελος, δεν εχω παει ποτε στο πηλ πουλ ή το casa di patsi ή οπως αλλιως το λενε, δε μου αρεσουν τα κυριλλε εστιατορια ιδιαιτερα, δε μου αρεσει να με ταιζει κανενας αντρας, δε μου αρεσει να μου πληρωνει τα εξοδα και θελω να ειμαι αυτονομη....αυτο δεν ξερω πως αντιστοιχει στο 99.9 των ελληνιδων το οποιο ειμαι σιγουρη οτι εχετε ολοι σας συναντησει.....

Συγγνώμη που θα το πω φόρα παρτίδα, αλλά επειδή μια μέρα ήμουν στο chat όταν ήσουν εσύ και δύο άλλες κοπέλλες. Παρακολουθούσα άναυδος την συζήτηση. Έκανα και ένα σχόλιο αν θυμάσαι, ότι το bourdela.com έγινε boudoir.com.

Σε πληροφορώ λοιπόν ότι όλα τα καλά παιδιά με τα οποία συζητούσες για διάφορα θέματα ένα πράγμα είχαν στο πίσω μέρος του κεφαλιού τους, έστω και ως μακρινή πιθανότητα. Για να το θέσω ωμά: Πως να σε συναντήσουν και να σε πηδήξουν.

Αν το έχεις καταλάβει τότε όλα τα άλλα που λες εδώ είναι "λέμε και καμμιά μαλακία να περάσει η ώρα". Αν δεν το έχεις καταλάβει καλό θα ήταν να το πάρεις χαμπάρι και να δεις τι θα κάνεις από δω και πέρα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
ειναι δυνατον σε καθε συζητηση μεταξυ γυναικων να ακουγεται .ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΑΝΔΡΕΣ;

εγω οταν βγαινω για διασκεδαση βλεπω ουκ ολιγους.
παντα 2 ποδια ,2 χερια ,κλπ, κλπ, κλπ, ...ειχαμε εμεις οι αντρες και αυτα συνεχιζουμε να εχουμε .
τι εχει αλλαξει δηλαδη και δεν σας αρεσουμε;

ή μηπως εχουμε περασει στην εποχη που το κρυμενο μισος σας για μας το κανετε  πλειον Φ Α Ν Ε Ρ Ο;

σιγα μην εχουμε και φθονο του πεους μωρε....λοοοοολ
και ειναι τυχαιο που εδω και 13 σελιδες διαβαζω οτι ειμαστε αγαμητες, κομπλεξικες και καριολες και μπαζα? οχι..... αυτο προσπαθω να πω οτι και οι δυο φταινε για αυτην την κατασταση πως να το κανουμε?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Συγγνώμη που θα το πω φόρα παρτίδα, αλλά επειδή μια μέρα ήμουν στο chat όταν ήσουν εσύ και δύο άλλες κοπέλλες. Παρακολουθούσα άναυδος την συζήτηση. Έκανα και ένα σχόλιο αν θυμάσαι, ότι το bourdela.com έγινε boudoir.com.

Σε πληροφορώ λοιπόν ότι όλα τα καλά παιδιά με τα οποία συζητούσες για διάφορα θέματα ένα πράγμα είχαν στο πίσω μέρος του κεφαλιού τους, έστω και ως μακρινή πιθανότητα. Για να το θέσω ωμά: Πως να σε συναντήσουν και να σε πηδήξουν.

Αν το έχεις καταλάβει τότε όλα τα άλλα που λες εδώ είναι "λέμε και καμμιά μαλακία να περάσει η ώρα". Αν δεν το έχεις καταλάβει καλό θα ήταν να το πάρεις χαμπάρι και να δεις τι θα κάνεις από δω και πέρα.


ας εχουν οτι θενε στο κεφαλι τους....εμενα με απασχολει να περναω καλα....ειδικα οταν μιλαμε για ενα ΦΟΡΟΥΜ....ελεος δηλαδη.....μεχρι στιγμης παντως δεν εχω λαβει τετοιες προσκλησεις παρα μονο απο κανα δυο ατομα....τα οποια στην τελικη καλα κανουνε και τις στελνουνε γιατι σου λεει τι δουλεια εχει μια με ονομα μουνιτσα σε τετοιο φορουμ....απο κει και περα εχω ξεκαθαρισει τη θεση μου εξ αρχης....ουτε ψαχνομαι ουτε εχω σκοπο να ψαχτω απο δω....
 

Επισκέπτης
σιγα μην εχουμε και φθονο του πεους μωρε....λοοοοολ
και ειναι τυχαιο που εδω και 13 σελιδες διαβαζω οτι ειμαστε αγαμητες, κομπλεξικες και καριολες και μπαζα? οχι..... αυτο προσπαθω να πω οτι και οι δυο φταινε για αυτην την κατασταση πως να το κανουμε?

Πάντως αν θες σέξ, είσαι στο κατάλληλο μέρος. Διάλεξε ένα παληκάρι, κατά προτίμηση νέο με μπόλικο άφθονο χρόνο και συνάντησέ το. (Όχι άνω των 30 όπως εγώ, γιατί είμαστε περίεργοι και ειδικά εγώ όπως ξαναέγραψα είμαι και δεσμευμένος, βλαξ, καμπούρης, σπυριάρης, αγάμητος, ληγούρης, δειλός, παπάρας, χωρίς θεληματικό πηγούνι, δεν έπαιζα ποτέ πόλο, δεν κάνω χαλάουα, δεν ήμουν ποτέ μπάρμαν και πολλά άλλα).

Η κουβέντα όμως είναι για άνδρες, μην μπαίνεις στον κόπο να συμμετέχεις. Σεβάσου την επιθυμία της πλειοψηφίας.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αν εισαι εμ δεσμευμενος εμ αγαμητος υπαρχει προβλημα:)

η πλειοψηφια θες να μου πεις οτι ενοχλειται που λεω την γυναικεια αποψη επι του θεματος? γιατι μονο 2-3 ατομα εχω δει να μου την λενε....με τους υπολοιπους μια χαρα συζητηση κανω....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Δεν κατάλαβες τι λέω. ʼσε που στο βάθος με θεωρείς και υπερβολικό. Λοιπον θα το πω πιο explicitly: Ακόμα και ο χειρότερος αντίπαλος σου εδώ κάπου βαθιά μέσα του σκέφτεται να σε είχε στο κρεβάτι. Δεν έχει σχέση με το φόρουμ αυτό με το nick σου ή ότι άλλο. Έχει να κάνει με την αυτόματη αντίδραση του άνδρα όταν μια γυναίκα στρέφει (έστω και αναπαίσθητα) την προσοχή της προς αυτόν για τον πιό άσχετο λόγο.

Κι αν αποδεικνυόσουν και μουνάρα (όχι μουνίτσα) μπορεί να γινόταν ρόμπα για σένα. Κι αν αποδεικνυόσουν και καλή κοπέλλα μπορεί και να σε παντρευόταν.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
ΤΩΡΑ  MOUNITSA ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ (ΠΕΡΙ ΦΘΟΝΟΥ )ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ  ......ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ.......ΕΤΣΙ

παναξιε αν εχεις το κουραγιο να διαβασεις ολες τις σελιδες ποτε δεν ειπα κατι διαφορετικο και ποτε δεν αγιοποιησα τις ελληνιδες....αναγνωριζω οτι υπαρχει σεξουαλικο κομπλεξ απο αρκετες και αυτο που αναρωτιεμαι ειναι απο που προερχεται αυτο....και ποιος ειναι τελικα αυτος που δινει τον χαρακτηρισμο πουτανα σε μια γυναικα? μονες τους τα φανταζονται ολα αυτα?  τες παν κουραστηκα να το συζηταω ειδικα οταν βλεπω οτι υπαρχουν αντιδρασεις με την παρουσια μου....τα μαζευω λοιπον και παω στο τσατ οπου ολοι θελουν να πηδηξουν μια γκομενα την οποια δεν εχουν δει καν.....
 

Επισκέπτης
Δεν κατάλαβες τι λέω. ʼσε που στο βάθος με θεωρείς και υπερβολικό. Λοιπον θα το πω πιο explicitly: Ακόμα και ο χειρότερος αντίπαλος σου εδώ κάπου βαθιά μέσα του σκέφτεται να σε είχε στο κρεβάτι.

ʼκυρο φίλε. Εγώ ποτέ δεν θα έβγαινα πλέον με γυναίκα που γνώρισα μέσω νετ. Η τελευταία φορά ήταν το 2002 και μακάρι να μην είχε υπάρξει ούτε εκείνη. Σκατά εμπειρία. Πολύ καλύτερο να αμολυθείς στους δρόμους και να την πέφτεις σε ό,τι φορά φούστα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν κατάλαβες τι λέω. ʼσε που στο βάθος με θεωρείς και υπερβολικό. Λοιπον θα το πω πιο explicitly: Ακόμα και ο χειρότερος αντίπαλος σου εδώ κάπου βαθιά μέσα του σκέφτεται να σε είχε στο κρεβάτι. Δεν έχει σχέση με το φόρουμ αυτό με το nick σου ή ότι άλλο. Έχει να κάνει με την αυτόματη αντίδραση του άνδρα όταν μια γυναίκα στρέφει (έστω και αναπαίσθητα) την προσοχή της προς αυτόν για τον πιό άσχετο λόγο.

Κι αν αποδεικνυόσουν και μουνάρα (όχι μουνίτσα) μπορεί να γινόταν ρόμπα για σένα. Κι αν αποδεικνυόσουν και καλή κοπέλλα μπορεί και να σε παντρευόταν.


και που ξερεις οτι στο βαθος του μυαλου μου δεν εχω και εγω τη σκεψη οτι μπορει να μιλαω με καποιον απιστευτο αντρα που κανει καταπληκτικο σεξ?  καταλαβαινω απολυτα τι λες....συμμετεχω και σε αλλα φορουμ....οπως και τσατρουμ...απλα η δικια μου θεση ειναι οτι δεν μπηκα για να ψαχτω....και οτι καταλαβαινω απολυτα οσους θεωρουν οτι με το ονομα μουνιτσα "τι διαολο θες εδω μεσα"....


 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πολύ καλύτερο να αμολυθείς στους δρόμους και να την πέφτεις σε ό,τι φορά φούστα

Το ίδιο λέμε αν κατάλαβες. Ότι δυνητικά σκεπτόμαστε να την πέσουμε σε ότι φοράει φούστα. ʼσχετα με την εμπειρία του καθενός.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ναι ισως....μονο που το βρισκω λιγο ασχετο με μενα αυτο....λολ....ουτε θα ηθελα να μη πηδηξει καποιος που δεν με εχει δει ουτε θα ηθελα να πηδηχτω με καποιον που δεν εχω δει.....βασικα και φωτο να δω παλι δεν ειμαι σιγουρη αν θελω να πηδηχτω μαζι του γιατι μια φωτο σκετη δε λεει τιποτα....ασε που τα στημενα ραντεβου απο τσατ μου φαινονται αστεια...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
και που ξερεις οτι στο βαθος του μυαλου μου δεν εχω και εγω τη σκεψη οτι μπορει να μιλαω με καποιον απιστευτο αντρα που κανει καταπληκτικο σεξ?  καταλαβαινω απολυτα τι λες....συμμετεχω και σε αλλα φορουμ....οπως και τσατρουμ...απλα η δικια μου θεση ειναι οτι δεν μπηκα για να ψαχτω....και οτι καταλαβαινω απολυτα οσους θεωρουν οτι με το ονομα μουνιτσα "τι διαολο θες εδω μεσα"....

Δεν έχει σημασία ρε κούκλα μου αν μπήκες να ψαχτείς ή όχι. Δεν έχει σημασία αν σε λένε μουνίτσα (και την psycho bitch με το αντικαβλωτικό νικ θέλουν να γαμήσουν). Δεν έχει επίσης σημασία αν σε έχει δει ή αν έχει δει την φωτό σου ή εσύ τη δική του. Ο κάθε άνδρας θεωρεί καθήκον του να την πέσει σε κάθε γυναίκα που του δίνει έστω την αμυδρότερη προσοχή. 999 στις 1000 θα γυρνάει γύρω γύρω και θα μαλακίζεται με ανούσιες κουβέντες. 999 στις χίλιες δεν θα γαμήσει.

Σημασία όμως έχει ότι είσαι εδώ και έστω αμυδρά ρίχνεις μια ματιά προς το μέρος τους. Στον άνδρα αυτό αρκεί για να φτιάχτεί και να φτιάξει ιστορία.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν έχει σημασία ρε κούκλα μου αν μπήκες να ψαχτείς ή όχι. Δεν έχει σημασία αν σε λένε μουνίτσα (και την psycho bitch με το αντικαβλωτικό νικ θέλουν να γαμήσουν). Δεν έχει επίσης σημασία αν σε έχει δει ή αν έχει δει την φωτό σου ή εσύ τη δική του. Ο κάθε άνδρας θεωρεί καθήκον του να την πέσει σε κάθε γυναίκα που του δίνει έστω την αμυδρότερη προσοχή. 999 στις 1000 θα γυρνάει γύρω γύρω και θα μαλακίζεται με ανούσιες κουβέντες. 999 στις χίλιες δεν θα γαμήσει.

Σημασία όμως έχει ότι είσαι εδώ και έστω αμυδρά ρίχνεις μια ματιά προς το μέρος τους. Στον άνδρα αυτό αρκεί για να φτιάχτεί και να φτιάξει ιστορία.


αυτο γιατι θα πρεπει να με ενοχλει απο τη στιγμη που το ξερω αυτο που λες? προφανως εις γνωσην μου μπηκα.....και προφανως δε με ενοχλει.....το ιδιο ακριβως ισχυει σε οποιοδηποτε αλλο φορουμ μπαινω.....
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Γεια σου μουνιτσα και πάλι από μένα.

Επί της ουσίας τώρα!!

Στο καμάκι πως αντιδρας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εξαρταται το καμακι....συνηθως χαμογελαω και συνεχιζω αν ειναι στο δρομο......αν ειναι σε μαγαζι και παλι εξαρταται απο το ποσο πιεστικος μπορει να ειναι ο αλλος....τα πραγματα ειναι πιο σκουρα οταν υπαρχει κερασμα εξ αποστασεως γιατι νοιωθω λιγο πιο υποχρεωμενη να ανταποκριθω με καποιον τροπο.....αμα ερχεται και σου μιλαει καποιος ε αναλογα αμα γουσταρεις κανεις παιχνιδι αν παλι δε γουσταρεις (υποθετω αυτο ειναι το νοημα που συζηταμε ετσι?) νομιζω μπορεις ευγενικα να το αποφυγεις.....αυτο που με εκνευριζει ειναι πανω στο χορο για παραδειγμα να ερχεται ο καθενας να κωλοτριβεται και να χουφτωνει.....εκει μπορει και να βρισω.....μου τη δινει απιστευτα.....

απο κει και περα ποτε γενικοτερα δεν εχω κανει παιχνιδι πεσιματος με αντρα που δε με ενδιεφερε εστω και ελαχιστα.....
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Κανα πιάτο πλένεις?Σφουγγαριζεις?Mαγειρεύεις?...υπάρχουν πολλά που κοιτάζουμε και ψάχνουμε οι άντρες εκτός απο την σεξουαλική ικανοποίηση ..:P λέγεται ΦΑΙ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Φυσικα.....Απο Κωνσταντινουπολη ειμαι.....λολ.....τα χω μαθει αυτα.....συγγνωμη που επικεντρωθηκαμε σε αυτο το θεμα απλα εκει οδηγηθηκε η κουβεντα και εκει μειναμε......
 

user

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
άσε ρε μουνίτσα που μας το παίζεις και απελευθερωμένη

αν πάρει όλη η παρέα σου πρέφα ότι πηδιέσαι με το καλησπέρα μην περιμένεις να έρθει το πριγκηπόπουλο με το άλογο να σε αποκαταστήσει ;)

έλα τώρα να μας πεις ότι ο μπαμπάκας και η μαμάκα σου δεν θα φρικάρουν αν πάρουν χαμπάρι ότι η κορούλα τους πηδιέται σαν σκύλα ;)

αχαχαχαχα

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

εδώ μπορείς να το παίζεις ότι θέλεις, μην περιμένεις να πείσεις όμως ;)

το ότι τα κορίτσια υφίστανται απίστευτη ψυχολογική πίεση και ενδογενή και εξωγενή είναι ηλίου φαεινότερον

και μην κοιτάς τώρα που πάει να γίνει κάτι, σκεψου τι γινόταν λίγα χρόνια πριν
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Κανα πιάτο πλένεις?Σφουγγαριζεις?Mαγειρεύεις?...υπάρχουν πολλά που κοιτάζουμε και ψάχνουμε οι άντρες εκτός απο την σεξουαλική ικανοποίηση ..:P λέγεται ΦΑΙ
Μπα θα το κοψουμε κ αυτο σιγα σιγα!Βλεπω κατι φιλους μου παντρεμενους ή που μενουν με τις γκομενες τους και μαγειρευουν κανονικα!Μη σου πω οτι κανουν και μπουγαδα με τα κυλοτακια!Ενταξει ισοτητα αλλα το πραγμα εχει ξεφυγει! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Μαγκες πιστεύω οτι η μουνίτσα είναι πολύ εντάξει.
Απάντάει σε τόσα μυνήματα με τόσο υπομονή.
Την παραδέχομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom