Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Στον "str81977" θα ήθελα να πω κάτι. Λες ότι δεν φταίει η χώρα που βρίσκεσαι , οι μαλάκες που χαλάνε την πιάτσα και τα νούμερα οι Ελληνίδες; Πιστεύεις ότι αν φεσωθείς και πάρεις ένα αμάξι των 80.000Ευρώ οι πιθανότητες σου με τις γκόμενες θα παραμένουν ίδιες με τώρα; Αν έχεις μόνιμο τραπέζι κάθε Σάββατο και καλείς 4-5 (άφραγκα) καργιολάκια για να τα κερνάς αποκλειστικά με δικά δου έξοδα, οι πιθανότητές σου θα παραμείνουν οι ίδιες; Αν δεν το κάνεις (ορθά) αλλά την ίδια στιγμή κάποιοι μαλάκες ρισκάρουν το σπίτι του παππού τους για να το κάνουν, τότε σε επηρεάζουν και είσαι άτυχος που βρίσκεσαι στην ίδια χώρα με τέτοιους μαλάκες.

Φίλε Λάκη, είτε στην Αθήνα είτε στην Ουλάν Μπατόρ είτε στο Μαϊαμί είτε στην Τεχεράνη αν πάρεις ένα αμάξι των ? 80.000, σκάσεις μύτη στο πιο μουράτο κλαμπ της πόλης με τραπέζι, chivas και ξηροκάρπια και κάνεις μεγάλη ζημιά, ναι, θα γαμήσεις και πιθανότατα και καλά κομμάτια...Η χλιδή ως μέσο "αποπλάνησης" δεν είναι ελληνική πατέντα..
Δεν αναφέρομαι όμως σε αυτήν την περίπτωση...Αναφέρομαι σε νορμάλ γκόμενες, όχι σούπερ εμφανισιακά αλλά όμορφες που ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ο συνδυασμός Καγιέν/ τραπέζι στον Πετρέλη/ το απόθεμα black label του μαγαζιού/ λουλούδια αλά επιτάφιος για να τις πηδήξεις...Και η άποψή μου είναι ότι δεν είναι ανέφικτο...Εντάξει, θα σου σπάσουν τον πούτσο λίγο παραπάνω από μια Αγγλίδα ή πολύ παραπάνω από μια Τσέχα αλλά με το σχετικό μπλα- μπλα και το κυριότερο με αυτοπεποίθηση κάτι θα καταφέρεις..Όχι πάντα, όχι συχνά αλλά γίνεται...
Από εκεί και πέρα ναι, πάντοτε θα υπάρχουν οι μαλάκες που θα πάρουν καταναλωτικό για να πουλήσουν μούρη σε μια γκόμενα..Επίσης θα υπάρχουν οι πιο πλούσιοι από εμένα..Life' s a bitch...Ε, όλο και κάποια θα περισσεύσει και για ' μενα που να βλέπεται!

P.S. Μουνίτσα καβαλιώτισσα είσαι και μιλάς έτσι για τους δραμινούς;
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Ρε παίδες συγνώμη αλλά με 80000? αμάξι και γούστα βραδυνής εξόδου 2000? για τον χαβαλέ, ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΩ τέτοιου είδους ΓΥΝΑΙΑ

Σιγά μην πάω και πηδήξω μία που δεν γουστάρει εμένα και γουστάρει το αμάξι. Μοναδικός λόγος για να την πηδήξω θα ήταν αν τα έπαιρνα στο κρανίο και αφού γούσταρε το αμάξι μου τόσο πολύ την έβαζα να γαμιέται με το χειρόφρενο και της χάριζα τα δυό χιλιάρικα γι' αυτό της το ανδραγάθημα βάζοντας τα στον ΚΩΛΟ της μήπως φτάσει έτσι σε πολλαπλό οργασμό (ευρώ και οργασμός). Έλεος αυτές είναι ΚΟΙΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Ρε παίδες συγνώμη αλλά με 80000? αμάξι και γούστα βραδυνής εξόδου 2000? για τον χαβαλέ, ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΩ τέτοιου είδους ΓΥΝΑΙΑ

Με αυτά έχω το καλύτερο CT κάθε βράδυ και είμαι κάθε ΠΣΚ εξωτερικό! Με τις φασόλες θ' ασχοληθώ? Ούτε κατά διάννοια!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Διάβαζα χθες το βράδυ το βιβλίο του Γιώργου Θεοτοκά "Τετράδια Ημερολογίου" Στη σελίδα 594, 12 Νοεμβρίου 1946 αναφέρει τα εξής:

"Συμβουλές μου σε έναν νεώτερο για το πως να μεταχειρίζεται κανείς τις γυναίκες.

1. Να σε νοιώθουν πάντα πως είσαι ο πιο δυνατός. Αυτό δεν πρέπει να το επιτύχεις με βαναυσότητα, μα ίσα-ίσα με πολλή λεπτότητα και με οξυδέρκεια ψυχολογική χωρίς να θίγεις το φιλότιμο τους. Να νοιώθουν όμως ακατάπαυστα τη δύναμη σου να τις σκεπάζει και ότι μπορούνε να στηριχτούνε σ' εσένα και, στην ανάγκη, να σου ζητήσουν βοήθεια ή προστασία.
2. Όντας αναμφισβήτητα ο πιο δυνατός, να είσαι ταυτόχρονα ο πιο υποχωρητικός, ο πιο καλόβολος, εκείνος που κάνει τις περισσότερες παραχωρήσεις για να μην κακοκαρδίσει τον άλλο. Γενικά θα έλεγα να μην εναντιώνεσαι ποτέ της γυναίκας στα δευτερότερα ζητήματα της ζωής, τα επουσιώδη, διατηρώντας το δικαίωμα να δίνεις εσύ την λύση όταν παρουσιάζεται ένα πρόβλημα αληθινά ουσιώδες. Να είσαι σαν τον πλοίαρχο, που χαράζει την κατεύθυνση χωρίς να καταγίνεται με τις λεπτομέρειες του ταξιδιού.
3. Να την μεταχειρίζεσαι σαν χαιδεμένο παιδί (λίγο ή πολύ, ανάλογα με τον χαρακτήρα της), με φροντίδα, με περιποίηση, με φιλοφρόνηση και με πολλά δώρα.Να κάνεις δώρα στις γυναίκες. Τρελαίνονται για δώρα, τα θέλουν, τα περιμένουν. Δεν εννοώ τις κατεργάρισσες που δέχονται τον έρωτα σου για να σε εκμεταλευτούνε, μα τις πιο καλόπιστς γυναίκες. Τις συγκινεί πάντα η ιδέα του δώρου, όχι η οικονομική αξία του -η ιδέα ότι τις σκέφτηκες, ότι ασχολήθηκες με την εκλογή του δώρου, ότι θέλησες να τις κάνεις ευχαρίστηση."

Θα μου πει ίσως κάποιος 'σιγά τώρα! διανοουμενίστικες μαλακίες και φιοριτούρες που πολύ απέχουν από την πραγματικότητα'. Λοιπόν ο Θεοτοκάς ήταν φοβερός γυναικάς και γαμίκουλας. Διαβάζοντας το ημερολόγιο του που δημοσιεύτηκε μετά θάνατο κανείς εκπλήσσεται με τον αριθμό των γυναικών που περνούσαν από το κρεβάτι του, σε εποχές που και τα ήθη ήταν πιο αυστηρά και οι συνθήκες απείρως πιο δύσκολες (πόλεμος, κατοχή, εμφύλιος).

Κάτι ήξερε λοιπόν ο άνθρωπος. Προσωπικά συμφωνώ απόλυτα μαζί του. Είμαι άλλωστε τώρα στην ίδια ηλικία με την δική του όταν έγραφε αυτά. Οι γυναίκες είναι ίδιες παντού και πάντα. |Από τον άνδρα εξαρτάται να είναι άνδρας.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Διάβαζα χθες το βράδυ το βιβλίο του Γιώργου Θεοτοκά "Τετράδια Ημερολογίου" Στη σελίδα 594, 12 Νοεμβρίου 1946 αναφέρει τα εξής:

"Συμβουλές μου σε έναν νεώτερο για το πως να μεταχειρίζεται κανείς τις γυναίκες.

1. Να σε νοιώθουν πάντα πως είσαι ο πιο δυνατός. Αυτό δεν πρέπει να το επιτύχεις με βαναυσότητα, μα ίσα-ίσα με πολλή λεπτότητα και με οξυδέρκεια ψυχολογική χωρίς να θίγεις το φιλότιμο τους. Να νοιώθουν όμως ακατάπαυστα τη δύναμη σου να τις σκεπάζει και ότι μπορούνε να στηριχτούνε σ' εσένα και, στην ανάγκη, να σου ζητήσουν βοήθεια ή προστασία.
2. Όντας αναμφισβήτητα ο πιο δυνατός, να είσαι ταυτόχρονα ο πιο υποχωρητικός, ο πιο καλόβολος, εκείνος που κάνει τις περισσότερες παραχωρήσεις για να μην κακοκαρδίσει τον άλλο. Γενικά θα έλεγα να μην εναντιώνεσαι ποτέ της γυναίκας στα δευτερότερα ζητήματα της ζωής, τα επουσιώδη, διατηρώντας το δικαίωμα να δίνεις εσύ την λύση όταν παρουσιάζεται ένα πρόβλημα αληθινά ουσιώδες. Να είσαι σαν τον πλοίαρχο, που χαράζει την κατεύθυνση χωρίς να καταγίνεται με τις λεπτομέρειες του ταξιδιού.
3. Να την μεταχειρίζεσαι σαν χαιδεμένο παιδί (λίγο ή πολύ, ανάλογα με τον χαρακτήρα της), με φροντίδα, με περιποίηση, με φιλοφρόνηση και με πολλά δώρα.Να κάνεις δώρα στις γυναίκες. Τρελαίνονται για δώρα, τα θέλουν, τα περιμένουν. Δεν εννοώ τις κατεργάρισσες που δέχονται τον έρωτα σου για να σε εκμεταλευτούνε, μα τις πιο καλόπιστς γυναίκες. Τις συγκινεί πάντα η ιδέα του δώρου, όχι η οικονομική αξία του -η ιδέα ότι τις σκέφτηκες, ότι ασχολήθηκες με την εκλογή του δώρου, ότι θέλησες να τις κάνεις ευχαρίστηση."

Θα μου πει ίσως κάποιος 'σιγά τώρα! διανοουμενίστικες μαλακίες και φιοριτούρες που πολύ απέχουν από την πραγματικότητα'. Λοιπόν ο Θεοτοκάς ήταν φοβερός γυναικάς και γαμίκουλας. Διαβάζοντας το ημερολόγιο του που δημοσιεύτηκε μετά θάνατο κανείς εκπλήσσεται με τον αριθμό των γυναικών που περνούσαν από το κρεβάτι του, σε εποχές που και τα ήθη ήταν πιο αυστηρά και οι συνθήκες απείρως πιο δύσκολες (πόλεμος, κατοχή, εμφύλιος).

Κάτι ήξερε λοιπόν ο άνθρωπος. Προσωπικά συμφωνώ απόλυτα μαζί του. Είμαι άλλωστε τώρα στην ίδια ηλικία με την δική του όταν έγραφε αυτά. Οι γυναίκες είναι ίδιες παντού και πάντα. |Από τον άνδρα εξαρτάται να είναι άνδρας.

Ωραιο μου αρεσει το ποσταρισμα σου Studian !!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ωραιο κειμενο οντως......


str8 απο αθηνα ειμαι και δεν εχω κανενα μενος με τη δραμα....λολ ως παραδειγμα την ανεφερα.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αφου ειμαστε ανωμαλες παιδι μουυυυυυυ τι ψαχνεις να βρεις??????????? λοοοοοοοοοολ (το εννοω αυτο....)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ψαξε.....μια απο τις 100 γυναικες του Μαρκησιου δε μπορει θα σε προτινει και εσενα για καποιον λογο.....λοοοοολ
 

Επισκέπτης
Ο τύπος πέθανε σε ψυχιατρείο όπου τον είχαν κλείσει. Εκεί τα έφτιαξε με την 13χρονη κόρη του διευθυντή και την ξεκώλιαζε καθημερινά. Μουνί δεν γαμούσε ποτέ ο Μαρκήσιος !!!!!

Πολύ μπροστά για την εποχή του. Μόνο κωλαράκια έσκιζε.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Βασικά ο Μαρκή, ειχε σαν προσόν το τρελό μπλα μπλά πάνω σε θέματα πολύ ταμπού και προχώ για την εποχή και την κοινωνία του. Βάλε και το άνοιγμα των 'ψαγμένων' γυναικών της εποχής σε ότι πριν αδιανόητο λόγω επανάστασης, το πραγματικό πάθος της ανωμαλίας του, και νά ένας μεγάλος κλέφτης ψυχών περιπλανώμενου θιάσου...
Και ο Καζανόβα τεράστιος ψεύτης γιος ηθοποιού της Βενετίας....άλλη περίπτωση, αλλά πάντα η δύναμη της γοητίας στα κοριτσόπουλα της αριστοκρατίας σε μια εποχή μύθου...και χωρίς net και bourdela.com ώστε να τους τα εξηγεί ο Πάνος! ;)
 

Επισκέπτης
αλλες εποχες αλλα ηθη και εθιμα!!!και το κυριοτερο και οι 2 που αναφερθηκαν ηξεραν να μιλησουν!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....τα ιδια παντελακη μου, τα ιδια παντελη μου η μουνιτσα.......
......δεν μπορω να καταλαβω τι αγωνιωδης προσπαθεια ειναι αυτη να μας πεισεις οτι αυτα που λεμε εδω μεσα δεν αφορουν εσενα και τις φιλες σου.....
.........αφου εξ ορισμου εχουμε πει οτι αυτα που λεμε εδω ΔΕΝ αφορουν εσας......... αφορουν τις ΑΛΛΕΣ.........!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
......και αφου εξερευνας αλλες φυλες (αντρικες ας ελπιζουμε), και υπαρχει και πολυ λιγος χρονος για παρα πολλους αντρες (οπως λεει και το παιδαριωδες logo σου), τι καθεσαι και τον σπαταλας εδω μεσα βρε κουτο......?????????
......ξαμολησου στη βρετανικη φυση να βρεις κανεναν νταβραντωμενο βρετανο αγροτη να σου περασει κανενα μινιο να μη σκουριασεις.........
πηγαινε και καμια βολτα στα βρετανικα πολυκαταστηματα και αγορασε καμια μπουρμπερι παγετα.......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
....και ενα κουιζ..... που γαμανε καλλιτερα οι αντρες ? στην αγγλια, στη γαλλια ή στην τουρκια ? .....ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ....????  :grin: :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. το βραδυ, αργα, που θα εισαι μονη, οπως ολες οι συμπλεγματικες-μοντερνες (του κωλου)-ανεξαρτητες (του κωλου) ελληνιδες, μπες παλι στο σαιτ της αντριλας να δωσεις τις εκδοχες σου...........  ;) ;) ;) ;)
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Λοιπόν ,επειδή δεν μένω στα λόγια,

Εχτες το βράδυ έφαγα μια χυλόπιτα απο ένα πολύ όμορφο μουνάκι.
Με τρέλανε τελείως.
Μου είπε ότι έχει αγόρι. Μάλλον ψέματα.

Τι χυλοπιτάρα ήταν αυτή.!!!!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
επειδη στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος ετσι γινεται τωρα και με σενα m o u n i t s a.

εχω την εντυπωση εδω και μερες οτι ειναι πολυ καλο για μια γυναικα να αποτελει το επικεντρο του ενδιαφεροντος και σιγουρα απο αυτο το sait εχεις την ευκαιρια να μιλας με α ν τ ρ ε ς και να κοβεις παληκαριες (οπως λενε και στο χωριο μου). υπο αλλες συνθηκες  μαλλον θα το βουλωνες κι εσυ οπως οι περισσοτερες.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
το κολπο το ξερεις καλα  mounitsa.

αλλες φορες συμφωνεις μαζι μας , αλλες διαφωνεις (το ξερεις καλα το σκωτσεζικο ντουζ - δίπλα στη σκωτια εισαι απο οτι μας λες) οποτε μας κρατας ολους σε εγρηγορση  οκ.....


 

kmule

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Μεταξύ των διάφορων Trends να συζητήσουμε ποια είναι πιο δήθεν, είναι άστοχο και άσχετο. Όσον αφορά έσενα προσωπικά πως γίνεται να είσαι η εξαίρεση σε όλα και να έχεις μαζεμένα όλα τα θετικά, μόνο, δεν μπορώ να καταλάβω. :headbang:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Ιδιον των γυναικων να ειναι τελειες και αλαθητες. Αυτες και ο Παπας. Επανερχομενοι στο αρχικό θέμα. Για αυτό δεν βγάζουμε άκρη γι αυτό ύστερα από χρονια μάταιων προσπαθειών και τις διαολοστείλαμε όσοι το κάναμε.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
.........αφου εξ ορισμου εχουμε πει οτι αυτα που λεμε εδω ΔΕΝ αφορουν εσας......... αφορουν τις ΑΛΛΕΣ.........!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ακριβώς!Κάθε μια γυναίκα πιστεύει ότι είναι διαφορετική από όλες τις άλλες. Ίσως η πριγκίπισσα του παραμυθιού που περιμένει τον ιππότη με τα άσπρο άλογο. Γιατί αυτές δεν ειναι σαν όλες τις άλλες. Είναι διαφορετικές από τις άλλες, ξεχωριστές. Έτσι μάθανε να πιστέυουν. Ότι όλος ο κόσμος γυρίζει γύρω απ' αυτές!

Γύναια, κάντε τα τώρα που σας παίρνει γιατί έρχεται η Θεία Δίκη - χρόνος και είναι σκληρός. :)

ʼραγε όλα αυτά τα κοριτσάκια - ντίβες με τους θαυμαστές και τα γούστα πως θα νιώσουν αύριο μεθάυριο με ρυτίδες και χοντρό κώλο όταν πια δεν θα υπάρχουν θαυμαστές και γούστα;

Και σε όλα τα καλά κοριτσάκια που γουστάρουν ιππότες με άσπρα άλογα τους αφιερώνω ένα τραγουδάκι: (...White Horse...)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Υ.Γ και σε όλα τα καλά κοριτσάκια που γουστάρουν ιππότες με άσπρα άλογα τους αφιερώνω ένα τραγουδάκι: (...White Horse...)

Φιλε πλακα πλακα αυτο το κωλοτραγουδο ξερεις τι λεει στο ρεφρεν : If you wanna be rich, get bitch αντι να λεει If you wanna be happy, get my ..... πουλακι ( μπορει τα Αγγλικα μου να ειναι λιγο κακα αλλα καταλαβαινεται τι λεω ).

Θες πουτανα Ελληνιδα να γινεις πλουσια κατσε σε αυτον που εχει SLK :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Aυτα ακουνε τα βουρλα και εχουν μυαλο αχυρο.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Φιλε πλακα πλακα αυτο το κωλοτραγουδο ξερεις τι λεει στο ρεφρεν : If you wanna be rich, get bitch αντι να λεει If you wanna be happy, get my ..... πουλακι ( μπορει τα Αγγλικα μου να ειναι λιγο κακα αλλα καταλαβαινεται τι λεω ).

Θες πουτανα Ελληνιδα να γινεις πλουσια κατσε σε αυτον που εχει SLK :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Aυτα ακουνε τα βουρλα και εχουν μυαλο αχυρο.

Δεν το επέλεξα τυχαία το τραγουδάκι...Είχα τους λόγους μου! :rolleyes:

If you wanna ride
Don´t ride the white horse
  If you wanna ride
Don´t ride the white horse
    White horse
Don´t ride the white horse
    White horse
Don´t ride the white horse.

  If you wanna be rich
  You got to be a bitch
  You got to be a bitch
I said rich, rich you bitch

  If you wanna ride
  Ride the white pony
Ride, ride the white pony
White pony, white pony

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom