Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
  If you wanna be rich
  You got to be a bitch
  You got to be a bitch
I said rich, rich you bitch

 


Παμε παιδια ολοι μαζι μια παχια  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: για τα τραγουδια που λατρευουν οι απανταχου Ελληνιδες και οχι μονο  >:( >:( >:( >:( >:(
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ανεφερα πουθενα οτι ειμαι αλανθαστη? δε νομιζω.......ολο και κατι στραβο εχω δε νομιζεις? απλα προφανως δεν εχω τα συγκεκριμενα στραβα........εχω στραβα........και για πολλους πολυ χειροτερα απο αυτα που αναφερετε........δηλαδη εσεις ειστε ολοι ιδιοι? γιατι σε πολλα παρα πολλα θρεντ εχω διαβασει χιλιες διαφορετικες γνωμες......το οτι ειμαι ΜΙΑ και απανταω για την ΠΑΡΤΗ μου δε σημαινει οτι αντιπροσωπευω τους πολλους σε αντιθεση με εσας που αυτη τη στιγμη ειστε καμποσοι και ο καθενας ειναι σε θεση να πει αυτο που πιστευει ακομα κι αν διαφερει........

Το ιντερνετ και η ανωνυμια αλλωστε αποτελουν ενα μεγαλο πλεονεκτημα.......νομιζω θα με συνεφερε αν ειχα την συγκεκριμενη συμπεριφορα να την συζητησω αντι να την αρνουμαι? με ποιον αλλον αντρα θα ειχα αυτην την ευκαιρια εκτος απο καποιον που δε με ξερει και που προφανως δε θα με γνωρισει? λοοοοοοοολ
 

boulgaropoulos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μουνιτσα σε παρακαλω αλαξε φωτογραφια δε μπορω να σε βλεπω......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ανεφερα πουθενα οτι ειμαι αλανθαστη? δε νομιζω.......ολο και κατι στραβο εχω δε νομιζεις? απλα προφανως δεν εχω τα συγκεκριμενα στραβα........εχω στραβα........και για πολλους πολυ χειροτερα απο αυτα που αναφερετε........δηλαδη εσεις ειστε ολοι ιδιοι? γιατι σε πολλα παρα πολλα θρεντ εχω διαβασει χιλιες διαφορετικες γνωμες......το οτι ειμαι ΜΙΑ και απανταω για την ΠΑΡΤΗ μου δε σημαινει οτι αντιπροσωπευω τους πολλους σε αντιθεση με εσας που αυτη τη στιγμη ειστε καμποσοι και ο καθενας ειναι σε θεση να πει αυτο που πιστευει ακομα κι αν διαφερει........

Το ιντερνετ και η ανωνυμια αλλωστε αποτελουν ενα μεγαλο πλεονεκτημα.......νομιζω θα με συνεφερε αν ειχα την συγκεκριμενη συμπεριφορα να την συζητησω αντι να την αρνουμαι? με ποιον αλλον αντρα θα ειχα αυτην την ευκαιρια εκτος απο καποιον που δε με ξερει και που προφανως δε θα με γνωρισει? λοοοοοοοολ

.......εεεεεεεεελα μωρε.....!!!!!
......μπηκες νωρις χθες.....????
.....μετα θα επαιζε γκομενακος εεεε....????
......το οτι εισαι μια και απαντας για παρτη σου σημαινει οτι αντιπροσωπευεις τις πολλες ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ (κουτορνίθι)  ;) ;)
......και επισης με κανεναν αλλον αντρα δεν θα επαιρνες (ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ) αυτην την ευκαιρια, γι αυτο εισαι κοτα (λυράτη)  ;) ;)
....ειναι ελαχιστες οι γυναικες που θα αποτολμουσαν μια τετοια, κατα προσωπο, συζητηση...... ειναι απλα οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ γυναικες.....!!!!
.....κανε τωρα λοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ, για να εμπεδωσουμε οτι εισαι ενα παιδακι του διαδυκτιου...... :jerking: :jerking: (γι αυτο και σ εχει φαει η μαλακια, και δεν πετυχαινει κιολας να ξελαμπικαρεις)  :jerking: :jerking:
.........αυταααααααααααααααά........ ληξις συναγερμου.......

Υ.Γ. 1. το νωρις μπηκες ακυρο, τωρα χαζευα ενα αλλο θεμα και βλεπω το ξενυχτησες παλι....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: (στο σαιτ της αντριλας.......)
Υ.Γ. 2. κοιταξτε μια παν-αγαμητη που δινει και συμβουλες πως να γαμησουμε (την αγαμια της)  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
giorgospapa οπως τα λες ειναι,

Ασε τον καθένα ομως να διαλέγει τον τρόπο που θέλει να κάνει έρωτα.

Το πιθανότερο είναι η Moynitsa να αυνανίζεται σε καθημερινή βάση μπροστα στον υπολογιστή της διαβάζοντας το Bourdela.

Είναι και θέμα αυτοπεποίθησης, όταν δεν την έχεις, κάνεις έρωτα μπροστά σε μια οθόνη.

Γιατί αν η Mounitsa ειχε βρει το γαμιά της δε θα βρισκόταν εδώ. :sunglasses:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
giorgospapa οπως τα λες ειναι,

Ασε τον καθένα ομως να διαλέγει τον τρόπο που θέλει να κάνει έρωτα.

Το πιθανότερο είναι η Moynitsa να αυνανίζεται σε καθημερινή βάση μπροστα στον υπολογιστή της διαβάζοντας το Bourdela.

Είναι και θέμα αυτοπεποίθησης, όταν δεν την έχεις, κάνεις έρωτα μπροστά σε μια οθόνη.

Γιατί αν η Mounitsa ειχε βρει το γαμιά της δε θα βρισκόταν εδώ. :sunglasses:

.....οχι τιποτε αλλο.....
.....δεν μου απαντησε και στο κουιζ ρε πουστη μου.... (η ανεραστη....!!!!)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
το κολπο το ξερει  καλα η mounitsa.

αλλες φορες συμφωνει μαζι μας , αλλες διαφωνει (το ξερει καλα το σκωτσεζικο ντουζ - δίπλα στη σκωτια ειναι απο οτι μας λεει) οποτε μας κρατα ολους σε εγρηγορση  οκ.....


επειδη στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος ετσι γινεται τωρα και με τη m o u n i t s a.

εχω την εντυπωση εδω και μερες οτι ειναι πολυ καλο για μια γυναικα να αποτελει το επικεντρο του ενδιαφεροντ ος και σιγουρα απο αυτο το sait εχει την ευκαιρια να μιλα με α ν τ ρ ε ς και να κοβει παληκαριες (οπως λενε και στο χωριο μου). υπο αλλες συνθηκες  μαλλον θα το βουλωνε κι αυτη οπως οι περισσοτερες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Τι εγινε ρε χαρτινε? επειδη σε γειωσα στα πριβε αλλαξαμε τροπαριο τωρα? ή μηπως γουσταρεις να γινεις ο γαμιας μου και γιαυτο ολη αυτη η μανουρα τωρα?

ρε γιωργοπαπα (με το ζορι κρατιεμαι να μην συμπληρωσω και το "Ρα" στο τελος)............εισαι πολυ τραγικος..........ειλικρινα.........ισως ο πιο τραγικος αντρας που εχω γνωρισει σε φορουμ........οταν αποκτησεις αρχιδια σε προκαλλω να βρεθουμε να σου τα πω και κατ ιδιαν ολα αυτα που λεω..........μεχρι τοτε ομως συνεχισε να γαμας απο το φορουμ και κυριως να κατηγορεις ολους τους αλλους ως αγαμητους  :) ασε που αμφιβαλλω για το κατα ποσον εχεις συναντησει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ γυναικες..........μαλλον πραγματικες σαβουρες εχεις συναντησει..........φανταζεσαι και εσυ τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ γυναικες καβαλα σε καποιο ασπρο αλογο? οπως οι γκομενες τον πριγκιπα του παραμυθιου? και τελικα ποτε δεν τον βρισκουν? keep dreaming.......... :)
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
το καλύτερο καμάκι lately ήταν μεταξύ καυλιάρη, "μουνας" και "ψολου"...οποιος κατάλαβε κατάλαβε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Μάγκες, έκανα στη Moynitsa ενα ωραίο καμάκι στο Prive.

Τελικά για τους λόγους της δεν θέλησε να συνεχιστεί αυτό.

Κοιτάξτε τώρα πως αντιμετωπίζει το καμάκι, Λέει ότι με ''ΓΕΙΩΣΕ''

Ερχεται αντίθετη με όσα έχει πει στο site Αυτό , και επιβεβαιώνει τον κανόνα (άθελα της) ότι το καμάκι το δέχονται οι γκόμενες για επιβεβαίωση και από κει και πέρα τους  ΓΕΙΩΝΟΥΝ και τους ΕΚΜΗΔΕΝΙΖΟΥΝ όλους.

Σκεφτείτε ότι ακόμα και πίσω από μια οθόνη , που έχει όλο τον χρόνο στη διαθεσή της να σκεφτεί και να απαντήσει λέει τα ίδια πράγματα με όλες τις άλλες .

Ο Χάρτινος (εγώ δηλαδή) μιλάει παντα με χειροπιαστα παραδείγματα.

Μάγκες παραδέχεστε!!!!    :helpplea:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ναι ρε.......γιατι και αλλοι κανανε ο,τι θελανε να κανουνε πες το καμακι πες το οπως θες και μετα δε βγηκανε σε κανενα φορουμ να αλλαξουν αποψη και να μιλανε για γκομενα που αυνανιζεται μπροστα στο πισι της και ειναι αγαμητες και τα σχετικα..........

η μαλακια ειναι η δικια σου χειροπιαστη που στελνεις πμ λεγοντας "ωραια τα λες" και ολα τα υπολοιπα που ειπες........και κατοπιν αλλαζεις τροπαριο...........και αντι να το βουλωσεις μετα απο ολα αυτα θες να βγεις και απο πανω?????????

πας καλα ρε ή το γυρισες στα ληγμενα?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
και φυσικα σε γειωσα και πολυ μα παρα πολυ προσεγμενα χρησιμοποιησα τη συγκεκριμενη φραση γιατι σε ατομα που θελουν να πουλησουν μαγκιες μονο η συγκεκριμενη λεξη αρμοζει........με πιανεις? γιατι τοση κατινια δεν εχω δει ουτε σε επαγγελματιες κατινες.........
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και για να το θεσω επι ρεαλιστικου πεδιου...............πες οτι σε ενα μπαρ ηρθες και μου την επεσες και εγω ευγενεστατα ειπα οχι........και μετα εσυ πας στα φιλαρακια σου και λες "η σαλουφα, το μπαζο, η βουζα δε μουκατσε.........η αγαμητη......που ενας θεος ξερει απο ποτε εχει να το κανει......."

για πες μου τωρα λοιπον? ποια πρεπει να ειναι η δικια μου αντιμετωπιση?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ερχεται αντίθετη με όσα έχει πει στο site Αυτό , και επιβεβαιώνε ι τον κανόνα (άθελα της) ότι το καμάκι το δέχονται οι γκόμενες για επιβεβαίωση και από κει και πέρα τους  ΓΕΙΩΝΟΥΝ και τους ΕΚΜΗΔΕΝΙΖΟΥ Ν όλους.



Ζητησα εγω επιβεβαιωση????? απο σενα??????Σε προκαλλεσα??? οχι...........αμα θες να μιλας λοιπον βουτα λιγο τη γλωσσα στο νιονιο σου πριν αποφανθεις......δεν εχω μιλησει ποτε για κανεναν αλλον που μου εχει κανει πριβε και δεν εχω σκοπο να το κανω εκτος αν γινει κατι αντιστοιχο........το να διαφωνεις ειναι διαφορετικο ξερεις απο το να βγαλεις πορισμα οτι καποιος ειναι αγαμητος ή οτιδηποτε αλλο.....τουλαχιστον ολοι οι αλλοι που χωνουν εχουν την αξιοπρεπεια και δεν εχουν στειλει ουτε ενα πριβε τετοιου περιεχομενου.....

Σκεφτείτε ότι ακόμα και πίσω από μια οθόνη , που έχει όλο τον χρόνο στη διαθεσή της να σκεφτεί και να απαντήσει λέει τα ίδια πράγματα με όλες τις άλλες .

αυτο μαλλον θα πρεπει να το σκεφτεις εσυ για προσωπικη σου μελλοντικη χρηση.......
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Για πες μας μουνίτσα τι υπηρεσίες επιπλέον προσφέρουν οι "πραγματικές γυναίκες". Ας πούμε αν δίνεις κωλο ή κάνεις dt. Αυτά βέβαια όταν σου περάσει το ντελίριο στο οποίο έχεις περιέλθει.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ηρέμησε κοπέλα μου.

Be cool

Απο τσιμπούκι πως τα πας ;;;
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Θα μας τη βγει τώρα στο καμάκι η μουνίτσα.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
giorgospapa Μόλις συνδεθείς πες μου πως σου φάνηκε το
ΓΕΙΩΜΑ της μουνίτσας. :grin: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Καλα........τραγουδα :) ξεφτιλιζεσαι καλα καλα και πουλας και μουρη........κατσε στη γωνια σου και λουφαξε τουλαχιστον......ειμαι απολυτως ηρεμη........αλλα οχι να θες να βγεις και απο πανω........

α δεν ξερω τι υπηρεσιες προσφερουν αυτες οι "πραγματικες" γυναικες.......ο παπα τις ανεφερε.......εγω απλως αναρωτιεμαι αν εχει συναντησει ποτε του και αν ειναι υπαρκτες ή αν ειναι σαν τον πριγκιπα του παραμυθιου.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom