Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
ρε παιδια γιατι τοση επιθετικοτητα ριξτε τους τονους αμα δε γουσταρει η κοπελα δικαιωμα της δεν ειναι? δε μπορουμε 10000 μελη να απαιτουμε να μας κατσει η μουνιτσα αυτο ειναι φυση αδυνατο,αν προτιμα τον αυνανισμο με γεια της με χαρα της κιολας  δε θα πεθανουμε,ελεος πια...

Φιλε mpotofilε μια φιλικη κουβεντουλα κανουμε. Μην ανησυχεις.
Ποιος ειπε οτι ΕΜΕΙΣ θελουμε  να τη παρουμε ?  :boobies:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Bλέπουμε άλλες δύο χαρακτηριστικές εμμονές των σύγχρονων γυναικών: Ότι ο άντρας πρέπει να είναι πολύ ψηλός, ακόμα κι αν αυτές είναι τάπες που με δυσκολία ισορροπούν πάνω στις πλατφόρμες τους, και ότι ο άντρας πρέπει να είναι πολύ πουτσαράς ακόμα κι αν το μουνί τους είναι σα μια τρύπα από γλίτσα.


Βασικα βλεπουμε δυο μεγαλα κομπλεξ των αντρων.........το μποι και το μηκος του πουλιου τους..........εκτος αν ειστε ΚΑΙ με αυτο τοσο ανετοι και εμεις παλι κομπλεξικες........




Παναξιε οχι δε μπορειτε να ξερετε οτι ειμαι γυναικα........αλλα αυτο ειναι δικο σας προβλημα και οχι δικο μου :)
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ρε  παιδια

ποιος σας λεει οτι το συγκεκριμεν ο ονομα (m o u n ι t s a)

ειναι γυναικα;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μην τσιμπατε ρε σεις .

σας (μας)  δουλευει ολους ρε......... ...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
εδω θα εμπαινα να βρω επιβητορα?????? απ ο,τι ξερω υπαρχουν σαιτ γνωριμιων στα οποια υπαρχουν αυτοι οι επιβητορες..........θα ρθω εδω σε μπουρδελοφορουμ να τον ψαξω?

Μουνιτσα υπονοεις κατι για τον ανδρισμο των μελων του σαιτ?? >:( ειναι ιεροσυλια να εισαι στο bourdela.com και να
υπαινίσσεσαι κατι τετοιο>:(
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Χχαχαχαχαχαχχα οχι δεν υποννοω απολυτως τιποτα........απλα μου φαινεται λιγο παρανοϊκο να μπω εδω ειδικα για να βρω επιβητορα........πιο νορμαλ θα ηταν να μπω σε κανενα παρεα.......ξερω γω? οπως επισης παρανοϊκο μου φαινεται να μιλαω ετσι οπως μιλαω σα λιμενεργατης και παρολαυτα να εχω την απαιτηση να ειμαι "θηλυκο" ετσι ωστε να προσεγγισω καποιον..... :)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών δεν έχουν πρόβλημα ούτε με το ύψος τους ούτε με τον πούτσο τους. Τώρα άντε στον καθρέφτη να δεις τα βυζιά σου.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ναι και για το ερωτημα "μετραει το μεγεθος?" φταινε οι γυναικες.......

δεν ειναι κακο ξερεις απαραιτητα......οπως οι γυναικες εχουν αγχος για τα βυζια τους και κατα ποσον μετραει το μεγεθος αντιστοιχα το ιδιο αγχος εχουν και οι αντρες...........δεν ειναι ο,τι λεω υποτιμητικο.....ξεπερασε το.....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Aφού έτσι κι αλλιώς είσαι διψασμένη για πούτσο, πάρε καμιά κατοστή περαστικούς και όπως θα στο βάζουν κράτα σημειώσεις για το μέγεθός τους. Μετά πάρε τους και συνέντευξη και έλα να μας παρουσιάσεις τα αποτελέσματα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
.πιο νορμαλ θα ηταν να μπω σε κανενα παρεα.......ξερω γω?

μμμ σε αυτα τα κωλοσαιτ που μας βγαζετε το λαδι μεχρι να μας κατσετε??ε?   >:(  :headbang: εισαι και συ μια απ αυτες? :grin:  :knuppel: :cussing:

οπως επισης παρανοϊκο μου φαινεται να μιλαω ετσι οπως μιλαω σα λιμενεργατης και παρολαυτα να εχω την απαιτηση να ειμαι "θηλυκο" ετσι ωστε να προσεγγισω καποιον..... :)

Τιποτα δεν μου φαινεται παρανοικο εδω μεσα.
Και οσο για το πως μιλας .. μην φοβασαι δεν θα χαλασει το image σου. :-*
Αλλωστε εσυ δεν μπηκες για να προσεγγισεις καποιον εδω μεσα, ετσι δεν ειναι??? (εκτος  αν μιλας γενικα)
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ρε  παιδια

ποιος σας λεει οτι το συγκεκριμεν ο ονομα (m o u n ι t s a)

ειναι γυναικα;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μην τσιμπατε ρε σεις .

σας (μας)  δουλευει ολους ρε......... ...


----------------------
---------------------

ποια γυναικα ρε παιδια θα εμενε σε αυτο το sait για τοσες μερες.
εσεις  (εμεις) θα μπαιναμε σε sait γυναικων που μιλανε για κομμωτικη ή για βαψιμο μαλλιων ή για μανικιουρ ;;;;;;;;;;

ξυπνηστε ρε και γειωστε  Τ Ο Ν .............

 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Aφού έτσι κι αλλιώς είσαι διψασμένη για πούτσο, πάρε καμιά κατοστή περαστικούς και όπως θα στο βάζουν κράτα σημειώσεις για το μέγεθός τους. Μετά πάρε τους και συνέντευξη και έλα να μας παρουσιάσεις τα αποτελέσματα.

Δες το σαν εργασια ρε παιδακι μου  :dancing:
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Πέρα βέβαια από το λεξιλόγιο ο τρόπος σκέψης της <<mounitsas>> είναι απόλυτα γυναικείος....τι να πω!!! Πάντως mounitsa σε παρακολουθώ και μπορώ να πω ότι σε πάω γενικά....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
μμμ σε αυτα τα κωλοσαιτ που μας βγαζετε το λαδι μεχρι να μας κατσετε??ε?  >:(  :headbang: εισαι και συ μια απ αυτες? :grin:  :knuppel: :cussing:

Τιποτα δεν μου φαινεται παρανοικο εδω μεσα.
Και οσο για το πως μιλας .. μην φοβασαι δεν θα χαλασει το image σου. :-*
Αλλωστε εσυ δεν μπηκες για να προσεγγισεις καποιον εδω μεσα, ετσι δεν ειναι??? (εκτος  αν μιλας γενικα)


Στο παρεα δεν ειμαι οποτε δεν βγαζω το λαδι κανενος.......στο zoo ειμαι και παιζω μπιλιαρδο και scrabble αλλα και παλι δε βγαζω το λαδι κανενος μιας και δεν ασχολουμαι με κατι αλλο περαν των παιχνιδιων.........λολ οποτε οχι δεν ειμαι απο αυτες τις κακουργες...........


το λεξιλογιο μου κατα ταλλα οπως βλεπεις δεν ειναι και ο,τι καλυτερο αλλα νομιζω ειναι το αναλογο και αυτο που αρμοζει σε ολα οσα διαβαζω :) θα ηταν γελοιο τουλαχιστον να απανταω με το σεις και με το σας σε ολα αυτα που μου καταλογιζουν......απο και κει περα σιγα μη χαλασει το ιματζ μου......λολ


μικελ θενξ :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και κατι αλλο...........μη νομιζετε οτι τα κοριτσακια τα οποια συναντατε και μιλανε γατουλιαρικα ή ναζιαρικα το κανουν επειδη ετσι ειναι.......μεταξυ τους μια χαρα βοθρο εχουν οι γυναικες και πολλες φορες ειναι χειροτερες απο τους αντρες σε αυτες τις συζητησεις.......αμα θελετε να το γυρισω σε mode γατουλα μπορω ανετα να το κανω προκειμενου να αποδειξω το φυλο μου.......λολ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
ρε  παιδια

ποιος σας λεει οτι το συγκεκριμεν ο ονομα (m o u n ι t s a)

ειναι γυναικα;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μην τσιμπατε ρε σεις .

σας (μας)  δουλευει ολους ρε......... ...


----------------------
---------------------

ποια γυναικα ρε παιδια θα εμενε σε αυτο το sait για τοσες μερες.
εσεις  (εμεις) θα μπαιναμε σε sait γυναικων που μιλανε για κομμωτικη ή για βαψιμο μαλλιων ή για μανικιουρ ;;;;;;;;;;

ξυπνηστε ρε και γειωστε  Τ Ο Ν .............


Ρε παναξιε τι ζορι τραβας? για μπουρδελα βλεπεις οτι δε μιλαω γιατι δεν το κατεχω το αντικειμενο......για οτιδηποτε αλλο ομως μπορω να εκφερω αποψη το κανω.........αλλωστε δεν ειμαι η μονη γυναικα εδω μεσα απ ο,τι εχω καταλαβει........
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ τελικά βλέπω πως απο εκεί που μιλάγαμε για το καμάκι στο εξωτερικό έχουμε όλοι επιδοθεί σε μία προσπάθεια να την πούμε στην μουνίτσα η και να την καλοπιάσουμε.....Το θέμα μας δν είναι μία κοπέλα που μπήκε στο σάιτ...Ας κάνουμε ένα θρεντ ειδικά για αυτές αν είναι....Εξάλλου αν ψάχνεται, στην Αγγλία υπάρχουν πολλοί άνθρωποι διαφόρων εθνικοτήτων έτοιμοι να της τον εφαρμόσουν ;).Με εμάς τους ταπεινούς και ασήμαντους μπουρδελογάμηδες θα ασχοληθεί?Φανταστείτε αφού γίνεται πανζουρλισμός με μία κοπέλα σε ένα φόρουμ τι θα γίνεται in real life...Τελικά αποδεικνυόμαστε όλοι λιγότερο ή περισσότερο μουνόδουλοι...Σημασία έχει να έχουμε και κάποιο μέτρο ;).Όσο για μένα από ότι είχα δει στις διακοπές μου Ζάκυνθο φέτος που ήταν γεμάτο Αγγλίδες, είδα ότι οι κοπέλες ψάχνονταν για κοκό.Επίσης σε αντιμετώπιζαν ήρεμα και ωραία και όχι με εγωισμούς και λοιπές μαλακίες...Μπορεί να μην έχω πάει στο εξωτερικό αλλά είδα πως συμπεριφέρονται οι κοπέλες του εξωτερικού.Καταλήγω και εγώ στο συμπέρασμα ότι καμία σχέση δν έχουν με τις Ελληνίδες.Δν θέλω όμως να είμαι απόλυτος και να τις βάζω όλες στο ίδιο καζάνι....Αυτάαααααα :)
 

boulgaropoulos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Προς βρωμομουνιτσα .
καλα μωρη τι δουλεια εχεις εσυ σε αυτο το σαιτ, μπηκες για να μας σπασεις τα αρχιδια?Αφου το σαιτ αυτο ειναι η για πουτανες η για αντρες εσυ τι στο πουτσο εισαι......ψωωωωωωλλλλλλλλ. :sunglasses:
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
πεστα  ρε μεγαλε ----boulgaropoule-----

τοσες μερες δεν καταλαβε κανενας σας (μας) οτι ο (η) εν λογω κυριος (α) εχει βαλθει να βγαλει στην επιφανεια το κλασικο και σε ολους γνωστο ----  οι ανδρες ειναι π α ι δ ι α και αν ξερεις τον τροπο τους εχεις παντα στο χερι ασχετα αν ολοι μας εδω βγαζουμε μια καποια αγριαδα - βαρβαροτητα μερικες φορες.

ο μαεστρος που λεγετε  -  m o u n i t s a - εχει φτιαξει μια ορχηστρα και καθε μερα προσθετει κι ενα νεο οργανο (βιολι - βιολα - κοντραμπασο - κτλ.  κτλ.  κτλ.....)

φιλοι μου οποιος καταλαβε καταλαβε........

τελεια και παβλα......ξηπνηστε  ρεεεεεεεεε.... 


 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
πεστα  ρε μεγαλε ----boulgaropoule-----

τοσες μερες δεν καταλαβε κανενας σας (μας) οτι ο (η) εν λογω κυριος (α) εχει βαλθει να βγαλει στην επιφανεια το κλασικο και σε ολους γνωστο ----  οι ανδρες ειναι π α ι δ ι α και αν ξερεις τον τροπο τους εχεις παντα στο χερι ασχετα αν ολοι μας εδω βγαζουμε μια καποια αγριαδα - βαρβαροτητα μερικες φορες.

ο μαεστρος που λεγετε  -  m o u n i t s a - εχει φτιαξει μια ορχηστρα και καθε μερα προσθετει κι ενα νεο οργανο (βιολι - βιολα - κοντραμπασο - κτλ.  κτλ.  κτλ.....)

φιλοι μου οποιος καταλαβε καταλαβε... .....

τελεια και παβλα...... ξηπνηστε  ρεεεεεεεεε. ... 
 

Επισκέπτης
Ομολογουμένως νιώθουμε κατανόηση για τον πόνο της μουνίτσας, αλλά πρέπει να πάψουμε να ασχολούμαστε.Το κορίτσι είναι πικραμένο στην Αγγλία, όλοι όσοι έχουμε πάει στην Αγγλία κατανοούμε το γιατί και έχει δίκιο. Η δυστυχία της όμως θα τελειώσει κάποια στιγμή, αφού θα φύγει από την Αγγλία όταν πάρει το χαρτί και θα γυρίσει πίσω στα Βαλκάνια. Εμείς ας δείξουμε στο μεταξύ ότι υπάρχει αέρας εκσυγχρονισμού και στα Βαλκάνια και δεν παραμένουμε οι γνωστοί μαλάκες Έλληνες που μόλις βρεθεί ένα γυναικείο nickname , που πίσω του δεν ξέρουμε τι μπορεί να κρύβει, αρχίζουμε τις μαλακίες ...

Πάψτε να ασχολείστε παίδες. Ο πανάξιος καλά μίλησε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom