Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ενω ολα τα προηγουμενα ηταν με 0% λιπαρα.......
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Μουνίτσα τελικά βλέπω ότι σου αρέσει να έρχεσαι σε συνεχή αντιπαράθεση με τους άλλους...Από ότι βλέπεις εδώ μέσα η συντριπτική πλειοψηφία είναι άντρες...Οπότε είναι απλά η δική σου φωνή εναντίον όλων των άλλων...Και δίκιο να έχεις δν θα το βρεις....Οπότε stop it....
 

WEBER

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μουνιτσα,δέ πάς νά πλύνεις κανένα πιάτο...
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Γεια σου μουνίτσα μου.
Τι κάνεις; Καλά.
Εξωτερικά πως είσαι;
Σε ρωτάω για να θυμηθώ αν σ'εχω κακογαμήσει και γω.
Εχω χάσει την ατζέντα μου μωρε και δε θυμάμαι !!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μηπως μπερδευεις την ατζεντα με τα post it? :)
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Αρε μουνιτσα πως τα λες έτσι.
Μια γκόμενα σαν και σένα ήθελα.
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Κύριοι, νεκρανασταίνω τούτο το θρεντάκι, προκειμένου να προβώ σε μια παρατήρηση.

Προκαταβολικά ζητώ συγγνώμη για όσα πω εγώ ο νέωπας στους σεβασμίους (αν μη τι άλλο, λόγω παλαιότητος) συμφορουμίτες.

Αλλά... διάβασα όλο το θρεντ και αδυνατώ να κατανοήσω το σκεπτικό του όλου καυγά.

Από τη μια δηλώνετε (και ορθά, αν κρίνω από τις μαρτυρίες ευαρίθμων τε και αξιοπίστων ξενοσπουδαγμένων φίλων μου) ότι οι Ελληνίδες είναι στραβές, ξυνές κλπ κλπ σε σχέση με τις Κεντρο-Βορειοευρωπαίες.

Επίσης δηλώνετε (και ορθά, αν κρίνω από τα προσωπικά μου βιώματα) ότι τας γυναίκας πρέπει να τας φτύνωμεν, καθότι το τραβάει ο οργανισμός των (γραμματόσημα, σάκοι του μποξ και τα τοιαύτα).

Και μετά, πάτε και μου γκρεμίζετε το εποικοδόμημα, ασχολούμενοι μετά μανίας και μένους με μια δεσποινίδα, η οποία, ακόμα κι αν for argument's sake δεχτούμε ότι είναι καλλονή, ερωτική και καλοπιτσιλισμένη, δεν παύει να βρίσκεται κάτι χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά και η οποία δηλώνει ευθαρσώς ότι δεν αναζητεί επιβήτορα από εδώ!!!

Μα, τότε, τι στην οργή ασχολείστε?
Αφού δεν θα γαμεύσετε!

Δυο-τρία θρεντ παραπέρα, οι συναγωνιστές σας προσφέρουν απλόχερα λεπτομερή ενημέρωση για πρόθυμα και ζουμερότατα μουνέττα για όλα τα γούστα και όλα τα βαλάντια, για προλεταρίους τε και μεγαλοαστούς. Από 20 μέχρι 3000 ευρώ! Και άμεσα διαθέσιμα για τον πήδο που άπαντες υποτίθεται ότι ενδιαφερόμεθα (και μπράβο μας και μαγκιά μας κι αλί σε όσους-ες δηλώνουν "υπεράνω").

Διάβολε, ακόμα κι εγώ ο αμύητος που μόνο με καμιά δεκαριά CG έχω πάει, διαβάζοντας το σάιτ, έχω αρχίσει να μπαίνω στον πειρασμό να ασχοληθώ διεξοδικότερα με τον πληρωμένο έρωτα σε όλες του τις εκδοχές.

Κι εσείς, οι παλαίουρες, εσείς που θα έπρεπε να είστε τα πρότυπα και οι ινστρούχτορές μου (ασχέτως του ότι κάποιοι από σας είστε ηλικιακώς μικρότεροί μου), κάθεστε και αφιερώνετε τον πολύτιμο χρόνο σας σε μία δεσποινίδα την οποία αποκλείεται να κουτουπώσετε;

Αν είναι δυνατόν! Μου γκρεμίζετε τα πρότυπα!

Διάβολε, ακόμη κι αν η δεσποινίς Μουνίτσα ήταν Ο Υπερσεξουαλικός Μεγαμούναρος, και πάλι θα ήτο περιττή η ενασχόλησις, δεδομένου του ότι αποκλείεται (έστω και για αυστηρώς γεωγραφικούς λόγους) η εμβάπτισις της ράβδου σας εις τα ενδότερά της.

Σκεφτείτε ότι η ταπεινότης μου, παρόλο που αναγνωρίζει και τινά δίκια στα λεγόμενα της εν λόγω δεσποινίδος (ως προς το θέμα του νεοελληνικού "μου κάθισε, άρα είναι πουτάνα"), ουδόλως ενδιαφέρεται να της τα αναγνωρίσει, καθώς βαριέται ν' ανοίξει διάλογο, χωρίς την προσδοκία απτού αποτελέσματος (και δεν πάει να είναι το καλύτερο κορίτσι με τη σούπερ γαμάουα προσωπικότητα).

Κύριοι... από πίτα που δεν τρως... τι σε νοιάζει κι αν καεί;
Ακόμη κι αν η δεσποινίς Μουνίτσα ήτο συμπλεγματική, απιτσίλιστος και τερατούλα, τι μας νοιάζει εμάς; Ιεραπόστολοι είμαστε και θέλουμε να της δείξουμε τον καλό τον δρόμο;

Στο κάτω κάτω, ο καθείς και η καθεμία με τις επιλογές του. Και με τις συνέπειες των επιλογών του/της.

Τη στιγμή που τόσα αλλοδαπά "άτακτα πορνίδια" με τεράστια γκάμα εις τας ταρίφας των, τεράστια προθυμία και εξαίρετη εμφάνιση κατακλύζουν τη γλυκιά μας πατρίδα, προς τι η ενασχόλησις με μία Ελληνίδα του εξωτερικού, ήτις αποκλείει το πιτσίλισμα;

Και μάλιστα ύστερα από τόσες μεγαλόστομες διακηρύξεις ότι δεν ασχολούμεθα με Ελληνίδες και ζήτω οι ξένες και θέλουμε να γαμήσουμε και τα τοιαύτα;

Βρε, μπας και τα ψιλοθέλει ο ποπουδάκος τινών εξ' ημών τα φτυσίματα;

Βρε, μπας και είμεθα κρυπτοηθικισταί και αμετανόητοι αναζητηταί της "καλής κοπέλας";

Βρε, μπας κι έχομεν ξεμείνει στο παλαιό τηλεοπτικό σλόγκαν "ο επιμένων ελληνικά";

Επιτέλους, ας δείξωμεν συνέπειαν λόγων και έργων! Ας κρατήσωμεν χαρακτήρα!

Εάν κηρύττομεν την περιφρόνησιν, δέον όπως εφαρμόσωμεν τα κηρύγματα ΕΡΓΩ, λόγω και διανοία!

Εμπρός λοιπόν, οι ενδοξότατοι παλαίουρες!

Ακολουθήστε το φωτεινό παράδειγμα ετέρων συναγωνιστών σας και ασχοληθείτε με το ευγενές σπορ του πιτσιλίσματος προσιτών αλλοδαπών, αντί να καυγαδίζετε διαδικτυακώς με απρόσιτες Ελληνίδες!

ʼντε να μπορώ κι εγώ να σας καμαρώνω ως πρότυπά μου και να σας ακολουθήσω (έστω και στα 31 μου) στις αμαρτωλές πεζοδρομιακές ατραπούς του πληρωμένου έρωτα!

(Ειλικρινά με κάθε φιλική διάθεση και με τον δέοντα σεβασμό, όστις αρμόζει εις έν νεούδιον.)
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
παντως οι εμπειριες μου απο αγγλια μου λενε οτι εκει αν η κοπελα γουσταρει και με 10 λεπτα μπλα μπλα γυρναει μαζι στο σπιτι και σε πεταει στο κρεββατι (αν προλαβεις να φτασεις εκει) λες και αυριο δε θα βγει ο ηλιος.

εδω σπανιες αυτες οι περιπτωσεις. ολες το παιζουν η παρθενοπες, η ξεπεταγμενες με την μυτη να τρωει τα ταβανια.

φτυσιμο και ξανα φτυσιμο. τα ιδια με εμας θελουν αλλα θελουν και παιχνιδι μη και τις κακολογησουν οι φιλες/κολλητες/κατινες.

φροκαλα!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ο Κοκκινος στρατός στη Ρωσία είχε ένα σύνθημα.
< Προπονήσου σκληρά για να αγωνισθείς εύκολα >.
Το ίδιο ισχύει για το καμάκι.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ο Κοκκινος στρατός στη Ρωσία είχε ένα σύνθημα.
< Προπονήσου σκληρά για να αγωνισθείς εύκολα >.
Το ίδιο ισχύει για το καμάκι.
Πολυ σωστο αυτο,πιστευω οτι και το scouting ειναι μια πολυ δυνατη προπονηση αλλα και το καμακι στο δρομο
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Προς Αξιότιμον Κύριον Snifsnif,

Υποκλίνομαι ταπεινά!!!!!!!!!!!
Τί ωραία που τα λες!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τότε να τις γνωρίσουμε κι' εμείς για ν' αλλάξουμε άποψη. Αυτά που λέμε αφορούν τα μέχρι τώρα υπάρχοντα στοιχεία. [size=12pt]Λιγούρια και μουνόδουλοι[/size] είναι οι 2 ακραίες καταστάσεις. Ταπεινή μου γνώμη είναι ότι οι περισσότεροι βρισκόμαστε κάπου ανάμεσα.

Ή είμαστε και τα δύο!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εμενα παντως μαρεσε πολυ το τερατουλα!!! χαχαχαχαχα
κατα ταλλα βρε σνιφ μου μηπως εισαι λιιιιγο υπερβολικος? (αν και ομολογω οτι δε θυμαμαι καθολου τι εχει γραφτει στις προηγουμενες σελιδες και μαλλον πρεπει να τις ξανακοιταξω!) εδω στο φορουμ παντως δε μου την εχει πεσει κανεις....(μαλλον επειδη ειμαι τερατουλα :P )
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
κ διερωτομουν ποτε προλαβες κ τσακωθηκες σημερα... :2funny:
 

Επισκέπτης
Άλλο ενα θρεντ νεκρο που διαβασα. Συμπεράσματα:

1.Το γρασίδι ειναι πιο πράσινο στην άλλη πλευρά του λόφου.
2.Κουκια τρως, κουκια μαρτυρεις.
3.Χωρις προπόνηση καμακι δεν κατεχεις να κανεις.
4.Μην φοβασαι την απορριψη.
5.Οι γυναικες στα βασικα τους ενστικτα ειναι όλες ιδιες.
6.Κοινωνικες/πολιτισμικες διαφορες κανουν το καμακι και τις γυναικες, αλλου ευκολες, και αλλου δυσκολες.
7.Κριμα που το θρεντ αυτο δεν συνεχιστηκε.

Αρης


 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
παντως οι εμπειριες μου απο αγγλια μου λενε οτι εκει αν η κοπελα γουσταρει και με 10 λεπτα μπλα μπλα γυρναει μαζι στο σπιτι και σε πεταει στο κρεββατι (αν προλαβεις να φτασεις εκει) λες και αυριο δε θα βγει ο ηλιος.

εδω σπανιες αυτες οι περιπτωσεις. ολες το παιζουν η παρθενοπες, η ξεπεταγμενες με την μυτη να τρωει τα ταβανια.

φτυσιμο και ξανα φτυσιμο. τα ιδια με εμας θελουν αλλα θελουν και παιχνιδι μη και τις κακολογησουν οι φιλες/κολλητες/κατινες.

φροκαλα!
και να ειναι και μεθυσμενη η αγγλιδα...και στην τουαλετα του μπαρ γινετε...εχω ζησει τετοιες φασεις στα νησια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom