Νέα

Καμάκι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
laki συμφωνω κ επαυξανω τα περασα κ εγω αυτα κ ξερω...
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Αυτή την εβδομάδα έπαθα πλάκα.
Είχα κάνει τρία αποτυχημένα καμάκια και ένα επιτυχημένο.

Τώρα ξέρετε τι γίνεται.

Βλέποντας την επιτυχία μου τα τρια πουτανάκια που με απέριψαν ,άλλαξαν στάση απεναντί μου και δείχνουν ότι με γουστάρουν.

Τι να πεις....

Τη γυναίκα κι'αν την πλένεις το σαπούνι σου χαλάς......
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Αυτή την εβδομάδα έπαθα πλάκα.
Είχα κάνει τρία αποτυχημένα καμάκια και ένα επιτυχημένο.

Τώρα ξέρετε τι γίνεται.

Βλέποντας την επιτυχία μου τα τρια πουτανάκια που με απέριψαν ,άλλαξαν στάση απεναντί μου και δείχνουν ότι με γουστάρουν.

Τι να πεις....

Τη γυναίκα κι'αν την πλένεις το σαπούνι σου χαλάς......

Αυτο που παραθετει ο φιλος νομιζω οτι τα λεει ΟΛΑ

 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
503
Πόντοι
21
πεστα  ρε μεγαλε ----boulgaropoule-----

τοσες μερες δεν καταλαβε κανενας σας (μας) οτι ο (η) εν λογω κυριος (α) εχει βαλθει να βγαλει στην επιφανεια το κλασικο και σε ολους γνωστο ----  οι ανδρες ειναι π α ι δ ι α και αν ξερεις τον τροπο τους εχεις παντα στο χερι ασχετα αν ολοι μας εδω βγαζουμε μια καποια αγριαδα - βαρβαροτητα μερικες φορες.

ο μαεστρος που λεγετε  -  m o u n i t s a - εχει φτιαξει μια ορχηστρα και καθε μερα προσθετει κι ενα νεο οργανο (βιολι - βιολα - κοντραμπασο - κτλ.  κτλ.  κτλ.....)

φιλοι μου οποιος καταλαβε καταλαβε... .....

τελεια και παβλα...... ξηπνηστε  ρεεεεεεεεε. ... 

σωστος ηθελα να το πω αλλα με προλαβες :)
 

Genjiro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είχα την ευκαιρία να διαβάσω όλεσ τις απαντήσεις για να δω πως έχει διαμορφωθει το θέμα μέχρι τώρα πάντως απαντώντας στο αρχικό post του lakis θα συμφωνίσω και θα επαυξήσω. Τι να σας πω ρε παιδιά. Δεν ειμαι και καμιά 20-25 χρονών να έχω τις δικιές σας εμπειρίες με γκομενάκια σε Αγγλία Γαλλία και Αμερική. Εγώ θα το πάω πιο κοντα και σε πιο μικρή ηλικία αν θέλετε... 3η Λυκείου ήμουν παίδες και στην Ελλάδα για να βρω γκόμενα έπρεπε να πλασάρομαι ο γκόμενος ο έτσι ο κουλ ο άνετος ο ματσό και χίλιες δυο μπουρδες  και να προσέχω 1002 πράματα. Έτυχε λοιπόν με το σχολείο και με στείλαν σε ένα συνέδριο στην Ιταλία. Παίδες τι να σας πω... 5 μέρες εκεί ένιωθα σαν τον Ρουβά όταν κάνει συναβλία. Καθ ότι είμαι και κάπως εμφανίσιμος τρέχαν οι Ιταλιδούλες σαν λυσασμένες. Κάθε μέρα ημουν και με διαφορετικό μουνι. Εγώ δεν έκανα τίποτα ... Ούτε το στόμα μου δεν άνοιγα. Αυτές από μόνες τους ερχόντουσαν.. Και οταν λέω "Ήμουν με διαφορετικό μουνί" εννοώ ΗΜΟΥΝ με όλη την σημασία της λέξης (και όποιος το επιασε το έπιασε)... Μετά όταν γύρισα στην Ελλάδα στις δικές μας τις ψωνάρες που για να σου κάτσουν θέλει να είσαι και γω δεν ξέρω ποιος έφαγα απίστευτη ξενέρα...
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε όση ξενέρα και αν έφαγες, μη σταματήσεις στιγμή να κάνεις καμάκι.

Τα πραγματικά καμάκια βγάζουν από τη μύγα ξύγκι.

Κάντε καμάκι αβέρτα ,το μόνο φάρμακο.
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
Με την καταντια σας ισως? :)

δεν κρατηθηκα αλλά θα το πω.
τι λες ρε χαμενο κορμι. διαβαζω τα ποστ σου και σε βλεπω ξανα και ξανα τα ιδια και τα ιδια. εσυ εχεις το προβλημα και οχι οι ελληνες ανδρες. εαν οι ελληνιδες μας βρισκετε ολους ασκημους, αχριστους, μπαζα(ειναι πολυ της μοδας τελευταια αυτη η λεξη), λιγουρια(επισης λεξη της μοδας τον τελευταιο καιρο), ολοι αγαμιτοι, μπατιριδες και αποτυχημενους, ανωριμους,γκέϊ(αυτο και εαν ειναι της μοδας) κανεις δεν ειναι αρκετος κτλ. κτλ. τοτε μαλλον εσεις εχετε το προβλημα. οι ελληνιδες παραλυρητε συνεχεια παντου. στις παρεες,  στις τηλεορασεις, στα γραφεία . ειδικα οι μικρες σε ηλικια δεν ξερετε τι λετε τι θελετε και τι σας γινετε.  εαν κανεις δεν σας κανει ή δεν θελετε κανεναν ή μισητε τους ανδρες ή τους απεχθανεστε ή δεν μπορειτε να συνυπαρξετε μαζι τους, εσεις εχετε το προβλημα οχι οι αλλοι. αρα μην παρουσιαζετε τις δικες σας επιλογες/ψυχολογικα ως "κουσουρια" των αλλων. δεν ειναι ουτε δικαιο ουτε δειχνει ωριμα ατομα.

εαν εισαι οντως εισαι γυναικα. μπορει απλα να εισαι ανδρας που κανει πλακα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....αφου ρε παληκαρι απαντησε η γυναικα, οτι δεν συμμετεχει σε κουβεντες για ντελα γιατι ειναι κοριτσακι και ντεν ξερει....
.....και τα πουστακια επισης....  :jerking: :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χχαχαχαχαχαχχα οχι δεν υποννοω απολυτως τιποτα........απλα μου φαινεται λιγο παρανοϊκο να μπω εδω ειδικα για να βρω επιβητορα........πιο νορμαλ θα ηταν να μπω σε κανενα παρεα.......ξερω γω? οπως επισης παρανοϊκο μου φαινεται να μιλαω ετσι οπως μιλαω σα λιμενεργατης και παρολαυτα να εχω την απαιτηση να ειμαι "θηλυκο" ετσι ωστε να προσεγγισω καποιον..... :)

ε ρε αγαμια που σε δερνει....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ναι και για το ερωτημα "μετραει το μεγεθος?" φταινε οι γυναικες.......

δεν ειναι κακο ξερεις απαραιτητα......οπως οι γυναικες εχουν αγχος για τα βυζια τους και κατα ποσον μετραει το μεγεθος αντιστοιχα το ιδιο αγχος εχουν και οι αντρες...........δεν ειναι ο,τι λεω υποτιμητικο.....ξεπερασε το.....

ε ρε αγαμια που σε δερνει....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο παρεα δεν ειμαι οποτε δεν βγαζω το λαδι κανενος.......στο zoo ειμαι και παιζω μπιλιαρδο και scrabble αλλα και παλι δε βγαζω το λαδι κανενος μιας και δεν ασχολουμαι με κατι αλλο περαν των παιχνιδιων.........λολ οποτε οχι δεν ειμαι απο αυτες τις κακουργες...........


το λεξιλογιο μου κατα ταλλα οπως βλεπεις δεν ειναι και ο,τι καλυτερο αλλα νομιζω ειναι το αναλογο και αυτο που αρμοζει σε ολα οσα διαβαζω :) θα ηταν γελοιο τουλαχιστον να απανταω με το σεις και με το σας σε ολα αυτα που μου καταλογιζουν......απο και κει περα σιγα μη χαλασει το ιματζ μου......λολ


μικελ θενξ :)

ε ρε αγαμια που σε δερνει....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και κατι αλλο...........μη νομιζετε οτι τα κοριτσακια τα οποια συναντατε και μιλανε γατουλιαρικα ή ναζιαρικα το κανουν επειδη ετσι ειναι.......μεταξυ τους μια χαρα βοθρο εχουν οι γυναικες και πολλες φορες ειναι χειροτερες απο τους αντρες σε αυτες τις συζητησεις.......αμα θελετε να το γυρισω σε mode γατουλα μπορω ανετα να το κανω προκειμενου να αποδειξω το φυλο μου.......λολ

ε ρε αγαμια που σε δερνει....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παναξιε τι ζορι τραβας? για μπουρδελα βλεπεις οτι δε μιλαω γιατι δεν το κατεχω το αντικειμενο......για οτιδηποτε αλλο ομως μπορω να εκφερω αποψη το κανω.........αλλωστε δεν ειμαι η μονη γυναικα εδω μεσα απ ο,τι εχω καταλαβει........

ε ρε αγαμια που σε δερνει....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....καλε μουνιτσα.... εσυ τι εισαι ?.... δεν μας εχεις πει....
....αγαμητη ή κακοπηδηγμενη.....????
.....υπαρχει λογος σοβαρος που ρωταω....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
δεν κρατηθηκα αλλά θα το πω.
τι λες ρε χαμενο κορμι. διαβαζω τα ποστ σου και σε βλεπω ξανα και ξανα τα ιδια και τα ιδια. εσυ εχεις το προβλημα και οχι οι ελληνες ανδρες. εαν οι ελληνιδες μας βρισκετε ολους ασκημους, αχριστους, μπαζα(ειναι πολυ της μοδας τελευταια αυτη η λεξη), λιγουρια(επισης λεξη της μοδας τον τελευταιο καιρο), ολοι αγαμιτοι, μπατιριδες και αποτυχημενους, ανωριμους,γκέϊ(αυτο και εαν ειναι της μοδας) κανεις δεν ειναι αρκετος κτλ. κτλ. τοτε μαλλον εσεις εχετε το προβλημα. οι ελληνιδες παραλυρητε συνεχεια παντου. στις παρεες,  στις τηλεορασεις, στα γραφεία . ειδικα οι μικρες σε ηλικια δεν ξερετε τι λετε τι θελετε και τι σας γινετε.  εαν κανεις δεν σας κανει ή δεν θελετε κανεναν ή μισητε τους ανδρες ή τους απεχθανεστε ή δεν μπορειτε να συνυπαρξετε μαζι τους, εσεις εχετε το προβλημα οχι οι αλλοι. αρα μην παρουσιαζετε τις δικες σας επιλογες/ψυχολογικα ως "κουσουρια" των αλλων. δεν ειναι ουτε δικαιο ουτε δειχνει ωριμα ατομα.

εαν εισαι οντως εισαι γυναικα. μπορει απλα να εισαι ανδρας που κανει πλακα.


αγορι μου μην τρελλαινεσαι.........δε μιλαγα για σενα προσωπικα ουτε για την πλειοψηφια.........σερνονται και εγκεφαλικα οποτε χαλαρωσε.......αυτη η μοναδικη φρασουλα που βρηκες να κανεις quote αναφεροταν σε ενα συγκεκριμενο  ατομο........εσυ εφοσον δεν ανηκεις σε ολες αυτες τις κατηγοριες γιατι μου συγχιζεσαι?


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αγορι μου μην τρελλαινεσαι.........δε μιλαγα για σενα προσωπικα ουτε για την πλειοψηφια.........σερνονται και εγκεφαλικα οποτε χαλαρωσε.......αυτη η μοναδικη φρασουλα που βρηκες να κανεις quote αναφεροταν σε ενα συγκεκριμενο  ατομο........εσυ εφοσον δεν ανηκεις σε ολες αυτες τις κατηγοριες γιατι μου συγχιζεσαι?

ε ρε αγαμια που εχει πεσει....
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ότι και να είναι η μουνίτσα(η μουνίτσος) προτείνω να σταματήσουμε να της(του)  κάνουμε προσωπική επίθεση...Τουλάχιστον όχι στο θρεντ που είναι για άλλο σκοπό...Στο κάτω κάτω δικαίωμα της(του) είναι να μπαίνει στο σάιτ...Το μόνο σωστό που της αναγνωρίζω είναι ότι οι εγγραφές για το σάιτ απευθύνονται και σε γυναίκες και σε άντρες...Οπότε ας σταματήσουμε γιατί άκρη δν βγαίνει απο δω...Καλά να περνάτε guys...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Κακοπηδηγμενη? λες να γνωριζομαστε ζορζ? :):):)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom