Νέα

Καμάκι σε τουρίστιες -Οδηγός

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Το χειρότερο που κάνετε πάντως μερικοί απο εσάς είναι που κερνάτε σφηνάκια καθισμένοι στην καρέκλα σας και έρχεται η σερβιτόρα και δείχνει απο ποιόν είναι τα ποτά και πέφτει η κλασική χαιρετούρα στην υγειά σου και τέλος.
Αντί να τα φέρετε εσείς  οι ίδιοι και να πείτε και καμιά καλή ατάκα του στυλ "Τόσα χρόνια βαρελάς, τέτοιο πάτο δεν έχω ξαναδεί!!!"  :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως όσο έξυπνη και αν είναι η ατάκα αν δεν συνοδεύεται απο ωραίο, πονηρό βλέμα και αν δεν γουστάρουμε αυτό που βλέπουμε τότε δεν πιάνει. Είναι και εδώ θέμα φερομόνης και χημείας.

Και η απάντηση που δίνουν οι Ελληνίδες(οι Ελλεεινίδες μάλλον :think:) σε ατάκες  που δεν συνοδεύονται απο ωραία παρουσία είναι οι εξής:

Α:-Έχουμε συναντηθεί κάπου εμείς?
Γ:-Ναι,γι αυτό δεν πηγαίνω πλέον εκεί.


Α:-Νομίζω ότι σε έχω δει κάπου.
Γ:-Ναι,δουλεύω στην κλινική που ήρθες για αυξητική πέους.


Α:-Είναι αυτή η θέση κενή?
Γ:-Ναι αλλά και αυτή που κάθομαι θα είναι κενή αν καθήσεις εδώ.

Α:-Σπίτι σου ή σπίτι μου?
Γ:-Και στα δύο.Εσύ στο δικό σου και εγώ στο δικό μου.

Α:-Θα ήθελα να σου τηλεφωνήσω.Ποιό είναι το τηλέφωνό σου?
Γ:-Είναι στο κατάλογο.
Α:-Ναι,αλλά δε ξέρω το όνομά σου.
Γ:-Και αυτό στο κατάλογο θα το βρείς.

Α:-Ελα τώρα αφού για τον ίδιο λόγο ήρθαμε σε αυτό το μπαρ σήμερα.
Γ:-Σωστά,ας βρούμε λοιπόν καμιά γκόμενα.

Α:-Είμαι εδώ για να ικανοποιήσω όλες σου τις ερωτ.φαντασιώσεις.
Γ:-Μη μου πεις...........Εχεις ένα γάϊδαρο και έναν σωματώδη Γερμανό?

Α:-Ξέρω πως να σε ευχαριστήσω μωρό μου.
Γ:-Τότε ευχαρίστησε με ,αφήνοντάς με μόνη.

Α:-Το σώμα σου είναι σαν ιερός ναός για μένα.
Γ:-Λυπάμαι δεν έχει λειτουργία σήμερα.

Α:-Θα μπορούσα να σου δώσω τα πάντα.
Γ:-Ωραία,ας ξεκινήσουμε από τον τραπεζικό σου λογαριασμό.

Α:-Θα μπορούσα να πάω και στο τέλος του κόσμου για χάρη σου.
Γ:-Μήπως θα μπορούσες να μείνεις εκεί για πάντα?

Α: Να σε κεράσω ένα ποτό?
Γ: Θα προτιμούσα να μου δώσεις τα λεφτά

Α: Είμαι φωτογράφος. Ψάχνω για ένα πρόσωπο σαν το δικό σου.
Γ: Είμαι πλαστικός χειρούργος. Ψάχνω για ένα πρόσωπο σαν το δικό σου.

Α: Γεια! Εμείς δεν είχαμε βγει μια φορά ραντεβού? Ή μήπως ήταν 2?
Γ: Μια θα'ταν. Δεν κάνω το ίδιο λάθος 2 φορές.

Α: Θέλεις να βγούμε το Σάββατο?
Γ: Λυπάμαι, θα έχω πονοκέφαλο αυτό το Σάββατο.

Α: Έλα, μην είσαι ντροπαλή, βγάλε με έξω
Γ: Εντάξει, βγες έξω!

Α: Νομίζω ότι θα σ'έκανα ευτυχισμένη
Γ: Γιατί, θα φύγεις?

Α: Τι θα έλεγες αν σου ζητούσα να με παντρευτείς?
Γ: Τίποτα. Δεν μπορώ να μιλάω και να γελάω συγχρόνως!

Α: Μπορώ να έχω το ονοματάκι σου?
Γ: Γιατί, δεν έχεις δικό σου?

Α: Πού ήσουν όλη μου τη ζωή?
Γ: Κρυβόμουν να μη με βρεις

Α: Σ'έχω ξαναδεί κάπου?
Γ: Ναι, γι'αυτό δεν ξαναπήγα εκεί.

Α: Είναι άδεια αυτή η θέση?
Γ: Αν κάτσεις εσύ ναι.

Α: Πού ήσουν όλη μου τη ζωή?
Γ: Εκεί που θα είμαι και στην υπόλοιπη ζωή σου: στα πιο τρελά σου όνειρα!

Α: Εεεεε... η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καμιά καλή ατάκα να σου πω!
Γ: Τέλεια! Συνέχισε έτσι!

Α: Γεια! Παρατήρησα ότι με κοιτάζεις.
Γ: Όχι, λάθος κάνεις. Τον φίλο σου κάρφωνα.

Α: Μποντ. Τζέιμς Μποντ.
Γ: Χάσου. Άντε χάσου.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
36
Προταση μαγκες....Κανονιζουμε ενα meeting και σκαμε μυτι σε κανενα νησακι να αρχισουμε να πεταμε τις ατακες μας έτσι όπως τις λεμε εδω μεταξύ μας....Καταρχην θα κλασουμε στο γελιο και να με θυμηθειτε...αυτη η ανεση και ο χαβαλες θα έχει ως αποτελεσμα να 'φαμε' καλα...Τί λετε?Όσοι πιστοι,μεσω pm να οργανωθουμε :rockon:
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Παιδες...πραγματικο...
-Κοπελιά...έχεις πολυ όμορφα μάτια..(πάντα συνοδευεται απο αντιστοιχο μυδιαμα και βαθυ κοιταγμα στα ματια..)
-Σ ευχαριστω.....(χαμογελασε και κοκκινισε ενω με κοιτουσε και επινε μια γουλια απο το ποτο της)

-Να στα πεταξω εξω????? :rockon:
-Η Γκομενα ακομα βηχειιιιιι


ΚΟΝΤΕΨΑ να πνιγω!!! πινοντας τον καφε μου....  ΘΕΟΟΣΣ χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
36
Φιλε ήταν κορυφαια στιγμη....Κι εγω απορησα όταν της το ειπα....Η γκομενα ήταν με μια φίλη της η οποία είχε γουρλώσει τα ματι σαν πελεκανος.......Ο κολλητός μου, είχε πέσει απο τα γελια κατω και όταν μετα πήγαμε να κατουρησουμε στην τουαλετα,(σε μπουζουκια ήμουν) ο μλκς γελουσε και τα εκανε όλα λουτσα έξω....χαχα...
 

MEAD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακια μου καλα θα σας πω κ εγω τη δικη μου ατακα...που ομολογω οτι την εχω πει 4 φορες και εχει πιασει ...αφου να φανταστειτε οτι οι γκομενεσ απορουσαν με αυτο που τουσ ελεγα..γιατι ηταν χυδαιο αλλα τισ καυλωνε...προσοχη ομωσ η ατακα μονο σε γκομενα που φαινεται ξεκωλο!!!
να η ατακα...(καλησπερα...δε θελω να γινω ενοχλητικος ουτε γραφικος..ενα θα σου πω...για παρτη σου θα φιλαγα το παπαρι αυτου που σε γαμει....)
παιδια η γκομενα τα παιζει...ξαφνικα γελαει απιστευτα..μα γελαει,λιωνει στο γελιο κ στα καπακια που συνηδειτοποιει τι μαλακια ακουσε παιρνει σοβαρο υφος γτ ενδεχεται να την ενοχλησαν οι κακεσ λεξεισ..ομωσ αμεσωσ καταλαβαινει οτι διπλα τησ αυτοσ που τησ το ειπε αυτο ειναι αντρασ με αρχιδια και θαρρος και θελει να τη γαμησει!!! καταλαβαινει αυτα λοιπον (εφοσον ειναι ξεκολο και θελει να γαμηθει) αφου ολοι οι αλλοι ντρεπονται να πανε να τισ μιλησουν τωρα βρισκεστε εσεισ μπροστα τησ που δεν ντρεπεστε και πλεον σου λεει να η ευκαιρια!!!αν παλι αποτυχει γυριστε το στην πλακα και πειτε τησ με ενα χαμογελο...do you believe in love with first sight??αν πει οχι καντε κι αλλη στροφη...with second sight??ε λοιπον σασ το υπογραφω οτι μεχρι να τελειωσει το βραδυ η γκομενα θα εχει φυγει μαζι σας!!!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
36
Κι αν σου πει,'ok,ελα να του το γλειψεις και μετα θα με γαμησεις',τί κανεις ρε man?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Mαλακιες για πιτσιρικαδες ειναι αυτα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
τον κινεζο

τον πουλο

κοβισ λασπι
 

Swimmer

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
288
Like
0
Πόντοι
1
Απιστευτο και ομως πραγματικό...
Εχω την τύχη να μένω δίπλα από το Orion Hotel στο λόφο στρεφη (για τους μη μυημένους θα πω απλά ότι θα ήταν το ξενοδοχειο των ονειρων σας). Τεσπα ημουν πιτσιρικας και πάω μετά από νυχτερινή έξοδο στη πλατεια να πάρω ενα νερακι να ξενερωσω από το γνωστο γωνιακό περιπτερο (Καλλιδρομιου και Μπενακη) 2 μουνες (μοντελες) τσιμπαγαν την βραδυνη τους μπυριτσα..Ξαφνικά η μια πάει να πέσει και ενστικτωδώς από κωλοφαρδία την πιάνω..Κοιταζόμαστε και μου κανει η μια...Grab a beer and come upstairs..Και τι λεω ο μαλακς???Now I am sorry..I am too tired!!!!!!Ακομα με μουτζωνουν οι φιλοι μου που ήταν παροντες στην μαλακια μου...


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ηετίων

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε με ολο το σεβασμο, αλλα αν τα πεις αυτα σε γκομενα, το λιγοτερο που θα σου κανει ειναι να σε ... φτυσει !!!

Ελεος! Και στην τελικη δεν εχουν σημασια οι ατακες. Το κλιμα που θα δημιουργησεις μετραει!

Οχι το τι θα πεις!

Με κατι τετοια αγχωνομαστε και φαινομαστε μαμακες στις γκομενες!

Μα δε θα ειναι τα πρωτα που θα τις πω,και βεβαια, αν μιλαμε για πρωτη γνωριμια , προσωπικα δε κινουμαι ετσι. Τα σημειωσα ως ομορφες ατακες που μπορεις να πεις και στην τρεχοντα σχεση η σε καποια που εχεις ειδη αρχισει να νιωθεις ανετα.  :)
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
το διαβασα και εφριξα συναγωνιστες.το ειπε ενας σε μια γκομενα.

<<να ξερα ποιος σε πηδαει να του εγλειφα τα αρχιδια>>

να δουμε τη αλλη μαλακια θα ακουσουμε απο τον καθε μαλακα αγαμητο σε αυτην την χωρα.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
το διαβασα και εφριξα συναγωνιστες.το ειπε ενας σε μια γκομενα.

<<να ξερα ποιος σε πηδαει να του εγλειφα τα αρχιδια>>

να δουμε τη αλλη μαλακια θα ακουσουμε απο τον καθε μαλακα αγαμητο σε αυτην την χωρα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι μαλακία βρήκε και είπε ο τύπος???
Για να σκεφτεί κανείς κάτι τόσο κακό θέλει προσπάθεια, όχι αστεία.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
το διαβασα και εφριξα συναγωνιστες.το ειπε ενας σε μια γκομενα.

<<να ξερα ποιος σε πηδαει να του εγλειφα τα αρχιδια>>

να δουμε τη αλλη μαλακια θα ακουσουμε απο τον καθε μαλακα αγαμητο σε αυτην την χωρα.
πεστα ρε τυπε
πηξαμε στους σαλιαριδες και στους αγκαλιτσες
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το διαβασα και εφριξα συναγωνιστες.το ειπε ενας σε μια γκομενα.

<<να ξερα ποιος σε πηδαει να του εγλειφα τα αρχιδια>>

να δουμε τη αλλη μαλακια θα ακουσουμε απο τον καθε μαλακα αγαμητο σε αυτην την χωρα.
πεστα ρε τυπε
πηξαμε στους σαλιαριδες και στους αγκαλιτσες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
φιλαρακια μου καλα θα σας πω κ εγω τη δικη μου ατακα...που ομολογω οτι την εχω πει 4 φορες και εχει πιασει ...αφου να φανταστειτε οτι οι γκομενεσ απορουσαν με αυτο που τουσ ελεγα..γιατι ηταν χυδαιο αλλα τισ καυλωνε...προσοχη ομωσ η ατακα μονο σε γκομενα που φαινεται ξεκωλο!!!
να η ατακα...(καλησπερα...δε θελω να γινω ενοχλητικος ουτε γραφικος..ενα θα σου πω...για παρτη σου θα φιλαγα το παπαρι αυτου που σε γαμει....)
παιδια η γκομενα τα παιζει...ξαφνικα γελαει απιστευτα..μα γελαει,λιωνει στο γελιο κ στα καπακια που συνηδειτοποιει τι μαλακια ακουσε παιρνει σοβαρο υφος γτ ενδεχεται να την ενοχλησαν οι κακεσ λεξεισ..ομωσ αμεσωσ καταλαβαινει οτι διπλα τησ αυτοσ που τησ το ειπε αυτο ειναι αντρασ με αρχιδια και θαρρος και θελει να τη γαμησει!!! καταλαβαινει αυτα λοιπον (εφοσον ειναι ξεκολο και θελει να γαμηθει) αφου ολοι οι αλλοι ντρεπονται να πανε να τισ μιλησουν τωρα βρισκεστε εσεισ μπροστα τησ που δεν ντρεπεστε και πλεον σου λεει να η ευκαιρια!!!αν παλι αποτυχει γυριστε το στην πλακα και πειτε τησ με ενα χαμογελο...do you believe in love with first sight??αν πει οχι καντε κι αλλη στροφη...with second sight??ε λοιπον σασ το υπογραφω οτι μεχρι να τελειωσει το βραδυ η γκομενα θα εχει φυγει μαζι σας!!!

Γιατι τωρα εμενα αυτη η ατακα μου φαινεται τελειως ακυρη και κρυφοgay?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom