Νέα

Καμάκι σε τουρίστιες -Οδηγός

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Αυτό λέγαμε pisoxostis και στην προηγούμενη σελίδα.
Είναι κάπως οξύμωρος ο συνδυασμός αυτών των 2 φράσεων:

φιλαρακια μου καλα θα σας πω κ εγω τη δικη μου ατακα...που ομολογω οτι την εχω πει 4 φορες και εχει πιασει ...αφου να φανταστειτε οτι οι γκομενεσ απορουσαν με αυτο που τουσ ελεγα..γιατι ηταν χυδαιο αλλα τισ καυλωνε...προσοχη ομωσ η ατακα μονο σε γκομενα που φαινεται ξεκωλο!!!
[size=11pt]να η ατακα...(καλησπερα...δε θελω να γινω ενοχλητικος ουτε γραφικος..ενα θα σου πω...για παρτη σου θα φιλαγα το παπαρι αυτου που σε γαμει....)[/size]
παιδια η γκομενα τα παιζει...ξαφνικα γελαει απιστευτα..μα γελαει,λιωνει στο γελιο κ στα καπακια που συνηδειτοποιει τι μαλακια ακουσε παιρνει σοβαρο υφος γτ ενδεχεται να την ενοχλησαν οι κακεσ λεξεισ..[size=11pt]ομωσ αμεσωσ καταλαβαινει οτι διπλα τησ αυτοσ που τησ το ειπε αυτο ειναι αντρασ με αρχιδια και θαρρος και θελει να τη γαμησει!!![/size] καταλαβαινει αυτα λοιπον (εφοσον ειναι ξεκολο και θελει να γαμηθει) αφου ολοι οι αλλοι ντρεπονται να πανε να τισ μιλησουν τωρα βρισκεστε εσεισ μπροστα τησ που δεν ντρεπεστε και πλεον σου λεει να η ευκαιρια!!!αν παλι αποτυχει γυριστε το στην πλακα και πειτε τησ με ενα χαμογελο...do you believe in love with first sight??αν πει οχι καντε κι αλλη στροφη...with second sight??ε λοιπον σασ το υπογραφω οτι μεχρι να τελειωσει το βραδυ η γκομενα θα εχει φυγει μαζι σας!!!

Προβληματίζομαι :think:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Αυτό λέγαμε pisoxostis και στην προηγούμενη σελίδα.
Είναι κάπως οξύμωρος ο συνδυασμός αυτών των 2 φράσεων:

Προβληματίζομαι :think:

απλα με ενα σπαρο πιανει 2 τριγωνια
και γαμαει και περνει πιπες  :fuck1: :pipa1:  :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
φιλαρακια μου καλα θα σας πω κ εγω τη δικη μου ατακα...που ομολογω οτι την εχω πει 4 φορες και εχει πιασει ...αφου να φανταστειτε οτι οι γκομενεσ απορουσαν με αυτο που τουσ ελεγα..γιατι ηταν χυδαιο αλλα τισ καυλωνε...προσοχη ομωσ η ατακα μονο σε γκομενα που φαινεται ξεκωλο!!!
να η ατακα...(καλησπερα...δε θελω να γινω ενοχλητικος ουτε γραφικος..ενα θα σου πω...για παρτη σου θα φιλαγα το παπαρι αυτου που σε γαμει....)
παιδια η γκομενα τα παιζει...ξαφνικα γελαει απιστευτα..μα γελαει,λιωνει στο γελιο κ στα καπακια που συνηδειτοποιει τι μαλακια ακουσε [size=17pt]παιρνη σοβαρο υφος[/size]
Και λεει να το παπαρι που με γαμη και δειχνη εναν πουτσαρα απο διπλα φιλησε το παρτου μια πιπα

Εφ'οσων ειναι ξεκωλο ειναι ενδεχομενο και δεν το εχει σε τιποτα να το πη,αλλες μαλακιες δεν θα ακουσομε  :jerking: :jerking: :jerking:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Καλησπερα παιδιά εδώ αν θέλεται γραφουμε ατάκες πεσίματος το μέρος και την αντίδραση της κοπέλας
Μια φορά είχα πλησιάσει κοπέλα στο δρομο και μόλις της είπα καλημέρα σήκωσε το χέρι σε θέση άμυνας και μου λεει μη έχω σχέση.
αλλα τις πιο πολλες φορές βλεπω δεν θέλει κατι μαγικό απλά ένα γεια τι κάνεις πως σε λένε και γίνεται
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Καλησπερα παιδιά εδώ αν θέλεται γραφουμε ατάκες πεσίματος το μέρος και την αντίδραση της κοπέλας
Μια φορά είχα πλησιάσει κοπέλα στο δρομο και μόλις της είπα καλημέρα σήκωσε το χέρι σε θέση άμυνας και μου λεει μη έχω σχέση.
αλλα τις πιο πολλες φορές βλεπω δεν θέλει κατι μαγικό απλά ένα γεια τι κάνεις πως σε λένε και γίνεται

banagies
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Καμάκι: Δεσποινις .. δεσποινις ... να σας πω κατι ?

Δεσπονίς; Τι ?

Καμάκι: Είστε μούναρος!
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Καλησπερα παιδιά εδώ αν θέλεται γραφουμε ατάκες πεσίματος το μέρος και την αντίδραση της κοπέλας
Μια φορά είχα πλησιάσει κοπέλα στο δρομο και μόλις της είπα καλημέρα σήκωσε το χέρι σε θέση άμυνας και μου λεει μη έχω σχέση.
αλλα τις πιο πολλες φορές βλεπω δεν θέλει κατι μαγικό απλά ένα γεια τι κάνεις πως σε λένε και γίνεται


ρε φιλε δεν υπαρχει γενικος κανονας σε αυτα απλα πας και χωνεσαι με τσαμπουκα σαν αρπαχτικο στην λεια του
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Συγχώνευση θεμάτων.
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω πως δεν παιζουν ρόλο μονο οι ατάκες αλλά γενικά η όλη στάση που εχει κάποιος ... Για παράδειγμα ... μπαίνετε σε ενα χώρο ... ενα μαγαζί για παράδειγμα και εχει διαφορες γυναίκες μονες ... Εσας ποιά θα σας τραβήξει την προσοχή ? Αυτή που μιζερα κοιτάει δεξιά αριστερά με βλέμμα απελπισίας ? Αυτή που κοιτάει υπεροπτικά και απαξιωτικά? Η εκείνη που φαίνεται άνετη και ευχάριστη ?
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
938
Πόντοι
81
Νομίζω πως δεν παιζουν ρόλο μονο οι ατάκες αλλά γενικά η όλη στάση που εχει κάποιος ... Για παράδειγμα ... μπαίνετε σε ενα χώρο ... ενα μαγαζί για παράδειγμα και εχει διαφορες γυναίκες μονες ... Εσας ποιά θα σας τραβήξει την προσοχή ? Αυτή που μιζερα κοιτάει δεξιά αριστερά με βλέμμα απελπισίας ? Αυτή που κοιτάει υπεροπτικά και απαξιωτικά? Η εκείνη που φαίνεται άνετη και ευχάριστη ?

χμμμμ.... ναι σωστά το θέτεις
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Νομίζω πως δεν παιζουν ρόλο μονο οι ατάκες αλλά γενικά η όλη στάση που εχει κάποιος ... Για παράδειγμα ... μπαίνετε σε ενα χώρο ... ενα μαγαζί για παράδειγμα και εχει διαφορες γυναίκες μονες ... Εσας ποιά θα σας τραβήξει την προσοχή ? Αυτή που μιζερα κοιτάει δεξιά αριστερά με βλέμμα απελπισίας ? Αυτή που κοιτάει υπεροπτικά και απαξιωτικά? Η εκείνη που φαίνεται άνετη και ευχάριστη ?


Κοίταξε το σωστό είναι σε αυτή που φαίνεται άνετη κι ευχάριστη..... Αλλά ο πυρφόρος Νεο-ελλέεινας να είσαι σίγουρη πώς θα πάει σε αυτή που κοιτάει υπεροπτικά κι απαξιωτικά!!!! :s&m_1:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
" Αυτή που μιζερα κοιτάει δεξιά αριστερά με βλέμμα απελπισίας ? "

Συνηθως αυτη ψαχνεται η μουναρα απλα να την κοιτανε... :rolleyes:
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Κοίταξε το σωστό είναι σε αυτή που φαίνεται άνετη κι ευχάριστη..... Αλλά ο πυρφόρος Νεο-ελλέεινας να είσαι σίγουρη πώς θα πάει σε αυτή που κοιτάει υπεροπτικά κι απαξιωτικά!!!! :s&m_1:

χαχαχαχα ναι φυσικά περαν του γενικού κανόνα εξαρταται και από υποκειμενικά κριτηρια το τι "τραβάει" τον καθένα
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Φίλος έχει πει σε 8 κυλίνδρο μουνι " ζαχαροπλαστης είναι ο μπαμπάς σου?"
Και του απαντάει: ναι και ο 1ος χαλβας που έφτιαξε ήσουν εσύ!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :kneel:
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω πως δεν παιζουν ρόλο μονο οι ατάκες αλλά γενικά η όλη στάση που εχει κάποιος ... Για παράδειγμα ... μπαίνετε σε ενα χώρο ... ενα μαγαζί για παράδειγμα και εχει διαφορες γυναίκες μονες ... Εσας ποιά θα σας τραβήξει την προσοχή ? Αυτή που μιζερα κοιτάει δεξιά αριστερά με βλέμμα απελπισίας ? Αυτή που κοιτάει υπεροπτικά και απαξιωτικά? Η εκείνη που φαίνεται άνετη και ευχάριστη ?

Αυτή που κοιτάει με βλέμα απελπισίας!
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
κατα την γνωμη μου δεν υπαρχουν σταθερες ατακες που πιανουν σε ολες!οπως σου ερθει εκεινη την ωρα και αναλογα με το περιγυρο σου!ωστοσο μπορει να τυχει μια καλη ατακα που να πιανει σε ολες αλλα ακομη και αν την εχεις βρει δεν νομιζω να την δημοσιευσεις γιατι τοτε δεν θα ειναι μοναδικη! :) ;)φιλικα παντα!

Το θέμα είναι να είσαι χαλαρός και με μια σταθερή ροή λόγου. Άμα η άλλη γουστάρει θα προχωρήσει το πράγμα. Άμα σε δει και κομπιάζεις/ιδρώνεις κλπ, το 'χασες. Σου λέει έλλειψη αυτοπεποίθησης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom