Νέα

Καμάκι σε τουρίστιες -Οδηγός

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ακομα το μετανιωνω συντροφε Life...Ακομα...Πανε 7 χρόνια και το θυμαμαι σαν χτες ο μαλαξ....

Εγω θα ξαναπηγαινα εκει καθε μερα !!!!!!!!!!  Μηπωs και ξαναρχοτανε η ζαρια!!!!!!!
Θαχα και μπιρεs μαζι μου!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω θα ξαναπηγαινα εκει καθε μερα !!!!!!!!!!   Μηπωs και ξαναρχοτανε η ζαρια!!!!!!!
Θαχα και μπιρεs μαζι μου!!!!!!!!
Αυτα δεν ξαναγινονται καθε μερα πεταξε το πουλι
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Πηγα και ξαναπηγα και αραξα και στα σκαλια προς λοφο..και περιμενα μην αραξει και καμμια παρεα..Το κανουν ωρες ωρες...Αλλα  :jerking: :jerking:..Πηρα τα αρχιδια μου... :headbang: :headbang:
Οπως λεει και ο Giorgos παει πεταξε το πουλι
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πηγα και ξαναπηγα και αραξα και στα σκαλια προς λοφο..και περιμενα μην αραξει και καμμια παρεα..Το κανουν ωρες ωρες...Αλλα  :jerking: :jerking:..Πηρα τα αρχιδια μου... :headbang: :headbang:
Οπως λεει και ο Giorgos παει πεταξε το πουλι
Και να την ξανασυναντουσες δεν θα σε ηξερε, εκεινη την συγκεκριμενη στιγμη ειχε καυλες ηθελε να γαμηθη με τον πρωτο τυχοντα γι'αυτο και ειπα πεταξε το πουλι  :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πηγα και ξαναπηγα και αραξα και στα σκαλια προς λοφο..και περιμενα μην αραξει και καμμια παρεα..Το κανουν ωρες ωρες...Αλλα  :jerking: :jerking:..Πηρα τα αρχιδια μου... :headbang: :headbang:
Οπως λεει και ο Giorgos παει πεταξε το πουλι

Eν  αναγκη........βαλτηs τρικλοποδια  να ξαναπεσει.......Θαχειs και τιs μπιρεs ετοιμεs  να μην χανειs χρονο!!!!!!!!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Παιδες...πραγματικο...
-Κοπελιά...έχεις πολυ όμορφα μάτια..(πάντα συνοδευεται απο αντιστοιχο μυδιαμα και βαθυ κοιταγμα στα ματια..)
-Σ ευχαριστω.....(χαμογελασε και κοκκινισε ενω με κοιτουσε και επινε μια γουλια απο το ποτο της)
-Να στα πεταξω εξω????? :rockon:
-Η Γκομενα ακομα βηχειιιιιι
Απιστευτο και ομως πραγματικό...
Εχω την τύχη να μένω δίπλα από το Orion Hotel στο λόφο στρεφη (για τους μη μυημένους θα πω απλά ότι θα ήταν το ξενοδοχειο των ονειρων σας). Τεσπα ημουν πιτσιρικας και πάω μετά από νυχτερινή έξοδο στη πλατεια να πάρω ενα νερακι να ξενερωσω από το γνωστο γωνιακό περιπτερο (Καλλιδρομιου και Μπενακη) 2 μουνες (μοντελες) τσιμπαγαν την βραδυνη τους μπυριτσα..Ξαφνικά η μια πάει να πέσει και ενστικτωδώς από κωλοφαρδία την πιάνω..Κοιταζόμαστε και μου κανει η μια...Grab a beer and come upstairs..Και τι λεω ο μαλακς???Now I am sorry..I am too tired!!!!!!Ακομα με μουτζωνουν οι φιλοι μου που ήταν παροντες στην μαλακια μου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειστε κ οι2 θεοι...  :2funny:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Πηγα και ξαναπηγα και αραξα και στα σκαλια προς λοφο..και περιμενα μην αραξει και καμμια παρεα..Το κανουν ωρες ωρες...Αλλα  :jerking: :jerking:..Πηρα τα αρχιδια μου... :headbang: :headbang:
Οπως λεει και ο Giorgos παει πεταξε το πουλι
αδικα πηγες και ξαναπηγες και αυτο επειδη :Οι γυναικες μπορει να συγχωρεσουν καποιον που εκμεταλλευτηκε την ευκαιρια, ποτε ομως καποιον που την εχασε...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
"Είμαι φίλος του θρούλη" και ανοίγουν όλες οι πόρτες
 

Ηετίων

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
•Μήπως είσαι κουρασμένη; Ερχόσουν στο μυαλό μου όλη μέρα.
• Ωραίο φόρεμα. Θα έδειχνε πολύ πιο όμορφο κρεμασμένο στο δωμάτιό μου.
• Συγγνώμη, έχασα τον αριθμό του τηλεφώνου μου, μήπως μπορείτε να μου δανείσετε τον δικό σας;
• Πότε πρέπει να επιστρέψεις στον Παράδεισο;
• Είσαι πολύ όμορφη, μήπως ξέρεις να μαγειρεύεις και να σιδερώνεις; 
• Είμαι καινούργιος στην πόλη, μπορείς να μου δώσεις οδηγίες για να βρω το σπίτι σου;

Αυτα μ αρέσαν, θα τα σημειωσω  ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Θα με κεράσεις ένα ποτάκι να με γνωρίσεις;  :2funny:
 

Manager81

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτα μ αρέσαν, θα τα σημειωσω   ;)

Φιλε με ολο το σεβασμο, αλλα αν τα πεις αυτα σε γκομενα, το λιγοτερο που θα σου κανει ειναι να σε ... φτυσει !!!

Ελεος! Και στην τελικη δεν εχουν σημασια οι ατακες. Το κλιμα που θα δημιουργησεις μετραει!

Οχι το τι θα πεις!

Με κατι τετοια αγχωνομαστε και φαινομαστε μαμακες στις γκομενες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom