Νέα

Καλές και κακές εμπειρίες από ταξιτζήδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 684
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καλοί οι κακοί οι ταριφες

  • Άριστους

    Ψήφοι: 9 7,9%
  • Καλους

    Ψήφοι: 30 26,3%
  • Κακούς

    Ψήφοι: 13 11,4%
  • Κακιστους

    Ψήφοι: 13 11,4%
  • Για κρεμάλα

    Ψήφοι: 49 43,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    114

μικρούλι

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
260
Like
1
Πόντοι
1
Όλες εδώ μέσα που καβλαντίζεται είσαστε νεράιδες και νύμφες σε ομορφιά μπα παναθεμά σας όλες χαχαχαχ με μέση δαχτυλίδι και με πόδι 2μετρο ε??για βάλε φωτο να δούμε πόσο συλφίδα είσαι και του λόγου σου
Δεν βάζω φωτο γτ δεν γουστάρω οχι γτ πιστεύω ότι δεν θα αρέσω... Αν ειμαι όμορφη και αν εχω πέραση το ξερω δεν χρειάζομαι την επιβεβαίωση των μελών σε ενα σαιτ... Εχω την εξω ζωή γι αυτό το λόγο...  :-* :-* :-*
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Δεν βάζω φωτο γτ δεν γουστάρω οχι γτ πιστεύω ότι δεν θα αρέσω... Αν ειμαι όμορφη και αν εχω πέραση το ξερω δεν χρειάζομαι την επιβεβαίωση των μελών σε ενα σαιτ... Εχω την εξω ζωή γι αυτό το λόγο...  :-* :-* :-*


Εχεις ζωή έξω αλλά όλο εδώ ξημεροβραδιάζεσαι!όσο για το θέμα ''εμφάνιση'' εφόσον δε σε αφορά η άποψη των μελών γιατί νευριάζεις και αντιδράς όταν λέμε ότι είσαστε σαυρες??νομίζω και στο ανάλογο θρέντ έγινε πανικός όταν λέγαμε ότι είσαστε μπάζα..τέλος πάντων ίσως δε βάζεις φωτό για να μη σε αναγνωρίσουνε οι παλιοί μιάς και κάποιος σε ανέφερε ως ''κλώνο''  :sunglasses: ;) ;) :grin: :grin:
 

μικρούλι

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
260
Like
1
Πόντοι
1
Εχεις ζωή έξω αλλά όλο εδώ ξημεροβραδιάζεσαι!όσο για το θέμα ''εμφάνιση'' εφόσον δε σε αφορά η άποψη των μελών γιατί νευριάζεις και αντιδράς όταν λέμε ότι είσαστε σαυρες??νομίζω και στο ανάλογο θρέντ έγινε πανικός όταν λέγαμε ότι είσαστε μπάζα..τέλος πάντων ίσως δε βάζεις φωτό για να μη σε αναγνωρίσουνε οι παλιοί μιάς και κάποιος σε ανέφερε ως ''κλώνο''  :sunglasses: ;) ;) :grin: :grin:
Ξημεροβραδιάζομαι εδω μεσα προσωρινώς για προσωπικούς λόγους...
Εσυ γι αυτό δεν βάζεις φωτο;; επειδή είσαι κλώνος κι εσύ;
Ψάξου λίγο... Εδω μεσα όλες οι γυναίκες το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουμε μα κράζετε συνεχώς...
Το να υπερασπιστώ τις οποίες γυναίκες υπάρχουν εδω μεσα για το αν είναι όμορφες η όχι δεν έχει να κάνει με το τι πιστεύω για μένα αλλά δεν θεωρώ ότι μπορεί ο καθένας να κράζει ετσι και να μην λεει κανείς τπτα
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ξημεροβραδιάζομαι εδω μεσα προσωρινώς για προσωπικούς λόγους...
Εσυ γι αυτό δεν βάζεις φωτο;; επειδή είσαι κλώνος κι εσύ;
Ψάξου λίγο... Εδω μεσα όλες οι γυναίκες το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουμε μα κράζετε συνεχώς...
Το να υπερασπιστώ τις οποίες γυναίκες υπάρχουν εδω μεσα για το αν είναι όμορφες η όχι δεν έχει να κάνει με το τι πιστεύω για μένα αλλά δεν θεωρώ ότι μπορεί ο καθένας να κράζει ετσι και να μην λεει κανείς τπτα


Εσύ περίμενες υποκλήσεις δλδ και τεμενάδες??που είσαι σε καμία εκπομπή του μέγκα?? πάρε κανα ταξί να μας πεις εμπειρίες και μη λές πολλά!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: υγ:η φωτό μου είναι κάτω από το όνομα μου ξεστραβώσου να δείς  :rockon: :rockon:
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Ξημεροβραδιάζομαι εδω μεσα προσωρινώς για προσωπικούς λόγους...
Εσυ γι αυτό δεν βάζεις φωτο;; επειδή είσαι κλώνος κι εσύ;
Ψάξου λίγο... Εδω μεσα όλες οι γυναίκες το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουμε μα κράζετε συνεχώς...
Το να υπερασπιστώ τις οποίες γυναίκες υπάρχουν εδω μεσα για το αν είναι όμορφες η όχι δεν έχει να κάνει με το τι πιστεύω για μένα αλλά δεν θεωρώ ότι μπορεί ο καθένας να κράζει ετσι και να μην λεει κανείς τπτα

σταματα τις φιλολογιες και πες μας πως εισαι, τελος!
:P
 
OP
OP
fax

fax

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
228
Like
1
Πόντοι
1
Οι σελίδες είναι πολλές σε ένα θέμα,οταν μπαίνει θηλυκό μέσα και πέφτουν πάνω όλοι οι μουνοπεινασμενοι  :erection:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
οχι φωτο αρχηγε!
αν εισαι μαγκας βγαλτη εξω να τον δεις live!


Δε θα είναι μαγκιά να τη βγάλω έξω,αλλά ψυχικό!!Αν θέλει θα τις την βγάλω έξω να δεί τη δικία μου χαχαχαχα  :wanker: :wanker: :wanker:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.744
Πόντοι
1.686
Μίνι , πρέπει να πάμε για καφέ.

Ταιριάζουν τα ζώδιά μας .

Θα είμαι το Σάββατο το μεσημέρι από 1-2 μμ

στο Starbucks στην οδό Κοραή .

Σου στέλνω φωτό , για να με αναγνωρίσεις.

 

Συνημμένα

  • 24aobi.jpg
    24aobi.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 31

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
OP
OP
fax

fax

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
228
Like
1
Πόντοι
1

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μίνι , πρέπει να πάμε για καφέ.

Ταιριάζουν τα ζώδιά μας .

Θα είμαι το Σάββατο το μεσημέρι από 1-2 μμ

στο Starbucks στην οδό Κοραή .

Σου στέλνω φωτό , για να με αναγνωρίσεις.



Καλά μη περιμένεις ανταπόκριση τύπε αυτή είναι ικανή να έχει πάρει μεζούρα να την έχει κοτσάρει στην οθόνη να προσπαθεί να τη μετρήσει και μετα να σου πει ''είναι μικρή''  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.744
Πόντοι
1.686
Καλά μη περιμένεις ανταπόκριση τύπε αυτή είναι ικανή να έχει πάρει μεζούρα να την έχει κοτσάρει στην οθόνη να προσπαθεί να τη μετρήσει και μετα να σου πει ''είναι μικρή''  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με τη φωτό αυτή έχω βγάλει κάποιες γκόμενες από
το Ιντερνέτ.Εμφανίσιμες .
Είχαν κάτι κοινό στη συμπεριφορά τους.
Μου ζητούσαν κάποια χρήματα για σεξ !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom