Νέα

Η Μαρία Αλεξάνδρου στο νοσοκομείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Γιώργος Ξύδης

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830
Εμένα γιατί μου φαίνεται τελείως ξεκαβλέ; Ειδικά μετά από ένα βίντεο που την είδα να χορεύει στη Μύκονο. Ντάξει ωραίο πρόσωπο αλλά ...
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
με τον λεπα εχουν δεσμο ακομα? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
καλα ο τυπος δεν υπαρχει εσκασε παραλια με τζην και ζωνη ενγκραφα χαχαχα ελεοςςςςς ρε πουστη που τους βρισκουνε !!! ε οχι τον λεπα ρε φιλε για αυτον τον τυπο ελεος !!!  ο λεπα πρεπει να γαμει καλα !!! πρεπει να κανει τις καλυτερες παρτουζες !!! και προ παντων ολα τσαμπα !!! μια φωτο στην αγγαλια του  φτανει !!! μπραβο στον λεπα  που δεν εχει αφησει ξεκολακι για ξεκολακι !!! τον παω με 1000  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

τυπε οι καλτ μουρες ειναι στην πρωτη φωτογραφια το ξανθο γκομενακι που παιζει με το κινητο,και στην δευτερη ο χοντρος τυπος με το ριγε μαγιο που λιαζει τα αρχιδια του.αλλα και ο κλαρινογαμπρος που ηρθε απο το 1990,δεν παει πισω.τι κριμα να μην υπαρχει το ερωτοδικειο ακομα  :S
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Εμένα γιατί μου φαίνεται τελείως ξεκαβλέ; Ειδικά μετά από ένα βίντεο που την είδα να χορεύει στη Μύκονο. Ντάξει ωραίο πρόσωπο αλλά ...

ξεκαβλέ.. χμμμ.. τραβελε θα ελεγα οσον αφορα την φατσα, αν δεις δλδ τις φωτο χωρις make up καπως ετσι δειχνει
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Τα έχουμε πει τόσες φορές. Η κοπέλα όταν την πήρα εγώ και άλλοι πέρσυ το Σεπτέμβρη, ,ήταν φωτιά. Μετά κάποιοι είπαν ότι δεν ήταν συνεπής και ότι δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο γενικώς. Μέχρι πολύ πρόσφατα έκανε ακόμη βίζιτες αλλά τώρα έχει σταματήσει.
Είναι όμορφο κορίτσι αν και την προτιμούσα με το ξανθό μαλί και πριν τις τελευταίες πλαστικές (κι άλλο βυζί, μύτη, κ.α.), και χρειάζεται να μπει και λίγο στο γυμναστήριο γιατί τώρα τη σώνει η ηλικία της αλλά μελλοντικά θα γίνει πλαδαρή. Από μυαλό δεν το συζητώ, δεν υπάρχει δράμι εξού και τα διάφορα που βλέπουμε κατά καιρούς.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Τα έχουμε πει τόσες φορές. Η κοπέλα όταν την πήρα εγώ και άλλοι πέρσυ το Σεπτέμβρη, ,ήταν φωτιά. Μετά κάποιοι είπαν ότι δεν ήταν συνεπής και ότι δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο γενικώς. Μέχρι πολύ πρόσφατα έκανε ακόμη βίζιτες αλλά τώρα έχει σταματήσει.
Είναι όμορφο κορίτσι αν και την προτιμούσα με το ξανθό μαλί και πριν τις τελευταίες πλαστικές (κι άλλο βυζί, μύτη, κ.α.), και χρειάζεται να μπει και λίγο στο γυμναστήριο γιατί τώρα τη σώνει η ηλικία της αλλά μελλοντικά θα γίνει πλαδαρή. Από μυαλό δεν το συζητώ, δεν υπάρχει δράμι εξού και τα διάφορα που βλέπουμε κατά καιρούς.
συμφωνο απόλυτα και τα χω πει κ γω!απλα σουργελο εχει καταντήσει κ οχι τιποτα αλλο μου ειχε υποσχεθεί κ λωκο αλλα ετσι οπως κατάντησε ουτε για μπατσες δεν κανει!2 επίπεδα πανω η μανια κ εχει σφίξει απο σωμα!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
1173763_1428854047339632_606091133_n.jpg

maria_liagouripoulou_topless_okokoras_1.jpg
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
αυτή το έχει χάσει και είναι μικρό κορίτσι ακόμα ... η κοπέλα έγινε ''κυρία'' τώρα ;;; α ρε οι κοπέλες στη φυλής μεγαλύτερη ψυχή έχουν σε σχέση με κατι τετοια πουταναρια
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.765
Πόντοι
4.365
Πρωτη φορα βλεπω γκομενα στην 8αλασσα να φοραει το πανω στην ξαπλωστρα.. κ οταν μπαινει να το βγαζει... :idiot:
Συνιθως το αναποδο γινεται...
Το εχει καψει η κυρια τελείως.. :jerking:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Πρωτη φορα βλεπω γκομενα στην 8αλασσα να φοραει το πανω στην ξαπλωστρα.. κ οταν μπαινει να το βγαζει... :idiot:
Συνιθως το αναποδο γινεται...
Το εχει καψει η κυρια τελείως.. :jerking:
τυπε στα μοντέλα ολα επιτρεπονται
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
σε ολες τις φώτο τα μαλλιά της φαίνονται άλουστα  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom