Νέα

Η Μαρία Αλεξάνδρου στο νοσοκομείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Ξερω γω με πηρε στραβα! 
Όχι φίλε, δεν σε πήρα στραβά.
Και ο λόγος είναι πως δεν μπορώ εγώ (ή ο καθένας) να τα βάζει με τα γούστα του άλλου.
Αλλά εσύ το προχώρησες πέρα απ' τα δικά σου γούστα, λέγοντας "αντικειμενικά" πράματα (δικιά σου η λέξη) για τα οποία δεν μπορείς να έχεις άποψη.

Λες λοιπόν πως είναι όμορφη, σώμα, μάτια, όλα αυτά τα καλά που λες, και μετά λες πως σου φέρνει αναγούλες.
Ασυνεπής είσαι, όχι στραβός.
Αυτό μόνο εντόπισα, και μου τη βάρεσε μ' αυτά που έγραψες.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
έχεις δίκιο,και αν τα είχα δώσει μάλλον φεύγοντας απο το χοτέλι θα σκεφτόμουν τι μαλακία είχα κανει,απλά καμιά φορά και το ότι είναι μία γνωστή σε φτιάχνει....λέω τώρα εγώ

ποια ειναι γνωστη???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
maria_alexandrou_naked_selfie_okokoras_2.jpg

maria_alexandrou_naked_selfie_okokoras_1.jpg

maria_alexandrou_naked_selfie_okokoras_6.jpg

maria_alexandrou_naked_selfie_okokoras_3.jpg

[URL unfurl="true"]http://okokoras.gr/2014/11/29/%CE%BF%CE%B9-%CE%B3%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%AD%CF%82-selfies-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%B1%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%BF%CF%85/[/url]
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Να στα συζητήσω εγώ:
Διαφωνεις οτι ειναι ομορφη; ΝΑΙ
Διαφωνεις οτι εχει ωραιο προσωπο με ωραια ματια; ΝΑΙ

Και να προσθέσω και αυτό, μετά τις τελευταίες φωτο που έβαλε εδώ ο διομήδης:

Αυτός ο τύπος γυναίκας-γυφτισσας, είναι τριχωτός.
Αν δηλαδή την αφήσεις 3 μήνες χωρίς αποτρίχωση, θα πετάξει ένα μουστάκι σαν το δικό μου.
(και να μη μλήσω για την κάτω περιοχή).
Τόση θηλυκότης!

Ξυπνήστε βρε παιδιά, με 5 κιλά σιλικόνης δεν αποκτάται η θηλυκότητα! Τη θηλυκότητα ή την έχει, ή δεν την έχει μια γυναίκα. Εκ γενετής.

και για να μαθαίνουν οι νεώτεροι:
2 Marylin Monroe kai 1 Jayne Mansfield.
(Μακαρίτισσες και οι δυο, αλλά έτσι ορίζεται η θηλυκότητα. Όχι επειδή κάποια γύφισσα έπαιξε σε δυο τσόντες).
 

Συνημμένα

  • marilyn.jpg
    marilyn.jpg
    129,5 KB · Εμφανίσεις: 59
  • JayneMansfield.jpg
    JayneMansfield.jpg
    76,8 KB · Εμφανίσεις: 49

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Και να προσθέσω και αυτό, μετά τις τελευταίες φωτο που έβαλε εδώ ο διομήδης:

Αυτός ο τύπος γυναίκας-γυφτισσας, είναι τριχωτός.
Αν δηλαδή την αφήσεις 3 μήνες χωρίς αποτρίχωση, θα πετάξει ένα μουστάκι σαν το δικό μου.
(και να μη μλήσω για την κάτω περιοχή).
Τόση θηλυκότης!

Ξυπνήστε βρε παιδιά, με 5 κιλά σιλικόνης δεν αποκτάται η θηλυκότητα! Τη θηλυκότητα ή την έχει, ή δεν την έχει μια γυναίκα. Εκ γενετής.

και για να μαθαίνουν οι νεώτεροι:
2 Marylin Monroe kai 1 Jayne Mansfield.
(Μακαρίτισσες και οι δυο, αλλά έτσι ορίζεται η θηλυκότητα. Όχι επειδή κάποια γύφισσα έπαιξε σε δυο τσόντες).
εντελως φιλικα θα σου πω το εξης...συγκρινεις 2 παγκοσμια συμβολα του σεξ με μια κοπελα που γυριζει πορνο....ανομοια πραγματα συγκρινεις και η συγκριση ειναι αδικη......αλλο φεραρι και αλλο τσικουετσεντο ;) ;) ;)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Και να προσθέσω και αυτό, μετά τις τελευταίες φωτο που έβαλε εδώ ο διομήδης:

Αυτός ο τύπος γυναίκας-γυφτισσας, είναι τριχωτός.
Αν δηλαδή την αφήσεις 3 μήνες χωρίς αποτρίχωση, θα πετάξει ένα μουστάκι σαν το δικό μου.
(και να μη μλήσω για την κάτω περιοχή).
Τόση θηλυκότης!

Ξυπνήστε βρε παιδιά, με 5 κιλά σιλικόνης δεν αποκτάται η θηλυκότητα! Τη θηλυκότητα ή την έχει, ή δεν την έχει μια γυναίκα. Εκ γενετής.

και για να μαθαίνουν οι νεώτεροι:
2 Marylin Monroe kai 1 Jayne Mansfield.
(Μακαρίτισσες και οι δυο, αλλά έτσι ορίζεται η θηλυκότητα. Όχι επειδή κάποια γύφισσα έπαιξε σε δυο τσόντες).

Η Marilyn Monroe ηταν μια βλαχα πορνη που ετυχε να γινει γνωστη.

Σιγα το μπιντε.

Κατα τα αλλα συμφωνουμε για την πουτσοπουλου. Γυφτακι και βλαμμενο απο τα λιγα.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
εντελως φιλικα θα σου πω το εξης...συγκρινεις 2 παγκοσμια συμβολα του σεξ με μια κοπελα που γυριζει πορνο....ανομοια πραγματα συγκρινεις και η συγκριση ειναι αδικη......αλλο φεραρι και αλλο τσικουετσεντο
Όχι μεγάλε, δεν έχεις καταλάβει τίποτα.
Η όλη κουβέντα, και αυτό που αυτά εδώ τα τσουλάκια πουλάνε, είναι η θηλυκότητα.
Αν δεν υπήρχε θηλυκότητα, δεν θα υπήρχε αντικείμενο (πώλησης).
Ε, λοιπόν (λεω εγώ), αρχίδια θηλυκότητα έχουν για να πουλήσουν.
Μόνο που το "κοινό" δεν ξέρει να ξεχωρίσει αν υπάρχει ή δεν υπάρχει.
Και γι' αυτό και γίνεται θέμα.
Συγκεντρώσου.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Η Marilyn Monroe ηταν μια βλαχα πορνη που ετυχε να γινει γνωστη.
Anal,
Είσαι εκτός θέματος.
Άλλο "βλάχα" ή "αριστοκράτισσα", και άλλο "πολύ θηλυκό" ή "ολίγον θηλυκό".
Όπως και "πολύ αρσενικό" ή "λίγο αρσενικό".
Η Τζένη Χειλουδάκη (π.χ.) αν και γεννήθηκε αγόρι, ήταν "καθόλου αρσενικό".
Έ, αυτές οι δυο (λέω εγώ) αν γεννήθηκαν κορίτσια, ΑΠΕΧΟΥΝ από το να είναι "θηλυκά" με την έννοια που αξίζει να γίνεται τόσος ντόρος για πάρτη τους.
Προσπάθησε να καταλάβεις τις διαφορές.
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Πάνω σε αυτό που λέει ο mariath αντικειμενικά όμορφη ή θηλυκό δεν την λες. Όσο μέτρια και αν είναι μια γκόμενα (στην ελλάδα) με μέτριο πρόσωπο, μέτριο ύψος και αδύνατο σώμα, θα σου φουσκώσει το βυζί, θα βάλει και μπλε φακούς στα μάτια θα ρίξει και μια πλαστική στα χείλια και στην μύτη και τσουπ σύσσωμος ο αντρικός (ελληνικός) πληθυσμός θα την βγάλει μουνάρα. Ε όχι ρε μάγκες δεν είναι μουνάρα ούτε θηλυκό η τύπισσα. Παραείναι μέτρια... Τα χείλια είναι φουσκωμένα όπως και τα βυζιά, η μύτη πειραγμένη και το βυζί παραφουσκωμένο και άσχημα μάλιστα... Γιατί να την θεωρήσω μουνάρα; Ακόμα και η πιο πατσαβούρα γκόμενα με πλαστικές γίνεται μουνί έτσι. Αλλά ας κρίνω και αυτό που βλέπω γιατί θα με πουν μερικοί γραφικό... Το βυζί αισχρό, το σώμα καλό αλλά αγύμναστο, κώλος μέτριος, μούρη άβαφτη και χωρίς φακούς στα μάτια για το πέος...
Τώρα πάμε στην θηλυκότητα δεν υπάρχει απλά ας το δεχτούμε αυτό για να πάμε παρακάτω... Θηλυκότητα έχει η Ίνα ας πούμε που σε καβλώνει με ένα βλέμμα, θηλυκότητα είχε η Ρομανού (εγώ μιλάω για πορνοσταρ ας μην το πάμε στις υπόλοιπες)... Αυτό το πράμα θηλυκότητα δεν έχει. Το να είναι μια γυναίκα θηλυκό πέρα από ξέκωλο έχει μεγάλη απόσταση.

Αν την γάμαγα; Σαφώς...
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Παντως με τη μαμα μοιαζουν αρκετα δε λεω,ειναι και οι δυο μακρυμουρες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 10409671_877494952281706_6906473624696343004_n.jpg
    10409671_877494952281706_6906473624696343004_n.jpg
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 36

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
με τη μαμα μοιαζουν αρκετα
Εγώ βλέποντας το στόμα της μάμας στη φωτο (δε φαίνεται και πολύ καλά και αφήνει τη φαντασία να οργιάσει) αλλού πάει το μυαλό μου...
Υπάρχει και σχετικό νήμα.  Κάτι για ηρωϊδες.

"Κατά μάνα κατά κύρη" λέει το λαϊκό γνωμικό,
εδώ νομίζω γίνεται "κατά κόρη κατά μάνα".

 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Παντως με τη μαμα μοιαζουν αρκετα δε λεω,ειναι και οι δυο μακρυμουρες  :2funny: :2funny: :2funny:
η συγκεκριμένη είναι μητέρα της ??? πολυ έκφυλο λεμε .... την εχω φιλη και στο fb .... ξερουμε τπτ ???
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Anal,
Είσαι εκτός θέματος.
Άλλο "βλάχα" ή "αριστοκράτισσα", και άλλο "πολύ θηλυκό" ή "ολίγον θηλυκό".
Όπως και "πολύ αρσενικό" ή "λίγο αρσενικό".
Η Τζένη Χειλουδάκη (π.χ.) αν και γεννήθηκε αγόρι, ήταν "καθόλου αρσενικό".
Έ, αυτές οι δυο (λέω εγώ) αν γεννήθηκαν κορίτσια, ΑΠΕΧΟΥΝ από το να είναι "θηλυκά" με την έννοια που αξίζει να γίνεται τόσος ντόρος για πάρτη τους.
Προσπάθησε να καταλάβεις τις διαφορές.

Δεν διαφωνω με οσα λες γιατην συγκεκριμενη και οσοι την εχουν παρει ξερουν...θα διαφωνησω ομως με το καθολου αρςενικο που εγραψες για την Χειλουδακη που μπορει εμφανισιακα να ηταν μουνιτσα αλλα στις προσωπικες της στιγμες οπως και στο κρεβατι ηταν αντρακι...και δεν εννοω στο κρεβατι του μπουρδελου αλλα στο κρεβατι του σπιτιου της...
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
η συγκεκριμένη είναι μητέρα της ??? πολυ έκφυλο λεμε .... την εχω φιλη και στο fb .... ξερουμε τπτ ???

H μαμα ειναι μια κακια χαζοψωναρα που μετα το μπαμπα της μαριας  βρηκε εναν ευτραφη ευκαταστατο ολιγον μεγαλουτσικο και τον ξεζουμισε κανονικε για αρκετα χρονια (νομιζω οτι ειναι μαζι του εως σημερα) και ο οποιος ευθυνεται για τη μεζονετα και οτι αλλο εχει στη κατοχη της η συγκεκριμενη....By the way οταν η μικρη ηταν κοντα στα 17 αυτη ηταν που τη πηγε στο γιατρουλη για βυζοπλαστικη...Με λιγα λογια εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τη καταντια της κορης  :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom