Νέα

Η Μαρία Αλεξάνδρου στο νοσοκομείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Έκκληση προς τον Σειρινάκι
Αφού το παίζει τόσο άνετη καριόλα ας την ρίξει λίγο στα βαθιά!!
Να μια ταινία που θα μπορούσαμε να την θαυμάσουμε
[xvideos]
]
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ας αφήσω κι εγώ τον οβολό μου στη δεσποινίδα και στο συγκεκριμένο θέμα

URL]]
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
οι τελευταίες φωτός απο πού είναι???
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.064
Πόντοι
1.416
από τον τοίχο της στο fcbk τύπε! :grin: :P

Την πουτανα θα μπορουσε να ειχε κανει σοβαρη καριερα σαν μοντελο..

Αντικειμενικα ειναι πανεμορφη. Ψηλη, ωραιο σωμα, ωραιο προσωπο, ωραια ματια..

Αλλα 0 IQ, 0 γυμναστηριο, 700 ηλιθια και ασχημα τατουαζ, πολλα ναρκωτικα την κανανε οπως ειναι τωρα..

Με μεγαλη ειλικρινεια σας λεω οτι εμενα τετοιες γκομενες μου φερνουν εμετο.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
lakis mamoulakis, λες μαλακίες.
Τίποτα απ' όσα λες δεν ισχύει.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.064
Πόντοι
1.416
lakis mamoulakis, λες μαλακίες.
Τίποτα απ' όσα λες δεν ισχύει.

Παικτη δεν γινεται να μην ισχυει τιποτα απο ο,τι λεω.

Διαφωνεις οτι ειναι ομορφη; Διαφωνεις οτι εχει ωραιο σωμα; Διαφωνεις οτι εχει ωραιο προσωπο με ωραια ματια; Παει το πρωτο σετ.

Διαφωνεις οτι παρα το χαρισμα του ωραιου σωματος δεν ειναι οσο γυμνασμενη θα μπορουσε να ηταν (δεν μου αρεσουν οι full γυμνασμενες προς θεου); Διαφωνεις οτι δεν εχει ουτε ενα ωραιο τατου επανω της;

Τωρα αν εχει IQ 150 και ειναι γραμμενη στην Mensa δεν ξερω..

Επισης τα πολλα ναρκωτικα πανε μαζι με το lifestyle που ακολουθει.

Το μονο που μπορεις να μου πεις οτι δεν ισχυει ειναι περι ναρκωτικων, αν την ξερεις, οποτε θα ζητησω συγγννωμη για το λαθος μου.


Κατα τα αλλα με επιχειρημα τυπου "Λες μαλακιες. Τιποτα απο οσα λες δεν ισχυει." δεν μπορω να συζητησω.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Παικτη δεν γινεται να μην ισχυει τιποτα απο ο,τι λεω.

Διαφωνεις οτι ειναι ομορφη; Διαφωνεις οτι εχει ωραιο σωμα; Διαφωνεις οτι εχει ωραιο προσωπο με ωραια ματια; Παει το πρωτο σετ.

Διαφωνεις οτι παρα το χαρισμα του ωραιου σωματος δεν ειναι οσο γυμνασμενη θα μπορουσε να ηταν (δεν μου αρεσουν οι full γυμνασμενες προς θεου); Διαφωνεις οτι δεν εχει ουτε ενα ωραιο τατου επανω της;

Τωρα αν εχει IQ 150 και ειναι γραμμενη στην Mensa δεν ξερω..

Επισης τα πολλα ναρκωτικα πανε μαζι με το lifestyle που ακολουθει.

Το μονο που μπορεις να μου πεις οτι δεν ισχυει ειναι περι ναρκωτικων, αν την ξερεις, οποτε θα ζητησω συγγννωμη για το λαθος μου.


Κατα τα αλλα με επιχειρημα τυπου "Λες μαλακιες. Τιποτα απο οσα λες δεν ισχυει." δεν μπορω να συζητησω.

Να στα συζητήσω εγώ:

Διαφωνεις οτι ειναι ομορφη; ΝΑΙ
Διαφωνεις οτι εχει ωραιο σωμα; ΝΑΙ
Διαφωνεις οτι εχει ωραιο προσωπο με ωραια ματια; ΝΑΙ
Παει το πρωτο σετ. ΑΠ' ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΟΜΩΣ

Διαφωνεις οτι παρα το χαρισμα του ωραιου σωματος δεν ειναι οσο γυμνασμενη θα μπορουσε να ηταν ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΖΟΥΛΗΞΕΙ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΛΑΣΑΡΕΤΑΙ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ

Διαφωνεις οτι δεν εχει ουτε ενα ωραιο τατου επανω της; ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.

Τωρα αν εχει IQ 150 και ειναι γραμμενη στην Mensa δεν ξερω. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, TRUST ME.

Επισης τα πολλα ναρκωτικα πανε μαζι με το lifestyle που ακολουθει. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΥ. Η ΟΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ "ΠΡΕΖΟΝΙΟΥ". ΤΩΡΑ ΑΝ  ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΖΟΥΡΑ ΜΑΥΡΟ Ή ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΚΟΚΑ, ΣΙΓΑ! ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Το μονο που μπορεις να μου πεις οτι δεν ισχυει ειναι περι ναρκωτικων. ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ.

Ένα ακόμα που δεν σου είπα (αλλά θα στο πω τώρα) είναι πως κι αυτό που έγραψες ("σας λεω οτι εμενα τετοιες γκομενες μου φερνουν εμετο"), ΟΥΤΕ αυτό ισχύει. Τη λιγουρεύεσαι και την παιζεις με την παρτη της, και γι' αυτό κάθεσαι και τη θαβεις.

Κατάλαβες τώρα γιατί σου έγραψα πως λες μαλακίες?

 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.064
Πόντοι
1.416
Διαφωνεις οτι παρα το χαρισμα του ωραιου σωματος δεν ειναι οσο γυμνασμενη θα μπορουσε να ηταν ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΖΟΥΛΗΞΕΙ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΛΑΣΑΡΕΤΑΙ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ

:2funny: :2funny:

Δυστυχως δεν μπορω να σου αποδειξω οτι δεν εχω τραβηξει με την συγκεκριμενη. Εχω τραβηξει μεχρι και με photos απο το national geographic που δειχνουν μαυρες που το βυζι τους ειναι στο πατωμα αλλα με την Λιαγουροπουλου οχι.

Ναι εχω κατεβασει την τσοντα της, αλλα τον εκανα σφεντονα με τις υπολοιπες που παιζουν.

Ναι θελω να γαμησω το χρυσα γατακι.

Ναι θα ηθελα κολασμενα να την ειχα παρει οταν ηταν ξανθια και κυκλοφορουσε σαν Λυδιαgr. Αλλα ετσι ουτε γι αστειο. Μπορει να τον επαιζα με την παλια εκδοση της.

Και θα επιμεινω οτι η τωρινη εκδοση της μου φερνει εμετο. Την ιδια αποψη εχω και για την Τζουλια (που προφρανως στο pick της δεν συγκρινεται με καμια), που βλεποντας την τελευταιες της photos μαλλον επανηλθε καπως.

Δεν νομιζω οτι την θαβω, ενα σχολιο εκανα, με την ιδια λογικη ολοι θαβουμε καποιον που δεν βλεπει τα ποστς που κανουμε  :S
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
πάντως κι εγώ οπως και νάναι τήν έπαιρνα άνετα....μαλακία μου που δεν το έκανα το περασμένο καλοκαίρι αλλά το σκέφτηκα που ζἠτησε 300.....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
πάντως κι εγώ οπως και νάναι τήν έπαιρνα άνετα....μαλακία μου που δεν το έκανα το περασμένο καλοκαίρι αλλά το σκέφτηκα που ζἠτησε 300.....

Καμιά μαλακία δεν έκανες. Μάλλον κερδισμένος, θα έλεγα, ότι είσαι. Διάβασε τις κριτικές/εντυπώσεις που έχουν γραφτεί γι' αυτή όταν δούλευε ως LydiaGR και θα καταλάβεις τι εννοώ.
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
Καμιά μαλακία δεν έκανες. Μάλλον κερδισμένος, θα έλεγα, ότι είσαι. Διάβασε τις κριτικές/εντυπώσεις που έχουν γραφτεί γι' αυτή όταν δούλευε ως LydiaGR και θα καταλάβεις τι εννοώ.

έχεις δίκιο,και αν τα είχα δώσει μάλλον φεύγοντας απο το χοτέλι θα σκεφτόμουν τι μαλακία είχα κανει,απλά καμιά φορά και το ότι είναι μία γνωστή σε φτιάχνει....λέω τώρα εγώ
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom