Νέα

Γιατί αποφάσισα να γαμήσω βίζιτα στα 22

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antikomformistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
ίσχυαν το 80 και το 90...
τώρα είπαμε, έγινε η θάλασσα γιαούρτι. κι ακόμα διαμαρτύρεστε...
Αν εννοείς το 1980 και 1990 ήταν πολύ πιο φυσιολογικές σε σχέση με τώρα,τότε βρίσκανε αρκετοί,τώρα οι Ελληνίδες είναι άστα να πάνε,και δε διαμαρτυρόμαστε απλά λέμε τη αλήθεια,εσύ αν δε τη βλέπεις τη αλήθεια είσαι εκτός τοπου και χρόνου και τρολαρεις,δλδ θες να μας πεις ότι οι Ελληνίδες δε έχουν γίνει η πλειοψηφία ψωνάρες λόγω τον σοσιαλ και να έχουν χίλια στάνταρ έτσι?άσε ρε.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Βέβαια υπάρχει η περίπτωση να είναι νορμάλ εμφανισιακά οι νεαροί, αλλά να μην τρέχει τίποτα άλλο στη ζωή τους.. δηλαδή, να μην έχουν σπουδάσει κάτι ή να μη δουλεύουν ή να μην έχουν κοινωνικότητα ή να έχουν κάποιο ήπιο μειονέκτημα ψυχολογικής φύσης που απωθεί τις κοπέλες ή κλπκλπ..
Είναι νορμάλ εμφανησιακα οι νεαροί αλλά η αλήθεια είναι κάνουν δουλειες όχι φοβερές,δε έχουν σπουδάσει κάτι και κάνουν δουλειές κουραστικές,συνεργείο ο ένας κλπ,αλλά και εκτός αυτού όντως ο ένας έχει κάποια μικρά ψυχολογικά ο άλλος όχι όμως καθόλου ψυχολογικά αλλά δουλειά κουραστική σα τον άλλον,αλλά και πάλι θα μπορούσαν να βρουν μια κομμώτρια πχ σα και αυτούς επίπεδο δουλειάς ή ο ένας κάποια με μικρά ψυχολογικά σα και κείνον,δε είναι θέματα αυτά όλο και κάποια θα μπορούσαν να βρουν,ήξερα έναν άλλον που είχε μικρά ψυχολογικά και ήταν άνεργος αλλά είχε κάνει με μια σχέση 8 μήνες.
 

Str28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
13
Like
569
Πόντοι
290
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
Σορρυ φιλε που στο λέω αλλά όσο έχεις τέτοιες απόψεις! Και καργιολες τι ανεβοκατεβάζεις και μου λες να σέβονται τον άντρα! Να σε φοβούνται όπως παλιά, νεοφιλελε παπαριες, ότι έχουν βγάλει αρχιδια πλέον, με λίγα λόγια ότι είναι κατώτερες! Και ότι άλλη παπαρια έχεις γράψει σε αυτό το κατεβατό… στο λέω απο τώρα δεν θα γαμησεις ποτέ! Και καλύτερα να μην γαμησεις γιατί με τα λεγόμενα σου δείχνεις να μην έχεις κανέναν σεβασμό! Και μποριε να είσαι 23 αλλά μιλάς σαν ένας μπουμερ που είναι 53! Και καλό θα ήταν να το κοιτάξεις αυτό
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Αν εννοείς το 1980 και 1990 ήταν πολύ πιο φυσιολογικές σε σχέση με τώρα,τότε βρίσκανε αρκετοί,τώρα οι Ελληνίδες είναι άστα να πάνε,και δε διαμαρτυρόμαστε απλά λέμε τη αλήθεια,εσύ αν δε τη βλέπεις τη αλήθεια είσαι εκτός τοπου και χρόνου και τρολαρεις,δλδ θες να μας πεις ότι οι Ελληνίδες δε έχουν γίνει η πλειοψηφία ψωνάρες λόγω τον σοσιαλ και να έχουν χίλια στάνταρ έτσι?άσε ρε.
το 80 και το 90 βρίσκανε πιο εύκολα γυναίκα?
φίλε είσαι σίγουρος?
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
το 80 και το 90 βρίσκανε πιο εύκολα γυναίκα?
φίλε είσαι σίγουρος?
Υπερσυγουρος τωρα λόγω των σοσιαλ έχουν ψωνιστει και έχουν χίλια 2 στάνταρ αυτοπεποίθηση να δουλεύεις και δε ξέρω γω τι άλλο,άμα λες ότι το 80 90 δε βρίσκανε ενώ τώρα βρίσκουν,δείχνεις σα να είσαι εκτός τόπου και χρόνου,τοτε δε ήταν αυτό το χάλι τώρα να είναι ψωνάρες κλπ και να έχουν πολλά στάνταρ.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Υπερσυγουρος τωρα λόγω των σοσιαλ έχουν ψωνιστει και έχουν χίλια 2 στάνταρ αυτοπεποίθηση να δουλεύεις και δε ξέρω γω τι άλλο,άμα λες ότι το 80 90 βρίσκανε χειρότερα από ότι τώρα δείχνεις σα να είσαι εκτός τόπου και χρόνου,τοτε δε ήταν αυτό το χάλι τώρα να είναι ψωνάρες κλπ και να έχουν πολλά στάνταρ.
πόσο είσαι αν επιτρέπεται?
α. το 80 και το 90 οι γυναίκες ήταν 2 επίπεδα κάτω από σήμερα (εμφανισιακά).
β. στο κρεβάτι ήταν γνωστοί αστερίες οι περισσότερες μέχρι τα 30, ενώ αυτά που κάνουν σήμερα τα κοριτσάκια στα 20 τα έβλεπες μόνο στις τσόντες.
γ. ήταν απείρως πιο δύσκολο να γαμήσεις. σήμερα ντρέπονται οι ίδιες να πουν στις φίλες τους ότι βγαίνουν μια βδομάδα μαζί σου και δεν...

φίλε το 80 τα περισσότερα κοριτσάκια μέχρι 22, έρχονταν κατά τις 12.30 με 1.00 στην abc και στην barbarella οι "μπαμπάδες" και τα μάζευαν...είχε λήξη φίλε...και πολύ συχνά πηγαίναμε και τις παίρναμε από το σπίτι όπου στην πόρτα είχε τσεκ (χειρότερο και από τα κλαμπακια).
τι λες τώρα? στην ολλανδία μεγάλωσες?
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Είναι νορμάλ εμφανησιακα οι νεαροί αλλά η αλήθεια είναι κάνουν δουλειες όχι φοβερές,δε έχουν σπουδάσει κάτι και κάνουν δουλειές κουραστικές,συνεργείο ο ένας κλπ,αλλά και εκτός αυτού όντως ο ένας έχει κάποια μικρά ψυχολογικά ο άλλος όχι όμως καθόλου ψυχολογικά αλλά δουλειά κουραστική σα τον άλλον,αλλά και πάλι θα μπορούσαν να βρουν μια κομμώτρια πχ σα και αυτούς επίπεδο δουλειάς ή ο ένας κάποια με μικρά ψυχολογικά σα και κείνον,δε είναι θέματα αυτά όλο και κάποια θα μπορούσαν να βρουν,ήξερα έναν άλλον που είχε μικρά ψυχολογικά και ήταν άνεργος αλλά είχε κάνει με μια σχέση 8 μήνες.
Το ότι δουλεύουν είναι θετικό.. μικρά ψυχολογικά όλοι έχουμε..
Αν εχουν χρόνο ( και χρήμα) ας πάνε σε κάποιο ΙΕΚ ή ΕΠΑΛ για επιμόρφωση και για επιπλέον προσόντα.. αλλά και γνωριμίες..έχει εκεί κοπέλες..νέα παιδιά ειναι ακόμα..ας μάθουν μια τέχνη ακόμα..
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
πόσο είσαι αν επιτρέπεται?
α. το 80 και το 90 οι γυναίκες ήταν 2 επίπεδα κάτω από σήμερα (εμφανισιακά).
β. στο κρεβάτι ήταν γνωστοί αστερίες οι περισσότερες μέχρι τα 30, ενώ αυτά που κάνουν σήμερα τα κοριτσάκια στα 20 τα έβλεπες μόνο στις τσόντες.
γ. ήταν απείρως πιο δύσκολο να γαμήσεις. σήμερα ντρέπονται οι ίδιες να πουν στις φίλες τους ότι βγαίνουν μια βδομάδα μαζί σου και δεν...

φίλε το 80 τα περισσότερα κοριτσάκια μέχρι 22, έρχονταν κατά τις 12.30 με 1.00 στην abc και στην barbarella οι "μπαμπάδες" και τα μάζευαν...είχε λήξη φίλε...και πολύ συχνά πηγαίναμε και τις παίρναμε από το σπίτι όπου στην πόρτα είχε τσεκ (χειρότερο και από τα κλαμπακια).
τι λες τώρα? στην ολλανδία μεγάλωσες?
23 είμαι,στη Ελλάδα έχω μεγαλώσει,αυτά που λες δε ισχίουν καν φίλε,δείχνεις ότι δε ξέρεις,και τώρα αστερίες είναι οι Ελληνίδες,φουλ ξενερωτες και γίνονται φυσιολογικές μόνο σε αυτούς που καλύπτει τα στάνταρ τους,το ότι είναι φυσιολογικες μόνο σε ένα 20 τοις εκατό αντρων δε σημαίνει πως κάθονται,φυσιολογικές θα ήταν,άμα ήταν νορμάλ στο 80 τοις εκατό των αντρών,αυτό πάλι πως το βγάζεις?ότι ντρέπονται να πούνε στις φίλες ότι βγαίνουν μια βδομάδα και δεν?με τόσο δύσκολες που είναι σήμερα όχι μια βδομάδα αλλά 1 χρόνο άστο το θέμα φίλε δε ξέρεις τίποτα,το 80 90 δε ήταν ψωνισμενες καθόλου οπότε ήταν πιο εύκολο,τώρα δε είναι καθόλου εύκολο άσε τώρα.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Το ότι δουλεύουν είναι θετικό.. μικρά ψυχολογικά όλοι έχουμε..
Αν εχουν χρόνο ( και χρήμα) ας πάνε σε κάποιο ΙΕΚ ή ΕΠΑΛ για επιμόρφωση και για επιπλέον προσόντα.. αλλά και γνωριμίες..έχει εκεί κοπέλες..νέα παιδιά ειναι ακόμα..ας μάθουν μια τέχνη ακόμα..
Δε έχεις άδικο,δε το έχουν πει να πάνε σε ΙΕΚ κλπ,πάντως προσπάθειες κάνουν,δλδ ντροπαλοί είναι αλλά μιλάνε σε κοπέλες,έχουν μιλήσει σε καμία 30 ο καθένας τους,τα 2 αυτά παιδιά μόνο ιερόδουλη έχουν γαμησει,εκτός ούτε φασωμα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
23 είμαι στη Ελλάδα έχω μεγαλώσει,αυτά που λες δε ισχίουν καν φίλε,δείχνεις ότι δε ξέρεις,και τώρα αστερίες είναι οι Ελληνίδες,φουλ ξενερωτες και γίνονται εύκολες μόνο σε αυτούς που καλύπτει τα στάνταρ τους,το ότι είναι φυσιολογικες μόνο σε ένα 20 τοις εκατό αντρων δε σημαίνει πως κάθονται,φυσιολογικές θα ήταν,άμα ήταν νορμάλ στο 80 τοις εκατό των αντρών,αυτό πάλι πως τα βγάζεις?ότι ντρέπονται να πούνε στις φίλες ότι βγαίνουν μια βδομάδα και δεν?με τόσο δύσκολες που είναι σήμερα όχι μια βδομάδα αλλά 1 χρόνο άστο το θέμα φίλε δε ξέρεις τίποτα,το 80 90 δε ήταν ψωνισμενες καθόλου οπότε ήταν πιο εύκολο,τώρα δε είναι καθόλου εύκολο άσε τώρα.
είσαι 23 ρε φίλε και πας να μου πεις τι γινόταν το 80 και το 90???
τι άλλο θα διαβάσουμε δλδ εδώ μέσα? :priest::priest:
άσε τις μουρμούρες και κάτσε να περάσεις καλά νέος άνθρωπος, τώρα που γαμιούνται και οι πέτρες σε αυτή τη χώρα.
σταματήστε επιτέλους την κλάψα, έλεος, οι ελληνίδες είναι μια χαρά γκόμενες και πηδιούνται χωρίς κανένα θέμα. και πολύ καλά.

μού'μαθες και τον κόσμο στα 23....:dunno:
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
είσαι 23 ρε φίλε και πας να μου πεις τι γινόταν το 80 και το 90???
τι άλλο θα διαβάσουμε δλδ εδώ μέσα? :priest::priest:
άσε τις μουρμούρες και κάτσε να περάσεις καλά νέος άνθρωπος, τώρα που γαμιούνται και οι πέτρες σε αυτή τη χώρα.
σταματήστε επιτέλους την κλάψα, έλεος, οι ελληνίδες είναι μια χαρά γκόμενες και πηδιούνται χωρίς κανένα θέμα. και πολύ καλά.

μού'μαθες και τον κόσμο στα 23....:dunno:
Έχω ακούσει τι γινόταν το 80 και 90 από ανθρώπους πολλούς και πίστεψέ με λένε είναι τρεις καλύτερα από το χαλί το σημερινό,σήμερα δε γαμιουνται καθόλου και οι πέτρες όταν το λες αυτό δείχνεις ότι δε ξέρεις τίποτα φίλε μου,σήμερα γαμανε τις Ελληνίδες μόνο όσοι καλύπτουν τα πολυάριθμα στάνταρ τους,αυτό μη το λες ότι σήμερα γαμανε όλοι γιατί δειχνεις πόσο εκτός τόπου και χρόνου είσαι,μόνο ένα 20 τοις εκατό γαμαει τις Ελληνίδες,οι υπόλοιποι όχι και γι'αυτό φταινει οι καθυστερημένες οι Ελληνίδες που έχουν 500 στάνταρ,άσε το τρολ φίλε γιατί γίνεσαι αστείος,άκου γαμανε όλοι σήμερα,ένα 20 τοις εκατό γαμαει αν αυτό το θεωρείς λογικό ποσοστό με γεια σου και χαρά σου,οι Ελληνίδες είναι προβληματικές πλέον παλιά όχι αυτό το χάλι.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Έχω ακούσει τι γινόταν το 80 και 90 από ανθρώπους πολλούς και πίστεψέ με λένε είναι τρεις καλύτερα από το χαλί το σημερινό,σήμερα δε γαμιουνται καθόλου και οι πέτρες όταν το λες αυτό δείχνεις ότι δε ξέρεις τίποτα φίλε μου,σήμερα γαμανε τις Ελληνίδες μόνο όσοι καλύπτουν τα πολυάριθμα στάνταρ τους,αυτό μη το λες ότι σήμερα γαμανε όλοι γιατί δειχνεις πόσο εκτός τόπου και χρόνου είσαι,μόνο ένα 20 τοις εκατό γαμαει τις Ελληνίδες,οι υπόλοιποι όχι και γι'αυτό φταινει οι καθυστερημένες οι Ελληνίδες που έχουν 500 στάνταρ.
καλά οκ, πάω πάσο.
κάτσε κλάψε, οι ελληνίδες είναι κακάσχημες, δε γαμιούνται και ζούμε στη χειρότερη χώρα του κόσμου.
όποτε χρειαστείς σχοινί πες μου φίλε, θα βοηθήσω να απαλλαγείς από την ταλαιπωρία
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
το 80 και το 90 βρίσκανε πιο εύκολα γυναίκα?
φίλε είσαι σίγουρος?
Και το '70 το ίδιο,αν και χωρίς social media,ήταν πολύ πιο εύκολο,
Πχ πεσιμο στο δρομο από αυτοκίνητο σε αυτοκίνητο,τις βραδυνές ώρες ιδίως φορτώνες κατευθειαν για συνέχεια σε κλαμπακι!
Αυτού του στυλ το πέσιμο έχει εκλείψει!
Ίσως βέβαια μετραγε να έχεις αυτοκίνητο τότε!
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
καλά οκ, πάω πάσο.
κάτσε κλάψε, οι ελληνίδες είναι κακάσχημες, δε γαμιούνται και ζούμε στη χειρότερη χώρα του κόσμου.
όποτε χρειαστείς σχοινί πες μου φίλε, θα βοηθήσω να απαλλαγείς από την ταλαιπωρία
Φίλε ξέρεις πόσα αγόρια βλέπω έξω μόνα τους χωρίς κορίτσια?απειρα αγόρια 20 έως 25,που το βλέπεις λοιπόν ότι γαμανε όλοι πλέον?στο ύπνο σου?
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Δε έχεις άδικο,δε το έχουν πει να πάνε σε ΙΕΚ κλπ,πάντως προσπάθειες κάνουν,δλδ ντροπαλοί είναι αλλά μιλάνε σε κοπέλες,έχουν μιλήσει σε καμία 30 ο καθένας τους,τα 2 αυτά παιδιά μόνο ιερόδουλη έχουν γαμησει,εκτός ούτε φασωμα.
Αφού τους γνωρίζεις, παρότρυνε τους να ψαχτουν για ΙΕΚ ή ΕΠΑΛ ή ΕΠΑΛ νυχτερινό
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Και το '70 το ίδιο,αν και χωρίς social media,ήταν πολύ πιο εύκολο,
Πχ πεσιμο στο δρομο από αυτοκίνητο σε αυτοκίνητο,τις βραδυνές ώρες ιδίως φορτώνες κατευθειαν για συνέχεια σε κλαμπακι!
Αυτού του στυλ το πέσιμο έχει εκλείψει!
Ίσως βέβαια μετραγε να έχεις αυτοκίνητο τότε!
70s, 80s ήταν πολύ πιο άνετα (από ότι μου έχουν πει)
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Αφού τους γνωρίζεις, παρότρυνε τους να ψαχτουν για ΙΕΚ ή ΕΠΑΛ ή ΕΠΑΛ νυχτερινό
ΕΠΑΛ τελείωσαν τα παιδιά και επίσης έχουν τελειώσει ΙΕΚ να ξέρεις αλλά παλιά τώρα το έχουν τελειώσει.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Αυτός που θα πάει να την πέσει σε κλάμπάκι στη γερμανία, θα είναι πιο ναυάγιο από το ναυάγιο του γκρααφ σπε.
Σε πάρκο με το ποδήλατο θα την πέσει ή σε μολ .
Αυτοί που πάνε στις πουτάνες αφού πρώτα την έχουν πέσει ανεπιτυχώς σε ότι κινείται στα ελληνικά κλαμπάκια είναι μεγαλύτερα ναυάγια.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Φίλε ξέρεις πόσα αγόρια βλέπω έξω μόνα τους χωρίς κορίτσια?απειρα αγόρια 20 έως 25,που το βλέπεις λοιπόν ότι γαμανε όλοι πλέον?στο ύπνο σου?
Μην ασχολείσαι με μέλη που μπαίνουν κάθε άλλο μήνα με 2-3 νέους κλώνους.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
για αυτο πρεπει το κρατος να μεριμνα για το ζευγαρωμα και την υγιη σεξουαλικη ζωη του αυτοχθονα ανδρα σε ολα τα επιπεδα και στον απολυτο βαθμο:rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom