Νέα

Γιατί αποφάσισα να γαμήσω βίζιτα στα 22

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antikomformistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Αυτό το "incel" που γράψατε κάποιοι τι είναι ακριβώς? Δεν μ αρέσουν γενικά οι ταμπέλες...
Όπως και να χει ευχαριστώ για τις κριτικές καλες ή κακές, να ξέρετε δε παρεξηγουμαι εύκολα οπότε γράψτε ελεύθερα ό,τι νομίζετε.

Ήθελα να πω κάτι ακόμα, προχθές είχα βγει με κάτι φιλαράκια (όχι συνάδελφοι) οι οποίοι ασχολούνται πολύ με τα σοσιαλ και γαμανε πολύ καλά θα έλεγα απ αυτά. Είχαμε κάτσει να πιούμε καφέ και κάθε 2-3 λεπτά χτυπούσε το κινητό ενός "γκλιν γκλιν", ήταν μηνύματα απ τη γκομενα, του λέω σε κάποια φάση "Γραψτη στα αρχιδια σου ρε μαλακα μιλάμε τώρα εδώ", μου απαντάει "Δε γίνεται φίλε αν δεν απαντήσω θα βρω το μπελά μου μετά, θα πέσει ανάκριση" και σκέφτηκα από μέσα μου "Πόσο μουνοδουλος παιζει να σαι". Αυτό είναι που δεν θέλω, να εχω μπάστακα πάνω απ το κεφάλι μου δε μπορώ. Στη φάση που βρίσκομαι τις γυναίκες(εκτός της δουλειάς) μόνο για γαμησι τις θέλω, δε γουστάρω να με πρήζουν με τα ψυχολογικά τους. Και δεν γενικευω το 80% περίπου έχει την ίδια συμπεριφορά, το υπόλοιπο 20% είναι κυρίως κορίτσια από επαρχία.
τσεκαρε προλεταριοι 1917

ε κατι πολυ ανωτερο:rockon::rockon::rockon:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
να πω και εγω λιγα πραγματακια χωρις να σημαινει οτι συμφωνω με αυτα που λεει ο νηματοθετης
πιστευω οτι στην ελλαδα παιζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρολο ο κοινωνικος κυκλος οποτε αν καποιος δεν ειναι τοσο κοινωνικος εχει τεραστιο προβλημα

ειμαι γυρω στα 30 και προσφατα πηγα καποια ταξιδια κεντρικη ευρωπη και ειχα πολυ μεγαλυτερη επιτυχια απο οτι εδω
πραγμα που δε το περιμενα καθολου γιατι νομιζα οτι θα ελεγα οτι ειμαι απο ελλαδα και θα με εβλεπαν σα φτωχο συγγενη
σε κλαμπ γυναικα με προσέγγισε πρωτη kai μου εδωσε τηλεφωνο και μετα επισης μου εστειλε αργοτερα αυτη πρωτη μυνημα ...αυτο δεν εγινε ποτε στη ζωη μου στην ελλαδα..και αλλες παρόμοιες περιπτωσεις...
ακομα και οταν καποιες απέρριψαν το καμακι μου στο εξωτερικο ηταν πιο ευγενικες και εδειχναν κολακευόμενες σε αντιθεση με ελλαδα που εδειχαν μεχρι και προσβεβλημενες του τυπου 'ποια νομιζεις οτι ειμαι εγω καμια πουτανα'

και κατι ακομα που επιβεβαιωνει τη θεωρια μου...πριν καιρο μια γνωστη μου που ειχα να της μιλησω χρονια μου εστειλε μυνημα αν θελω να βρεθουμε μαζι με κατι καρδουλες...εγω με το ζορι τη θυμομουν και μετα ειδα στο social οτι οντως καποιες κολητες της ηταν φιλες μου...
στην αρχη νομιζα οτι ηταν φαρσα αλλα καταλαβα οτι μαλλον οι φιλες της ειπαν οτι ειμαι 'καλο παιδι' μαλλον δε με ξεραν καλα...λολ
τεσπα τελικα δεν εγινε τπτ γιατι ημουν και σε αλλη πολη πια αλλα αυτο δειχνει ποση σημασια εχει ο κυκλος στην ελλαδα
δλδ επιβεβαιωνεις τον Δασκαλο:rockon::rockon:
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Μην ασχολείσαι με μέλη που μπαίνουν κάθε άλλο μήνα με 2-3 νέους κλώνους.
Μα ρε αδερφέ μου ο τύπος δε ξέρει καθόλου,άκου όλοι γαμανε πλέον στη ελλαδα,εκτός τόπου και χρόνου τελείως?που έξω όλο αγόρια μόνα τους και μια χαρά εμφανησιμα και μοντέρνα είναι,μη λέμε και μπαρουφες πως γαμανε πλέον όλοι,ελάχιστοι γαμανε Ελληνίδες και αυτοί έχουν όλα τα στάνταρ των Ελληνίδων τα άπειρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Αυτοί που πάνε στις πουτάνες αφού πρώτα την έχουν πέσει ανεπιτυχώς σε ότι κινείται στα ελληνικά κλαμπάκια είναι μεγαλύτερα ναυάγια.
Ακριβώς δε είναι να φλερτάρεις καθόλου με Ελληνίδες είναι πολύ παράξενες,γι'αυτό τόσα αγόρια μόνα τα βλέπω χωρις κοριτσια έξω,καλύτερα να φλερτάρεις μόνο ξένες που είναι φυσιολογικές,δε είναι να ασχολησαι με τις Ελληνίδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
καλο θα ητανε οποιος γραφει και λεει οι ελληνιδες ειναι ευκολες και δεν την εχουνε ψωνισει και τετοια, να μας εγραφε σε ποια ηλικια αναφερεται,γιατι οσοι γραφουνε εδω δεν εχουνε την ιδια ηλικια, καποιοι σαρανταρηδες βρισκουνε ευκολα γκομενα 35 και 37 και νομιζουνε οτι στην ελλαδα και οι 19 χρονες ειναι το ιδιο ευκολες και προσιτες. βλεπω λιγους νεαρους 20 και κατι να βγαζουνε μισος και κακια για τις 20 χρονες στην ελλαδα, γιατι πολυ απλα εχουνε δικιο, ξερω δεκαδες κοπελες απο 19 εως 23 χρονων και ειναι για τα πανηγυρια ολες, η αλλη 19 χρονων μετριας εμφανισης, κοντη , ειχε χωρισει και μου λεει σιγα μωρε θα μου την πεσουνε αλλοι δεν χρειαζεται καν να μιλησω, λιγο βυζι να πεταξω μου την πεφτουνε στο δρομο λιγουρια,και στο ινστα καθε μερα με παρακαλανε 3-4. ξερετε εσεις καποιον 19 χρονων μετριας εμφανισης ελληνα που να τον παρακαλανε γκομενες στο ασχετο, μονο για την εμφανιση του? μια 19 χρονων θα της την πεσει και ο πενηνταρης και ο εικοσαρης, εχει τεραστικο κοινο απο πεφτουλες, μια 37 χρονων θα εχει το 1/50 απο πεφτουλες αρα θα ριξει τα στανταρ της ή δεν θα ειναι τοσο απαιτητικη, βλεπω κατι εικοσαχρονους με γκομενα 18-19 χρονων, και οι γκομενες, τους εχουνε κανει κατοικιδια, η αλλη του ελεγε, προσεξε καλα με θελουνε πολλοι για αυτο βουλωστο, η αλλη του ελεγε θα με πας εκει διαφορετικα τον μπουλο θα παρεις, και ο αλλος ολο αυτα τα υπομενει γιατι ξερει οτι αμα χασει την γκομενα, για να ξαναβρει θα πρεπει να την πεσει σε πολλες και να φαει και πολλες χυλοπιτες
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
καλο θα ητανε οποιος γραφει και λεει οι ελληνιδες ειναι ευκολες και δεν την εχουνε ψωνισει και τετοια, να μας εγραφε σε ποια ηλικια αναφερεται,γιατι οσοι γραφουνε εδω δεν εχουνε την ιδια ηλικια, καποιοι σαρανταρηδες βρισκουνε ευκολα γκομενα 35 και 37 και νομιζουνε οτι στην ελλαδα και οι 19 χρονες ειναι το ιδιο ευκολες και προσιτες. βλεπω λιγους νεαρους 20 και κατι να βγαζουνε μισος και κακια για τις 20 χρονες στην ελλαδα, γιατι πολυ απλα εχουνε δικιο, ξερω δεκαδες κοπελες απο 19 εως 23 χρονων και ειναι για τα πανηγυρια ολες, η αλλη 19 χρονων μετριας εμφανισης, κοντη , ειχε χωρισει και μου λεει σιγα μωρε θα μου την πεσουνε αλλοι δεν χρειαζεται καν να μιλησω, λιγο βυζι να πεταξω μου την πεφτουνε στο δρομο λιγουρια,και στο ινστα καθε μερα με παρακαλανε 3-4. ξερετε εσεις καποιον 19 χρονων μετριας εμφανισης ελληνα που να τον παρακαλανε γκομενες στο ασχετο, μονο για την εμφανιση του? μια 19 χρονων θα της την πεσει και ο πενηνταρης και ο εικοσαρης, εχει τεραστικο κοινο απο πεφτουλες, μια 37 χρονων θα εχει το 1/50 απο πεφτουλες αρα θα ριξει τα στανταρ της ή δεν θα ειναι τοσο απαιτητικη, βλεπω κατι εικοσαχρονους με γκομενα 18-19 χρονων, και οι γκομενες, τους εχουνε κανει κατοικιδια, η αλλη του ελεγε, προσεξε καλα με θελουνε πολλοι για αυτο βουλωστο, η αλλη του ελεγε θα με πας εκει διαφορετικα τον μπουλο θα παρεις, και ο αλλος ολο αυτα τα υπομενει γιατι ξερει οτι αμα χασει την γκομενα, για να ξαναβρει θα πρεπει να την πεσει σε πολλες και να φαει και πολλες χυλοπιτες
Όλα αυτά που λες είναι απόλυτα σωστά φίλε,προφανώς αυτοί που λένε οι Ελληνίδες είναι εύκολες είναι κάτι 40αρηδες,ευχαριστώ πολύ οι 40αρες είναι αλλιώς τελείως,μιλάμε για τις νέες,οι νέες είναι σκατα τελείως,έχουν χίλια 2 στανταρ,και είναι αυτό που λες Ελληνίδα και μέτρια λίγο αυτοπεποίθηση να έχει βρίσκει ενώ Έλληνας και μέτριος κάλιστα μπορεί να μη βρει ούτε μια,και αυτό γιατί οι Ελληνίδες έχουν μάθει να τα έχουν όλα έτοιμα,να κάνει πάντα ο άντρας τη πρώτη κίνηση,ενώ εκείνη να μη κάνει τη πρώτη κίνηση ποτέ,στο εξωτερικό οι κοπέλες 19 έως 23 είναι φυσιολογικές,το πρώτο βήμα το κάνουν,στο εξωτερικό κανείς δε χαραμιζεται για όλους υπάρχει κάτι,όχι το χαλί εδώ που υπάρχουν άντρες μέτριοι και όμορφοι που μπορεί όχι να μη έχουν γαμησει ούτε φασωμα να μη έχουν κάνει,ακριβως αυτο η 40αρα θα έχει λιγότερες κατακτήσεις άρα και λιγότερα στάνταρ άρα και πιο φυσιολογική,ναι ρε συ μάθανε τωρα με θέλουν πολλοι πήγαινε με εκεί αλλιώς μπούλο η κλασσική Ελληνίδα,άμα στη Ελλάδα ήταν όπως στο εξωτερικό, δλδ στο εξωτερικό και άντρες παρακαλάνε γυναίκες και γυναίκες άντρες και δε ήταν το χαλί αυτό εδώ,δλδ να παρακαλάνε μόνο οι άντρες και οι γυναίκες ποτέ,γιατί έχει επικρατήσει εδώ ότι ο άντρας κάνει το πρώτο βημα πάντα και η γυναίκα ποτέ να ξέρεις δε θα υπήρχε Ελληνίδα που θα έλεγε με θέλουν πολλοι πήγαινε με εκεί,αλλιώς μπούλο.Στη Ελλάδα φυσιολογικές θα ειναι ή οι 40αρες που δε έχουν πολλές κατακτήσεις(μόνο σε 40αρηδες) ή οι νέες οι οποίες είναι κάτω του μετρίου δλδ 5στα 10 και να μη έχουν αυτοπεποίθηση,σεξουαλικότητα(δλδ να είναι σεμνές, όχι σέξυ και τραβηκτικές) τέτοιες νέες μόνο δε αρέσουν και δε έχουν,η κάθε άλλη που έχει ωραίο πρόσωπο ή αυτοπεποίθηση ή σεξουαλικότητα τα πετάει έξω θα έχει κάποιους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Εντάξει στο ΙΕΚ που πήγαν δε είδα να βρούνε κάτι,τι θα αλλάξει στο άλλο?είναι η μοίρα τους παιδί μου να μη βρουν.
Όσο εκπαιδεύεται σε γνώσεις, ανεβαίνει το προσωπικό επίπεδο κι αυτό έχει θετικές επιπτώσεις γενικά
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Όσο εκπαιδεύεται σε γνώσεις, ανεβαίνει το προσωπικό επίπεδο κι αυτό έχει θετικές επιπτώσεις γενικά
Κοίτα αυτοί ελπίζουν ότι θα βρουν,αλλά άμα ήμουν 27(23 είμαι) όπως εκεινοι και δε είχα κάνει ούτε φασωμα δε θα ήλπιζα,θα έλεγα πάει.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Κοίτα αυτοί ελπίζουν ότι θα βρουν,αλλά άμα ήμουν 27(23 είμαι) όπως εκεινοι και δε είχα κάνει ούτε φασωμα δε θα ήλπιζα,θα έλεγα πάει.
Όντως είναι λίγο παράξενο.. αλλά δε γ@μεις που δε γ@μεις, δε σπουδάζουν κάτι ακόμα ( μπας και γλυτώσουν απτά συνεργεία και τις βαριές δουλειές)
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.196
Κριτικές
20
Like
3.743
Πόντοι
1.446
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
Λοιπόν φίλε, για να μην πολυλογούμε...
Εσύ κάνε ότι σε εκφράζει και σου λέει η καρδιά σου...
Μην ακούς κανέναν, ούτε εμένα (σε αυτό θα σου έλεγα να με ακούσεις :2funny:) ...
Όπως την βρίσκει ο καθένας...
Μόνο μπουρδέλα, μια στο τόσο μπουρδέλα, μπουρδέλα και σχέση ή σχέσεις, κτλ. κτλ. κτλ...
Υπήρχε παλαιότερα το μέλος Ray, στρατιωτικός και αυτός κατά δήλωσή του για παράδειγμα, που ήθελε να τον στραπονάρουν οι πουτάνες...
Αρκεί να είναι ενήλικος ο άλλος...
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Όντως είναι λίγο παράξενο.. αλλά δε γ@μεις που δε γ@μεις, δε σπουδάζουν κάτι ακόμα ( μπας και γλυτώσουν απτά συνεργεία και τις βαριές δουλειές)
Δλδ σκέψου και εγώ άπειρος είμαι αλλά ένα φάσωμα το έχω κάνει με γκομενα,εντάξει δε έχω πάει πέρα από αυτο αλλά τουλάχιστον αυτό το έκανα,δε είμαι σα αυτούς αλλά και πάλι δε ελπιζω,απορώ αυτοί με τι σημάδι ελπίζουν,εγώ φασωθει με Ελληνίδα καλουτσικη εμφανησιακα και πάλι δε ελπιζω φαντάσου αυτοί,εγώ βέβαια δε πολυάσχολουμαι με Ελληνίδες προτιμώ τις ιερόδουλες πάω σχετικα συχνά κάθε 1μισι μήνα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Δλδ σκέψου και εγώ άπειρος είμαι αλλά ένα φάσωμα το έχω κάνει,εντάξει δε έχω πάει πέρα από αυτο αλλά τουλάχιστον αυτό το έκανα,δε είμαι σα αυτούς αλλά και πάλι δε ελπιζω,απορώ αυτοί με τι σημάδι ελπίζουν,εγώ έχω σημάδι και πάλι δε ελπιζω φαντάσου αυτοί,εγώ βέβαια δε πολυάσχολουμαι με Ελληνίδες προτιμώ τις ιερόδουλες πάω σχετικα συχνά κάθε 1μισι μήνα.
Εσείς που είστε τόσο νέοι, πρέπει να δώσετε βάρος σε άλλα πράγματα.. τα υπόλοιπα θα έρθουν..μην αγχώνεστε..κοιτάξτε να δώσετε κυρίως έμφαση στα επαγγελματικά σας..
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Εσείς που είστε τόσο νέοι, πρέπει να δώσετε βάρος σε άλλα πράγματα.. τα υπόλοιπα θα έρθουν..μην αγχώνεστε..κοιτάξτε να δώσετε κυρίως έμφαση στα επαγγελματικά σας..
Καλά ναι κυρίως αυτά έχουν σημασία απλά λέω ότι εγώ έχω μείνει στο φάσωμα με Ελληνίδα και καλουτσικη εμφανησιακα αυτοί ούτε αυτό δε κάναν παρόλα αυτά ελπίζουν,εδώ δε ελπίζω εγώ,πως γίνεται να ελπίζουν αυτοί?
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Καλά ναι κυρίως αυτά έχουν σημασία απλά λέω ότι εγώ έχω μείνει στο φάσωμα με Ελληνίδα και καλουτσικη εμφανησιακα αυτοί ούτε αυτό δε κάναν παρόλα αυτά ελπίζουν,εδώ δε ελπίζω εγώ,πως γίνεται να ελπίζουν αυτοί?
Να σκέφτεστε θετικά! Μην απογοητευεστε .. δύσκολοι καιροί γενικά.. μην περιμένετε να ζήσετε όπως οι πατεράδες σας και οι παππούδες σας .. αν βρείτε μια νορμάλ κοπέλα που σας σέβεται και σας " αγαπά" θα είστε τυχεροί..
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Να σκέφτεστε θετικά! Μην απογοητευεστε .. δύσκολοι καιροί γενικά.. μην περιμένετε να ζήσετε όπως οι πατεράδες σας και οι παππούδες σας .. αν βρείτε μια νορμάλ κοπέλα που σας σέβεται και σας " αγαπά" θα είστε τυχεροί..
Άστα φίλε σωστά τα λες,δε υπάρχουν τέτοιες κοπέλες πια ρε,τώρα στις ηλικίες μας όλο ψωνάρες βρίσκεις και μόνο νορμάλ δεν είναι,πας τις προσεγγίζεις και σε ειρωνεύονται κιόλας σαν να λένε άστα τώρα ρε θες και καμάκι,αυτές είναι οι σημερινές καθυστερημενες νέες(18 έως 30 χρόνων) του 2022 στη Ελλάδα γιατί στο εξωτερικό καμία σχέση,εκεί είναι φυσιολογικές τουλάχιστον στη πλειοψηφία.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Το ίδιο είναι η βίζιτα που θα γ@μησεις 1 ώρα και θα σκάσεις και 150 ευρώ....

Και το ίδιο είναι με το γκομενάκι που γνώρισες από το Instagram και θα την κεράσεις ένα καφεδάκι (σύνολο 10 ευρώ μαζί με το δικό σου)
Και θα κάνετε καυτό αχαλίνωτο σεξακι όλο το Σαββατοκύριακο....????

ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ....!!!!

:woldman:
Το σαββατοκυριακο νηστική θα την εχεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom