Νέα

Αναπληρωση χαμενου χρονου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavlas88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661

"γεια σου, τι κανεις ??? ειμαι ο αρχιδης !!!"

[/quote]
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: [/quote]

:tooth:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
[quote author=kavlas88 link= ]Καλησπερα στην παρεα, ειμαι 32 ετων, δεν εχω πολλες εμπειριες μου αρεσουν μονο οι γυναικες και αναρωτιεμαι πως γινεται να εχασα τοσο καιρο χωρις να εξελισομαι και χωρις να
γενικα δεν εχω και πολυ αυτοπεποιθηση, ειχα μονο πεντε σχεσεις η μια κρατησε τρια χρονια οι αλλες κανα μηνακι περιπου (αν θεωρουνται σχεσεις ο μηνας χαχα)
το θεμα μου ειναι πρεπει να βρω γκομενες με καθε κοστος... σιγουρα η εμφανιση παιζει τον πρωτο ρολο, κανονικη νορμαλ μετρια εμφανιση (νομιζω) 'εχω,
πως μπορω να βγαινω στα μπαρ και να καμακωνω γκομενακια για γαμησια ? εστω για μετα το λοκ νταουν του κορονιου, υπαρχει κανενας που θελει να συζητησουμε τεχνικες πεσιματως και για την μοδα την εμφανιση κτλ?

επισης μου εχει καρφωθει τρελα στο μυαλο και σκεφτομαι ολη την ωρα να παρω μια μηχανη yamaha r6 του ετους 2005 ή yamaha r1 του ετους 2003 , πιστευεται θα εριχνα γκομενακια με την μηχανη η θα ανεβαινε η ψυχολογια μου η δεν αξιζει να πεταξω ετσι κανα δυο χιλιαρικα ευρω?
Με ιεροδουλες δε θελω να παω ουτε σε μπουρδελα δηλαδη δε θελω να πληρωσω στην ψυχρα για να γαμησω, βεβαια για να γαμησω θα πηγαινα και κανα γκομενακι κανα ταξιδι αλλα να μην ηταν πουτανα...


αρα η ερωτηση μου ειναι η εξης οτι ενας ανθρωπος που εχασε τοσα χρονια και δεν εβγαινε πολυ εξω και δεν εχει πολλες παρεες πως μπορει να γνωρισει πολλα μουνακια για να το ζησει εστω και αργοπορημενα ?

εχω φρικαρει σας παρακαλω μην μου ριξετε δουλεμα, απλα ξυπνας μια μερα και συνειδητοποιεις ποσο πολυ κακο εκανες στον εαυτο σου ολα αυτα τα χρονια!!!
Παράξενο ερώτημα για το μέρος που ρωτάς φίλε.
Οι πιο πολλοί εδώ γουστάρουμε πουτάνες.
Η αυτοπεποίθηση μεγάλο πράγμα αλλά όσο πιο μεγάλος είσαι τόσο πιο δύσκολα χτίζεται.
Δεν αρκεί φυσικά να πεις "αξίζω" ή "μπορώ"

Πρέπει να το πιστέψεις κιόλας.

Εγώ θα σου λεγα το εξής.
Συνταγή δεν υπάρχει για να προσεγγίσεις γυναίκα.Απλά χώσου.

Χωρίς υπερβολές.

Συστήσου νορμαλ και πες οτι εχεις να πεις.Εχεις 3 λεπτα περιπου οσο ακριβως κρατα ενα τραγουδι.

Μη βιαστεις να πεις την ατακα και να φυγεις η να δωσεις τηλ και να εξαφανιστεις.Δε πιανει αυτο περα λιγων εξαιρεσεων.

Το κακο καμακι ειναι καλυτερο απο το καθολου καμακι.

Αυτο να.σκεφτεσαι.

Εγω εχω ελεηνα χαμηλα ποσοστα επιτυχιας αλλα το διαρκες χωσιμο μου εξασφαλιζει το minimum 4 μετρια γκομενακια το χρονο(1 ανα 3μηνο).

Το χω ξαναπει.

Αν.δε γυριζεις τον τροχο της τυχης ριχνοντας βολες σε προσεγγισεις δε θα κερδισεις τιποτα.

Εγω εχω τη συνειδηση μου ησυχη πως εκανα αυτο που μπορουσα για να γαμησω και υστερα παω και γαμαω στις πουτανες και ειμαι καλα

Δε με απασχολει πλεον να αποδειξω κατι στον εαυτο μου η να αντλησω επιβεβαιωση απο γκομενες.

Ειμαι αυτος που ειμαι.Ενας ανθρωπος με μετρια αυτοπεποιθηση,μετριος μπαλαδωρος,οχι κανας ιδιαιτερος μαγκας και τυπας και I am fucking perfectly ok with that.

Να κατσω να σκασω;Οχι βεβαια!

Χωσου φιλαρα μου ανελεητα!Οπου δεις ωραιο αλλα και μετριο γκομενακι

Μη μασας.Απλα σκεψου αν θα θελες να το ξεκωλιαζεις πριν πας.

Ετσι μονο θα αυξησεις τις επιτυχιες σου.

4 γκομενες το χρονο θα σου αποδωσει το ανελεητο καμακι.Δοκιμασμενο.

Δε θα ναι τα αστερια 8 αρακια(μπορει κιολας ποτε δε ξερεις,εγω γαμησει στη ζουλα τετοιες σπανια)αλλα θα ναι μια μουνα για το καυλι σου και ισως ανακαλυψεις και ταλενταρες στα πνευστα.

Καλη επιτυχια μαν [/quote] Τύπε μην ξεχνάς το πιο σημαντικό, εκεί έξω είμαστε μέτριοι αλλά στα μπουρδέλα ΑΡΧΗΓΟΙ.
 
OP
OP
kavlas88

kavlas88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας, βρηκα μερικες σωστες απαντησεις!!!
Κριμα που βρίζεται τα αλλα ατομα στο φορουμ και δεν μπορω να καταλαβω και τον λογο που βριζεστε, αλλα ισως εχετε προηγουμενα απο αλλα θρεντς. Έβλεπα τις βρισιές και τις απαντήσεις στις πρώτες σελίδες και έλεγα μήπως με δουλευουν τωρα?
Σιγουρα η ψυχολογια παιζει ρολο και η αυτοεκτιμηση οταν πας να μιλησεις σε μια γκομενα....
απλα αναρωτιεμαι πως μπορω να εξελιχτω ποιο πολυ και να εχω περισσοτερες επιτυχιες?
Σιγουρα εχω χασει πολυ καιρο και σιγουρα δεν νιωθω οτι εγω ειμαι ο καλυτερος και να παω εκει με αυτοπεποιηθηση και να μιλησω σε καποια. Αλλα πιστευω οτι ολοι οι ανθρωποι μπορουμε να εξελιχτουμε σε καποιους τομεις ειδικα και εαν μας συμβουλεψουν λιγο ατομα με παραπανω εμπειρια η ατομα που ασχολουνται με το αθλημα πολυ παραπανω καιρο απο εμενα!!!
Θα σας τα αναλύσω αυριο απλά λίγο με έχει πάρει απο κάτω ψυχολογικά...
 
OP
OP
kavlas88

kavlas88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εγραψα και αλλη απαντηση αλλα δεν εγκριθηκε...
Το θεμα ειναι οτι η επιτυχια στις γυναικες ειναι ενα συνολο ενεργειων ας το πω ετσι, για παραδειγμα εαν δεν βγαινω ποτε εξω για καφε η για ποτο εαν δεν ειμαι κοινωνικος πως θα γνωρισω ?
Επισης μεγαλο ρολο παιζει η παρεα, φανταστειτε οτι εκανα παρεα με ατομα που τα παρακαλουσα να παμε για ποτο και δεν βγαινανε γιατι ο ενας εβγαινε με την γκομενα του που ηταν κολημενος μαζι της, ο αλλος ειχε ψυχολογικα και μου ελεγε τα ποτα ειναι τζαμπα λεφτα και κανεις κακο στον οργανισμο σου... βεβαια ο μονος που φταιει ειμαι εγω γιατι επρεπε να εβρισκα αλλες παρεες και να ημουν μια χαρα... ωστε να κηνυγησω τους στοχους μου και αυτα που ηθελα...

κατα ποσο πιστευετε παιζει ρολο εαν ειχα μια μηχανη σαν την yamaha r1 στο να βρω γκομενακι ? επισης μεγαλυτερο ρολο θα ειχε εαν πηγαινα γυμναστηριο και εφτιαχνα το σωμα μου (δε μιλαω για υπερβολες ) απλα να φαινεται γυμνασμενο ωραιο σωμα, τι αλλο θα μπορουσα να κανω για να αναπληρωσω οπως αναφερω στον τιτλο τον χαμενο χρονο ? εσεις στη θεση μου τι θα κανατε ?
η εαν ημουν ο αδερφος σας και σας τα ελεγα αυτα τι θα με συμβουλευατε και τι θα κανατε ?

Ξερω οτι λιγο κουραζω αλλα το φορουμ ειναι για συζητηση...
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
Γυμναστηριο προφανως και πρεπει να ξεκινησεις ετσι και αλλιως και καλο θα ηταν να βρεις εναν καλο personal να σου δειξει τα βασικα. Απο κει και περα ψαξιμο στο youtube και γενικοτερα στο ιντερνετ. Απλα ολο αυτο θελει χρονο και αφοσιωση. Σε περιπτωση που το κανεις αποκλειστικα για μουνια σε καποια φαση θα βαρεθεις, θα πιεζεις τον εαυτο σου για κατι που δεν θελεις και αντεχεις και θα βγαινει προς τα εξω αυτο.

Αν θελεις να παρεις μηχανη παρε, να θελεις ομως επειδη το γουσταρεις εσυ οχι για να τσιμπησει απλα καποια. Ακουγεται πολυ κλισε αλλα ισχυει, και αυτο παει και για το ντυσιμο, γυμναστηριο κτλ. Βαλε σε πρωτο πλανο τον εαυτο σου, τι γουσταρεις να κανεις εσυ, αν δεν εχεις βρει δοκιμασε.

Για τα του πεσιματος, practice και να μη φοβηθεις να αποτυχεις στις αρχες, ειναι πολυ πιθανο σεναριο. Παρτο στην πλακα τον πρωτο καιρο και δοκιμασε να προσεγγισεις 5-6 γκομενες ειτε μετριες ειτε ομορφες χωρις να σε νοιαζει να πετυχεις κατι. Θα αποβαλλεις με αυτον τον τροπο το αγχος και την πιεση του να πετυχεις απο την πρωτη στιγμη.

Τελος σου προτεινω να διαβασεις και κανενα βιβλιο οπως το alpha male strategies ή και το the rational male. Δεν σημαινει οτι πρεπει να τα ακολουθησεις κατα γραμμα αλλα για να εχεις την σωστη νοοτροπια απεναντι σε γκομενες.
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Eίσαι 32 χρονών και είχες 5 σχέσεις στη ζωή σου . Το "μόνο" το αφήνω ασχολίαστο.
Συγγνώμη ρε φίλε αλλά πόσες σχέσεις νομίζεις ότι κάνει ο μέσος έλληνας ;
Αληθινές σχέσεις εννοώ, να το γνωρίζουν και οι δύο.
Μια χαρά είσαι, η αίσθηση ότι ο χρόνος πήγε χαμένος θα υπάρχει ούτως ή άλλως.
Καλή χρονιά να έχεις
 
OP
OP
kavlas88

kavlas88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Eίσαι 32 χρονών και είχες 5 σχέσεις στη ζωή σου . Το "μόνο" το αφήνω ασχολίαστο.
Συγγνώμη ρε φίλε αλλά πόσες σχέσεις νομίζεις ότι κάνει ο μέσος έλληνας ;
Αληθινές σχέσεις εννοώ, να το γνωρίζουν και οι δύο.
Μια χαρά είσαι, η αίσθηση ότι ο χρόνος πήγε χαμένος θα υπάρχει ούτως ή άλλως.
Καλή χρονιά να έχεις


νομιζω οτι εχουν πολλες σχεσεις ο μεσος ορος πιστευω ειναι πανω απο δεκα δεκαπεντε!!! για την ηλικια μου εννοω!!!
 
OP
OP
kavlas88

kavlas88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ είσαι καρντάσι!
τυπε το μόνο που δεν του είπες ότι είναι 13 τόμοι :2funny:



Δεν θέλω να του στερήσω τη χαρά να το ανακαλύψει μόνος του.

Το κοιταξα αλλα δε ξερω ποιος τομος θα μπορουσε να με βοηθησει , η απλα κανεις πλακα ?
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Eίσαι 32 χρονών και είχες 5 σχέσεις στη ζωή σου . Το "μόνο" το αφήνω ασχολίαστο.
Συγγνώμη ρε φίλε αλλά πόσες σχέσεις νομίζεις ότι κάνει ο μέσος έλληνας ;
Αληθινές σχέσεις εννοώ, να το γνωρίζουν και οι δύο.
Μια χαρά είσαι, η αίσθηση ότι ο χρόνος πήγε χαμένος θα υπάρχει ούτως ή άλλως.
Καλή χρονιά να έχεις


νομιζω οτι εχουν πολλες σχεσεις ο μεσος ορος πιστευω ειναι πανω απο δεκα δεκαπεντε!!! για την ηλικια μου εννοω!!!
Εγώ είμαι 40 χρονών,οκ πιο μεγάλος από εσένα αλλά δεν έχουμε και τόση μεγάλη διαφορά για να πω ότι αλλάξαν τα πράγματα με τις γενιές.
Από όσους γνωστούς μου μπορώ να θυμηθώ έτσι πρόχειρα, η πλειοψηφία παντρεύτηκε την πρώτη-δεύτερη , άντε την τρίτη σχέση τους. Και πάρα πολλοί δεν παντρεύτηκαν.
Δεκαπέντε σχέσεις στα 30 είναι way too much.
 
OP
OP
kavlas88

kavlas88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Eίσαι 32 χρονών και είχες 5 σχέσεις στη ζωή σου . Το "μόνο" το αφήνω ασχολίαστο.
Συγγνώμη ρε φίλε αλλά πόσες σχέσεις νομίζεις ότι κάνει ο μέσος έλληνας ;
Αληθινές σχέσεις εννοώ, να το γνωρίζουν και οι δύο.
Μια χαρά είσαι, η αίσθηση ότι ο χρόνος πήγε χαμένος θα υπάρχει ούτως ή άλλως.
Καλή χρονιά να έχεις


νομιζω οτι εχουν πολλες σχεσεις ο μεσος ορος πιστευω ειναι πανω απο δεκα δεκαπεντε!!! για την ηλικια μου εννοω!!!
Εγώ είμαι 40 χρονών,οκ πιο μεγάλος από εσένα αλλά δεν έχουμε και τόση μεγάλη διαφορά για να πω ότι αλλάξαν τα πράγματα με τις γενιές.
Από όσους γνωστούς μου μπορώ να θυμηθώ έτσι πρόχειρα, η πλειοψηφία παντρεύτηκε την πρώτη-δεύτερη , άντε την τρίτη σχέση τους. Και πάρα πολλοί δεν παντρεύτηκαν.
Δεκαπέντε σχέσεις στα 30 είναι way too much.



Ποσες γκομενες πιστευεις εχει γαμησει καποιος (εκτως απο πουτανες) κατα μεσο ορο στα 35 του ?
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Eίσαι 32 χρονών και είχες 5 σχέσεις στη ζωή σου . Το "μόνο" το αφήνω ασχολίαστο.
Συγγνώμη ρε φίλε αλλά πόσες σχέσεις νομίζεις ότι κάνει ο μέσος έλληνας ;
Αληθινές σχέσεις εννοώ, να το γνωρίζουν και οι δύο.
Μια χαρά είσαι, η αίσθηση ότι ο χρόνος πήγε χαμένος θα υπάρχει ούτως ή άλλως.
Καλή χρονιά να έχεις


νομιζω οτι εχουν πολλες σχεσεις ο μεσος ορος πιστευω ειναι πανω απο δεκα δεκαπεντε!!! για την ηλικια μου εννοω!!!
Εγώ είμαι 40 χρονών,οκ πιο μεγάλος από εσένα αλλά δεν έχουμε και τόση μεγάλη διαφορά για να πω ότι αλλάξαν τα πράγματα με τις γενιές.
Από όσους γνωστούς μου μπορώ να θυμηθώ έτσι πρόχειρα, η πλειοψηφία παντρεύτηκε την πρώτη-δεύτερη , άντε την τρίτη σχέση τους. Και πάρα πολλοί δεν παντρεύτηκαν.
Δεκαπέντε σχέσεις στα 30 είναι way too much.





Ποσες γκομενες πιστευεις εχει γαμησει καποιος (εκτως απο πουτανες) κατα μεσο ορο στα 35 του ?

5 σχέσεις και ρωτάς αν βοηθάει η γιαμάχα του 2006 για να ρίξεις γκομενα, 40 χρόνων.

Ποιος δουλεύει ποιον.

Υποθέτοντας ότι εννοείς αυτά που λες, όχι. Δε θες ούτε μηχανή ούτε γυμναστήριο ούτε μεταφύτευση ούτε τίποτα. Αποδοχή θες για τον εαυτό σου. Άσε τις μπίμπο που λάμπουν. Βρες μια κοπέλα ήσυχη, καλή, χαμηλών τόνων, παραδοσιακή. Γίνονται και προξενια. Εμένα μου κάνουν ήδη ένα με μια από ΤΕΦΑΑ κούκλα αλλά είμαι σε τέτοια χάλια μέσα μου που το αποφεύγω τωρα.

Πολύ κακό για το τίποτα αδερφέ.
 
OP
OP
kavlas88

kavlas88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Μα καποτε δεν πρεπει να ζησω ? τα εννοω αυτα που γραφω , αλλα δε μπορω να καταλαβω γιατι νομιζεις οτι σας δουλευω ?
αρα παιζει ρολο η μηχανη ?
 
OP
OP
kavlas88

kavlas88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
απο την αλλη πλευρα σκεφτομαι οτι με τη μηχανη ισως και δεν προλαβουν να σε δουν οι γκομενες αν πατησεις γκαζι και περασεις απο μπροστα τους ?
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
1
απο την αλλη πλευρα σκεφτομαι οτι με τη μηχανη ισως και δεν προλαβουν να σε δουν οι γκομενες αν πατησεις γκαζι και περασεις απο μπροστα τους ?

Να μην τρέχεις και να μη φοράς και κράνος για να σε δουν καλύτερα :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom