Νέα

Έπεσε πρόστιμο από τους άχρηστους τσέους του ΦασιστιΚούλη. ΠΩΣ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΩ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milftaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Κλασσική απάντηση από την εποχή του "Δεν Πληρώνω". Την συνέχεια την θυμόμαστε όλοι.
Ετσι κανανε και οι μαγκες με τα διοδια και μετα εβγαιναν στα καναλια οτι ο συριζα τους πουλησε και ηρθανε τα προστιμα κανονικα με προσαυξησεις
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Κλασσική απάντηση από την εποχή του "Δεν Πληρώνω". Την συνέχεια την θυμόμαστε όλοι.
Οι δεν πληρώνω ήταν ελάχιστο ποσοστό στον όγκο των διελεύσεων και αφορούσε ιδιωτική επιχείρηση.
Αυτό αφορά το κράτος και είναι ένα είδος εκφοβισμού.
Θα το δούμε στο μέλλον ποιος έχει δίκιο.
Γιατί δεν σκέφτεστε ανάλογα τι πήραν και οι τράπεζες από τα δις δανείων πουδωσαν,παρά μόνο τα διόδια.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Μην πληρώνεις .Το 90 τοις εκατό δεν εχει πληρώσει.
Μόλις περάσει η πανδημία όλα αυτά θα διαγραφούν.

Οπως τα διοδια το 14 που σηκωναν τις μπαρες? Εχεις δει το κρατος να κανω δωρο λεφτα ?

edit: sorry τα ειπαν τα παιδια απω πανω
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Οι δεν πληρώνω ήταν ελάχιστο ποσοστό στον όγκο των διελεύσεων και αφορούσε ιδιωτική επιχείρηση.
Αυτό αφορά το κράτος και είναι ένα είδος εκφοβισμού.
Θα το δούμε στο μέλλον ποιος έχει δίκιο.
Γιατί δεν σκέφτεστε ανάλογα τι πήραν και οι τράπεζες από τα δις δανείων πουδωσαν,παρά μόνο τα διόδια.

Ασχετη απαντηση εδω μιλαμε για τον μεμονωμενο ιδιωτη.

Εσυ πληρωσες διοδια η οχι?

Δε μιλαμε για πολιτικες εδω, αυτα στο συνεδριο.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
@milftaster

Στέλνεις το εξής email:

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ....συμπληρώνεις την υπηρεσία...

Ημ/νία

.............................................ΑΙΤΗΣΗ...................................................

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

Παρακαλώ να μου αποσταλλεί αριθμός πρωτοκόλλου

Την ...ημ/νία... και ώρα .....αστυνομικοι....εισήχθησαν στο λεωφορείο ....βεβαίωσαν παράνομα πρόστιμο σε εμένα για μη χρήση μάσκας παραβιάζοντας τα Συνταγματικά μου δικαιώματα.

Οι συγκεκριμένη Π.Ε.Π. είναι οι κατώθι:

****

Ζητώ την άμεση διαγραφή του παράνομου, αντισηνταγματικού και καταχρηστικού προστίμου, καθώς και την έγγραφη συγγνώμη των οργάνων για την πράξη αυτή.

Επίσης, επιφυλάσσομαι για κάθε νόμιμο δικαίωμά μου.

Ημερομηνία...

Υπογραφή οπωσδόποτε
ΑΔΤ


Σε περίπτωση που φας άκυρο, πες μου να σου στείλω πρότυπο για μήνυση


Αν θες γραψε ότι υπέγραψες με επιφήυλαξη, έσκισαν το χαρτί και σε εβαλαν να ξαναυπογράψεις με τη χρήση ψυχολογικής βίας (όπως έκαναν σε εμενα - δεν υπέγραφα και με απειλησαν με απήθεια, ψυχιατρεία κλπ). Τωρα εχω δύο δικαστήρια και κάτι αγωγές εναντίον τους σε εκκρεμότητα...



@alex71 δεν σε ξέχασα φασιστάκο
 
Τελευταία τροποποίηση:

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.301
Πόντοι
6.256
Ε ρε παπαδοπουλος που μας χρειαζεται με ολα τα σκουπιδια που εχουν μαζευτει στη χωρα.. (και για οσους αρχιζουν να με λενε φασιστα, να πω οτι πολιτικα η ιδεολογια μου δεν ανηκει εκει, αλλα εχει ξεφυγει το πραμα.., γιαυτο και ο χαρακτηρισμος..)

Στο θεμα μας τωρα: Φιλε μου αναγνωριζω το γεγονος οτι εισαι σε ασχημη κατασταση και οσο σκεφτεσαι αυτο το ανουσιο πραγματακι το κανεις πιο δυνατο! Και επισης απο τι βλεπω χειροτερο το κανει το γεγονος οτι ψαχνεις απαντησεις εδω στο φορουμ. Κανε μια μικρη ερευνα για να το λυσεις ειδαλως μην ξανα ασχοληθεις με αυτο, εχεις πολυ σοβαροτερα πραγματα να κανεις!

Βρες κατι αλλο να ασχοληθεις για να ξεχασεις την μαλακια που εχει κολλησει στο μυαλο σου, ακου με, καλο θα σου κανει!
Σιγα τον παπαδοπουλο που εσταζαν αιμα τα χερια του,
Καλή κότα κι αυτη,
Εδωσε διαβατηρια στα λαμογια να ...αγωνιστουν απ το παρισι και εδερνε το λαό
Κρεμάλες δεν ειδαμε,
Ουτε τον αποστάτη τιμωρησε
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
@milftaster

Στέλνεις το εξής email:

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ....συμπληρώνεις την υπηρεσία...

Ημ/νία

.............................................ΑΙΤΗΣΗ...................................................

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

Παρακαλώ να μου αποσταλλεί αριθμός πρωτοκόλλου

Την ...ημ/νία... και ώρα .....αστυνομικοι....εισήχθησαν στο λεωφορείο ....βεβαίωσαν παράνομα πρόστιμο σε εμένα για μη χρήση μάσκας παραβιάζοντας τα Συνταγματικά μου δικαιώματα.

Οι συγκεκριμένη Π.Ε.Π. είναι οι κατώθι:

****

Ζητώ την άμεση διαγραφή του παράνομου, αντισηνταγματικού και καταχρηστικού προστίμου, καθώς και την έγγραφη συγγνώμη των οργάνων για την πράξη αυτή.

Επίσης, επιφυλάσσομαι για κάθε νόμιμο δικαίωμά μου.

Ημερομηνία...

Υπογραφή οπωσδόποτε
ΑΔΤ


Σε περίπτωση που φας άκυρο, πες μου να σου στείλω πρότυπο για μήνυση


Αν θες γραψε ότι υπέγραψες με επιφήυλαξη, έσκισαν το χαρτί και σε εβαλαν να ξαναυπογράψεις με τη χρήση ψυχολογικής βίας (όπως έκαναν σε εμενα - δεν υπέγραφα και με απειλησαν με απήθεια, ψυχιατρεία κλπ). Τωρα εχω δύο δικαστήρια και κάτι αγωγές εναντίον τους σε εκκρεμότητα...



@alex71 δεν σε ξέχασα φασιστάκο

email με θέμα:"ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ"
Καλά θα πάει και αυτό...

Αν το έχεις πρόχειρο στείλε και το άλλο που αποπληρώνει πρόστιμα και χρέη από τα 600δις του Σώρα.
Κάνεις που κάνεις το καλό, κάνε το ολοκληρωμένο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
ΒΛΕΠΩ βριθει σοβαρων λυσεων το Μπου , ευχαριστω αλανια , ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ
εντωμεταξυ εγω κυριως ηθελα μια σοβαρη αποψη απο ψυχολογικης αποψεως κυριως , γιατι εχω ωρες τωρα που αναλογιζομαι το περιστατικο και ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ φορα σε τοσα χρονια στην ζωη μου πιαστηκα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΟΕΥΤΕΛΗ λογο και μονο και μονο απο αυτο ειμαι τοσο εκνευρισμενος και πανω εκει π παω να σκεφτω κατι αλλο να χαλαρωσω , μου ρχεται στο μυαλο εκεινη η φατσα του του καραφλοκασιδα του σκουπιδοτενεκε την ωρα που ξυπναω σαστισμενος με μισοφορεμενη ζαρωμενη στο πλαι του μαγουλου μου την μασκα να φωναζει σχεδον κανοντας προγκρομ Χιτλερικα, 'και σεις κυριε κατεβειτε σας παρακαλω ΤΩΡΑ ΚΑΤΩ, ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΣΥ , τι με κοιτας με γουρλωμενο υφος ΚΑΤΕΒΑ ΤΩΡΑ' ! Μα το θεο το ποσα σεναρια εχω κανει στο μυαλο να εγκληματισω ΣΟΒΑΡΑ αμα τον δω αυτον τον ασχημοαναπηρο , ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ! και οχι μονο αυτο αλλα και τους κατω που τα γραφανε τα προστιμα! τεσπα σιγα που θα εβρισκα σοβαρη λυση ..... κατσε τωρα να παρακαλας αναπηρους δημοσιους υπαλληλους απο αυριο και να σε παραπεμπουνε απο τηλεφωνο σε τηλεφωνο και απο προισταμενο σε προισταμενο και παλι αααν
Τυπε αν οντως θελεις μια σοβαρη απαντηση απο ψυχολογικης αποψεως κοιτα να βρεις καποιον ειδικο γρηγορα, ΓΡΗΓΟΡΑ, γιατι ολα αυτα που γραφεις, οπως τα γραφεις δειχνουν πολλα προβληματα, παρα πολλα προβληματα.
Επισης μπορεις να επισκεφθεις την κλινικη του σαιτ για μια δευτερη γνωμη.
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Θες δηλαδή να γλυτώσεις το πρόστιμο χωρίς να κάνεις το παραμικρό για να το καταφέρεις .
Καλά θα πάει κι αυτό...
Οπως το περιμενα σημερα το πρωι , επαιρνα μεχρι πριναπο λιγο ενα σωρο τηλεφωνα, το σηκωναν σκουπιδογυναια ως επιτο πλειστον που αδιαφορουσαν και με χειροτερα προσβλητικο τονο και απο τον προχθεσινο αυτιστικο που με κατεβασε απο το λεωφορειο , με λεγαν 'ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΥΡΙΕ , ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ , ΣΩΠΑΤΕΕΕΕ ' γιατι ποιος ειστε για να το διαγραψετε το προστιμο ? και κατι τετοια
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
τυποι αν δεν εχεις ταυτοτητα μαζι κ δωσεις ψευδη στοιχεια πιανει?
Το πολύ πολύ να σου ρίξουν και ένα πρόστιμο που δεν είχες ταυτότητα , έτσι όπως έχουν γίνει της μόδας τα πρόστιμα τελευταία δεν αποκλείεται :P
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Ίσως όλη η κακή ψυχολογία του βγήκε εδώ. Δεν νομίζω ο νηματοθετης να είναι τίποτα περίεργος. Φυσικά έχεις απόλυτο δίκιο σε ό,τι γράφεις.
Και εγώ είμαι στη ζωή μου ένα στάδιο πριν την αυτοπυρπόληση (για άλλους λόγους) αλλά ποτέ δεν χάνω την ψυχραιμία μου.

Ίσως με δεις να ζητώ εδώ τη βοηθειά όλων σας - αλλά πάντα ψύχραιμα, με σεβασμό, χωρίς κραυγές.

Προσπαθώ να είμαι ήρεμος.

ΥΓ Αν λειτουργεί ως βαλβίδα το ξεσπασμά του εδώ ίσως είναι ανακουφιστικό για εκείνον.
αδερφε ετσι ακριβως ειναι αλλα που να καταλαβουν τα περισσοτερα τρολοζωα εδω μεσα..... εδω κατι σκατογεροι με στιγματισαν και ως αναρχοσυριζαιο επειδη λεω τα φασισταρια με το ονομα τους και οτι ειμαι σιγουρος αριστερος , καλα οσο για τον αλλον τον δικηγορισκο που ταχα μου ειναι και παλιιος και ο ωριμος εδω μεσα , το οτι θα με βοηθουσε κιολας ταχα να πληρωσω αμα δεν εβριζα και δεν αντιδρουσα 'ακραια' με τους δεξιους και τους αριστερους και τους βρωμομπατσους τους αναπηρους δημοσιουπαλληλισκους , αλλη παρωδια και αυτο. Λες και τα νευρα ενω δεν εχεις κανει τιποτα πρεπει να καθεσαι και να τα δεχεσαι ολα σαν τον μαλακα!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
@milftaster

Στέλνεις το εξής email:

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ....συμπληρώνεις την υπηρεσία...

Ημ/νία

.............................................ΑΙΤΗΣΗ...................................................

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

Παρακαλώ να μου αποσταλλεί αριθμός πρωτοκόλλου

Την ...ημ/νία... και ώρα .....αστυνομικοι....εισήχθησαν στο λεωφορείο ....βεβαίωσαν παράνομα πρόστιμο σε εμένα για μη χρήση μάσκας παραβιάζοντας τα Συνταγματικά μου δικαιώματα.
Καλησπέρα. Να ρωτήσω κάτι; Δεν είναι κακό ξεκίνημα να αρχίζεις με τέτοιο ΘΕΜΑ; Υπάρχει κάποια τελεσίδικη ή έστω αμετάκλητη απόφαση που να χαρακτηρίζει τέτοιου είδους πρόστιμο ως αντισυνταγματικό; Ρωτάω από καθαρή περιέργεια, όχι από πονηριά; Δεν νομικό ατόπημα να πηγαίνεις κατευθείαν κόκκαλο με κόκκαλο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
αδερφε ετσι ακριβως ειναι αλλα που να καταλαβουν τα περισσοτερα τρολοζωα εδω μεσα..... εδω κατι σκατογεροι με στιγματισαν και ως αναρχοσυριζαιο επειδη λεω τα φασισταρια με το ονομα τους και οτι ειμαι σιγουρος αριστερος , καλα οσο για τον αλλον τον δικηγορισκο που ταχα μου ειναι και παλιιος και ο ωριμος εδω μεσα , το οτι θα με βοηθουσε κιολας ταχα να πληρωσω αμα δεν εβριζα και δεν αντιδρουσα 'ακραια' με τους δεξιους και τους αριστερους και τους βρωμομπατσους τους αναπηρους δημοσιουπαλληλισκους , αλλη παρωδια και αυτο. Λες και τα νευρα ενω δεν εχεις κανει τιποτα πρεπει να καθεσαι και να τα δεχεσαι ολα σαν τον μαλακα!
Εσύ προσπάθησε όμως να μείνεις ήρεμος. Μην αρχίζεις να ταυτίζεις τις καταστάσεις με τον Κούλη και τον Τσίπρα κλπ γιατί επί της ουσίας το δίκιο σου χάνεις έτσι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
εσυ θα βοηθαγες εμενα ? εναν ανγωστο που ειπε την αληθεια του στο ιντερνετ σε ενα site Που οι περισσοτεροι ειναι αρρωστοι ψυχικα και αναπηροι και ανικανοι να γαμησουν στην αληθινη ζωη , εκτος απο μερικους απο εμας ελαχιστες εξαιρεσεις . εσυ θα εδινες χρηματα να βηθησεις εμενα ? Νταξει μαν μου οκ . Πιστευτος και εδω
Τυπε, τοτε γιατι ζητας βοηθεια και γνωμες απο αρρωστους ψυχικα και αναπηρους, εσυ, ο υγιης;

Γιατι δεν παιρνεις τον μπουλο παρεα με το προστιμο;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
Καλά κάνει κάποιος και αναζητά την βοήθεια σε αυτό το φόρουμ. Θα το κάνω και εγώ αν χρειαστεί αύριο (που θα χρειαστεί μάλλον). Απλά αγαπητέ νηματοθέτη προσπάθησε να είσαι ψύχραιμος, χωρίς προκαταλήψεις και επιθετικό τόνο. όλοι καταλαβαίνουμε τη θέση σου. Έχει δίκιο ο @barock
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Καλά κάνει κάποιος και αναζητά την βοήθεια σε αυτό το φόρουμ. Θα το κάνω και εγώ αν χρειαστεί αύριο (που θα χρειαστεί μάλλον). Απλά αγαπητέ νηματοθέτη προσπάθησε να είσαι ψύχραιμος, χωρίς προκαταλήψεις και επιθετικό τόνο. όλοι καταλαβαίνουμε τη θέση σου. Έχει δίκιο ο @barock
αδερφε μου οπως ο ιδιος καταλαβες και επισημανες , ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΝΟΥΣΑ αυτα , ειδικα για αγνωστα μελη εδω μεσα που ουτε που ξερω τις ζωες τους απλα μου βγηκε συσσωρευμενος θυμος για τβη ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΔΙΚΙΑ , ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ απο τις τοσες που μου συμβαινουν συνεχεια ! Προφανως και δεν ειχα σκοπο να θιξω ατομα εδω μεσα ! οπως επισημανα σε αλλο ποστ και στους φασιστο σκατομπατσους με απολυτη ευγενεια κατεβηκα και δεν αντεδρασα , πχ σε σχεση με τον αλλον που κατεβασαν που αμεσως διαμαρτυρηθηκε ! Απλα οταν βλεπω με τρολλαρουν ο ενας θα σου δωσω τα λεφτα και ο αλλος να λεει για τον κακομοιρη τον αραπη που καθοταν διπλα και ποσο τον ακουμπησε , ειπα αυτο που αισθανομουνα για τους ανωνυμους σκατοτρολλαδες εδω μεσα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΙ ουτε μια σοβαρη λυση να δωσουν και αμεσως ευτελιζουν το θεμα! Μπορει για αυτους να ειναι κατι γελοιο εμενα ομως με εχει χαλασει την διαθεση ΠΑΡΑ πολυ τις τελευταιες μερες !
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
αδερφε μου οπως ο ιδιος καταλαβες και επισημανες , ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΝΟΥΣΑ αυτα , ειδικα για αγνωστα μελη εδω μεσα που ουτε που ξερω τις ζωες τους απλα μου βγηκε συσσωρευμενος θυμος για τβη ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΔΙΚΙΑ , ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ απο τις τοσες που μου συμβαινουν συνεχεια ! Προφανως και δεν ειχα σκοπο να θιξω ατομα εδω μεσα ! οπως επισημανα σε αλλο ποστ και στους φασιστο σκατομπατσους με απολυτη ευγενεια κατεβηκα και δεν αντεδρασα , πχ σε σχεση με τον αλλον που κατεβασαν που αμεσως διαμαρτυρηθηκε ! Απλα οταν βλεπω με τρολλαρουν ο ενας θα σου δωσω τα λεφτα και ο αλλος να λεει για τον κακομοιρη τον αραπη που καθοταν διπλα και ποσο τον ακουμπησε , ειπα αυτο που αισθανομουνα για τους ανωνυμους σκατοτρολλαδες εδω μεσα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΙ ουτε μια σοβαρη λυση να δωσουν και αμεσως ευτελιζουν το θεμα! Μπορει για αυτους να ειναι κατι γελοιο εμενα ομως με εχει χαλασει την διαθεση ΠΑΡΑ πολυ τις τελευταιες μερες !
Ρε συ με τους χαρακτηρισμούς, ακόμα και δίκιο να έχεις γεμίζεις αρνητίλα. Προσπάθησε να "πουλάς" πιο όμορφα το πρόβλημά σου ώστε να βρεθεί κάποια λύση. Κανένας εδώ δεν πιστεύω να είναι εμπαθής - απλά βλέπουν που χρησι οποιείς βαριές λέξεις και αρχίζουν και οχυρώνονται και "επιτίθενται", Τους καταλαβαίνω όπως καταλαβαίνω και εσένα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Τους βάζουν οι διοικητές τους να κόψουν χ πρόστιμα, 15-20 την εβδομάδα, αν δεν κόψουν τρώνε χέσιμο και πίεση τα παιδιά. Και τι κάνουν τα καημένα; Εδώ που είμαι εγώ βρήκαν και κόβουν σε διανοητικά καθυστερημένους εννοώ πραγματικά διανοητικά καθυστερημένους που δεν μπορούν να διαμαρτυρηθούν και δεν καταλαβαίνουν και τι είναι πρόστιμο μάσκα και όλα αυτά. Έχω δει να κόβουν πρόστιμο σε καθυστερημένο, σε πρεζάκια, σε μεθυσμένο που δεν ήξερε τι του γίνεται.....
Σιχαμάρα και ξεφτίλα για την αστυνομία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom