Νέα

Έπεσε πρόστιμο από τους άχρηστους τσέους του ΦασιστιΚούλη. ΠΩΣ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΩ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milftaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ΒΛΕΠΩ βριθει σοβαρων λυσεων το Μπου , ευχαριστω αλανια , ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ
εντωμεταξυ εγω κυριως ηθελα μια σοβαρη αποψη απο ψυχολογικης αποψεως κυριως , γιατι εχω ωρες τωρα που αναλογιζομαι το περιστατικο και ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ φορα σε τοσα χρονια στην ζωη μου πιαστηκα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΟΕΥΤΕΛΗ λογο και μονο και μονο απο αυτο ειμαι τοσο εκνευρισμενος και πανω εκει π παω να σκεφτω κατι αλλο να χαλαρωσω , μου ρχεται στο μυαλο εκεινη η φατσα του του καραφλοκασιδα του σκουπιδοτενεκε την ωρα που ξυπναω σαστισμενος με μισοφορεμενη ζαρωμενη στο πλαι του μαγουλου μου την μασκα να φωναζει σχεδον κανοντας προγκρομ Χιτλερικα, 'και σεις κυριε κατεβειτε σας παρακαλω ΤΩΡΑ ΚΑΤΩ, ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΣΥ , τι με κοιτας με γουρλωμενο υφος ΚΑΤΕΒΑ ΤΩΡΑ' ! Μα το θεο το ποσα σεναρια εχω κανει στο μυαλο να εγκληματισω ΣΟΒΑΡΑ αμα τον δω αυτον τον ασχημοαναπηρο , ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ! και οχι μονο αυτο αλλα και τους κατω που τα γραφανε τα προστιμα! τεσπα σιγα που θα εβρισκα σοβαρη λυση ..... κατσε τωρα να παρακαλας αναπηρους δημοσιους υπαλληλους απο αυριο και να σε παραπεμπουνε απο τηλεφωνο σε τηλεφωνο και απο προισταμενο σε προισταμενο και παλι αααν
Ψηλε κοιτα να κοψεις την πρωινή, μεσημεριανη και βραδινη μαλακια και ολα θα πανε καλα!
Ειχες ενα πραμα να κάνεις καθυστερημενε κομπαρσε!
Να φορας τη μασκα μεσα στο κτελ και δεν τα κατάφερες!
Μετα σου φταίει ο Κουλης με τη χούντα του,ο Χίτλερ μπάτσος και ο αράπης!
Τώρα όπως ο ίδιος έγραψες θα παρακαλας Δ.Υ, γιατί αυτό αξίζει σε ενα ηλίθιο σκουπίδι σαν εσενα!
Θα ικετεύεις για ενα πρόστιμο πανιβλακα!
Τι γελοιο υποκείμενο!
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
εσυ θα βοηθαγες εμενα ? εναν ανγωστο που ειπε την αληθεια του στο ιντερνετ σε ενα site Που οι περισσοτεροι ειναι αρρωστοι ψυχικα και αναπηροι και ανικανοι να γαμησουν στην αληθινη ζωη , εκτος απο μερικους απο εμας ελαχιστες εξαιρεσεις . εσυ θα εδινες χρηματα να βηθησεις εμενα ? Νταξει μαν μου οκ . Πιστευτος και εδω
Μύστη και αδερφέ μου, αν σε χοντρά μπλεξίματα εκεί έξω χρησιμοποιήσεις τη λέξη "πιρφόροσ" ή" μωρη Κασσιανή" και βλέπεις πως όχι μόνο ξεμπλέκεις αλλά έχεις και αντιμετώπιση πιο καλή και από συγγενή, εσύ και κανένας άλλος θα ξέρεις το γιατί :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Ψηλε κοιτα να κοψεις την πρωινή, μεσημεριανη και βραδινη μαλακια και ολα θα πανε καλα!
Ειχες ενα πραμα να κάνεις καθυστερημενε κομπαρσε!
Να φορας τη μασκα μεσα στο κτελ και δεν τα κατάφερες!
Μετα σου φταίει ο Κουλης με τη χούντα του,ο Χίτλερ μπάτσος και ο αράπης!
Τώρα όπως ο ίδιος έγραψες θα παρακαλας Δ.Υ, γιατί αυτό αξίζει σε ενα ηλίθιο σκουπίδι σαν εσενα!
Θα ικετεύεις για ενα πρόστιμο πανιβλακα!
Τι γελοιο υποκείμενο!
αν προσεξες καλυτερα απο αυτα που ειπα, ανικανο βρωμοσκουπιδο , αχρηστε Loner του ιντερνετοκοσμου, που απλα μπηκες για να βγαλεις το αχτι σου πανω μου επειδη ειπα απλα μια αληθεια που μου εκανε κακο χωρις να φταιω, ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΝΔΕΛΕΧΩΣ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ( εχω τυχει σε 8 ελεγχους σε λεωφορεια απο την αρχη της πανδημιας και παντα ειχα την μασκα μεχρι τα αυτια ) ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΩΝΟΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΔΙΠΛΑΝΩΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΥΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ H TYXAIA ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟ ΧΩΡΟ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ , ΗΛΙΘΙΟ ΖΩΟ , ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΕΝΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΚΑΡΩΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ Τ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΟΡΩΝΟΙΟ (εγω ειμαι αρκετα νεοτερος , οποτε δεν ειχα τρελο γκαιλε για τον κορωνοιο εξ αρχης)
ΗΤΑΝ απλα μια ΓΑΜΗΜΕΝΗ ατυχη στιγμη ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΑ ΕΓΩ τον εαυτο μου και ο σκουπδοδημοσιουπαλληλακος ο καραφλος με φατσα σαν παραμορφωμενη σκουλικαντερα , το ΗΞΕΡΕ, το ΕΙΔΕ και ΕΠΙΤΗΔΕΣ με κατεβασε απο το λεωφορειο για να ΑΣΚΗΣΕΙ ΤΗΝ 'ΕΞΟΥΣΙΑ' του , ενω εγω καθολην την διαρκεια ημουνα θετικος και συγκαταβατικος και καλος και υπευθυνος πολιτης αντι να να φερθω οπως θα φερονταν αντιστοιχα ζωα σαν και του λογου σου !
Ε λοιπον τα σκουπιδο φασισταρια βγηκαν παγανια ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ για να ριξουν ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ προστιμα , καταλαβες αχρηστε ηλιθιε χρηστη του ΜΠΟΥ? Απο ολους τους ΔΙΑΤΑΡΑΓΜΕΝΟΥΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ κομπαρσους της ζωης που στην πλειοψηφια κυκλοφορειτε εκει εξω , βρηκε να ριξει ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ που απο προχθες που το εφαγα το προστιμο, ειμαι ακομα εκνευρισμενος που εστω και για μια τετοια ευτελη παραβαση γραφτηκε το ονομα ΤΟ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ στα καταστοιχα των αχρηστων ζωων της κοινωνιας που λεγονται αστυνομικοι . ΤΟΣΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ κ ΚΑΘΑΡΟΣ ανθρωπος ειμαι ...... και οχι μονο εν βρηκα το δικιο μου αλλα με πεταξαν και ενα σκατοχαρτο και μονο π δεν μου ειπαν κοψε τον λαιμο σου να βρεις λυση με σκατενιο υφακι σαν αυτο που χρησιμοποιησα σε αυτο το forum για να περιγραψω το περιστατικο , και αιντε κανε μια ενσταση και οτι γινει .......λες και εχουμε λεφτα για πεταμα ΕΝΩ ΔΕΝ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ..... καταλβες γιδι ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΩΝ150 ευρω , που λεγαμε με τον αλλο τον ΑλεξοΛυκουρεζο τον ταχα μου χουβαρντα που θα μου τα εδινε τα φραγκα, απλα δεν ημουνα -και καλα για τα γουστα του- νορμαλ στον τροπο εκφρασης μου...... αυτα οσο δυσκολα και να ειμαι οικονομικα οντως θα μπορουσα να τα δωσω ακομα και τωρα ! ειναι και ΗΘΙΚΟ , παντα προσπαθω να ειμαι αψογος και ενδελεχης σε ΟΛΑ και παλι το γαμημενο σκατοσυστημα, παλι απο το τιποτα θα βρει τροπο να με κανει να νιωθω λαθος ! παντα προσεχω τι λεω , παντα προσεχω και πραττω συμφωνα με τους κανονες ..... ΦΑΝΤΑΣΟΥ καθησα πριν παω διακοπες να μαθω αν και ποσες περιοχες εχουν απαγορευση και στην καραντινα και αυτες τις μερες ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ και μπερδευτουμε και κατσουμε εξω παραπανω απο το κανονικο και τυχει να φαμε κανενα προστιμο , ΕΝΩ ξερω σκουπιδες και τρισαθλιους μαλακες ανυεθυνους π παιρνουν ΤΩΡΑ που μιλαμε φτιαχνουν ή δανειζονται ψευτικες δηλωσεις οτι εμβολιαστηκαν και μπαινουν για να μπουνε στα κλαμπακια και μπας φασωθουν με αλλα ζωα που ουτε που τους νοιαζει και πιστευουν στο κορωνοιο ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΑ ΝΤΟΥΓΑΝΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΟΑΝΕΥΘΥΝΟΥΣ ΚΑΙ MAINSTREAM ΣΚΟΥΠΗΔΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ , πηγε και εριξε προστιμο ο καραφλοςαχρηστος δημοσιουπαλληλιτης στον πιο ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΟ και ΠΙΟ ΠΡΟΒΛΕΠΕ τησ κοινωνιας...... Ε ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΝΑΓΕ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
εχω κανει κοιλιακους με τον mr.perfect:2funny:
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΩΝ150 ευρω , που λεγαμε με τον αλλο τον ΑλεξοΛυκουρεζο τον ταχα μου χουβαρντα που θα μου τα εδινε τα φραγκα, απλα δεν ημουνα -και καλα για τα γουστα του- νορμαλ στον τροπο εκφρασης μου...... αυτα οσο δυσκολα και να ειμαι οικονομικα οντως θα μπορουσα να τα δωσω ακομα και τωρα ! ειναι και ΗΘΙΚΟ , παντα προσπαθω να ειμαι αψογος και ενδελεχης σε ΟΛΑ και παλι το γαμημενο σκατοσυστημα, παλι απο το τιποτα θα βρει τροπο να με κανει να νιωθω λαθος ! παντα προσεχω τι λεω , παντα προσεχω και πραττω συμφωνα με τους κανονες ..... ΦΑΝΤΑΣΟΥ καθησα πριν παω διακοπες να μαθω αν και ποσες περιοχες εχουν απαγορευση και στην καραντινα και αυτες τις μερες ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ και μπερδευτουμε και κατσουμε εξω παραπανω απο το κανονικο και τυχει να φαμε κανενα προστιμο , ΕΝΩ ξερω σκουπιδες και τρισαθλιους μαλακες ανυεθυνους π παιρνουν ΤΩΡΑ που μιλαμε φτιαχνουν ή δανειζονται ψευτικες δηλωσεις οτι εμβολιαστηκαν και μπαινουν για να μπουνε στα κλαμπακια και μπας φασωθουν με αλλα ζωα που ουτε που τους νοιαζει και πιστευουν στο κορωνοιο ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΑ ΝΤΟΥΓΑΝΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΟΑΝΕΥΘΥΝΟΥΣ ΚΑΙ MAINSTREAM ΣΚΟΥΠΗΔΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ , πηγε και εριξε προστιμο ο καραφλοςαχρηστος δημοσιουπαλληλιτης στον πιο ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΟ και ΠΙΟ ΠΡΟΒΛΕΠΕ τησ κοινωνιας...... Ε ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΝΑΓΕ

image (1).jpg
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Και απο ολα οσα ειπα για τα βρωμοφασισταρια τους αναπηρους φασιστες που ειναι εδω μεσα και στην εξω ζωη τους ανικανους και αχρηστους μπατσους και γενικοτερα δημοσθουππαλληλιτες ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ για τιποτα. γιατι ΟΛΑ ηταν σωστα και ευστοχα....πιστεψε με Αλεξ δικηγορε , αν με γνωριζες σαν ατομο στην πραγματικη ζωη θα καταλαβαινες γιατι ειμαι τοσο φουρκισμενος , γιατι ειμαι τοσο ενδελεχης και προσεχω μην πεσει κατι κατω που ακομα και αυτη η ακραιφνως ακραια συμπεριφορα μου ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ.!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΑΝΟΙΝΩΝΩ ΓΙΑ ΟΣΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΡΑΠΗΣ ΧΙΜΠΑΝΤΖΗΣ Α. ΑΥΤΟ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΟΝΤΩΣ ΛΑΘΟΣ , ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ( και δυστυχως οπως σας ειπα μετα οταν πηγα μεσα στην φουρια μου να τον ρωτησω γιατι δεν εκανες κατι να με σκουντηξεις αφου ειδες τον μπατσο ουτε Χριστο καταλβαινε και κοιταγε με εναν βλεμμα βουβαλισιας αποριας για την ζωη ) Ισως και αυτος ηταν ο λογος π ειπα τον χαρακτηρισα ετσι , ως αραπης νεγροντα ταμ ταμ ταμ και τα σχετικα , η βουβαλισια χαζαμαρα και απορια του απλανους βλεμματος......... ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ πως με ανταμειψε η ζωη . Τωρα θεωρητικα αυτος ειναι και ο μονος μαρτυρας του συμβαντος , αφου ολα τα αλλα ζωα ουτε καν κοιτουσαν αφου ειχα προλαβει οσοι δεν φοραγαν μασκες να τις βαλουν μεχρι τα αυτια κοιτωντας φσικα μονο της παρτι τους και κανοντας τους ευσυνειδητους πολιτες !
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
αν προσεξες καλυτερα απο αυτα που ειπα, ανικανο βρωμοσκουπιδο , αχρηστε Loner του ιντερνετοκοσμου, που απλα μπηκες για να βγαλεις το αχτι σου πανω μου επειδη ειπα απλα μια αληθεια που μου εκανε κακο χωρις να φταιω, ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΝΔΕΛΕΧΩΣ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ( εχω τυχει σε 8 ελεγχους σε λεωφορεια απο την αρχη της πανδημιας και παντα ειχα την μασκα μεχρι τα αυτια ) ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΩΝΟΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΔΙΠΛΑΝΩΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΥΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ H TYXAIA ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟ ΧΩΡΟ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ , ΗΛΙΘΙΟ ΖΩΟ , ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΕΝΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΚΑΡΩΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ Τ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΟΡΩΝΟΙΟ (εγω ειμαι αρκετα νεοτερος , οποτε δεν ειχα τρελο γκαιλε για τον κορωνοιο εξ αρχης)
ΗΤΑΝ απλα μια ΓΑΜΗΜΕΝΗ ατυχη στιγμη ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΑ ΕΓΩ τον εαυτο μου και ο σκουπδοδημοσιουπαλληλακος ο καραφλος με φατσα σαν παραμορφωμενη σκουλικαντερα , το ΗΞΕΡΕ, το ΕΙΔΕ και ΕΠΙΤΗΔΕΣ με κατεβασε απο το λεωφορειο για να ΑΣΚΗΣΕΙ ΤΗΝ 'ΕΞΟΥΣΙΑ' του , ενω εγω καθολην την διαρκεια ημουνα θετικος και συγκαταβατικος και καλος και υπευθυνος πολιτης αντι να να φερθω οπως θα φερονταν αντιστοιχα ζωα σαν και του λογου σου !
Ε λοιπον τα σκουπιδο φασισταρια βγηκαν παγανια ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ για να ριξουν ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ προστιμα , καταλαβες αχρηστε ηλιθιε χρηστη του ΜΠΟΥ? Απο ολους τους ΔΙΑΤΑΡΑΓΜΕΝΟΥΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ κομπαρσους της ζωης που στην πλειοψηφια κυκλοφορειτε εκει εξω , βρηκε να ριξει ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ που απο προχθες που το εφαγα το προστιμο, ειμαι ακομα εκνευρισμενος που εστω και για μια τετοια ευτελη παραβαση γραφτηκε το ονομα ΤΟ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ στα καταστοιχα των αχρηστων ζωων της κοινωνιας που λεγονται αστυνομικοι . ΤΟΣΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ κ ΚΑΘΑΡΟΣ ανθρωπος ειμαι ...... και οχι μονο εν βρηκα το δικιο μου αλλα με πεταξαν και ενα σκατοχαρτο και μονο π δεν μου ειπαν κοψε τον λαιμο σου να βρεις λυση με σκατενιο υφακι σαν αυτο που χρησιμοποιησα σε αυτο το forum για να περιγραψω το περιστατικο , και αιντε κανε μια ενσταση και οτι γινει .......λες και εχουμε λεφτα για πεταμα ΕΝΩ ΔΕΝ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ..... καταλβες γιδι ?
Πεντε χρόνων είσαι ρε ζωον?
Δεν καταλαβαινεις οτι φοραγες τη μασκα σα σαλιαρα?
Εντελώς δικαιολογημενα σου εριξε το πρόστιμο και πολύ καλα σου εκανε.
Αν δεν ήσουν καθυστερημενο μαμοθρεφτο,θα το καταλαβαινες.
Ο μπάτσος σε ειδε με σαλιαρα σαγονιού,οχι μασκα.
Την επόμενη φορά θα είσαι πιο προσεκτικος,μονο έτσι καταλαβαίνει ο Ελληναρας.
Δηλαδή εσυ λες οι μπάτσοι να ακουνε τις δικαιολογιες του καθε Ελληναρα και να μην κοβουν ποτε πρόστιμα?
Και δε μιλαω μονο για τις μασκες,λεω για καθε ειδους πρόστιμο.
Σου ειπα να κοψεις 3 μαλακίες τη μερα,δε με ακουσες και συνεχίζει η μαλακια σου να πηγαινει σύννεφο
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
@milftaster

Στέλνεις το εξής email:

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ....συμπληρώνεις την υπηρεσία...

Ημ/νία

.............................................ΑΙΤΗΣΗ...................................................

ΘΕΜΑ: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ

Παρακαλώ να μου αποσταλλεί αριθμός πρωτοκόλλου

Την ...ημ/νία... και ώρα .....αστυνομικοι....εισήχθησαν στο λεωφορείο ....βεβαίωσαν παράνομα πρόστιμο σε εμένα για μη χρήση μάσκας παραβιάζοντας τα Συνταγματικά μου δικαιώματα.

Οι συγκεκριμένη Π.Ε.Π. είναι οι κατώθι:

****

Ζητώ την άμεση διαγραφή του παράνομου, αντισηνταγματικού και καταχρηστικού προστίμου, καθώς και την έγγραφη συγγνώμη των οργάνων για την πράξη αυτή.

Επίσης, επιφυλάσσομαι για κάθε νόμιμο δικαίωμά μου.

Ημερομηνία...

Υπογραφή οπωσδόποτε
ΑΔΤ


Σε περίπτωση που φας άκυρο, πες μου να σου στείλω πρότυπο για μήνυση


Αν θες γραψε ότι υπέγραψες με επιφήυλαξη, έσκισαν το χαρτί και σε εβαλαν να ξαναυπογράψεις με τη χρήση ψυχολογικής βίας (όπως έκαναν σε εμενα - δεν υπέγραφα και με απειλησαν με απήθεια, ψυχιατρεία κλπ). Τωρα εχω δύο δικαστήρια και κάτι αγωγές εναντίον τους σε εκκρεμότητα...



@alex71 δεν σε ξέχασα φασιστάκο
Αλλος τρομπας απο εδω!
Πες του να κάνει και την Ιερή δήλωση των τρελών θεματοφυλακων!
Τι μαλακες αντρες υπάρχουν!
???
Αν δεν ήταν ψευτιες ολα οσα γραφεις,θα σου εσκιζαν τον πατο στο δικαστήριο.
Οπότε είτε είσαι ψεύτης και θες να το παιξεις επαναστάτης της ψωλης σε ενα μπουρδελοσαιτ ειτε είσαι εντελώς καθυστερημενος και δεν καταλαβαινεις τι σε περιμένει σε αυτες τις δικες!
??
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Εχεις μπει σε λεβελ αρχικλοουν σε σημειο που σου αξιζει απολυτα οτι παιρνεις.
Οτι αξιζεις παιρνεις. Δεν ειναι τυχαιο που ζεις με 3 κ 60 και τα 150 σου φαινονται βουνο.
Δε ξερω εναν σε αυτο το επιπεδο που να μην εχει κανει λαθος επιλογες, κουμαντο και πελωριες παπαριες οποιος και αν ειναι αυτος.

Φταει ολο το συμπαν εκτος απο εσενα μπρουλη. Ο κουλης, οι μπατσοι, οι γερμανοι και το δντ.
Για ολα εχεις μια απαντηση. Ποιος φταιει που εβαλες τον εαυτο σου στο σημειο να σου ειναι σημαντικο το 150ρο? Ο κουλης που δε σου δινει επιδομα και δε φτιαχνει δουλειες?

Δουλος καρπαζοεισπρακορας θα εισαι παντα εαν δεν αλλαξεις μυαλα.
Που φαινεται και απο τη 1η αναρτηση σου με τα παρακαλια και τα "σκαπουλαρω" οτι εισαι πατος, επαιτης και ζητας λυπηση. Αυτη ειναι η αντιληψη σου για το ζηταω βοηθεια.

Ξερω ατομα που δε μπορουν να γραψουν το ονομα τους και καθαριζουν 3κ το μηνα.
Εσενα ποια ειναι η δικαιολογια σου ειπαμε?
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Πεντε χρόνων είσαι ρε ζωον?
Δεν καταλαβαινεις οτι φοραγες τη μασκα σα σαλιαρα?
Εντελώς δικαιολογημενα σου εριξε το πρόστιμο και πολύ καλα σου εκανε.
Αν δεν ήσουν καθυστερημενο μαμοθρεφτο,θα το καταλαβαινες.
Ο μπάτσος σε ειδε με σαλιαρα σαγονιού,οχι μασκα.
Την επόμενη φορά θα είσαι πιο προσεκτικος,μονο έτσι καταλαβαίνει ο Ελληναρας.
Δηλαδή εσυ λες οι μπάτσοι να ακουνε τις δικαιολογιες του καθε Ελληναρα και να μην κοβουν ποτε πρόστιμα?
Και δε μιλαω μονο για τις μασκες,λεω για καθε ειδους πρόστιμο.
Σου ειπα να κοψεις 3 μαλακίες τη μερα,δε με ακουσες και συνεχίζει η μαλακια σου να πηγαινει σύννεφο
Για ΜΙΑ κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα , καθυστερημενο ναυαγιο της ζωης !!!!
Δεν φοραγα καμια μασκα σαν σαλιαρα , ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΤΑΙΓΑ , ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΒΑΡΙΑ και δεν καταλαβα πως επεσε κατω απο το υψος της μυτης ετσι πως γυρισε πλαγια ο λαιμος ! ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ , οχι ομως οπως κοιμασαι εσυ γενικοτερα στην ζωης σου επειδη λογικα εισαι ενα απραγο σκουπιδαριο ! με ειχε παρει ο υπνος ... ασυναισθητα ! καταλαβες τωρα κακομοιρη?
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Εχεις μπει σε λεβερ αρχικλοουν σε σημειο που σου αξιζει απολυτα οτι παιρνεις.
Οτι αξιζεις παιρνεις. Δεν ειναι τυχαιο που ζεις με 3 κ 60 και τα 150 σου φαινονται βουνο.
Δε ξερω εναν σε αυτο το επιπεδο που να μην εχει κανει λαθος επιλογες, κουμαντο και πελωριες παπαριες οποιος και αν ειναι αυτος.

Φταει ολο το συμπαν εκτος απο εσενα μπρουλη. Ο κουλης, οι μπατσοι, οι γερμανοι και το δντ.
Για ολα εχεις μια απαντηση. Ποιος φταιει που εβαλες τον εαυτο σου στο σημειο να σου ειναι σημαντικο το 150ρο? Ο κουλης που δε σου δινει επιδομα και δε φτιαχνει δουλειες?

Δουλος καρπαζοεισπρακορας θα εισαι παντα εαν δεν αλλαξεις μυαλα.
Που φαινεται και απο τη 1η αναρτηση σου με τα παρακαλια και τα "σκαπουλαρω" οτι εισαι πατος, επαιτης και ζητας λυπηση. Αυτη ειναι η αντιληψη σου για το ζηταω βοηθεια.

Ξερω ατομα που δε μπορουν να γραψουν το ονομα τους και καθαριζουν 3κ το μηνα.
Εσενα ποια ειναι η δικαιολογια σου ειπαμ
προσπερνω το υφος του βαρυμαγκα της ζωης που εχει φαει την εμπειρια και τις σωστες επιλογες με το κουταλιπου εχεις , και οσο και να θελω να πιστεχω οτι λογικα θα εισαι ενα ακομα σκουπιδενιο ναυαγιο θα κανω μια πολυ απλη ερωτηση βαρυμαγκα ΕΜΠΕΙΡΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ , φιλε μου :
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ τα τριχιλιαρα ΑΥΤΟΙ οι 'φιλοι', οι πολλοι που εχεις εσυ στην ζωη φιλοι, και θα προσπαθησω και εγω ο ναυαγος να κανω κατι απο ολα αυτα ποθυ κανουν αυτοι οι αγραμματοι φιλοι , ετσι ωστε τα 150 ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ γαμημενο λογο που εφαγα ως προστιμο, να μου φαινονται τιποτα σαν εσας τους λειτουργικους που παιζετε μπαλιτσα με την ζωη , για την πλακα σας !
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τύπε στείλε μια pasysafe 20 ευρώ και διαγράφω το πρόστιμο
Και απο ολα οσα ειπα για τα βρωμοφασισταρια τους αναπηρους φασιστες που ειναι εδω μεσα και στην εξω ζωη τους ανικανους και αχρηστους μπατσους και γενικοτερα δημοσθουππαλληλιτες ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ για τιποτα. γιατι ΟΛΑ ηταν σωστα και ευστοχα....πιστεψε με Αλεξ δικηγορε , αν με γνωριζες σαν ατομο στην πραγματικη ζωη θα καταλαβαινες γιατι ειμαι τοσο φουρκισμενος , γιατι ειμαι τοσο ενδελεχης και προσεχω μην πεσει κατι κατω που ακομα και αυτη η ακραιφνως ακραια συμπεριφορα μου ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ.!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΑΝΟΙΝΩΝΩ ΓΙΑ ΟΣΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΡΑΠΗΣ ΧΙΜΠΑΝΤΖΗΣ Α. ΑΥΤΟ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΟΝΤΩΣ ΛΑΘΟΣ , ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ( και δυστυχως οπως σας ειπα μετα οταν πηγα μεσα στην φουρια μου να τον ρωτησω γιατι δεν εκανες κατι να με σκουντηξεις αφου ειδες τον μπατσο ουτε Χριστο καταλβαινε και κοιταγε με εναν βλεμμα βουβαλισιας αποριας για την ζωη ) Ισως και αυτος ηταν ο λογος π ειπα τον χαρακτηρισα ετσι , ως αραπης νεγροντα ταμ ταμ ταμ και τα σχετικα , η βουβαλισια χαζαμαρα και απορια του απλανους βλεμματος......... ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ πως με ανταμειψε η ζωη . Τωρα θεωρητικα αυτος ειναι και ο μονος μαρτυρας του συμβαντος , αφου ολα τα αλλα ζωα ουτε καν κοιτουσαν αφου ειχα προλαβει οσοι δεν φοραγαν μασκες να τις βαλουν μεχρι τα αυτια κοιτωντας φσικα μονο της παρτι τους και κανοντας τους ευσυνειδητους πολιτες !
:confused: :confused: :confused:


R%C3%BAben_Semedo_2019.jpg
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
προσπερνω το υφος του βαρυμαγκα της ζωης που εχει φαει την εμπειρια και τις σωστες επιλογες με το κουταλιπου εχεις , και οσο και να θελω να πιστεχω οτι λογικα θα εισαι ενα ακομα σκουπιδενιο ναυαγιο θα κανω μια πολυ απλη ερωτηση βαρυμαγκα ΕΜΠΕΙΡΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ , φιλε μου :
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ τα τριχιλιαρα ΑΥΤΟΙ οι 'φιλοι', οι πολλοι που εχεις εσυ στην ζωη φιλοι, και θα προσπαθησω και εγω ο ναυαγος να κανω κατι απο ολα αυτα ποθυ κανουν αυτοι οι αγραμματοι φιλοι , ετσι ωστε τα 150 ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ γαμημενο λογο που εφαγα ως προστιμο, να μου φαινονται τιποτα σαν εσας τους λειτουργικους που παιζετε μπαλιτσα με την ζωη , για την πλακα σας !

Με πουτσα και δουλεια απο 18 χρονων (οικοδομη,υδραυλικος) χωρις να εχουν διαμαρτυρηθει ουτε για μια στιγμη που ετρωγαν μακαρονια για μηνες.
Αλβανοι και πακιστανοι εχουν ερθει με ενα βρακι εδω και εχουν χτισει δουλειες και οικογενειες. Κανεις δε εκλαψε.

Το τι βγαζω εγω αστο γιατι θα οπλισεις την 6αρα και θα αρχισεις ρωσικη ρουλετα.

Καταλαβες αναρχιδε κλοουν που βγαζεις και γλωσσα αντι να ακουσεις?
Πας καρφι για ντελιβερας στα 60.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.436
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Τους βάζουν οι διοικητές τους να κόψουν χ πρόστιμα, 15-20 την εβδομάδα, αν δεν κόψουν τρώνε χέσιμο και πίεση τα παιδιά. Και τι κάνουν τα καημένα; Εδώ που είμαι εγώ βρήκαν και κόβουν σε διανοητικά καθυστερημένους εννοώ πραγματικά διανοητικά καθυστερημένους που δεν μπορούν να διαμαρτυρηθούν και δεν καταλαβαίνουν και τι είναι πρόστιμο μάσκα και όλα αυτά. Έχω δει να κόβουν πρόστιμο σε καθυστερημένο, σε πρεζάκια, σε μεθυσμένο που δεν ήξερε τι του γίνεται.....
Σιχαμάρα και ξεφτίλα για την αστυνομία.
Πω ρε φίλε! Πλάκα κάνεις!! Είναι τραγικό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom