Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
πηγα να δω την τζεσσικα απο την λατινοαλυσιδα πειραιως 193 κλπ ειναι οπωσ στις φωτο νταρντανα με κωλαρα ομως την ειδα πολυ ασπρουλιαρα και εφυγα..ισως στο μελλον επιστρεψω
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
πηγα να δω την τζεσσικα απο την λατινοαλυσιδα πειραιως 193 κλπ ειναι οπωσ στις φωτο νταρντανα με κωλαρα ομως την ειδα πολυ ασπρουλιαρα και εφυγα..ισως στο μελλον επιστρεψω
Η Τζέσικα λοιπόν που ξεκίνησε λίγο καιρό πριν από το Αγίου Πέτρου 7 στο 20€ο δοκιμασμένη με μέτριες εντυπώσεις σώμα χαλαρό αγυμναστο μουνι πηγάδι ναι και γω στο μέλλον που θα επιστρέψει στο 20€ο ίσως ξαναδοκιμάζα μαζί της αλλά 50€πουλα!!!! Ποτέ των ποτών ακόμη και να μου περισσεύαν εκατομμύρια ευρώ.

Θεωρώ μέγιστη κοροϊδία κοπέλες που έχουν δούλεψει σε μπουρδέλα με 20€ο να ζητάνε 50€ σε στούντιο ούτε μισό ευρώ λοιπόν σε τέτοιες περιπτώσεις
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
14
Like
4.357
Πόντοι
3.715
Η Τζέσικα λοιπόν που ξεκίνησε λίγο καιρό πριν από το Αγίου Πέτρου 7 στο 20€ο δοκιμασμένη με μέτριες εντυπώσεις σώμα χαλαρό αγυμναστο μουνι πηγάδι ναι και γω στο μέλλον που θα επιστρέψει στο 20€ο ίσως ξαναδοκιμάζα μαζί της αλλά 50€πουλα!!!! Ποτέ των ποτών ακόμη και να μου περισσεύαν εκατομμύρια ευρώ.

Θεωρώ μέγιστη κοροϊδία κοπέλες που έχουν δούλεψει σε μπουρδέλα με 20€ο να ζητάνε 50€ σε στούντιο ούτε μισό ευρώ λοιπόν σε τέτοιες περιπτώσεις

δε θα το θεωρούσα κοροϊδία αν στη διαφορά των 30 ευρώ προσέθεταν μια ποιοτική αναβάθμιση υπηρεσίας, συμπεριφοράς, καθαριότητας, κλπ. επειδή όμως αυτό δεν αντανακλά την πραγματικότητα, ας μείνουμε μακριά μέχρι να επέλθει εξισορρόπηση.
 

Rififis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
ψάχνω στοιχεία για 2 κοντοπούτανα της τριγγετοαλυσίδας

Τζένη, το έχει δει κανείς; βλέπεται; είναι παχουλό, κανονικό, τι...;
και
Νίκα...(τα ίδια με επάνω)

Αν αξίζουν εμφανισιακά μπορεί και να μπουν στο μενού.

Για Νίκα με βάση τις φώτο είχα μεγάλες προσδοκίες καθώς μου άρεσε πάρα πολύ  :dancing:. Η πραγματικότητα, πρόσωπο ΟΚ είναι σαν τις φωτογραφίες, αλλά κάμποσα κιλάκια παραπάνω στο σώμα. Και πάλι δεν την λες άσχημη (με βάση και τα γούστα μου) αλλά σίγουρα μακριά από το σώμα που δείχνουν οι φωτογραφίες. Δεν δοκιμάστηκε πάντως, μιας και το σαλονάρισμα φάνηκε αρκετά νωχελικό και δεν δημιουργούσε κάποια προσδοκία...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
14
Like
4.357
Πόντοι
3.715
Για Νίκα με βάση τις φώτο είχα μεγάλες προσδοκίες καθώς μου άρεσε πάρα πολύ  :dancing:. Η πραγματικότητα, πρόσωπο ΟΚ είναι σαν τις φωτογραφίες, αλλά κάμποσα κιλάκια παραπάνω στο σώμα. Και πάλι δεν την λες άσχημη (με βάση και τα γούστα μου) αλλά σίγουρα μακριά από το σώμα που δείχνουν οι φωτογραφίες. Δεν δοκιμάστηκε πάντως, μιας και το σαλονάρισμα φάνηκε αρκετά νωχελικό και δεν δημιουργούσε κάποια προσδοκία...

είδα Τζενη αλλά δεν πήρα...κάπως μου έκανε αντίθεση με τη διάθεση που είχα κι όποτε μου συμβαίνει αυτό, ενστικτωδώς δεν κάνω κίνηση.
 

nowhereman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
104
Like
194
Πόντοι
1
Με την καρίνα απο το στουντιο de paris -deluxe κλπ έχει πάει κανείς;

 

Συνημμένα

  • IMG-20191015-230026-175.jpg
    IMG-20191015-230026-175.jpg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 30

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
14
Like
4.357
Πόντοι
3.715
Νομίζω πρέπει να έχει γράψει κάποιος κριτική στο site

δεν έχει...μια Καρίνα υπάρχει με κριτική σε ένα από τα στούντιο του ομίλου αλλά ανήκει στο βαθύ παρελθόν του 2008.

μπορεί να έχει μπει 'στιγμιότυπο' σε άσχετο ποστ βέβαια σχετικά με την περιπέτεια συναγωνιστού μαζί της εδώ; κάπου αλλού;
 

ass_addict

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Άννα Μαρία της studioαλυσιδας deparis , deluxe κτλ τι έγινε σταμάτησε ; Έχει καιρό να εμφανιστεί
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά καλησπέρα ποιος να πάει φίλε αφού η τύπισσα θα θέλει καύσιμο 100(€) οκτανίων για να δουλέψει 50€να υποθέσω αναμα μίζας οπότε μένουμε στην εικόνα της ως εκθεσιακό κομμάτι πασαρέλας.

Εν τω μεταξύ όπως μου έλεγε φίλος που βρέθηκε μετά από χρόνια στην Κωσταντινουπολεως-Κασσανδρας μου περιέγραψε τραγική εικόνα παρακμής άνευ προηγουμένου ούτε μισό μαγαζί που να αξίζει δεν υπάρχει
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
14
Like
4.357
Πόντοι
3.715
Γεια χαρά καλησπέρα ποιος να πάει φίλε αφού η τύπισσα θα θέλει καύσιμο 100(€) οκτανίων για να δουλέψει 50€να υποθέσω αναμα μίζας οπότε μένουμε στην εικόνα της ως εκθεσιακό κομμάτι πασαρέλας.

Εν τω μεταξύ όπως μου έλεγε φίλος που βρέθηκε μετά από χρόνια στην Κωσταντινουπολεως-Κασσανδρας μου περιέγραψε τραγική εικόνα παρακμής άνευ προηγουμένου ούτε μισό μαγαζί που να αξίζει δεν υπάρχει

την Καρίνα την είδα απο κοντά χθες και ομολογώ ότι δεν είναι του γούστου καθόλου, ούτε το σώμα της μου έκανε κέφι. Επίσκέφτηκα και το Αριστοτέλους να δω Έμιλυ και τη Μελίνα, η πρώτη οκ, αν και δε μου κίνησε το ενδιαφέρον για τα ενδότερα, η δεύτερη...ανθυπομετριότητα και ίσως ανήκει σε άλλη οδό η παρουσία της.
Βλέπω γενικότερα πτώση και κατάπτωση στα ιδρύματα, πέραν μερικών εξαιρέσεων που πλέον δεν ταιριάζουν στο ωράριο για συνευρέσεις...καπούτσκι όλα τα υπόλοιπα.
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
Όπως γράφει και στην τελευταία κριτική που έχει στο Ισμήνης 2:Είχε βαρεθεί να έχει τον κάθε μλκα πάνω της :jerking:
 

Vaggosbourdela

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
την Καρίνα την είδα απο κοντά χθες και ομολογώ ότι δεν είναι του γούστου καθόλου, ούτε το σώμα της μου έκανε κέφι. Επίσκέφτηκα και το Αριστοτέλους να δω Έμιλυ και τη Μελίνα, η πρώτη οκ, αν και δε μου κίνησε το ενδιαφέρον για τα ενδότερα, η δεύτερη...ανθυπομετριότητα και ίσως ανήκει σε άλλη οδό η παρουσία της.
Βλέπω γενικότερα πτώση και κατάπτωση στα ιδρύματα, πέραν μερικών εξαιρέσεων που πλέον δεν ταιριάζουν στο ωράριο για συνευρέσεις...καπούτσκι όλα τα υπόλοιπα.

Κρίμα όμως γιατί θα έπρεπε όσο περνάει ο καιρός να βελτιώνονται τα πράγματα ... :'(
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κρίμα όμως γιατί θα έπρεπε όσο περνάει ο καιρός να βελτιώνονται τα πράγματα ... :'(
Όχι δεν βελτιώνονται καθόλου τα πράγματα γιατί πλέον υπάρχει παρά πάρα πολύ χαμηλή ποιότητα σε κοπέλες με δεδομένο το αντίτιμο των 50€ο!!Που είναι οι κοπέλες πρό κρίσης που 8στα10 στούντιο είχαν πραγματικά αστέρια και όχι σαβουρες ξεπεσμενες που συναντάει κανείς αν κάνει το λάθος να χάσει το χρόνο να γυρίσει τα περισσότερα στούντιο.
Η όλη φάση πραγματικά είναι τραγική το χειρότερο όμως είναι το θράσος τους να παρουσιάζουν αυτές τις διαθέσιμες κοπέλες και να ζητανε αυτά τα φράγκα.
Το στούντιο πέθανε και καλύτερα να σταματήσει να λειτουργεί έτσι με τις μαλακίες 50€ απλο15λεπτα,60 μασάζ 70 ελεύθερο στοματικό τα κορόιδα δεν υπάρχουν πια πάρτε το χαμπάρι μάγκες που έχετε τα μαγαζιά αλλάξτε τιμολογιακή πολιτική αλλιώς καθίστε εκεί όλη την ώρα γκρίνια μιρλα μιζέρια ανυπαρξία,
Βλέπετε πλέον οι εναλλακτικές λύσεις που προσφέρονται πολλές και καλύτερες πιο ελκυστικές μασάζ, ανεξάρτητες
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.236
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Ρε τύπε Ράμαντα, όλα αρνητικά τα βλέπεις, υπάρχουν αρκετές αξιόλογες σε εμφάνιση εργαζόμενες στα στούντιο για τις οποίες όχι μόνο κριτικές δεν έχουν γραφτεί, είναι ζήτημα αν τις έχει αναφέρει κάνεις εδώ μέσα η στα συγγενικά σάιτ.
 

Rififis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Για Λόλα από Κηφισού έχει κανείς γνώμη   :helpplea:
Αυτές οι φώτο με το κόκκινο σορτσάκι μου στοιχειώνουν τα όνειρα τον τελευταίο καιρό  :sleeping:
Βρήκα δύο κριτικές, μια θετική μια αρνητική, οπότε αν θέλει και κάποιος ακόμα να μοιραστεί εντυπώσεις...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μια καινούργια Κλάρα, ρωσίδι , θησεώς 40/365/αθηνών 318/πειραιώς 193
την έχει τσεκάρει κανείς ;
Φαίνεται σούπερ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
!Που είναι οι κοπέλες πρό κρίσης που 8στα10 στούντιο είχαν πραγματικά αστέρια
Προ κρίσης , ειδικά πολύ ... προ κρίσης, παίζαν και τραβέλια χειρουργημένα . Τώρα τουλάχιστον έχει μόνο γυναίκες από κούνια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom