Νέα

Έχετε δάνεια - κάρτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 421
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
 Είμαι χωρισμένος γλυκειά μου.


  Όχι δεν το θεωρώ μείον. Βέβαια θα ήθελα κατά τη διάρκεια του σεξ να είναι πεντακάθαρα και μοσχομυριστά  (δεν αντέχω τις άσχημες οσμές) και βέβαια υπάρχουν  πολλά σκευάσματα σήμερα για τα γυναικεία πόδια τα οποία απομακρύνουν τη μυρωδιά.


 Το γυναικείο πόδι είναι ένα ποίημα γλυκειά μου κι αν μία γυναίκα ξέρει να τα πρόσέχει τα πόδια της, θα κερδίσει πολλούς άντρες.

Καθαριοτητα - απολέπιση - βαμμένα περιποιημένα νυχάκια - απαλές πατούσες - γόβες στιλέτο


 Κοίτα το άβαταρ μου. Perfetto!!!

Ελα τα σάλια... έλα τα σάλια.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
 Είμαι χωρισμένος γλυκειά μου.


  Όχι δεν το θεωρώ μείον. Βέβαια θα ήθελα κατά τη διάρκεια του σεξ να είναι πεντακάθαρα και μοσχομυριστά  (δεν αντέχω τις άσχημες οσμές) και βέβαια υπάρχουν  πολλά σκευάσματα σήμερα για τα γυναικεία πόδια τα οποία απομακρύνουν τη μυρωδιά.


 Το γυναικείο πόδι είναι ένα ποίημα γλυκειά μου κι αν μία γυναίκα ξέρει να τα πρόσέχει τα πόδια της, θα κερδίσει πολλούς άντρες.

Καθαριοτητα - απολέπιση - βαμμένα περιποιημένα νυχάκια - απαλές πατούσες - γόβες στιλέτο


 Κοίτα το άβαταρ μου. Perfetto!!!
πιστεψε με.. λιγη μυρωδια της γουσταρω... μου διεγηρει τον εγκεφαλο  :grin: λιγη ομως.. ενα 10 της εκατο ..
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Ελα τα σάλια... έλα τα σάλια.


 Βρε Μπόλντη, βρε Μπόλντη...


 Πόσο αθώος είσαι...  Βρε ακόμα πιστεύεις πως μπορεί κάποιος να βγάλει γκόμενα από το ίντερνετ;

 Ωρίμασε λιγάκι Μπόλντη.

Πλακίτσα κάνουμε εδώ μέσα με όλα τα κορίτσια.


 Αντε καληνύχτα τώρα. Ο χυμός μου τελείωσε και αύριο έχω δύσκολη μέρα.

Η ρακέτα θα ναι βαριά για τον ξενυχτισμένο ΠΟΔΟΛΑΓΝΟ αύριο στη θάλασσα...


 Bonne nuit   Boldemort...

 Bonne nuit ma cherie Ioanna.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οχι ρε νηστευα 5 μερες παρακαλω..αλλα μονο για κρεας και γαλακτοκομικα.. υπαρχουν πολλες τροφες με πρωτεινη και γενικα θρεπτικες.. βρηκα ευκαιρια να χασω και κανα κιλο..

εφαγα την μαγειριτσα με λιγουρια και μου πεσε βαρια...

:headbang:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
οχι ρε νηστευα 5 μερες παρακαλω..αλλα μονο για κρεας και γαλακτοκομικα.. υπαρχουν πολλες τροφες με πρωτεινη και γενικα θρεπτικες.. βρηκα ευκαιρια να χασω και κανα κιλο..

εφαγα την μαγειριτσα με λιγουρια και μου πεσε βαρια...

:headbang:
εχεις περιττα κιλα;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
με το σεξ χανεις θερμιδες
χανω αλλα που ειναι το περιεργο? οποτε γαμω ειμαι δηλαδη σε ενεργητικη σταση και δεν καθεται η αλλη πανω μου με πιανουν η πλαγιοι κοιλιακοι την επομενη μερα...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
χανω αλλα που ειναι το περιεργο? οποτε γαμω ειμαι δηλαδη σε ενεργητικη σταση και δεν καθεται η αλλη πανω μου με πιανουν η πλαγιοι κοιλιακοι την επομενη μερα...
απο πανω σου εχει και πιο ωραια θεα
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
 Το γυναικείο πόδι είναι ένα ποίημα γλυκειά μου κι αν μία γυναίκα ξέρει να τα πρόσέχει τα πόδια της, θα κερδίσει πολλούς άντρες.
Καθαριοτητα - απολέπιση - βαμμένα περιποιημένα νυχάκια - απαλές πατούσες - γόβες στιλέτο
:badair: :shit: :piss:
Αδιαφορώ πλήρως για ένα φτιασιδωμένο πόδι.
Μου θυμίζει κυράτσα και με προδιαθέτει αρνητικά.
Απλά αξιοπρεπές να'ναι , καθαρό, άβαφο,χωρίς γερακισια νύχια και πέτσες (εδώ δεν παίζει το "πετσούλα").
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Διαβαζω εδω για ατομα που ουσιαστικα τα εφαγαν απο τραπεζες, και παρολο που δε συμφωνω με την ολη φαση του να τρως μη-δικα σου λεφτα, θεωρω οτι αμα ειναι να τα φας απο καπου, φατα απο τραπεζα.

Εγω ειχα εναν φιλο που χρωστουσε 30000 Ευρωπουλα σε ηλικια 30 ετων και εκανε εν τελει μια τρυπα στο νερο. Η κομπινες δεν κρατανε πολυ. Να δουμε τι θα διδαξει στον γιο του περι ηθικης, αυτος!

Π (all rights reserved)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom