Νέα

Δολοφονική επίθεση με καλάσνικοφ εναντίον αστυνομικών !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NikosShell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 997
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τι σκατα γαμωτο...σε κτυπησε κανεις ματατζης στο κεφαλι σε καμια πορεια και απο τοτε πασχεις απο συνδρομο μπατσοφοβιας? :2funny:

Λοιπόν, εγώ έχω έξοδο με άλλους σαν και μένανε  :2funny: :2funny: , θα πάμε να σπάσουμε καμιά βιτρίνα αργότερα  :2funny: :2funny: και εσύ μπες στο θρεντ "πως μπορώ να μεγαλώσω τον πούτσο μου" κάτι θα βρεις! Για προαγωγή σου τι να πω!!
 

Επισκέπτης
τρελα πουλας????? σου πα εγω να ζημιωσεις καμια περιουσια συμπολιτη σου???? δεν καταλαβαινεις Ελληνικα? Θα το πω για πολλοστη φορα : αυτους που πιανουν δεν εχουν σχεση με σπασιματα... ειναι ατομα οπως εσυ που πηγες ειρηνικα στη πορεια. γκεγκε
Και γι αυτα που λες οτι θα χες κινηθει νομικα και τετοια...αστο!!! οταν εισαι εξω απ το χωρο ολα φαινονται ευκολα!!!! Θα σ επιαναν, θα σ εκαναν μπλε, θα σου φορτωναν και τιποτα κατηγοριες και αντε μετα πηγαινε εσυ να ζητησεις και τα ρεστα για το ποιος σε βαρεσε ποιος σε πατησε, σε εφτυσε, σε εβρισε κτλ... οπως οπως να αθωωθεις και οπου φυγει φυγει

Μην κοιτας τον κυπριο φοιτητη... αυτος ηταν τυχερος που ηταν εκει οι καμερες...διαφορετικα ακομα ξυλο θ τρωγε!!!

Γιατι αφου τα λες λοιπον ωραια σε αυτο σου το ποστ στα αλλα δειχνεις τετοια αδιαφορια για τους κουκουλουφορουςς και τις φθορες εκατομμυριων στα αστικα κεντρα και βγαζετε τοσο μισος αποκλειστικα και μονο στους μπατσους λες και αυτοι ειναι υπαιτιοι για ολα τα κακα της χωρας...
Ξερεις οπως ειπα και πριν οταν δεχονται τετοια πιεση και μισος  μαζικα τοσες μερες οι ματατζηδες πως περιμενεις να αντιδρουν?Αρα το θεμα ειναι οργανωσης αστυνομιας και πρωτα κυβερνησης οπου με την ανοχη της γινεται οτι γινεται...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καλα πεδια αξια και σ ολα τελια,αμα ο νεοσ δε δι πεδια σοστι ιτε αστινομοσ γινι ιταε διαδιλοτισ αφτα θα βλεπουμε,οποτε θα μινετε ολι κοτομπιφτεκαδεσ σα και μενα και δε θα στε μορφοτιρια σοστα,λεσ και πανε σε αλα σχολια η αστινομικι ,η φιτιτεσ και γενικα ολι.... εκτοσ απο καπια μοσχαναθερμενα ταφτοπουλα που κιβερνουν με τιν εβλογια τισ ομπαμιασ,τισ γιουροπα τισ μαμασ ρουσιασ κτλ,με τιν ελαδα και το κοσμο κανισ

αλα ιπαμε ιμαστε θεη και τα ξερουμε ολα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
καλα πεδια αξια και σ ολα τελια,αμα ο νεοσ δε δι πεδια σοστι ιτε αστινομοσ γινι ιταε διαδιλοτισ αφτα θα βλεπουμε,οποτε θα μινετε ολι κοτομπιφτεκαδεσ σα και μενα και δε θα στε μορφοτιρια σοστα,λεσ και πανε σε αλα σχολια η αστινομικι ,η φιτιτεσ και γενικα ολι.... εκτοσ απο καπια μοσχαναθερμενα ταφτοπουλα που κιβερνουν με τιν εβλογια τισ ομπαμιασ,τισ γιουροπα τισ μαμασ ρουσιασ κτλ,με τιν ελαδα και το κοσμο κανισ

αλα ιπαμε ιμαστε θεη και τα ξερουμε ολα


Δεν εισαι αμορφωτος εσυ!  Εσυ εισαι πρυτανης!!  Πες τα χρυσοστομε.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
...αμα ο νεοσ δε δι πεδια σοστι ιτε αστινομοσ γινι ιταε διαδιλοτισ αφτα θα βλεπουμε,οποτε θα μινετε ολι κοτομπιφτεκαδεσ σα και μενα και δε θα στε μορφοτιρια σοστα,λεσ και πανε σε αλα σχολια η αστινομικι ,η φιτιτεσ και γενικα ολι...
προφανως και υπαρχει προβλημα παιδειας αλλα, μετα το κοινο σχολειο ομως οι αστυνομικοι περνουν την αντιστοιχη σχολη και αποτι φαινεται δεν ειναι και τοσο υγιη αυτα που τους μαθαινουν εκει μεσα...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
μετα το κοινο σχολειο ομως οι αστυνομικοι περνουν την αντιστοιχη σχολη και αποτι φαινεται δεν ειναι και τοσο υγιη αυτα που τους μαθαινουν εκει μεσα...
γιατι στα πανεπιστιμια μαθενουνε,ιτε δικιγορι ιτε γιατρι,ιτε τιδιποτε,φακελακι και αγιος ο θεοσ  μιζα κτλ,παρανομια
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
προφανως και υπαρχει προβλημα παιδειας αλλα, μετα το κοινο σχολειο ομως οι αστυνομικοι περνουν την αντιστοιχη σχολη και αποτι φαινεται δεν ειναι και τοσο υγιη αυτα που τους μαθαινουν εκει μεσα...

αυτο ισχυει το εχω παρατηρησει , αλλα ισχυει και για οσους πανε στις στρατιωτικες σχολες. 
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Κάτι αλλάζει στην Ελληνική Αστυνομία...
Βαρούσαν και συλλάμβαναν δικηγόρους και δημοσιογράφους...
Ξέρετε, αυτά τα τυπάκια που συμμετέχουν κανονικά στα επεισόδια, προβοκάρουν τους μπάτσους και όταν σφίξουν τα πράγματα έχουν το θράσσος να επικαλούνται την επαγγελματική τους ιδιότητας...

Και please...
Ας σταματήσει η γνωστή δικαιολογία "ήμουν περαστικός"...

Όχι ρε μαλάκα, δεν ήσουν περαστικός...Οι περαστικοί δεν κόβουν βόλτες "αμέριμνοι" μέσα στα επεισόσια λες και κάνουν window shopping.
Παραδέξου γαμώ το φελέκι σου ότι συμμετείχες κανονικά...

Να είσαι περήφανος για την επιλογή σου να συμμετέχεις...

Όχι να τρέχεις να κρυφτείς πίσω από την επαγγελματική σου ιδιότητα, σαν θρασύπουστας!

Λίγα @@ ρε πούστη μου!

Έτσι θα ρίξετε το σύστημα;

Παιζοντας κρυφτούλι και επικαλούμενοι τα αστικότατα επαγγέλαματά σας για να γλιτώσετε κανά τρίμηνο φυλακισης;

Don' t do the crime if you can' t do the time...

 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Γιατι αφου τα λες λοιπον ωραια σε αυτο σου το ποστ στα αλλα δειχνεις τετοια αδιαφορια για τους κουκουλουφορουςς και τις φθορες εκατομμυριων στα αστικα κεντρα και βγαζετε τοσο μισος αποκλειστικα και μονο στους μπατσους λες και αυτοι ειναι υπαιτιοι για ολα τα κακα της χωρας...
Ξερεις οπως ειπα και πριν οταν δεχονται τετοια πιεση και μισος  μαζικα τοσες μερες οι ματατζηδες πως περιμενεις να αντιδρουν?Αρα το θεμα ειναι οργανωσης αστυνομιας και πρωτα κυβερνησης οπου με την ανοχη της γινεται οτι γινεται...

Συμφωνοι
Γιατι απλα δεν με νοιαζουν οι κουκουλοφοροι. ειναι απροσωποι δεν ξερει κανεις ποιοι ειναι και τι αποτερους σκοπους εχουν. ποσο να ασχοληθεις μαζι τους???? Και τι να πεις τα αυτονοητα????
Σε παλιοτερα ποστ μου εχω καταδικασει τις φθορες. Ειναι παρανομες. τελεια και παυλα. Ειναι αυτονοητο οτι κανεις δεν θα θελα να του σπανε την περιουσια του.
Με τους μπατσους ασχολουμε γιατι αυτοι ειναι επαγγελματιες. Δινουν ορκο να προστατευουν και να υπηρετουν τους νομους και οχι να τους παραβιαζουν. Αυτη ειναι η δουλεια τους. Απ αυτη ζουν. ΔΕν πρεπει να κανουν καταχρηση εξουσιας.
Δεν διαφωνω οτι δεχονται πιεση. Αλλα δεν τους δικαιολογει.
Συμφωνω απολυτα οτι ειναι θεμα καθαρα πολιτικης.


Δεν ξερω χθες αν ειδες την εκπομπη ζουγκλα???? Ειχαν κατι περιστατικα καταχρησης εξουσιας και βιας απο αστυνομικους (και οχι στη Αθηνα) που σε εβγαζαν απ τα ρουχα σου.
Μιλησε κι ενας εκπαιδευτης της αστυνομιας. Ειπε ενδειαφεροντα πραγματα για το τι παιζει στην ΕΛ.ΑΣ

βαλτε τωρα αλτερ να δειτε λιγο
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.739
Like
1.424
Πόντοι
366
ψιτ...γιατι να ζητησω συγνωμη?ουτε μια φορα δεν μετανιωσα για αυτο.Ας μην μου εκανε προσωπικη επιθεση βγαζοντας αυθαιρετα συμπερασματα για το ατομο μου και το πουλι μου για να μην επαιρνε αυτη την απαντηση απο εμενα.

Και χαλαρωσε λιγο με την "μπλε δικαιοσυνη" δεν σου εβρισε κανεις ακομα την δικια σου
Είσαι ωραίος.
Συνεχίζεις να προκαλείς
Με το γάντι
Χωρίς βρισιές. 
Θα ήθελα να σε έχω μπροστά μου.
Μετά θα ήθελες να μου κανείς μηνύσει.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
με οτι δασκαλουσ καθισισ τετια αγραματα θα μαθισ, και παντου τα ιδια ινε ,

ο γλιφτισ και ο σιγκενισ προχορα ,και τον καλο ιτε τον διοχνισ ιτε τον ιποτασισ στο σιστιμα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
απλα σ'αυτους τους τομεις φαινεται με μεγαλη διαφορα.
ετισ ινε γιατι πουλα και φενετε η δρασι εφκολα στουσ δρομουσ και απο τα τσατσοκαναλα και τουσ μεγαλλουσ αθροπιστεσ και πανσοφιστεσ τιπου τριανταφιλοπουλου,τατιανοπουλου,πεδια του λαου οποσ ο λαζοπουλοσ,ο Πανιασ .... και ολα τα αξια και εβιξιπολιτα πνεματικοιθικα τεκνα τισ χορασ ................


και αφτι ινε που φενοντε , και απο πισο ξελα και χερετε το ΧΡΙΜΑ που νε απατριδο και απανθροπο ,αλα ιπαμε


ΒΟΘΡΕ αντε γαμισου!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ετισ ινε γιατι πουλα και φενετε η δρασι εφκολα στουσ δρομουσ και απο τα τσατσοκαναλα και τουσ μεγαλλουσ αθροπιστεσ και πανσοφιστεσ τιπου τριανταφιλοπουλου,τατιανοπουλου,πεδια του λαου οποσ ο λαζοπουλοσ,ο Πανιασ .... και ολα τα αξια και εβιξιπολιτα πνεματικοιθικα τεκνα τισ χορασ ................
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Κάτι αλλάζει στην Ελληνική Αστυνομία...
Βαρούσαν και συλλάμβαναν δικηγόρους και δημοσιογράφους...
Ξέρετε, αυτά τα τυπάκια που συμμετέχουν κανονικά στα επεισόδια, προβοκάρουν τους μπάτσους και όταν σφίξουν τα πράγματα έχουν το θράσσος να επικαλούνται την επαγγελματική τους ιδιότητας...

Και please...
Ας σταματήσει η γνωστή δικαιολογία "ήμουν περαστικός"...

Όχι ρε μαλάκα, δεν ήσουν περαστικός...Οι περαστικοί δεν κόβουν βόλτες "αμέριμνοι" μέσα στα επεισόσια λες και κάνουν window shopping.
Παραδέξου γαμώ το φελέκι σου ότι συμμετείχες κανονικά...

Να είσαι περήφανος για την επιλογή σου να συμμετέχεις...

Όχι να τρέχεις να κρυφτείς πίσω από την επαγγελματική σου ιδιότητα, σαν θρασύπουστας!

Λίγα @@ ρε πούστη μου!

Έτσι θα ρίξετε το σύστημα;

Παιζοντας κρυφτούλι και επικαλούμενοι τα αστικότατα επαγγέλαματά σας για να γλιτώσετε κανά τρίμηνο φυλακισης;

Don' t do the crime if you can' t do the time...

καταντας γραφικος?!!!!


παρε ενα βιντεο με τους κουκουλοφορους σου κι αυτους που τα σπανε!!!

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Η χαρα του καθε φασιστα η κρατικη βια.
Το ονειρο καθε χρυσαυγητη και χουντικου νοσταλγου, οι κοινοι τους "αγωνες" με την ΕΛΑΣ. Τραπουκισμοι δηλαδη με καλυψη και ατιμορησια.
Ο νεος αναπληροτης υπουργος Μαρκαντονακης ολα τα λεφτα, κουτοπονηρος κυκλοματιας κομματαρχης με πλατες στην ΕΛΑΣ, ειναι ζητημα ημερων να αρχισουν να πυροβολουν τα οργανα της ταξης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom