Νέα

Δείτε τι φώτο ανέβασε στο Facebook η Μαρία από το Ελλάδα έχεις ταλέντο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ok-wink.gif


εχεις αρχισει να μαθαινεις διπλα μου....
Nαι παιδί μου,μην το συζητάς!!! :tooth: :headbang2:
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
σκεφτομαι αν ημουν αντρας η λεσβια αν θα την επαιρνα..οχι με ολες φυσικα...με αυτες που σου τραβουν την προσοχη απλως...

Σε καλό δρόμο είσαι :grin: Αν και το "αν ήμουν άντρας" συνήθως δεν αποτελεί καλό κριτήριο.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Η γυναίκα που ξέρει πώς να καβλώσει τον άντρα δε χρειάζεται να κουνάει τον κώλο της ούτε καν μία φορα την εβδομάδα. Και η γυναίκα που θα τον καβλώσει δε χρειάζεται να είναι κορμάρα ούτε μπετονιέρα φυσικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω αυτόν τον παροξυσμό από τις γυναίκες να γίνουν όλες ένα μάτσο κόκαλα. Υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από μία ζουμερή κωλάρα και δύο υπερμεγέθη στηθια; Πόσες φορές βλέπω γκόμενες με κορμαρα να αποπνέουν ξυνίλα και πόσες φορές βλέπω μερικές ζουμπουρλούδες να σου βγάζουν τόσο αισθησιασμό και σεξουαλικότητα. Η συγκεκριμένη γκόμενα (βγάλε τη φάτσα έξω γιατι είναι υποκειμενικά αυτά) σου μοιάζει χοντρη τωρα; Σοβαρά;;;

ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ !!!!!!


ΣΥΜΦΩΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
ουτε η καυλα σας ποτελει κριτηριο διαβαθμισης αισθητικης....

Γιαυτό και οι μόδιστροι ή οι στυλίστες είναι gay. Δεν θέλουν να γαμήσουν να δημιουργήσουν αισθητική θέλουν :2funny: Εγώ ευτυχώς με τις πασαρέλες καμία σχέση
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Γιαυτό και οι μόδιστροι ή οι στυλίστες είναι gay. Δεν θέλουν να γαμήσουν να δημιουργήσουν αισθητική θέλουν :2funny: Εγώ ευτυχώς με τις πασαρέλες καμία σχέση
καλα μη παιρνεις κ ορκο γ ολους...

Ποτελεί=αποτελεί πιστευώ!!! :grin:

Πάλι τα έχεις πιεί;! :2funny: :2funny: :2funny:
fuckyou-052.gif
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ουτε η καυλα σας ποτελει κριτηριο διαβαθμισης αισθητικης....
αστους ανθρωπους να καυλωνουν....ε ρε κολλημα.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


εξαλλου αμα ειχαμε ολοι αυστηρα αισθητικα κριτηρια θα χατε μεινει ολες αγαμητες και στο ραφι......


αλλο που στο επι της ουσιας συμφωνω μαζι σου περι μοσχαρας...το γραφα και χτες....
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
καλα μη παιρνεις κ ορκο γ ολους...
fuckyou-052.gif

Οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τους κανόνες. Η αισθητική για τις γυναίκες είναι διαφορετική από την αισθητική των αντρών. Το κιτς παραμένει πάντα κιτς αλλά νομίζω ξεφεύγουμε πολύ από τη θεματολογία.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αστους ανθρωπους να καυλωνουν....ε ρε κολλημα.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


εξαλλου αμα ειχαμε ολοι αυστηρα αισθητικα κριτηρια θα χατε μεινει ολες αγαμητες και στο ραφι......


αλλο που στο επι της ουσιας συμφωνω μαζι σου περι μοσχαρας...το γραφα και χτες....
δεν ειπα ΠΟΤΕ να μην γαμιουνται κανουν σχεσεις η μη μοντελες!!!αν ειναι δυνατον...
αλλα να εχουμε κ το γνωθης ρε παιδια...το εχω ξαναπει....αν βγω εγω εξω με μπουστακι θα γελασει ο καθε πικραμενος...
δε μπορει η μοσχαρα να μου γδυνεται ετσι...ουτε να βγαινει ο καθεις κ να μου την αποκαλει μουναρα!!
ας πει:με καυλωνει...την γαμαω....οχι ΘΕΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τους κανόνες. Η αισθητική για τις γυναίκες είναι διαφορετική από την αισθητική των αντρών. Το κιτς παραμένει πάντα κιτς αλλά νομίζω ξεφεύγουμε πολύ από τη θεματολογία.
και σε αυτο οι αποψεις ολων διαφερουν..απο ρουχα κ παπουτσια μεχρι μουρες και μουσικη..
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
δεν ειπα ΠΟΤΕ να μην γαμιουνται κανουν σχεσεις η μη μοντελες!!!αν ειναι δυνατον...
αλλα να εχουμε κ το γνωθης ρε παιδια...το εχω ξαναπει....αν βγω εγω εξω με μπουστακι θα γελασει ο καθε πικραμενος...
δε μπορει η μοσχαρα να μου γδυνεται ετσι...ουτε να βγαινει ο καθεις κ να μου την αποκαλει μουναρα!!
ας πει:με καυλωνει...την γαμαω....οχι ΘΕΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!

Εμένα πάντως η τουρλωτή κωλάρα της μια χαρά μαρέσει. Άμα ήταν μοσχάρες αυτες οι κωλάρες τι να πούν οι πραγματικά φακλάνες. Με κάμποσες μπύρες παλεύεται και η μούρη της :2funny: :2funny:
Λουκρητία πιθανολογώ ότι πιστεύεις πως οι οριεντάλ χορεύτριες πρέπει να έχουν αναλογίες Κάτιας Ζυγούλη; :idiot:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εμένα πάντως η τουρλωτή κωλάρα της μια χαρά μαρέσει. Άμα ήταν μοσχάρες αυτες οι κωλάρες τι να πούν οι πραγματικά φακλάνες. Με κάμποσες μπύρες παλεύεται και η μούρη της :2funny: :2funny:
Λουκρητία πιθανολογώ ότι πιστεύεις πως οι οριεντάλ χορεύτριες πρέπει να έχουν αναλογίες Κάτιας Ζυγούλη; :idiot:
βρε καλο μου..δεν εξετασα το επαγγελμα της...
απλα εκρινα το σωμα...
ναι ως χορευτρια οριενταλ πιθανολογω οτι χρειαονται οι ψιλοπατσουλες της..
οπως θεωρω χοντρη την ευα λασκαρη γ μοντελο.αλλα ανεξαρτητα απο μοντελο μια χαρα νορμαλ κορμι εχει...
κατανοεις τι λεω;
 

Επισκέπτης
Εμένα πάντως η τουρλωτή κωλάρα της μια χαρά μαρέσει. Άμα ήταν μοσχάρες αυτες οι κωλάρες τι να πούν οι πραγματικά φακλάνες. Με κάμποσες μπύρες παλεύεται και η μούρη της :2funny: :2funny:
Λουκρητία πιθανολογώ ότι πιστεύεις πως οι οριεντάλ χορεύτριες πρέπει να έχουν αναλογίες Κάτιας Ζυγούλη; :idiot:

αχ μ'αρεσει πολυ η Ζυγουλη!!
το οριενταλ το σιχαινομαι απο την αλλη.. μονο απο τη σακιρα μ'αρεσει να το βλεπω..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αχ μ'αρεσει πολυ η Ζυγουλη!!
το οριενταλ το σιχαινομαι απο την αλλη.. μονο απο τη σακιρα μ'αρεσει να το βλεπω..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και απο κοντα το ιδιο μουναρα ειναι ...


αααααααααααα!!!!!!!!!δε σας ειπα...ειδα τζουλια απο κοντα...Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Η !!!! Κ Ο Ρ Μ Α Ρ Α!!!!εκτος απο ενα εκατομμυριοστο κυτταριτιδας ψηλα στο μπουτι ειναι Α Ψ Ε Γ Α Δ Ι Α Σ Τ Η !!!
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
βρε καλο μου..δεν εξετασα το επαγγελμα της...
απλα εκρινα το σωμα...
ναι ως χορευτρια οριενταλ πιθανολογω οτι χρειαονται οι ψιλοπατσουλες της..
οπως θεωρω χοντρη την ευα λασκαρη γ μοντελο.αλλα ανεξαρτητα απο μοντελο μια χαρα νορμαλ κορμι εχει...
κατανοεις τι λεω;

Θεωρώ ασέξουαλ και ψιλομπουρούχα τη Λάσκαρη ως γυναίκα γενικότερα οπότε είμαστε εκ διαμέτρου αντίθετοι με καμία περίπτωση σύγκλισης.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και απο κοντα το ιδιο μουναρα ειναι ...


αααααααααααα!!!!!!!!!δε σας ειπα...ειδα τζουλια απο κοντα...Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Η !!!! Κ Ο Ρ Μ Α Ρ Α!!!!εκτος απο ενα εκατομμυριοστο κυτταριτιδας ψηλα στο μπουτι ειναι Α Ψ Ε Γ Α Δ Ι Α Σ Τ Η !!!

ναι ρε γαμώτο, ειναι πάρα πολυ καλή.
Αυτη την απαίσια φωνή να μην ειχε...
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
αχ μ'αρεσει πολυ η Ζυγουλη!!
το οριενταλ το σιχαινομαι απο την αλλη.. μονο απο τη σακιρα μ'αρεσει να το βλεπω..

Εμένα πάλι η Ζυγούλη μου είναι ψιλοαδιάφορη και κρυόκωλη το οριεντάλ το λατρεύω όπως και τις γυναίκες που το ασκούν και λατρεύω την κορμάρα της Σακίρα με τα θεϊκά καπούλια :rockon: :rockon:
Άμα ακούσω ότι και η Σακίρα είναι χοντρή θα πηδηχτώ από το παράθυρο :idiot:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ναι ρε γαμώτο, ειναι πάρα πολυ καλή.
Αυτη την απαίσια φωνή να μην ειχε...
επισης να μην ειχε κακη κομμωτρια/μακιζεζ...
Θεωρώ ασέξουαλ και ψιλομπουρούχα τη Λάσκαρη ως γυναίκα γενικότερα οπότε είμαστε εκ διαμέτρου αντίθετοι με καμία περίπτωση σύγκλισης.
κ γω...αλλα ασχηη δεν ειναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom