Νέα

Δείτε τι φώτο ανέβασε στο Facebook η Μαρία από το Ελλάδα έχεις ταλέντο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
καλα δεν ειπα οτι ειναι κ παχυσαρκη!!!αλλα παχουλη ειναι σιγουρα για μενα!!!!!!!παχουλοτατη!!!!

Απλά με απογοήτευση παρατηρώ ότι οι γυναίκες και οι πιτσιρικάδες έχουν ξεχάσει τι θα πει γυναίκα. Η συγκεκριμένη δεσποινίδα ήταν απλά η αφορμή και σίγουρα δεν τη θεωρώ κάτι το ιδιαίτερο. Γιατί οι γυναίκες κάνουν με τόση ευχαρίστηση τόσο κακεντρεχή σχόλια για μια άλλη γυναίκα;; :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Απλά με απογοήτευση παρατηρώ ότι οι γυναίκες και οι πιτσιρικάδες έχουν ξεχάσει τι θα πει γυναίκα. Η συγκεκριμένη δεσποινίδα ήταν απλά η αφορμή και σίγουρα δεν τη θεωρώ κάτι το ιδιαίτερο. Γιατί οι γυναίκες κάνουν με τόση ευχαρίστηση τόσο κακεντρεχή σχόλια για μια άλλη γυναίκα;; :rolleyes:

μαλλον δεν εχεις δει τα σχολια που κανουμε και η λουκ κι εγω οταν θεωρουμε καποια αληθινα ομορφη. :sunglasses:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Απλά με απογοήτευση παρατηρώ ότι οι γυναίκες και οι πιτσιρικάδες έχουν ξεχάσει τι θα πει γυναίκα. Η συγκεκριμένη δεσποινίδα ήταν απλά η αφορμή και σίγουρα δεν τη θεωρώ κάτι το ιδιαίτερο. Γιατί οι γυναίκες κάνουν με τόση ευχαρίστηση τόσο κακεντρεχή σχόλια για μια άλλη γυναίκα;; :rolleyes:
αν μιλας γ μενα εχω πει τα καλυτερα γ γυναικαρες...
απλα του γουστο ειναι υποκειμενικο νταξει...
(που ειναι η μπουμπ ρε γμτ ?!θελω να τα ακουσω...)
 

Επισκέπτης
Απλά με απογοήτευση παρατηρώ ότι οι γυναίκες και οι πιτσιρικάδες έχουν ξεχάσει τι θα πει γυναίκα. Η συγκεκριμένη δεσποινίδα ήταν απλά η αφορμή και σίγουρα δεν τη θεωρώ κάτι το ιδιαίτερο. Γιατί οι γυναίκες κάνουν με τόση ευχαρίστηση τόσο κακεντρεχή σχόλια για μια άλλη γυναίκα;; :rolleyes:
Πραγματικά δεν μπορείς να φανταστείς,πυροτεχνήματα γεμίζει η πόλη!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αν μιλας γ μενα εχω πει τα καλυτερα γ γυναικαρες...
απλα του γουστο ειναι υποκειμενικο νταξει...
(που ειναι η μπουμπ ρε γμτ ?!θελω να τα ακουσω...)
Εσύ έχεις γούστο!!! :cool2:

Απλά αμφισβητείς και τα γούστα των άλλων!!! :cheesy:

 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357

Επισκέπτης
Υπάρχουν οι γυναίκες σκύλοφατσες και γλυκιές.

Για κάποιους μετράνε οι πρώτες,για κάποιους άλλους οι τρίτες και κάποιοι κάνουν το σκατό τους παξιμάδι και λένε ωραία το μπάζο που έχουν δίπλα τους!!! :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
κοιτα υπαρχουν και οι περιπτωσεις:εχω να δω γυναικα απο τοτε που με ξεγεννησε η μαια...οποτε εκει δικαιολογημενα το μπαζο που δειχνει ρωγα σου φαινεται μονικα μπελουτσι.
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
εχει κ ψευδονυμο:γουστο αισθητικη.

Εξαρτάται από τι οπτική το βλέπεις. Εκτός αν έχεις ανεπτυγμένη μια λεσβιακή πλευρά σου και βλέπεις τις γυναίκες και με άλλο μάτι γενικά δε μπορεί να κρίνεις με το ίδιο κριτήριο που κρίνει ένας άντρας. Όπως και ένας άντρας δε μπορεί να κρίνει έναν άλλο άντρα με το ίδιο μάτι.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εξαρτάται από τι οπτική το βλέπεις. Εκτός αν έχεις ανεπτυγμένη μια λεσβιακή πλευρά σου και βλέπεις τις γυναίκες και με άλλο μάτι γενικά δε μπορεί να κρίνεις με το ίδιο κριτήριο που κρίνει ένας άντρας. Όπως και ένας άντρας δε μπορεί να κρίνει έναν άλλο άντρα με το ίδιο μάτι.
μπορει να την εχω ανεπτυγμενη...τι να σου πω?!
παντως ειμαι λιγοτερο κομπλεξικη απο κατι αντρες που βγαζουν πουστρακια τους πιο ωραιους απο αυτους και πουτανες τις γκομενες που δε γυρνανε να τους κοιταξουν...
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
μπορει να την εχω ανεπτυγμενη...τι να σου πω?!
παντως ειμαι λιγοτερο κομπλεξικη απο κατι αντρες που βγαζουν πουστρακια τους πιο ωραιους απο αυτους και πουτανες τις γκομενες που δε γυρνανε να τους κοιταξουν...

Δηλαδή όταν βλέπεις μια γυναίκα συνειδητά ή υποσυνείδητα σου περνάει από το μυαλό το άν θα γλυφόσουν μαζί της; Και με αυτό το σκεπτικό την κρίνεις κι ολας; Γιατί ένας άντρας όταν βλέπει μια γυναίκα σκέφτεται αν θα της τον έδινε έστω πίπα στη χειρότερη ή οχι. Αν το βλέπεις και συ έτσι βέβαια αποκτά ενδιαφέρον η κουβέντα μας :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δηλαδή όταν βλέπεις μια γυναίκα συνειδητά ή υποσυνείδητα σου περνάει από το μυαλό το άν θα γλυφόσουν μαζί της; Και με αυτό το σκεπτικό την κρίνεις κι ολας; Γιατί ένας άντρας όταν βλέπει μια γυναίκα σκέφτεται αν θα της τον έδινε έστω πίπα στη χειρότερη ή οχι. Αν το βλέπεις και συ έτσι βέβαια αποκτά ενδιαφέρον η κουβέντα μας :grin:
σκεφτομαι αν ημουν αντρας η λεσβια αν θα την επαιρνα..οχι με ολες φυσικα...με αυτες που σου τραβουν την προσοχη απλως...

κ ξαναλεω:
κοιτα υπαρχουν και οι περιπτωσεις:εχω να δω γυναικα απο τοτε που με ξεγεννησε η μαια...οποτε εκει δικαιολογημενα το μπαζο που δειχνει ρωγα σου φαινεται μονικα μπελουτσι.
 

Επισκέπτης
κοιτα υπαρχουν και οι περιπτωσεις:εχω να δω γυναικα απο τοτε που με ξεγεννησε η μαια...οποτε εκει δικαιολογημενα το μπαζο που δειχνει ρωγα σου φαινεται μονικα μπελουτσι.
Εεε το είπα και εγώ αυτό με άλλα λόγια!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εεε το είπα και εγώ αυτό με άλλα λόγια!!! :2funny: :2funny: :2funny:
ok-wink.gif


εχεις αρχισει να μαθαινεις διπλα μου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom