Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
640
Like
1.144
Πόντοι
206
Οι περισσότεροι που το παίζουν κερατάδες, είναι μοναχικές πουροσάνγκουε πουστάρες...
Είσαι τελείως βλαμμένος... Γιατί μπαίνεις και χαρακτηρίζεις τους ανθρώπους ανάλογα με το τι τους αρέσει? Τόσο ψυχικά άρρωστος είσαι?
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.116
Κριτικές
20
Like
27.343
Πόντοι
8.346

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.246
Like
16.221
Πόντοι
2.256
Είμαι 21 χρονων εμφανίσιμος και θέλω να γνωρίσω ένα cuckold ζευγάρι η κάποιον με φράγκα να πληρώνει βίζιτες να τις πηδάω μπροστά του
Ο καλύτερος είσαι φίλε!!! Άμα περισσέψει τίποτις πες μου και 'μένα γιατί βαρέθηκα να δουλεύω ναούμε!!! Θα γαμάω και θα με χαρτζιλικώνουν κιόλας :wink:
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
9
Like
8.164
Πόντοι
2.036
Είσαι τελείως βλαμμένος... Γιατί μπαίνεις και χαρακτηρίζεις τους ανθρώπους ανάλογα με το τι τους αρέσει? Τόσο ψυχικά άρρωστος είσαι?
Χαχαχα γιατί θίγεσαι εσύ; Δεν έχεις ακούσει ποτέ σου όρους όπως:
Μουνάκιας, πουτανιάρης, μιλφάκιας, πρεζάκιας και άλλοι όροι, που χαρακτήριζαν τους ανθρώπους ανάλογα με τα γούστα τους. Εσχάτως έχει προκύψει και ο όρος 《μερακλής》, σε εισαγωγικά όμως. Χαρακτηρίζει αρσενικούς, όχι άντρες, με ξινά γούστα. Είναι αυτοί οι ιδιαίτεροι που την κωλοτρυπίδα τους την αναφέρουν ως είσοδο και όχι έξοδο. Δεν ξέρω εάν με εννοείς. Μήπως, λέω μήπως ανήκεις σ' αυτήν την συνομοταξία των βαθύπρωκτων αρσενικών και θίγεσαι;
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
898
Κριτικές
1
Like
1.704
Πόντοι
206

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Θελω να γινω cuckold στην κοπελα μου....δεν το εχω ξανακανει...αν ενδιαφερεται καποιος να βοηθησει, ας μου στειλει ενα μηνυμα παρακαλω
Το πιο σημαντικό είναι να το θέλει και η κοπέλα σου.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Κυριως εκεινη το ζηταει
...δικη της ιδεα....και πλεον γουσταρω κι εγω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σε λιγο θα ειναι και συζυγος μου φιλαρακι....
Καλημερα... Τι θελει δηλαδη; Τι σου ζηταει;;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.246
Like
16.221
Πόντοι
2.256
Κυριως εκεινη το ζηταει
...δικη της ιδεα....και πλεον γουσταρω κι εγω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σε λιγο θα ειναι και συζυγος μου φιλαρακι....
Μην κάνεις γάμο πριν τον Οκτώβρη, έχει ζέστη.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.068
Πόντοι
3.846
σκέφτηκε ο τύπος "να τρολάρω τους αυνάνες, γιατί αν πάω να τρολάρω τους πραγματικούς swingers θα φάω μπανάρισμα"
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.541
Πόντοι
2.306
Θελω να γινω cuckold στην κοπελα μου....δεν το εχω ξανακανει...αν ενδιαφερεται καποιος να βοηθησει, ας μου στειλει ενα μηνυμα παρακαλω
Νομιζω πολλοι εδω θελουν να σας βοηθησουν τυπε, απλα σπανε το κεφαλι τους να σκεφτουν τον τροπο…νομιζω πρεπει να γινεις πιο συγκεκριμενος.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.541
Πόντοι
2.306
Γαμησι ιδανικα στα 4....απο αλλον...και να κοιταζομαστε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


30 Σεπτεμβρη....
Κανε τον 31 Σεπτεμβρη, θα εχει κακοκαιρια στις 30, τσεκαρισμενο απο Αρναουτογλου (τον λιγοτερο χοντρο αδερφο).
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
11
Like
3.438
Πόντοι
4.615
Νομίζω ότι υπάρχουν άπειροι διαθέσιμοι να σας βοηθήσουν αλλά στην πράξη η επιλογή δε θα είναι και τόσο εύκολη.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.246
Like
16.221
Πόντοι
2.256
σκέφτηκε ο τύπος "να τρολάρω τους αυνάνες, γιατί αν πάω να τρολάρω τους πραγματικούς swingers θα φάω μπανάρισμα"

Καλημέρα
Σου έχω στείλει μύνημα.

Νομιζω πολλοι εδω θελουν να σας βοηθησουν τυπε, απλα σπανε το κεφαλι τους να σκεφτουν τον τροπο…νομιζω πρεπει να γινεις πιο συγκεκριμενος.

Νομίζω ότι υπάρχουν άπειροι διαθέσιμοι να σας βοηθήσουν αλλά στην πράξη η επιλογή δε θα είναι και τόσο εύκολη.
Είναι ο τύπος που φτιάχνει αλλεπάλληλα προφίλ και λέει "στέλνω σε πμ την κοπέλα μου με μαγιό". Η "κοπέλα" του είναι μια φωτογραφία από το ίντερνετ πιθανόν. Επειδή τον έμαθαν στα νήματα με τις φωτογραφίες, το γύρισε στο swinging.
Πιθανό να μην είναι πάνω από 17 ετών οπότε οι μύστες καταλαβαίνετε περί τίνος πρόκειται.
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.275
Like
29.963
Πόντοι
4.656
Είναι ο τύπος που φτιάχνει αλλεπάλληλα προφίλ και λέει "στέλνω σε πμ την κοπέλα μου με μαγιό". Η "κοπέλα" του είναι μια φωτογραφία από το ίντερνετ πιθανόν. Επειδή τον έμαθαν στα νήματα με τις φωτογραφίες, το γύρισε στο swinging.
Πιθανό να μην είναι πάνω από 17 ετών οπότε οι μύστες καταλαβαίνετε περί τίνος πρόκειται.
:cheesy::cheesy::cheesy:
Δε ξέρω για τους άλλους αλλά σε εμένα μου έστειλε φωτογραφίες χωρίς να καλύψει το πρόσωπο του η της δικιάς του και επειδή μπερδεύτηκα στις φωτό που έστειλε (ήταν διαφορετική η μία με την άλλη σε πόζα και ας ήταν η ίδια κοπέλα)μου είπε να κοιτάξω καλύτερα είναι η ίδια.
Από χτες δεν έδωσε σημεία ζωής (και εννοείται του έστειλα αρκετά μυνήματα μπας και,αλλά τπτ)οπότε η είναι ακόμα ένα από τα απειρία ναυάγια του σάιτ η είναι πιτσιρικάς και δεν ξέρει να ψάχνεται.
Αν διαβάζεις (που θα τα διαβάσεις αυτά που γράφουμε δεν υπάρχει περίπτωση)πριν με η μας κράξεις:
1)άλλαξε προσέγγιση,πέρα από ηθικά λάθος (κοροϊδεύεις συστηματικα κόσμο και θα σου γυρίσει μπούμερανγκ,δεν είναι δυνατόν στην ΊΔΙΑ ομάδα να ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ το ίδιο μύνημα και να μην έχεις δει τα μνματα που σου έχουν στείλει ήδη από χθες) είσαι και σε τρόπο προσέγγισης γενικά λάθος

2)ΜΗΝ στέλνεις εικόνες με πλήρη πρόσωπα.Ο κόσμος είναι πολύ μικρός (πέρα από κακός και ανήθικος)εδώ και φαντάσου τι γλέντια -με τη κακή έννοια - θα έχουν να γίνουν αν πέσεις σε γνωστό η συγγενή.

3)άλλαξε ομάδα που τα γράφεις αυτά.Ενας μύστης ήδη στην είπε σχετικά με το ότι αν ψαχνοσουν αναμεσα σε αλλά ζευγάρια θα έτρωγες πόρτα η κράξιμο,ωπος θες πες το και το πέρασες στο ντουκου (αρκετοί είναι αλλά σε έναν επικεντρώνομαι ως το πιο ιδανικό παράδειγμα)

Κάτι τελευταίο, στα εγραψα εδω για να τα δείς γιατί ούτε που πρόκειται να δείς τα μυνηματα που έστειλα (εκτός αν τα δεις από εδώ).Μπορει να είσαι ευαίσθητη ψυχή, μπορεί να είσαι ο πιο εντάξει τυπάς που έχω γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου και να μην ξέρεις πως να το κινήσεις το θέμα.ΠΡΙΝ ΚΡΆΞΕΙΣ,δες τι και που έκανες λάθος ,δες αν μας έδωσες το δικαίωμα να σου γράψουμε τα όσα σου γράψαμε και μετά απαντα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.246
Like
16.221
Πόντοι
2.256
Δε ξέρω για τους άλλους αλλά σε εμένα μου έστειλε φωτογραφίες χωρίς να καλύψει το πρόσωπο του η της δικιάς του και επειδή μπερδεύτηκα στις φωτό που έστειλε (ήταν διαφορετική η μία με την άλλη σε πόζα και ας ήταν η ίδια κοπέλα)μου είπε να κοιτάξω καλύτερα είναι η ίδια.
Από χτες δεν έδωσε σημεία ζωής (και εννοείται του έστειλα αρκετά μυνήματα μπας και,αλλά τπτ)οπότε η είναι ακόμα ένα από τα απειρία ναυάγια του σάιτ η είναι πιτσιρικάς και δεν ξέρει να ψάχνεται.
Αν διαβάζεις (που θα τα διαβάσεις αυτά που γράφουμε δεν υπάρχει περίπτωση)πριν με η μας κράξεις:
1)άλλαξε προσέγγιση,πέρα από ηθικά λάθος (κοροϊδεύεις συστηματικα κόσμο και θα σου γυρίσει μπούμερανγκ,δεν είναι δυνατόν στην ΊΔΙΑ ομάδα να ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ το ίδιο μύνημα και να μην έχεις δει τα μνματα που σου έχουν στείλει ήδη από χθες) είσαι και σε τρόπο προσέγγισης γενικά λάθος

2)ΜΗΝ στέλνεις εικόνες με πλήρη πρόσωπα.Ο κόσμος είναι πολύ μικρός (πέρα από κακός και ανήθικος)εδώ και φαντάσου τι γλέντια -με τη κακή έννοια - θα έχουν να γίνουν αν πέσεις σε γνωστό η συγγενή.

3)άλλαξε ομάδα που τα γράφεις αυτά.Ενας μύστης ήδη στην είπε σχετικά με το ότι αν ψαχνοσουν αναμεσα σε αλλά ζευγάρια θα έτρωγες πόρτα η κράξιμο,ωπος θες πες το και το πέρασες στο ντουκου (αρκετοί είναι αλλά σε έναν επικεντρώνομαι ως το πιο ιδανικό παράδειγμα)

Κάτι τελευταίο, στα εγραψα εδω για να τα δείς γιατί ούτε που πρόκειται να δείς τα μυνηματα που έστειλα (εκτός αν τα δεις από εδώ).Μπορει να είσαι ευαίσθητη ψυχή, μπορεί να είσαι ο πιο εντάξει τυπάς που έχω γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου και να μην ξέρεις πως να το κινήσεις το θέμα.ΠΡΙΝ ΚΡΆΞΕΙΣ,δες τι και που έκανες λάθος ,δες αν μας έδωσες το δικαίωμα να σου γράψουμε τα όσα σου γράψαμε και μετά απαντα.
Τώρα μου κάνει παραπονάκια
Live :cry:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.246
Like
16.221
Πόντοι
2.256
Τι θα καταφερετε με ολο αυτο? Να μου κλεισετε το προφιλ? Μα θα φτιαξω καινουργιο...και θα μου το κλεισετε παλι? Θα φτιαξω κι αλλο, και ξανα και ξανα και ξανα....οσες φορες χρειαστει......μαγκες εχει και η υπομονη τα ορια της με τοσα εξευτελιστικα σχολια.....συγγνωμη επρεπε να σας τα γραψω αυτα
Γιατί να σου κλείσουμε το προφίλ ρε αδερφέ;;; Δεν έχουμε συμφέρον, συνέχισε το δρόμο σου αλλά μη νομίζεις πως απευθύνεσαι σε 14 χρονους. Αυτό και τίποτα άλλο. Αν είσαι 20 χρονών όπως λες, σκέψου μόνο πως εμείς γαμούσαμε πουτάνες 20 χρόνια πριν γεννηθείς!!!
Από εμένα καλή συνέχεια.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.275
Like
29.963
Πόντοι
4.656
Τι θα καταφερετε με ολο αυτο? Να μου κλεισετε το προφιλ? Μα θα φτιαξω καινουργιο...και θα μου το κλεισετε παλι? Θα φτιαξω κι αλλο, και ξανα και ξανα και ξανα....οσες φορες χρειαστει......μαγκες εχει και η υπομονη τα ορια της με τοσα εξευτελιστικα σχολια.....συγγνωμη επρεπε να σας τα γραψω αυτα
Μου θυμίζεις τον ιό της γριππης.Καλυπτεται με πρωτεινη για να ξεγελάσει το σύστημα γιατί ως απλή ύπαρξη ξέρει ότι λόγω της σιχαμενης μορφής που έχει θα απορριφθεί με το καλημέρα σας από το σύστημα.Αυτο κάνεις με τα προφίλ μέχρι να σε καταλάβουν,ούτε ο πρώτος είσαι ούτε ο τελευταίος.Επειδή σου απάντησα (στην κυριολεξία) με όμορφο και ηθικά σωστό τρόπο και επειδή είσαι ένας ιντερνετικός νάρκισσος-απατεωνισκος που επιδιώκει να του δίνουν σημασία ,σου εύχομαι να θερίσεις στο πολλαπλάσιο αυτά που σπέρνεις (κοροϊδία μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο)μπας και βάλεις μυαλό και το σταματήσεις.Αυτο γιατί το να ασχολείται ο κόσμος με έναν απατεώνα ο οποίος φτιάχνει ψεύτικα προφίλ μπας και νιώσει κάτι επειδή είναι κενός μέσα του αυτό επιδιώκει.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.275
Like
29.963
Πόντοι
4.656

Συνημμένα

  • goals.jpg
    goals.jpg
    164,7 KB · Εμφανίσεις: 44

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom