Νέα

Bull αναζητά ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kgkano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ Ο ΝΕΥΤΩΝΑΣ ΗΤΑΝ CELIBATE.
ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ LGBTQ ΚΟΙΝΌΤΗΤΑ
Celibate σημαίνει άγαμος, παρθένος δηλαδή.
Αλλά κατ' επιλογήν.
Καμία σχέση με LGBT.
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Celibate σημαίνει άγαμος, παρθένος δηλαδή.
Αλλά κατ' επιλογήν.
Καμία σχέση με LGBT.
Ηταν αγαμος παρθενος ρε γκασμαδες επειδη του αρεσαν οι αντρες! Και επειδη ηταν και θρησκος το θεωρουσαι αμαρτια και επελεξε την σεξουαλικη απομονωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Ηταν αγαμος παρθενος ρε γκασμαδες επειδη του αρεσαν οι αντρες! Και επειδη ηταν και θρησκος το θεωρουσαι αμαρτια και επελεξε την σεξουαλικη απομονωση.
Καλά επειδή εσύ τον τινάζεις τον κουραμπιέ νομίζεις ότι όλοι είναι πούστηδες.
Με την ίδια λογική μπορεί να ήτανε μπερμπάντης.
Και η μοιχεία αμαρτία ήτανε, μεγάλη κιόλας.
Μπορεί να πηδούσε παντρεμένες και να κανε την οσία παρθένα.
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Καλά επειδή εσύ τον τινάζεις τον κουραμπιέ νομίζεις ότι όλοι είναι πούστηδες.
Με την ίδια λογική μπορεί να ήτανε μπερμπάντης.
Και η μοιχεία αμαρτία ήτανε, μεγάλη κιόλας.
Μπορεί να πηδούσε παντρεμένες και να κανε την οσία παρθένα.
ειτε πουστης ηταν ειτε παρθενος ειτε ταυρος γαμιας δεν εχει σημασια την ιδια ακριβως αξια συνεχιζει να εχει...αυτο θελω να σου αποδειξω αλλα εισαι πολυ γερικος εγκεφαλος για να καταλαβεις
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
ειτε πουστης ηταν ειτε παρθενος ειτε ταυρος γαμιας δεν εχει σημασια την ιδια ακριβως αξια συνεχιζει να εχει...αυτο θελω να σου αποδειξω αλλα εισαι πολυ γερικος εγκεφαλος για να καταλαβεις
Γέρικοι εγκέφαλοι είστε εσείς τύπε.
Από τη μία υποστηρίζετε πως και τα ζώα είναι γκεη και από την άλλη είναι προοδευτικό να είσαι γκέη.
Πώς γίνεται να είναι προοδευτικό το να γίνεις ζώο;
Προοδευτικό είναι να ξεπεράσεις τα ζώα και να κατανοήσεις πως το πουστριλίκι είναι ξεφτίλα για έναν άντρα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
ο συνταγματάρχης ο Ιωαννίδης πώς σου φαίνεται παίκτη; Ήταν αρκετά άντρας για να φτάσει συνταγματάρχης και στους 4 της χούντας;
 

bodroum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2024
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
164
Πόντοι
280
Ε μη το λες φιλε ,για το κανε σεχ , ζητανε εξωπραγματικα πράγματα εκει τα ζευγαρια. Κι εγω που ειμαι νορμαλ στα μεγέθη μου βγαινω εκτός χαχα
Σιγά το δύσκολο ρε συ μπες στο κάνε σεξ η στο sdc υπάρχουν άπειρα ζευγάρια εκεί που ψάχνουν αντίστοιχα
 

georgeabc

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
52
Like
34
Πόντοι
0
Ε μη το λες φιλε ,για το κανε σεχ , ζητανε εξωπραγματικα πράγματα εκει τα ζευγαρια. Κι εγω που ειμαι νορμαλ στα μεγέθη μου βγαινω εκτός χαχα
Φίλε μου καταλαβαινω.. ναι πολλά ζευγάρια θέλουν ο bull να έχει μέγεθος προβοσκίδας ελέφαντα
 

Mikecockin

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Για εμενα η δικη μου φιλοσοφια απο την οπτικη γωνια του bull ειναι μεν το σεξ και η ολη ιντριγκα να κανεις σεξ με την γυναικα καποιου αλλου αντρα, αλλα ολο αυτο ειναι μεχρι ενα σημειο. Το κυριο κομματι ειναι σε πιο πνευματικο επιπεδο. Αν θες απλα και μονο σεξ να ξελαμπικαρεις που λεμε απλως βρισκεις μια ελευθερη γυναικα και τελος. Το τριο σε σχημα bull/ζευγαρι ή bull/cuckold ειναι πολυ διαφορετικο, θελει σεβασμο και νοητικες ικανοτητες απο τον bull. Το νουμερο ενα σημαντικο για εμενα που εχω καταλαβει και πρεπει αν κρατησετε ολοι οι υποψηφιοι bulls: Πρεπει να κοιτατε το ζευγαρι σαν μια οντοτητα! Δεν ειναι ξεχωριστοι ειναι 1 πνευμα σε 2 σωματα. Ακομα και ο cuckold που υποτιθεται θελει "να του σκισεις την γυναικα" θελει και αυτος σεβασμο και ικανοποιηση...ειναι λεπτη η ισορροπια και δυσκολη αλλα αυτο εχω να αναφερω εγω. Πειτε μου την γνωμη σας οποιος θελει.
Έτσι ακριβώς ξεκίνησα κ εγώ την δική μου σύντομη μέχρι στιγμής πορεία, όχι με cuckold αλλά με vixen ζευγάρια όπου ο στόχος ήταν να περάσει καλά η κοπέλα κ μετά εμείς με τον άνδρα της κ χωρίς σεβασμό δεν γίνεται αυτο
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Έτσι ακριβώς ξεκίνησα κ εγώ την δική μου σύντομη μέχρι στιγμής πορεία, όχι με cuckold αλλά με vixen ζευγάρια όπου ο στόχος ήταν να περάσει καλά η κοπέλα κ μετά εμείς με τον άνδρα της κ χωρίς σεβασμό δεν γίνεται αυτο
τι ειναι τα vixen ζευγαρια γιατι κι εγω γενικα καινουριος ειμαι δεν ξερω ολα τα σχηματα.
 

Mikecockin

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
τι ειναι τα vixen ζευγαρια γιατι κι εγω γενικα καινουριος ειμαι δεν ξερω ολα τα σχηματα.
Βασικά vixen είναι η κοπελα σε τέτοια σχέση. Στην ουσία άνδρας εκεί δεν είναι μπι, δεν είναι cuckold σε καμία περίπτωση. Απλά θέλει η γυναίκα του να περνάει υπέροχα μαζί του κ μαζί με τον άλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom