Νέα

Bull αναζητά ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kgkano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Φιλε στο τελος της ημερας μιλαμε κυριολεκτικα για πουτσες και μουνια...αν στρεφαμε την προσοχη μας σε πραγματα που μετρανε θα ειχαμε θεραπευσει τον καρκινο τωρα και θα ειχαμε παει στον Αρη. Οποιος γουσταρει να γαμαει γαμαει, οποιος γουσταρει να γαμιεται γαμιεται, οποιος γουσταρει να κοιταζει κοιταζει...στο τελος η κοινωνια θα προχωρησει οτι και να γινει.
Μεγάλο λάθος.
Οι μεγαλύτεροι ψυχολόγοι στηρίζουν όλη την ψυχολογία πάνω στο σεξ.
Μία τραυματική σεξουαλική εμπειρία, π.χ. βιασμός μπορεί να καθορίσει όλη σου τη ζωή.

Έχει τεράστια σημασία το σεξ, δεν είναι απλά "πούτσες και μουνιά", γιαυτό και τα σεξουαλικά εγκλήματα θεωρούνται τα χειρότερα.

Μέσα από το σεξ φαίνεται ποιός πραγματικά είσαι.
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Μεγάλο λάθος.
Οι μεγαλύτεροι ψυχολόγοι στηρίζουν όλη την ψυχολογία πάνω στο σεξ.
Μία τραυματική σεξουαλική εμπειρία, π.χ. βιασμός μπορεί να καθορίσει όλη σου τη ζωή.

Έχει τεράστια σημασία το σεξ, δεν είναι απλά "πούτσες και μουνιά", γιαυτό και τα σεξουαλικά εγκλήματα θεωρούνται τα χειρότερα.

Μέσα από το σεξ φαίνεται ποιός πραγματικά είσαι.
καταλαβαινω τι εννοεις εχεις δικιο...αλλα σκεψου μια στιγμη...πρωτα απ ολα ο βιασμος δεν ειναι σεξ γιατι ειναι πραξη μη συγκαταβατικη οποτε το βγαζουμε...τα ερωτικα εγκληματα που λες εχεις απολυτο δικιο οτι ειναι χειροτερα αλλα γιατι συμβαινουν?? "σκοτωσε την γυναικα του επειδη την επιασε με αλλον" κλπ κλπ...αν ΔΕΝ μας ενοιαζε δεν θα υπηρχε και το εγκλημα...γιατι να σε νοιαξει...θα πεθανεις και εσυ και εγω και ολοι. Αν η κυρα Τουλα του γειτονα ηθελε να τρωει κι αλλο πεο στα αρχιδια μας στην τελικη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ελπιζω να καταλαβες το ποιντ μου
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
καταλαβαινω τι εννοεις εχεις δικιο...αλλα σκεψου μια στιγμη...πρωτα απ ολα ο βιασμος δεν ειναι σεξ γιατι ειναι πραξη μη συγκαταβατικη οποτε το βγαζουμε...τα ερωτικα εγκληματα που λες εχεις απολυτο δικιο οτι ειναι χειροτερα αλλα γιατι συμβαινουν?? "σκοτωσε την γυναικα του επειδη την επιασε με αλλον" κλπ κλπ...αν ΔΕΝ μας ενοιαζε δεν θα υπηρχε και το εγκλημα...γιατι να σε νοιαξει...θα πεθανεις και εσυ και εγω και ολοι. Αν η κυρα Τουλα του γειτονα ηθελε να τρωει κι αλλο πεο στα αρχιδια μας στην τελικη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ελπιζω να καταλαβες το ποιντ μου
Εσύ δεν κατάλαβες.
Αν η κυρα Τουλα τον τρώει από το γείτονα είναι πουτάνα.
Τι, σε έθιξε η λέξη;
Αφού αυτό σημαίνει.
Γιατί θίγεσαι;
Όπως και πούστης σημαίνει αυτός που τον μπαίρνει.
Γιατί θίγονται οι πούστηδες;
Για την αλήθεια;

Θα μου πεις γιατί οι λέξεις έχουν αρνητική σημασία.
Ναι έχουν αρνητική σημασία, γιατί οι άνθρωποι σε βάθος χιλιάδων χρόνων παρατήρησαν ότι οι πούστηδες και οι πουτάνες έχουν κάποια κοινά χαρακτηριστικά.
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Εσύ δεν κατάλαβες.
Αν η κυρα Τουλα τον τρώει από το γείτονα είναι πουτάνα.
Τι, σε έθιξε η λέξη;
Αφού αυτό σημαίνει.
Γιατί θίγεσαι;
Όπως και πούστης σημαίνει αυτός που τον μπαίρνει.
Γιατί θίγονται οι πούστηδες;
Για την αλήθεια;

Θα μου πεις γιατί οι λέξεις έχουν αρνητική σημασία.
Ναι έχουν αρνητική σημασία, γιατί οι άνθρωποι σε βάθος χιλιάδων χρόνων παρατήρησαν ότι οι πούστηδες και οι πουτάνες έχουν κάποια κοινά χαρακτηριστικά.
εγω βλεπω στην πορεια της ανθρωποτητας απο ουγκα μπουγκα φτασαμε στο φεγγαρι...οποτε στα αρχιδια μας και οι πουτανες και οι πουστηδες και οι στρειτ και ολοι...δεν εχει σημασια τι εισαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
εγω βλεπω στην πορεια της ανθρωποτητας απο ουγκα μπουγκα φτασαμε στο φεγγαρι...οποτε στα αρχιδια μας και οι πουτανες και οι πουστηδες και οι στρειτ και ολοι...δεν εχει σημασια τι εισαι
Δεν πήγαν πούστηδες και πουτάνες στο φεγγάρι
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Δεν πήγαν πούστηδες και πουτάνες στο φεγγάρι
αρα οι πουστηδες και οι πουτανες δεν εχουν την νοητικη ικανοτητα να το εκαναν ή να μας πανε στον Αρη πχ? Αυτο λες? Οτι ο σεξουαλικος προσανατολισμος και η "πουτανιαση" συνδεονται με την νοημοσυνη...γι αυτο ο παπατζης που πουλαει επιστολες του Χριστου ειναι σε αυτα τα ποσοστα επειδη εχει πολλους φωστηρες σαν και σενα
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Μαντεψε τι ηταν ο Νευτωνας αδερφε...αστο θα σου λυσω εγω την απορια...πουσταρα ηταν...εισαι εδω εξαιτιας του Νευτωνα ομως
Ο Νεύτωνας ήταν celibate. Άγαμος δηλαδή σαν τους μοναχούς.
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Ο Νεύτωνας ήταν celibate. Άγαμος δηλαδή σαν τους μοναχούς.
παρθενος ομοφυλοφιλος ηταν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο Νεύτωνας ήταν celibate. Άγαμος δηλαδή σαν τους μοναχούς.
οπως και ο Turing που εξαιτιας του εχεςι υπολογιστη για να στελνεις μηνυματα οπου θες
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
χαχαχαχαχα δεν φαινεσαι οπαδος την Χ.Α. εσυ καθολου
Γιατί θίχτηκες ρε τύπε;
Αφού το σεξ δεν έχει σημασία, τι παρθένος ομοφυλόφιλος τι αντρας γαμιάς το ίδιο είναι.
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Γιατί θίχτηκες ρε τύπε;
Αφού το σεξ δεν έχει σημασία, τι παρθένος ομοφυλόφιλος τι αντρας γαμιάς το ίδιο είναι.
οντως δεν εχει σημασια...για εσενα και την Χ.Α εχει...συνεχισε να γραφεις πισω απο μια κατασκευη και εφευρεση ενος πουστη γιατι αν πεις και τον Turing μοναχο εισαι σε αρνηση αδερφε...καλη συνεχεια και καλα γαμησια να εχεις ειτε ενεργητικα ειτε παθητικα
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
οντως δεν εχει σημασια...για εσενα και την Χ.Α εχει...συνεχισε να γραφεις πισω απο μια κατασκευη και εφευρεση ενος πουστη γιατι αν πεις και τον Turing μοναχο εισαι σε αρνηση αδερφε...καλη συνεχεια και καλα γαμησια να εχεις ειτε ενεργητικα ειτε παθητικα
Ο Turing ήταν ομοφυλόφιλος ΟΚ αλλά δεν ήταν πουστάρα σαν τις σημερινές να κάνει γκεη όργια κάθε ΣΚ και να ντύνεται γυναίκα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Ο ιταλος κρυφοπουστας εχει 100 φορες πιο ποιοτικη ζωη απο εμας τους βλαχους τους ελληνες (βαζω και εμενα μεσα)
Μεγαλύτεροι κερατάδες από τους Ιταλούς δεν υπάρχουν. Οι γκόμενες τους δεν μπορούν να κλείσουν πόδι και οι μισοί είναι μπάι (κρυφό πούστηδες δηλαδή).
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Ναι ρε να σου δώσουμε τις γυναίκες μας να τις γαμησεις μάθατε και το bull.


Άμα θες να γαμησεις την γυναίκα μου θα πληρώνεις και στο ενοίκιο και στους λογαριασμούς :grin::grin:

Περιμέναμε εσένα τον γαμιά να μας γαμησεις
Και κομμωτηρια, νυχια, λουσα, ρουχα…πες του τα ολα να του πεσει το πουλακι σε νανοσεκοντ.
:confused:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Δεν πάει το μυαλό σας (ούτε το δικό μου μέχρι πριν λίγο καιρό) πόσα ζευγάρια ψάχνουν bulls και μάλιστα πολύ συνειδητά ως τρόπο ζωής!!! Επίσης δεν πάει το μυαλό σας ότι η εικόνα του bull, δεν είναι πάντα αυτή που οι περισσότεροι φανταζόμαστε (γυμνασμένο κορμί - μεγάλη πούτσα κλπ) αλλά κάτι πολύ διαφορετικό, που διαφέρει από ζευγάρι σε ζευγάρι!!!
Επίσης ποτέ μη λες ποτέ, σε τίποτα :wink:
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.883
Like
8.293
Πόντοι
1.056
Και εγώ γουστάρω να μου πηδάνε τη γυναίκα αλλά θέλω μόνο να βλέπω.Δε μαρεσει να συμμετέχω
Ποια γυναίκα ΓΙΩΡΓΙΟΣ(3) ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Δεν πάει το μυαλό σας (ούτε το δικό μου μέχρι πριν λίγο καιρό) πόσα ζευγάρια ψάχνουν bulls και μάλιστα πολύ συνειδητά ως τρόπο ζωής!!! Επίσης δεν πάει το μυαλό σας ότι η εικόνα του bull, δεν είναι πάντα αυτή που οι περισσότεροι φανταζόμαστε (γυμνασμένο κορμί - μεγάλη πούτσα κλπ) αλλά κάτι πολύ διαφορετικό, που διαφέρει από ζευγάρι σε ζευγάρι!!!
Επίσης ποτέ μη λες ποτέ, σε τίποτα :wink:

Και που τα βρίσκουμε αυτά τα ζευγάρια;;;
Μόνο με μένα βγαίνουν τελικά πούστηδες και αυνάνες μηνυμάτων!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom