Νέα

Bull αναζητά ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kgkano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
123
Πόντοι
1
Μεγαλύτεροι κερατάδες από τους Ιταλούς δεν υπάρχουν. Οι γκόμενες τους δεν μπορούν να κλείσουν πόδι και οι μισοί είναι μπάι (κρυφό πούστηδες δηλαδή).
Κάτι τύποι σαν εσένα τρώνε το κέρατο αβερτα … τουλάχιστον οι Ιταλοί κτλπ το γνωρίζουν κ γουστάρουν . Χαλαρωστε γαμιαδες … χαλαρωστε κ κατουρήστε κ λιγάκι όρθιοι …
 

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
197
Πόντοι
0
Για εμενα η δικη μου φιλοσοφια απο την οπτικη γωνια του bull ειναι μεν το σεξ και η ολη ιντριγκα να κανεις σεξ με την γυναικα καποιου αλλου αντρα, αλλα ολο αυτο ειναι μεχρι ενα σημειο. Το κυριο κομματι ειναι σε πιο πνευματικο επιπεδο. Αν θες απλα και μονο σεξ να ξελαμπικαρεις που λεμε απλως βρισκεις μια ελευθερη γυναικα και τελος. Το τριο σε σχημα bull/ζευγαρι ή bull/cuckold ειναι πολυ διαφορετικο, θελει σεβασμο και νοητικες ικανοτητες απο τον bull. Το νουμερο ενα σημαντικο για εμενα που εχω καταλαβει και πρεπει αν κρατησετε ολοι οι υποψηφιοι bulls: Πρεπει να κοιτατε το ζευγαρι σαν μια οντοτητα! Δεν ειναι ξεχωριστοι ειναι 1 πνευμα σε 2 σωματα. Ακομα και ο cuckold που υποτιθεται θελει "να του σκισεις την γυναικα" θελει και αυτος σεβασμο και ικανοποιηση...ειναι λεπτη η ισορροπια και δυσκολη αλλα αυτο εχω να αναφερω εγω. Πειτε μου την γνωμη σας οποιος θελει.
Μπραβο φιλε,πολύ σωστη τοποθέτηση !!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Και που τα βρίσκουμε αυτά τα ζευγάρια;;;
Μόνο με μένα βγαίνουν τελικά πούστηδες και αυνάνες μηνυμάτων!!!!
Πρέπει να ξέρεις πού θα ψάξεις. Έχεις δοκιμάσει στο κάνεσεξ;;; Έχεις δοκιμάσει στο forbitten fruit, sdc ;;;;
Έχεις πιστεύεις τα προσόντα, την υπομονή και τον τρόπο να πλησιάσεις σωστά και αποτελεσματικά;;; Αν ναι, ψάξε!!! Μην περιμένετε να πέσουν από τον ουρανό!!! Κι άλλοι συνάδελφοι με ρωτούν, σε άλλα νήματα για διαδικτυακές μου γνωριμίες ας πούμε αλλά παρατηρώ ότι ψάχνουν μασημένη τροφή.
Είναι πολλοί που τους εξιτάρει η φάση αλλά δεν έχουν όρεξη ούτε υπομονή να ψάξουν! Δεν είναι κακό, δεν είμαστε όλοι ίδιοι!! Γι αυτό υπάρχουν τα κορίτσια μας εδώ στο site!!!
:wink:
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.883
Like
8.293
Πόντοι
1.056
Πρέπει να ξέρεις πού θα ψάξεις. Έχεις δοκιμάσει στο κάνεσεξ;;; Έχεις δοκιμάσει στο forbitten fruit, sdc ;;;;
Έχεις πιστεύεις τα προσόντα, την υπομονή και τον τρόπο να πλησιάσεις σωστά και αποτελεσματικά;;; Αν ναι, ψάξε!!! Μην περιμένετε να πέσουν από τον ουρανό!!! Κι άλλοι συνάδελφοι με ρωτούν, σε άλλα νήματα για διαδικτυακές μου γνωριμίες ας πούμε αλλά παρατηρώ ότι ψάχνουν μασημένη τροφή.
Είναι πολλοί που τους εξιτάρει η φάση αλλά δεν έχουν όρεξη ούτε υπομονή να ψάξουν! Δεν είναι κακό, δεν είμαστε όλοι ίδιοι!! Γι αυτό υπάρχουν τα κορίτσια μας εδώ στο site!!!
:wink:
Πόσο σωστός εισαι καλέ μου φίλε....
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Πρέπει να ξέρεις πού θα ψάξεις. Έχεις δοκιμάσει στο κάνεσεξ;;; Έχεις δοκιμάσει στο forbitten fruit, sdc ;;;;
Έχεις πιστεύεις τα προσόντα, την υπομονή και τον τρόπο να πλησιάσεις σωστά και αποτελεσματικά;;; Αν ναι, ψάξε!!! Μην περιμένετε να πέσουν από τον ουρανό!!! Κι άλλοι συνάδελφοι με ρωτούν, σε άλλα νήματα για διαδικτυακές μου γνωριμίες ας πούμε αλλά παρατηρώ ότι ψάχνουν μασημένη τροφή.
Είναι πολλοί που τους εξιτάρει η φάση αλλά δεν έχουν όρεξη ούτε υπομονή να ψάξουν! Δεν είναι κακό, δεν είμαστε όλοι ίδιοι!! Γι αυτό υπάρχουν τα κορίτσια μας εδώ στο site!!!
:wink:
Πολυ σωστα!! Γι αυτο εξαλλου ειχα αναφερει "αν καποιος θελει απλα να γαμησει βρισκει μια ελευθερη γυναικα και τελος". Παρα πολλοι κανουν το εξης λαθος "αυτο το ζευγαρι ψαχνει τριτο ατομο στο κρεβατι (ειτε cuckold ειτε full trio)...ωραια εχει κλεισει αυριο βραδυ θα γαμαω την γυναικα"...δεν υπαρχει μεγαλυτερο λαθος απο αυτο!!! Πρεπει να σκεφτεσαι οτι θελει παρα πολυ υπομονη, σεβασμο, ευγενεια και επενδυση χρονου αν θες να το κανεις...Θα φας ακυρα, θα φας ακυρωσεις, θα πρεπει να δειξεις οτι αξιζεις...γι αυτο δεν ειναι τοσο απλο οσο νομιζουν καποιοι. Ουτε και αθλος ειναι αλλα οκ. Επισης μια μικρη σημειωση, εγω εφτιαξα αυτο το thread με αυτον τον τιτλο...οσοι δεν τους ενδιαφερει ή το βρισκουν προσβλητικο υπαρχουν κι αλλα φορουμς.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Κάτι τύποι σαν εσένα τρώνε το κέρατο αβερτα … τουλάχιστον οι Ιταλοί κτλπ το γνωρίζουν κ γουστάρουν . Χαλαρωστε γαμιαδες … χαλαρωστε κ κατουρήστε κ λιγάκι όρθιοι …
με ξέρεις τύπε ; Σου γαμησα καμία γκομενα και τα έχεις πάρει μαλακα ;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Πολυ σωστα!! Γι αυτο εξαλλου ειχα αναφερει "αν καποιος θελει απλα να γαμησει βρισκει μια ελευθερη γυναικα και τελος". Παρα πολλοι κανουν το εξης λαθος "αυτο το ζευγαρι ψαχνει τριτο ατομο στο κρεβατι (ειτε cuckold ειτε full trio)...ωραια εχει κλεισει αυριο βραδυ θα γαμαω την γυναικα"...δεν υπαρχει μεγαλυτερο λαθος απο αυτο!!! Πρεπει να σκεφτεσαι οτι θελει παρα πολυ υπομονη, σεβασμο, ευγενεια και επενδυση χρονου αν θες να το κανεις...Θα φας ακυρα, θα φας ακυρωσεις, θα πρεπει να δειξεις οτι αξιζεις...γι αυτο δεν ειναι τοσο απλο οσο νομιζουν καποιοι. Ουτε και αθλος ειναι αλλα οκ. Επισης μια μικρη σημειωση, εγω εφτιαξα αυτο το thread με αυτον τον τιτλο...οσοι δεν τους ενδιαφερει ή το βρισκουν προσβλητικο υπαρχουν κι αλλα φορουμς.
τύπε υπάρχει και ελευθερία λόγου , έγραψες κάτι σε ένα δημόσιο φόρουμ, προφανώς να περιμένεις αντιδράσεις. Σκληρέ ταύρε
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
τύπε υπάρχει και ελευθερία λόγου , έγραψες κάτι σε ένα δημόσιο φόρουμ, προφανώς να περιμένεις αντιδράσεις. Σκληρέ ταύρε
διακρινω μια μικρη εμμονη στο αν ο αλλος ειναι ταυρος, σκληρος, μαλθακος, πουτσαρας, μικροψωλης κλπ...κατσε να μαντεψω εχεις τζιπ 3000 κυβικα για να καλυψεις τα κομπλεξ σου
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Θα σας πω μια εμπειρία μου.
Λόγω της συμμετοχής μου στο forum, έχω λάβει κάποια μηνύματα στο παρελθόν αν είμαι bull και σε όλα απαντούσα όχι!!!
Τώρα τελευταία έχω παίξει αυτό το ρόλο αν και δεν το επεδίωξα εγώ ως πρώτο στόχο. Το έφερε η στιγμή ας πούμε!! Βέβαια να πω ότι σπουδαίο ρόλο έπαιξε και η ανεκτικότητα αλλά και η προτροπή της δικιάς μου που ναι μεν είμαστε swingers αλλά τα παιχνίδια μας περιορίζονται με ζευγάρια και όχι με μπαλαντέρ.
Θέλω να πω ότι αν είσαι παντρεμενάκιας και παίζεις στα κρυφά και στα μουλωχτά, ο βαθμός δυσκολίας ανεβαίνει κάθετα!!!
Δύο πρόσφατες εμπειρίες λοιπόν!!!
Και στις δύο η προσέγγισή μου ξεκίνησε προς το ζεύγος χωρίς να ξέρω πώς θα εξελιχθεί.
Για δικούς τους λόγους ο καθένας, ο ένας γυμναστηριακός, απολάμβανε να βλέπει τη γυναίκα του με άλλους και ο δεύτερος στρατιωτικός μπουχέσα, συμμετείχε κανονικά στην παρτούζα!!
Και οι δύο κυρίες, με διάλεξαν ανάμεσα σε πολλούς άλλους, πολύ ομορφότερους, πολύ πιο γυμνασμένους και με σαφώς μεγαλύτερη πούτσα!!!
Το tip ;;;;Θεωρώ πως είναι αυτό που λέει και η γυναίκα μου : "Τό'χεις με τις γυναίκες ρε καριόλη" :wink:
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.883
Like
8.293
Πόντοι
1.056

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
διακρινω μια μικρη εμμονη στο αν ο αλλος ειναι ταυρος, σκληρος, μαλθακος, πουτσαρας, μικροψωλης κλπ...κατσε να μαντεψω εχεις τζιπ 3000 κυβικα για να καλυψεις τα κομπλεξ σου
Όχι τύπε , Πεζό 2-2
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
123
Πόντοι
1
με ξέρεις τύπε ; Σου γαμησα καμία γκομενα και τα έχεις πάρει μαλακα ;
Ρε μπρο χαλαρωσε μπορεί να σου έχω γαμησει εγώ γυναίκα κάτι μου θυμίζει το ψευδώνυμο σου …
Πάντως από το πληκτρολόγιο δεν γαμισε κανείς όποτε chill out ….
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Nα το γράψουμε για χιλιοστή φορά; Έχει κανένα νόημα; Ότι ο κάθε άνθρωπος ορίζει τι τον ευχαριστεί και ζει με αυτό.

Εσείς όλοι οι συντηρητικοί, οι θεματοφύλακες της ηθικής και του πατρίς - θρησκεία - οικογένεια, αν πετύχετε καμία γυναίκα που θέλει να το κάνετε και να βλέπει ο άντρας της ή της αρέσουν τα gang bang τρέχετε με τα χίλια ,αλλά μετά είναι μαλάκας ο cuckold και δεν έχει αξιοπρέπεια.

Μήπως το πρόβλημά σας δεν είναι το τρίο αλλά ότι δε σας έχουν καλέσει ποτέ;
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
50
Like
56
Πόντοι
0
Συντηρητικοί και εγγεγραμμένοι στο bou...ρε μας δουλεύετε; Επίσης μεταξύ ενηλίκων με συναίνεση στο σεξ δεν κρίνουμε.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Συντηρητικοί και εγγεγραμμένοι στο bou...ρε μας δουλεύετε; Επίσης μεταξύ ενηλίκων με συναίνεση στο σεξ δεν κρίνουμε.
Ξέχασε να γράψει το ψευτο συντηρητικοί!!!
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom