Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 774
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 131 48,7%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,6%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
30
Like
57
Πόντοι
0
Εσύ τι ψάχνεις;
Πραγματικό ζευγάρι η πραγματικό άντρα;
Γιατί να είσαι στη πρώτη κατηγορία, από τις 25 Σεπτεμβρίου σου είχα στείλει μύνημα και δεν απάντησες ποτέ, μέχρι σήμερα τουλάχιστον
Και τα δυο μας τραβάνε, γιατί έχουμε πολλά γούστα. Τι να κάτσω να σου εξηγώ τώρα… καταρχάς, δεν είμαι με την ίδια κοπέλα από τότε. Αλλά αν υπολογίσουμε και αυτήν την δημόσια γκρίνια σου για να φανείς μάγκας, καλά έκανα τελικα.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.912
Πόντοι
4.656
Και τα δυο μας τραβάνε, γιατί έχουμε πολλά γούστα. Τι να κάτσω να σου εξηγώ τώρα… καταρχάς, δεν είμαι με την ίδια κοπέλα από τότε. Αλλά αν υπολογίσουμε και αυτήν την δημόσια γκρίνια σου για να φανείς μάγκας, καλά έκανα τελικα.
Το ότι ξεκινάς με την ατάκα πραγματικό ζευγάρι και πραγματικό άντρα θα πει ότι εσύ είσαι κήβδιλος αλλιώς δεν θα είχες λόγο να το γράψεις, επίσης το ότι γράφεις την ατάκα του τι να κάτσω να σου εξηγήσω,τη στιγμή που είναι απελπιστικά απλό το θέμα που θες,πόσο μάλλον το θέμα του τοπικ,σημαίνει ότι πέρα από κουτοπόνηρος είσαι και ψευτοαπατεωνας της δεκαρας του ίντερνετ,δεν απαντούσες τόσο καιρό στο μύνημα μου(και σίγουρα πολλών άλλων πέρα από μένα)θα πει ότι δε μπήκες στο κόπο να δείς τα μυνήματα σου εξαρχής.

Σε ρωτάω τι από τα δύο αναζητάς την γκρίνια που την είδες εντύπωση μου κάνει.

Επίσης το ότι δεν είσαι με την ίδια γκόμενα είναι παντελώς άσχετο, διότι ψάχνεις το ίδιο πράγμα και με την νέα σου γκόμενα, διότι ώπος τότε έτσι και τώρα θες να ζήσεις μια φαντασίωση, εκτός αν πέφτω τόσο πολύ έξω.

Τέλος θα μπορούσες να μου στείλεις αυτήν την απάντηση πριβέ, εφόσον ώμος την έβγαλες εδώ(διότι εξακολουθείς να μην βλέπεις τα μηνύματα που σου έρχονται,why bother άλλωστε τόσους κοροϊδεύεις οπότε ζήσε το μύθο σου παίζοντας το κάποιος,τόσο ξεφτιλόβιος είσαι). Αυτό που έχω να προσθέσω είναι πώς ότι σπέρνεις στη ζωή αργά η γρήγορα θα το θερίσεις.
Αυτά τα ολίγα
 

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
30
Like
57
Πόντοι
0
Το ότι ξεκινάς με την ατάκα πραγματικό ζευγάρι και πραγματικό άντρα θα πει ότι εσύ είσαι κήβδιλος αλλιώς δεν θα είχες λόγο να το γράψεις, επίσης το ότι γράφεις την ατάκα του τι να κάτσω να σου εξηγήσω,τη στιγμή που είναι απελπιστικά απλό το θέμα που θες,πόσο μάλλον το θέμα του τοπικ,σημαίνει ότι πέρα από κουτοπόνηρος είσαι και ψευτοαπατεωνας της δεκαρας του ίντερνετ,δεν απαντούσες τόσο καιρό στο μύνημα μου(και σίγουρα πολλών άλλων πέρα από μένα)θα πει ότι δε μπήκες στο κόπο να δείς τα μυνήματα σου εξαρχής.

Σε ρωτάω τι από τα δύο αναζητάς την γκρίνια που την είδες εντύπωση μου κάνει.

Επίσης το ότι δεν είσαι με την ίδια γκόμενα είναι παντελώς άσχετο, διότι ψάχνεις το ίδιο πράγμα και με την νέα σου γκόμενα, διότι ώπος τότε έτσι και τώρα θες να ζήσεις μια φαντασίωση, εκτός αν πέφτω τόσο πολύ έξω.

Τέλος θα μπορούσες να μου στείλεις αυτήν την απάντηση πριβέ, εφόσον ώμος την έβγαλες εδώ(διότι εξακολουθείς να μην βλέπεις τα μηνύματα που σου έρχονται,why bother άλλωστε τόσους κοροϊδεύεις οπότε ζήσε το μύθο σου παίζοντας το κάποιος,τόσο ξεφτιλόβιος είσαι). Αυτό που έχω να προσθέσω είναι πώς ότι σπέρνεις στη ζωή αργά η γρήγορα θα το θερίσεις.
Αυτά τα ολίγα
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Πέφτεις πολύ έξω, αλλά δεν πειράζει. Ελπιζω να βρεις αυτό που ζητάς.
 

Nice44

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
57
Like
216
Πόντοι
20
Καλησπέρα καινουργιος στην ομάδα θα μου αρεσε και εμένα να δω την γυναίκα μου να την πηδανε και εγώ να κοιτάω η να την πηδάω και εγώ μαζί τους η σε τρίο η γκανγκ όσο περισσότεροι τόσο καλύτερο χαχα...σαν σκέψη όταν πηδιομαστε αρέσει και στην δικιά μου από μόνη της μου αυτή που είπε την σκέψη της αυτήν που όσο πήγαινε μ λέει όλο και περισσότερα..βέβαια όταν την λέω να το κάνουμε στα αλήθεια μου λέει όχι μόνο σαν φαντασίωση μου αρέσει ....μακάρι να γίνει και στα αλήθεια σιγά σιγα
Αυτά έτσι κάπως γίνονται, αλλά να ξέρεις. Αν υπάρχει το κατάλληλο περιβάλλον, χαμηλά φώτα, ποτό και ενδιαφέρον , θα ενδώσει μέσα στην καύλα..και θα έχει να το θυμάται !!
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.912
Πόντοι
4.656
Καλησπέρα,
Είμαι καινούριος εδώ και με ενδιαφέρει ακριβώς το ίδιο αλλά δε ξέρω πως λειτουργεί το site
Στείλε μερικά μυνήματα ακόμα σαν αυτό εδώ ώστε να στέλνεις και να σου έρχονται μυνήματα να τα πούμε
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
101
Like
235
Πόντοι
21
Καλησπέρα,
Είμαι καινούριος εδώ και με ενδιαφέρει ακριβώς το ίδιο αλλά δε ξέρω πως λειτουργεί το site
Swinger’s club συγκεκριμένες μέρες της εβδομάδας που δέχονται μονήρεις άνδρες με το ανάλογο αντίτιμο.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
101
Like
235
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά.
Ενδιαφέρεται κάποιος να μου στέλνει τις βυζαρες της γυναίκας του και να στέλνω εγώ που τον παίζω για αυτή;;;
Οποίος θελει pm.
Αυτό δεν είναι cuckolding… Είναι άγχος ευνουχισμού… αφού κανείς δεν γαμεί, αλλά μένουν όλοι στο κοίταγμα μόνο… και έχουμε τον πούτσο μας ήσυχο !!!!

Μα είναι δυνατόν ;;;;; Έλεος !!!!!
 

m_athens_mr_76

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2024
Μηνύματα
6
Like
19
Πόντοι
0
Σε γνωστό μαγαζάκι της Λεωφ. Σ. με τη γυναίκα ένα βράδυ αφού είμασταν λίγο πιωμένοι,
αφού κάτσαμε σε τραπέζι και δεν αφήναμε καμία να κάτσει,
πλησίασε ένας σφίχτης αυτήν μετά από ώρα και δεχτηκα να πάμε πάνω στα vip και καλα.
κάθησα δίπλα και παρακολούθησα.
Αυτός έκανε προγραμμα σαν γυναίκα πάνω της. Χωρό , τρίψιμο, κλπ.... μόνο τη φούστα της σήκωσε και χαιδεψε μπούτια.
Δεν την έγδυσε ούτε πρόσπάθησε να μπεί μέσα της, αλλά το έβγαλε έξω και αυτή τον πήρε για λίγο στο στόμα της. Αυτός έχυσε στο καλσόν της με σηκωμένη τη φούστα της και αυτό ήταν. Εκείνη την ώρα δεν με πολυ ενόχλησε. Και αυτή ήταν η εμπειρία μου.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
357
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Σε γνωστό μαγαζάκι της Λεωφ. Σ. με τη γυναίκα ένα βράδυ αφού είμασταν λίγο πιωμένοι,
αφού κάτσαμε σε τραπέζι και δεν αφήναμε καμία να κάτσει,
πλησίασε ένας σφίχτης αυτήν μετά από ώρα και δεχτηκα να πάμε πάνω στα vip και καλα.
κάθησα δίπλα και παρακολούθησα.
Αυτός έκανε προγραμμα σαν γυναίκα πάνω της. Χωρό , τρίψιμο, κλπ.... μόνο τη φούστα της σήκωσε και χαιδεψε μπούτια.
Δεν την έγδυσε ούτε πρόσπάθησε να μπεί μέσα της, αλλά το έβγαλε έξω και αυτή τον πήρε για λίγο στο στόμα της. Αυτός έχυσε στο καλσόν της με σηκωμένη τη φούστα της και αυτό ήταν. Εκείνη την ώρα δεν με πολυ ενόχλησε. Και αυτή ήταν η εμπειρία μου.
Καλή φάση!!
 

dream24

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
18
Like
55
Πόντοι
0
Σχετικα "αθωα" εμπειρια, πολυ καλο introduction..δεν το ξαναζητησε η κοπελα;
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
513
Like
714
Πόντοι
86
Σε γνωστό μαγαζάκι της Λεωφ. Σ. με τη γυναίκα ένα βράδυ αφού είμασταν λίγο πιωμένοι,
αφού κάτσαμε σε τραπέζι και δεν αφήναμε καμία να κάτσει,
πλησίασε ένας σφίχτης αυτήν μετά από ώρα και δεχτηκα να πάμε πάνω στα vip και καλα.
κάθησα δίπλα και παρακολούθησα.
Αυτός έκανε προγραμμα σαν γυναίκα πάνω της. Χωρό , τρίψιμο, κλπ.... μόνο τη φούστα της σήκωσε και χαιδεψε μπούτια.
Δεν την έγδυσε ούτε πρόσπάθησε να μπεί μέσα της, αλλά το έβγαλε έξω και αυτή τον πήρε για λίγο στο στόμα της. Αυτός έχυσε στο καλσόν της με σηκωμένη τη φούστα της και αυτό ήταν. Εκείνη την ώρα δεν με πολυ ενόχλησε. Και αυτή ήταν η εμπειρία μου.
Ειπες δεν σε πολυ ενοχλησε.σου αρεσε ομως αυτη η εμπειρεια?θα το ξανακανες,θα προχωρουσες παραπερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom