Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
30
Like
57
Πόντοι
0
Και γιατί θες να δοκιμάσεις να φας κέρατο?
Το κλασικό "κέρατο" δεν είναι το ίδιο πράγμα με το cuckolding ή τρίο. Αν με απατούσε η κοπέλα μου, (ή αν μάθαινε ότι της το έχω κάνει εγώ :D:) θα χωρίζαμε.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
642
Like
1.146
Πόντοι
206
Το κλασικό "κέρατο" δεν είναι το ίδιο πράγμα με το cuckolding ή τρίο. Αν με απατούσε η κοπέλα μου, (ή αν μάθενε ότι της το έχω κάνει εγώ :D:) θα χωρίζαμε.
Κατάλαβες τη ερώτηση μου,, αν θες να απαντήσεις καλώς, μην κάνεις τον βλακα όμως
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.068
Πόντοι
3.846
Παίκτη για να μην κουράζεσαι να απαντάς σε μηνύματα από μπακούρια πες καθαρά αν θες κάποιον bi να παίξει και μαζί σου, αν θες τρίο ή να παίρνεις μόνο μάτι ή θες να σας παίρνουν μάτι.

Και βρες ένα τρόπο να ελέγχεις τις φωτογραφίες γιατί θα παίξει πολύ μούφα.

Σε μένα πάντως μην υπολογίζεις όταν εσύ έκανες ποδήλατο με 4 ρόδες ,έδινα πανελλήνιες.
 

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
30
Like
57
Πόντοι
0
Κατάλαβες τη ερώτηση μου,, αν θες να απαντήσεις καλώς, μην κάνεις τον βλακα όμως
Γιατί τόση επίθεση; :skull:

Πες μου τι χρειάζεστε και ίσως μπείτε στο πρόγραμμα :zfuck:

Εναλλακτικώς μπορείτε να περάσετε από το Κοσμοπολιτ

Δεν έχω ακούσει ποτέ για Κοσμοπόλιτ... θα το ψάξω. Ευχαριστώ!
 

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
30
Like
57
Πόντοι
0
Παίκτη για να μην κουράζεσαι να απαντάς σε μηνύματα από μπακούρια πες καθαρά αν θες κάποιον bi να παίξει και μαζί σου, αν θες τρίο ή να παίρνεις μόνο μάτι ή θες να σας παίρνουν μάτι.

Και βρες ένα τρόπο να ελέγχεις τις φωτογραφίες γιατί θα παίξει πολύ μούφα.

Σε μένα πάντως μην υπολογίζεις όταν εσύ έκανες ποδήλατο με 4 ρόδες ,έδινα πανελλήνιες.
Χαχα θεός! Σε ευχαριστώ πολύ.

Ε είπα κι εγώ αν βάλω την λέξη σοβαρός, δεν θα στέλνει οποιος να ναι.

Όχι, όχι, δεν ψάχνω άνδρα να με γ... αλλά όλα τα άλλα που ανέφερες είναι δυνατά. Γενικά είναι και η ηλικία τέτοια που θέλεις να τα δοκιμάσεις όλα, να βρεις το ιδανικό σκηνικό. Αλλά και αυτό κυρίως έχει να κάνει με την χημεία και συνεννόηση.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
147
Πόντοι
0
Η δικιά μου το φαντασιωνει τελευταία αλλά λίγο διαφορετικά. Δηλαδή να την πηδάει ο άλλος και εγώ να του πηδάω την γκομενα ή την γυναίκα του για εκδίκηση. Να βλέπω τι της κάνει και να το κάνω και εγώ στην δικιά του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xperia

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Από τις πιο καυλωτικες εμπειρίες που σκέφτομαι συνέχεια. Δυστυχώς η γυναίκα μου είναι στο άλλο άκρο από εμένα. Πολύ πουριτανη οπότε δεν... Το έχω ζήσει κάποιες φορές με ωραία ζευγάρια σαν τρίτος. Πολύ ωραία φάση πάλι αλλά καμία σχέση η καλά. Τυχεροί όσοι το ζούνε.
 

Johnny walker 48

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
57
Πόντοι
0
Αν κάποιο ζευγάρι από Θεσσαλονίκη και γύρο περιοχές ψάχνει κατι καλό για σκ ας στείλει προσωπικό
 

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Η Αλήθεια είναι ότι έφτασα 45 και δεν καταφερα ποτε να κάνουμε κάποια παρτουζα η δικιά μου ουτε να ακουει δεν θέλει αλλά θα ήθελα πολυ να τύχει κάποιο ζευγάρι ας στείλει μνμ
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Παίδες γνωρίζετε κάποιο γραφείο με επαγγελματίες ζιγκολό? Straight που να απευθύνονται σε γυναίκες. Όχι με τον κωλο μετροποντικα που πηδανε και γυναίκες. Που να μπορείς να δεις εμφάνιση, ηλικία κλπ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

sex+funcpl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
Νεο μελος εδω..
Να βαλω το ληθαρακι μου στο συγκεκριμενο post με βαση την εμπειρια μου στο χωρο των ομαδικων αθληματων για οποια ζευγαρια σκεφτονται να δοκιμασουν!
Οι cuckolds με βαση τη σχεση του ζευγαριου χωριζονται σε 2 κατηγοριες:
1) Γυναικα dom και αντρας sub
2) Αντρας dom και γυναικα sub
To παιχνιδι τους καθοριζεται με βαση αυτην την σχεση.
Στην πρωτη κατηγορια το ζευγαρι καυλωνει με την ιδεα να κυριαρχει η γυναικα και 'ξεφτιλιζει' τον αντρα , ως υπηρετης της στο σεξ με οτι παιχνιδια καθορισουν οι δυο τους.
Στη δευτερη κατηγορια το ζευγαρι καυλωνει με την ιδεα της γυναικας 'πουτανας' , η οποια δεχεται να γαμιεται ,οπως θελει ο συντροφος της, ο οποιος νιωθει να εχει την απολυτη κυριαρχια ενος 'νταβατζη' .
Τα ζευγαρια αυτα ειναι απολυτα συνειδητοποιημενα και περναν τελεια!!
Στο χωρο ,ομως, υπαρχουν και αλλα ζευγαρια..αυτα που ο συζυγος ειναι κρυφοgay και απλα βρισκει τροπο να γευτει μια πουτσα χωρις να τον χωρισει η γυναικα του, αφου κι αυτη ευχαριστημενη ειναι..αυτα που ο αντρας ειναι ανικανος να ικανοποιησει τη γυναικα του και προκειμενου να μην τον χωρισει συμμετεχει σε τετοια σχηματα , γενικοτερα ζευγαρια τα οποια το κανουν για να καλυψουν προσωπικες αναγκες και ατομικα ελλειμματα και δεν λειτουργουν ως ζευγαρι.
 

Shota75

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Like
42
Πόντοι
0
Και εμεις ψαχνομαστε με την γυναικα μου για cuckold σκηνικο ή παρτουζα με άλλο αντρα. Ο,τι βγει...Τριο με άλλη γυναικα εχουμε κανει δυο φορες.Ειμαστε παντρεμενοι αρκετα χρόνια και μαζι σαν σχεση πολλά περισσότερα.Εγω ειμαι 38 ετων και η γυναικα μου 35.

Γενικοτερα, αυτο που εχουμε καταλαβει και ας ακουγεται περιεργο σε καποιους, ειναι οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρεις αντρα για τετοια φαση παρα γυναικα.Δηλαδη τυπο καθαρο, νορμαλ και οχι ψυχοπαθη και βεβαια εχεμυθο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.259
Πόντοι
12.056

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.068
Πόντοι
3.846
και πώς και δεν έχετε βρει; Προσφορά από αρσενικά υπάρχει και μάλιστα τεράστια. Είναι δυνατόν να έχεις βρει γυναίκα για τρίο και να μη βρίσκεις άντρα;
 

Shota75

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Like
42
Πόντοι
0
και πώς και δεν έχετε βρει; Προσφορά από αρσενικά υπάρχει και μάλιστα τεράστια. Είναι δυνατόν να έχεις βρει γυναίκα για τρίο και να μη βρίσκεις άντρα;
Και ομως δεν ειναι ευκολο.''Καμμενοι'' και ψυχασθενεις εξαιρουνται.
Οπότε, αυτοματως οι επιλογες μειωνονται.
Αφαιρεσε τωρα και οσους (δηλαδη παρα πολλους) φαινεται ή εστω εικάζεις οτι δεν ειναι σοβαροι και εχεμυθοι, πραγμα πολύ βασικο για ζευγαρια με μακροχρονιες σχεσεις ή παντρεμενους και συνειδητοποιείς πως οι επιλογες ειναι εξαιρετικα λιγοτερες απ' οσες φανταζοσουν αρχικα οτι θα ειχες.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.225
Πόντοι
2.256
και πώς και δεν έχετε βρει; Προσφορά από αρσενικά υπάρχει και μάλιστα τεράστια. Είναι δυνατόν να έχεις βρει γυναίκα για τρίο και να μη βρίσκεις άντρα;
Το λέει ξεκάθαρα ο τύπος!!! Νορμάλ και όχι ψυχοπαθής!!!!
Μπες από περιέργεια σε ένα τσατ να δεις τι γίνεται!!!!
 

drpolys

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
362
Πόντοι
20
Θέλω πολύ να δω την γυναίκα μου να γαμιεται με αλλον και μετα να την πάρουμε παρτουζα. Όταν της το λεω πάνω στην καυλα το δέχεται. Μετα βέβαια κανει πως δεν το θυμάται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom