Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

malakas45

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2019
Μηνύματα
21
Like
25
Πόντοι
0
Θέλω πολύ να δω την γυναίκα μου να γαμιεται με αλλον και μετα να την πάρουμε παρτουζα. Όταν της το λεω πάνω στην καυλα το δέχεται. Μετα βέβαια κανει πως δεν το θυμάται
Και εμείς στην ίδια φάση είμαστε! Καυλώνουμε και οι δυο στο sex, θέλουμε έναν τρίτο αλλα κάθε φορα που πάμε να ψάξουμε μου τα μασάει συνεχεια!
Δεν μου αρέσει ο ένας, δεν μου το βγάζει ο άλλος, λες και ψάχνει κανένα μοντέλο.
H πλακα είναι ότι ούτε εγώ είμαι κανένας γκόμενος.
Oποτε έχουμε κολλήσει στην συζήτηση και στο πως να βρούμε κάποιον γιατί η δίκια μου έχει Brad Pitt standards, lol!
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.533
Πόντοι
481
Τι ειναι χειροτερο να σου γαμανε την γυναικα να βλεπεις κ να βαρας μαλακια, ή να σε παιρνει η γυναικα σου με δονητη;
Εγω θεωρω πολυ καβλωτικο να βλεπω την γκομενα μου να παιζει δονητη στην μουναρα της. Ειναι προερτιο παρτουζας ή cuckold
 

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
74
Like
158
Πόντοι
0
Και εμεις ψαχνομαστε με την γυναικα μου για cuckold σκηνικο ή παρτουζα με άλλο αντρα. Ο,τι βγει...Τριο με άλλη γυναικα εχουμε κανει δυο φορες.Ειμαστε παντρεμενοι αρκετα χρόνια και μαζι σαν σχεση πολλά περισσότερα.Εγω ειμαι 38 ετων και η γυναικα μου 35.

Γενικοτερα, αυτο που εχουμε καταλαβει και ας ακουγεται περιεργο σε καποιους, ειναι οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρεις αντρα για τετοια φαση παρα γυναικα.Δηλαδη τυπο καθαρο, νορμαλ και οχι ψυχοπαθη και βεβαια εχεμυθο.
Κοιτα τυπε.
Επςιδη εχω συμμετασχει πολλες φορες ως τριτος σε ζευγαρια κυριως συμβαίνει το αναποδο, δλδ ο αυζυγος να φρικαρει η να ειναι γλιτσας.
Βεβαια, σε δικες μου φασεις, οβτως υπηρχε το θεμα ότι οταν πηγαιναμε για παρτουζα, ενω βρισκαμε κανα παλικαρι να παρουμε τη δικια μου, και ηταν καθαροι και εχεμυθοι, ΗΤΑΝ ΚΛΟΟΥΝ.
Μιλαμε για χαζογελια, για μαλακισμενες ατακες, καμια σοβαροτητα και γενικως οτι ναναι.
Σε καταλαβαινω απολυτα αλλα και οσοι μιλατε προφανως λογω απειριας, συμπεριφερονται με τροπο που δεν σου βγαζει εμπιστοσυνη.
Μαλλον αυτο εννοεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οπως και να εχει παντως παιδες, ενω η φαση του mmf ειναι τεραστια καυλα, πολλοι αντρες ειτε ως αυζυγοι ειτε ως τριτοι, το γαμανε σε ελεεινο σημειο που χανεται η απολαυση
 

drpolys

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
362
Πόντοι
20
Και εμείς στην ίδια φάση είμαστε! Καυλώνουμε και οι δυο στο sex, θέλουμε έναν τρίτο αλλα κάθε φορα που πάμε να ψάξουμε μου τα μασάει συνεχεια!
Δεν μου αρέσει ο ένας, δεν μου το βγάζει ο άλλος, λες και ψάχνει κανένα μοντέλο.
H πλακα είναι ότι ούτε εγώ είμαι κανένας γκόμενος.
Oποτε έχουμε κολλήσει στην συζήτηση και στο πως να βρούμε κάποιον γιατί η δίκια μου έχει Brad Pitt standards, lol!
Η δικιά μου σαν φοιτήτρια έχει κάνει τριο αλλά θεωρεί τώρα ότι μεγαλώσαμε γι αυτά.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.253
Πόντοι
201
Θέλω πολύ να δω την γυναίκα μου να γαμιεται με αλλον και μετα να την πάρουμε παρτουζα. Όταν της το λεω πάνω στην καυλα το δέχεται. Μετα βέβαια κανει πως δεν το θυμάται
Κάτι τέτοιο συμβαίνει και με μας. Βγάζει πολύ γκαύλα με δονητές και περιγραφές παρτούζας, έχει ρίξει τρελά χυσίδια με πλαστικό πούτσο με βεντούζα και ταυτόχρονη διείσδυση από μένα αλλά όταν συνέρχεται το ξανασκέφτεται. Σε διακοπές έφτασα να την πείσω αλλά δεν έκατσε από άλλους λόγους. Θα δείξει, πάντως θέλει υπομονή και επιμονή
 

AGNWSTOS89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
171
Κριτικές
7
Like
677
Πόντοι
301
Και εμείς στην ίδια φάση είμαστε! Καυλώνουμε και οι δυο στο sex, θέλουμε έναν τρίτο αλλα κάθε φορα που πάμε να ψάξουμε μου τα μασάει συνεχεια!
Δεν μου αρέσει ο ένας, δεν μου το βγάζει ο άλλος, λες και ψάχνει κανένα μοντέλο.
H πλακα είναι ότι ούτε εγώ είμαι κανένας γκόμενος.
Oποτε έχουμε κολλήσει στην συζήτηση και στο πως να βρούμε κάποιον γιατί η δίκια μου έχει Brad Pitt standards, lol!
Εσύ δεν εισαι που μιλάγαμε ινστα και τράβαγες σκριν σοτ τις φωτο που σου έστελνα;Τις ήθελε για αρχείο η γυναίκα σου;Αμφιβάλλω αν υπαρχει
 

Gio_Paketos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2014
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Θέλω πολύ να δω την γυναίκα μου να γαμιεται με αλλον και μετα να την πάρουμε παρτουζα. Όταν της το λεω πάνω στην καυλα το δέχεται. Μετα βέβαια κανει πως δεν το θυμάται
ελα prive αν θες κ ολα θα συμβουν....
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
981
Like
2.093
Πόντοι
446
Mε την κορασίδα μου, της το ζητούσα συνέχεια κ έλεγε θα το κάνουμε. Κ ακόμα το λέει στο πήδημα αλλά κωλώνει. Το μόνο που κατάφερα ήταν να την βάλω να τον φάει από έναν άλλον μία φορά
 

Sanofagos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Like
3
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους σας . Ψάχνω πληροφορίες και γνώμη για αυτό το post ζευγαρι μίλησα στο τηλ μ ένα τύπο για την γυναίκα του είπαμε να βρεθούμε αλλά μου ζητάει μια ντουζίνα με φωτό μου να του στείλω και φαντάζομαι συλλέκτη, μάλλον είναι φόλα
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Χαιρετώ όλους σας . Ψάχνω πληροφορίες και γνώμη για αυτό το post ζευγαρι μίλησα στο τηλ μ ένα τύπο για την γυναίκα του είπαμε να βρεθούμε αλλά μου ζητάει μια ντουζίνα με φωτό μου να του στείλω και φαντάζομαι συλλέκτη, μάλλον είναι φόλα
Τυπε παίρνεις τα ρίσκα σου. Μπορεί όντως να είναι συλλέκτης. Από την άλλη όμως, πως θα ξέρει το ζευγάρι αν πλήρεις τις προδιαγραφές που έχουν θέσει? Μπορεί να ψάχνουν λεπτό με τεράστιο εργαλείο πχ κι εσύ να είσαι το αντίθετο. Η να είσαι με τίποτα μούσια μέχρι τον αφαλό και να σιχαίνονται. Κλπκλπ. Είναι ραντεβού στα τύφλα οπότε πρέπει πρώτα η κυρία να το εγκρίνει και μετά να προχωρήσει η φάση. Αν βρεθείτε κατ ευθείαν ξενοδοχείο και δεν πλήρεις αυτό που ψάχνουν θα χάσετε όλοι το χρόνο σας. Το ίδιο και για σένα αν οι φώτο αυτές δεν ανταποκρίνεται. Σκέψου να δεις μπροστά σου κανένα φάκλανο με μούρη σούμο και δόντια να λείπουν κλπ. Ο μόνος τρόπος να υπάρχει μια σχετική "ασφαλεια" ότι θα περάσετε όμορφα είναι αυτός. Μπορεί πάλι να είναι το παιχνιδάκι τους με την κυρία η συλλογή φώτο επίδοξων γαμιαδων της και να γαμιουνται μετά με αυτή τη φαντασίωση. Όλα παίζουν. Αποφάσισε εσύ αν θα ρισκάρεις η όχι.
 

Sanofagos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Like
3
Πόντοι
0
Τυπε παίρνεις τα ρίσκα σου. Μπορεί όντως να είναι συλλέκτης. Από την άλλη όμως, πως θα ξέρει το ζευγάρι αν πλήρεις τις προδιαγραφές που έχουν θέσει? Μπορεί να ψάχνουν λεπτό με τεράστιο εργαλείο πχ κι εσύ να είσαι το αντίθετο. Η να είσαι με τίποτα μούσια μέχρι τον αφαλό και να σιχαίνονται. Κλπκλπ. Είναι ραντεβού στα τύφλα οπότε πρέπει πρώτα η κυρία να το εγκρίνει και μετά να προχωρήσει η φάση. Αν βρεθείτε κατ ευθείαν ξενοδοχείο και δεν πλήρεις αυτό που ψάχνουν θα χάσετε όλοι το χρόνο σας. Το ίδιο και για σένα αν οι φώτο αυτές δεν ανταποκρίνεται. Σκέψου να δεις μπροστά σου κανένα φάκλανο με μούρη σούμο και δόντια να λείπουν κλπ. Ο μόνος τρόπος να υπάρχει μια σχετική "ασφαλεια" ότι θα περάσετε όμορφα είναι αυτός. Μπορεί πάλι να είναι το παιχνιδάκι τους με την κυρία η συλλογή φώτο επίδοξων γαμιαδων της και να γαμιουνται μετά με αυτή τη φαντασίωση. Όλα παίζουν. Αποφάσισε εσύ αν θα ρισκάρεις η όχι.
Σ ευχαριστώ που μου απάντησες, να σου πω ότι τους έστειλα φωτογραφίες και 2 ολόσωμες και διάφορες με το εργαλείο και μου ζητά κ άλλες όποτε τους ξέχασα κ ολας. Απλά το ανέβασα σε περίπτωση που μπει κ άλλος στη θέση με ένα γκουγκλάρισμα να βρει πληροφορίες αν βγάλουμε άκρη εδώ σ ευχαριστώ πολύ κ ελπίζω να σταμπάρουμε κ αλλά ποστ γιατί κούρασε όσο άλλο με τα πουστρακια
 

φιληδονη κυρια

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
176
Like
5.875
Πόντοι
1.041
Mε την κορασίδα μου, της το ζητούσα συνέχεια κ έλεγε θα το κάνουμε. Κ ακόμα το λέει στο πήδημα αλλά κωλώνει. Το μόνο που κατάφερα ήταν να την βάλω να τον φάει από έναν άλλον μία φορά
Ειμαι με την γυναικα μου αρκετα χρονια.βεβαια2 γαμος και για τους δυο μας.Στην αρχη αφου ειχα καταλαβει οτι δεν ειναι και του κατηχικου,αρχισα να ζηταω διαφορα πραγματα,αλλα ουτε οχι ουτε ναι ελεγε.Εκει που γαμιομαστε ανοιξα καμερα νομιζω στο cam 4.Πολλα ατομα μας ενοχλησαν ενας ομως μας τραβηξε την προσοχη μας.Αλλαξαμε και τηλεφωνα και ειχαμε σχετικα μια επικοινωνια.Μετα απο λιγες μερες κυριακη απογευμα που λεει η γυναικα να παμε για καφε μαζι του και να γνωριστουμε.Δεν ημουν σιγουρος οτι το ηθελα αλλα καλη ευκαρια σκεφτηκα ηταν,και βγηκαμε.Καλος ηταν ευχαριστη παρεα καναμε,και απο καφε γυρισαμε στα ποτα,Αρχισε και τσιμπαγε η δικια μου,χαλαρα επεσε ενα μικρο μπαλαμουτι γρηγορο και τελος.Βγηκαμε και αλλες φορες αλλα η δικια μου,δεν καθοταν για πολλα πολλα.Μετην πιεση που τις καναμε και την επιμονη μου τελικα ειπε την επομενη φορα θα το κανουμε.Η επομενη συνατηση εγιωε στο σπιτι μας,και αποκτησαμε την πρωτη εμπειρια μας.Ηταν και καλη και εγινε πολλες φορες το επομενο διαστημα.Ο τυπος ομως λογω οτι ηταν παντρεμενος χαθηκε ξαφνικα και δεν το ξαναηδαμε,αλλα μετα απο χρονια μονο φιλικα.Ξεκηνισαμε και τον γυμνισμο,και με λιγο πιεση της αλλαξα και το ντυσιμο σε ποιο προκλητικο.Επισκεψεις στα swinger, klamp χωρις να θελει πολλα πολλα.Με επιμονη πιεση και προσπαθεια μετα απο ενα διαστημα αΡχισαμε να κανουμε τα παντα,χωρις δυσταγμους,Βεβαια εκανα το λαθος να δεκτο να μην ακουμπισω αλλη γυναικα, και την πατησα.Ομως απολαμβανουμε παρεα αλλων αντρων συχνα, η γαμιεται μονη της, και εχουμε πολυ εντονη ερωτικη ζωη χωρις ταμπου και φραγμους.
Το μονο που δεν καταφερα ηταν αυτο που σας ειπα για αλλη γυναικα,καιτ το δευτερο παρολο που εχουμε κανει πολλα παιχνιδια,με δυσκολευει πολυ στο να ξεκηνισουμε καποιο παιχνιδι.Παντα υπαρχει απο μερια της αρνηση ,και πρεπει να το ζηταω αρκετες φορες για να γινει.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.231
Πόντοι
2.256
Ειμαι με την γυναικα μου αρκετα χρονια.βεβαια2 γαμος και για τους δυο μας.Στην αρχη αφου ειχα καταλαβει οτι δεν ειναι και του κατηχικου,αρχισα να ζηταω διαφορα πραγματα,αλλα ουτε οχι ουτε ναι ελεγε.Εκει που γαμιομαστε ανοιξα καμερα νομιζω στο cam 4.Πολλα ατομα μας ενοχλησαν ενας ομως μας τραβηξε την προσοχη μας.Αλλαξαμε και τηλεφωνα και ειχαμε σχετικα μια επικοινωνια.Μετα απο λιγες μερες κυριακη απογευμα που λεει η γυναικα να παμε για καφε μαζι του και να γνωριστουμε.Δεν ημουν σιγουρος οτι το ηθελα αλλα καλη ευκαρια σκεφτηκα ηταν,και βγηκαμε.Καλος ηταν ευχαριστη παρεα καναμε,και απο καφε γυρισαμε στα ποτα,Αρχισε και τσιμπαγε η δικια μου,χαλαρα επεσε ενα μικρο μπαλαμουτι γρηγορο και τελος.Βγηκαμε και αλλες φορες αλλα η δικια μου,δεν καθοταν για πολλα πολλα.Μετην πιεση που τις καναμε και την επιμονη μου τελικα ειπε την επομενη φορα θα το κανουμε.Η επομενη συνατηση εγιωε στο σπιτι μας,και αποκτησαμε την πρωτη εμπειρια μας.Ηταν και καλη και εγινε πολλες φορες το επομενο διαστημα.Ο τυπος ομως λογω οτι ηταν παντρεμενος χαθηκε ξαφνικα και δεν το ξαναηδαμε,αλλα μετα απο χρονια μονο φιλικα.Ξεκηνισαμε και τον γυμνισμο,και με λιγο πιεση της αλλαξα και το ντυσιμο σε ποιο προκλητικο.Επισκεψεις στα swinger, klamp χωρις να θελει πολλα πολλα.Με επιμονη πιεση και προσπαθεια μετα απο ενα διαστημα αΡχισαμε να κανουμε τα παντα,χωρις δυσταγμους,Βεβαια εκανα το λαθος να δεκτο να μην ακουμπισω αλλη γυναικα, και την πατησα.Ομως απολαμβανουμε παρεα αλλων αντρων συχνα, η γαμιεται μονη της, και εχουμε πολυ εντονη ερωτικη ζωη χωρις ταμπου και φραγμους.
Το μονο που δεν καταφερα ηταν αυτο που σας ειπα για αλλη γυναικα,καιτ το δευτερο παρολο που εχουμε κανει πολλα παιχνιδια,με δυσκολευει πολυ στο να ξεκηνισουμε καποιο παιχνιδι.Παντα υπαρχει απο μερια της αρνηση ,και πρεπει να το ζηταω αρκετες φορες για να γινει.
Εσύ ρε αδερφέ κάποτε ζητούσες 150 για να πηδήξουν την κυρία σου και μάλιστα είχατε και αγγελίες νομίζω.
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
981
Like
2.093
Πόντοι
446
Ειμαι με την γυναικα μου αρκετα χρονια.βεβαια2 γαμος και για τους δυο μας.Στην αρχη αφου ειχα καταλαβει οτι δεν ειναι και του κατηχικου,αρχισα να ζηταω διαφορα πραγματα,αλλα ουτε οχι ουτε ναι ελεγε.Εκει που γαμιομαστε ανοιξα καμερα νομιζω στο cam 4.Πολλα ατομα μας ενοχλησαν ενας ομως μας τραβηξε την προσοχη μας.Αλλαξαμε και τηλεφωνα και ειχαμε σχετικα μια επικοινωνια.Μετα απο λιγες μερες κυριακη απογευμα που λεει η γυναικα να παμε για καφε μαζι του και να γνωριστουμε.Δεν ημουν σιγουρος οτι το ηθελα αλλα καλη ευκαρια σκεφτηκα ηταν,και βγηκαμε.Καλος ηταν ευχαριστη παρεα καναμε,και απο καφε γυρισαμε στα ποτα,Αρχισε και τσιμπαγε η δικια μου,χαλαρα επεσε ενα μικρο μπαλαμουτι γρηγορο και τελος.Βγηκαμε και αλλες φορες αλλα η δικια μου,δεν καθοταν για πολλα πολλα.Μετην πιεση που τις καναμε και την επιμονη μου τελικα ειπε την επομενη φορα θα το κανουμε.Η επομενη συνατηση εγιωε στο σπιτι μας,και αποκτησαμε την πρωτη εμπειρια μας.Ηταν και καλη και εγινε πολλες φορες το επομενο διαστημα.Ο τυπος ομως λογω οτι ηταν παντρεμενος χαθηκε ξαφνικα και δεν το ξαναηδαμε,αλλα μετα απο χρονια μονο φιλικα.Ξεκηνισαμε και τον γυμνισμο,και με λιγο πιεση της αλλαξα και το ντυσιμο σε ποιο προκλητικο.Επισκεψεις στα swinger, klamp χωρις να θελει πολλα πολλα.Με επιμονη πιεση και προσπαθεια μετα απο ενα διαστημα αΡχισαμε να κανουμε τα παντα,χωρις δυσταγμους,Βεβαια εκανα το λαθος να δεκτο να μην ακουμπισω αλλη γυναικα, και την πατησα.Ομως απολαμβανουμε παρεα αλλων αντρων συχνα, η γαμιεται μονη της, και εχουμε πολυ εντονη ερωτικη ζωη χωρις ταμπου και φραγμους.
Το μονο που δεν καταφερα ηταν αυτο που σας ειπα για αλλη γυναικα,καιτ το δευτερο παρολο που εχουμε κανει πολλα παιχνιδια,με δυσκολευει πολυ στο να ξεκηνισουμε καποιο παιχνιδι.Παντα υπαρχει απο μερια της αρνηση ,και πρεπει να το ζηταω αρκετες φορες για να γινει.
Την παρτουζώνεις μύστη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom