Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
268
Like
365
Πόντοι
21
1000000909.jpg
Τι μουναρα είναι αυτη;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Manost

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
187
Like
1.075
Πόντοι
201
Δεν γουστάρω καθόλου τέτοια φετίχ, όμως είδα το θέμα και θυμήθηκα μία γκόμενα που είχα στο παρελθόν και η οποία ήταν τελειωμένη τσουλάρα. Για αυτό εν τέλει τα σπάσαμε.
Συνέχεια με προκαλούσε λέγοντας μου πως της την έπεσε ο ένας, τη χούφτωσε ο άλλος κτλπ, τα οποία ήταν επιβεβαιωμένα παραμύθια.
Λίγο πριν το τέλος προφανώς και μου είχε πετάξει πως θέλει να την πνίγει το καυλί μου καθώς έχει τον άλλο από πίσω της να τη γαμάει.

Σκέφτομαι λοιπόν μετά από χρόνια, πως μερικές γυναίκες είναι αρρωστάκια με την πούτσα και θυσιάζουν κάθε έννοια αξιοπρέπειας και ηθικής. Τέτοιες μητρομανείς συνήθως έχουν πολλά ψυχολογικά, όμως στο γαμήσι τα δίνουν όλα και συνήθως δεν κολλάνε πουθενά.
Αν βρουν μάλιστα κάποιον μαλάκα να τις συντηρεί και τα γουστάρει αυτά έκαναν την τύχη τους. Διαφορετικά θα συνεχίσουν να τα κάνουν, αλλά στα κρυφά.
 

Nikos_Cuck

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
46
Like
140
Πόντοι
0
εγω εχω εμπειρία με την γυναίκα μου αλλα όχι ολοκληρωμένη.. δεν υπάρχει μεγαλύτερη υδονη απο το να βλεπεις να ξεσπάνε τις καύλες τους πάνω της.. αλλοι δεν το θέλουν η δεν μπορούν καν να το σκεφτούν .. αλλα οπως έχουμε ξανα πεί γουστα είναι αυτα..
και το βασικότερο ακομα και σε διάλογο με άντρα για εκείνη είναι να ξέρει ο άλλος απο τέτοιες φάσεις.. οχι απλά να θέλει να γαμήσει.. να ξέρει να βρίσει να ξεφτιλίσει κλπ.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
Το cuckolding είναι μία τρομερά καβλωτική πράξη κ φαντασίωση για όλους. Κατά την γνώμη μου το 90% των αντρών και το 99% των γυναικών θα ήθελε ενδόψυχα να το δοκιμάσει έστω κ 1 φορά. δυστυχώς όμως τα ταμπού που συνδέονται με το cuckolding είναι ανυπέρβλητα για τους περισσότερους. Οι δε άντρες τρέμουν στον φόβο μην γίνουν κερατάδες (άσχετα αν οι περισσότεροι είναι ήδη κ τους κερατώνει στα κρυφά η γυναίκα τους) η δε γυναίκες φοβούνται μην τις πούνε πουτάνες (λες κ δεν είναι στην φύση τους).
Επίσης πρέπει να υπάρχει τρομερή σύνδεση κ επικοινωνία στο ζευγάρι για να γίνει κάτι τέτοιο, πράγμα που λείπει στις ημέρες μας ανάμεσα στα ζευγάρια ακόμα κ για τα πιο απλά πράγματα. Όταν αδυνατείς να μιλήσεις ανοιχτά με τον/την σύντροφο σου τότε το cuckolding θα παραμείνει μόνο ως βιντεάκια στα διάφορα sex sites.
Ορθώς
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
εγω εχω εμπειρία με την γυναίκα μου αλλα όχι ολοκληρωμένη.. δεν υπάρχει μεγαλύτερη υδονη απο το να βλεπεις να ξεσπάνε τις καύλες τους πάνω της.. αλλοι δεν το θέλουν η δεν μπορούν καν να το σκεφτούν .. αλλα οπως έχουμε ξανα πεί γουστα είναι αυτα..
και το βασικότερο ακομα και σε διάλογο με άντρα για εκείνη είναι να ξέρει ο άλλος απο τέτοιες φάσεις.. οχι απλά να θέλει να γαμήσει.. να ξέρει να βρίσει να ξεφτιλίσει κλπ.
Νίκος.... συμφωνώ μαζί σου... εμφανώς το έχεις σκεφτεί ενδελεχώς... διαφωνώ λίγο ως προς την εμπειρία....δεν είναι τόσο απαραίτητη όσο η χημεία
 

Nikos_Cuck

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
46
Like
140
Πόντοι
0
Νίκος.... συμφωνώ μαζί σου... εμφανώς το έχεις σκεφτεί ενδελεχώς... διαφωνώ λίγο ως προς την εμπειρία....δεν είναι τόσο απαραίτητη όσο η χημεία
μαζί σου.. δεν εννοούσα να έχει μαστερ.. αλλα η χημεία είναι πάνω απο όλα.. σωστα λες.
 

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
65
Like
129
Πόντοι
0
εγω εχω εμπειρία με την γυναίκα μου αλλα όχι ολοκληρωμένη.. δεν υπάρχει μεγαλύτερη υδονη απο το να βλεπεις να ξεσπάνε τις καύλες τους πάνω της.. αλλοι δεν το θέλουν η δεν μπορούν καν να το σκεφτούν .. αλλα οπως έχουμε ξανα πεί γουστα είναι αυτα..
και το βασικότερο ακομα και σε διάλογο με άντρα για εκείνη είναι να ξέρει ο άλλος απο τέτοιες φάσεις.. οχι απλά να θέλει να γαμήσει.. να ξέρει να βρίσει να ξεφτιλίσει κλπ.
Μετά από πολυετή εμπειρία με την σύζυγο συμφωνώ με όσα λες
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.554
Πόντοι
266
εγω εχω εμπειρία με την γυναίκα μου αλλα όχι ολοκληρωμένη.. δεν υπάρχει μεγαλύτερη υδονη απο το να βλεπεις να ξεσπάνε τις καύλες τους πάνω της.. αλλοι δεν το θέλουν η δεν μπορούν καν να το σκεφτούν .. αλλα οπως έχουμε ξανα πεί γουστα είναι αυτα..
και το βασικότερο ακομα και σε διάλογο με άντρα για εκείνη είναι να ξέρει ο άλλος απο τέτοιες φάσεις.. οχι απλά να θέλει να γαμήσει.. να ξέρει να βρίσει να ξεφτιλίσει κλπ.
Δοκίμαστε τότε καβλιαγγουρα....
 

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
187
Like
1.075
Πόντοι
201
_-20240616_183636-jpg.1215222



Είδα αυτήν την εικόνα στο θέμα που αφορά το μάτι σε παραλίες και δημόσιους χώρους.
Αυτομάτως σκέφτηκα αυτό εδώ το θέμα και είπα πως μία τέτοια τελειωμένη πουτανάρα δεν έχει καμία ηθική αναστολή και αν την πιάσουν οι καύλες της μπορεί να γαμηθεί σε δημόσια θέα μέρα μεσημέρι.
Δεν ξέρω πραγματικά τι είναι χειρότερο, να τα φτιάξει με κάποιον σε δέκα χρόνια που να μην έχει ιδέα για το τι έκανε η ''αγάπη'' του όταν ήταν νέα, ή να το ξέρει πως τα έκανε όλα αυτά και από πάνω να την παντρευτεί;
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
141
Like
476
Πόντοι
21
_-20240616_183636-jpg.1215222



Είδα αυτήν την εικόνα στο θέμα που αφορά το μάτι σε παραλίες και δημόσιους χώρους.
Αυτομάτως σκέφτηκα αυτό εδώ το θέμα και είπα πως μία τέτοια τελειωμένη πουτανάρα δεν έχει καμία ηθική αναστολή και αν την πιάσουν οι καύλες της μπορεί να γαμηθεί σε δημόσια θέα μέρα μεσημέρι.
Δεν ξέρω πραγματικά τι είναι χειρότερο, να τα φτιάξει με κάποιον σε δέκα χρόνια που να μην έχει ιδέα για το τι έκανε η ''αγάπη'' του όταν ήταν νέα, ή να το ξέρει πως τα έκανε όλα αυτά και από πάνω να την παντρευτεί;
Αν και στις δύο περιπτώσεις τα έκανε πριν γνωριστούν,τι σχέση έχει με το παρόν θέμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom