Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

Fokionas

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Έχω υπάρξει ο τρίτος σε 2 ζευγάρια. Πολύ καυτές εμπειρίες. Αν το ζευγάρι το θέλει συνειδητοποιημένα και ο τρίτος ή οι περισσότεροι καυλώνουν μάξιμουμ, τότε είναι από τα καλύτερα σκηνικά.
 

dream24

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
83
Πόντοι
0
Και γ) να γουσταρει και η γυναικα! Εμεις εχουμε κολλησει στο γ). Την εψησα να με δει να γαμαω! Μου πηρε 3 χρονια. Ισως σε 3 χρονια να την ψησω να γαμηθει μπροστα μου . Αυτο θα πει long term planning!!
ακριβως στην ιδια φάση ειμαι. ευτυχως η φαση να πηδαω αλλη , την εχει ξετρελάνει, αρκει να ειναι στα γουστα της η γκομενα..
για να συμβει το αντίστροφο εχουμε δρομο ακομα..αλλα θελει σαν τρελη, αρκει να βρεθει αξιοπιστο ατομο..
 

dream24

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
83
Πόντοι
0
Πράγματι είναι δύσκολο, σας καταλαβαίνω. Υπάρχει ρίσκο, αν είστε και παντρεμένοι κιόλας έχετε μεν μια πιο σταθερή και ώριμη βάση αλλά ταυτόχρονα δίνετε και περισσότερα. Έχετε τα περισσότερα να χάσετε.
Από την άλλη, το ότι είστε παντρεμένοι είναι καλό και για όσους από εμάς ψάχνουμε κάτι απρόσωπο δίχως κίνδυνο δεσμεύσεων και κολλημάτων εκτός παρεών για την ηδονή και την εμπειρία. Πιστεύω εντός παρεών δεν θα δούλευε αυτό.
Ευχαριστώ για την απάντηση στην αρχή μου στο site.
συμφωνω απολυτα
 

TheRambaldi

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Like
3
Πόντοι
0
ακριβως στην ιδια φάση ειμαι. ευτυχως η φαση να πηδαω αλλη , την εχει ξετρελάνει, αρκει να ειναι στα γουστα της η γκομενα..
για να συμβει το αντίστροφο εχουμε δρομο ακομα..αλλα θελει σαν τρελη, αρκει να βρεθει αξιοπιστο ατομο..
Με εκπλήσσει που της αρέσει να βλέπει να πηδάς άλλη, δύσκολο για γυναίκα! Εύγε και μόνο για αυτό! Τώρα για το αξιόπιστο άτομο, αγαθά κόποις κτώνται . Αλλά κτώνται
 

dream24

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
83
Πόντοι
0
Συμφωνω γιαυτο κ περιμενω..
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
55
Like
111
Πόντοι
0
IMG_20240419_063913.jpg
Θα γούσταρα πρώτο μου cuckold με την συγκεκριμένη. Με ανάβει πολύ.
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
141
Like
476
Πόντοι
21
Με εκπλήσσει που της αρέσει να βλέπει να πηδάς άλλη, δύσκολο για γυναίκα! Εύγε και μόνο για αυτό! Τώρα για το αξιόπιστο άτομο, αγαθά κόποις κτώνται . Αλλά κτώνται
οντως αυτο πρεπει να ειναι ακομα πιο σπανιο :)
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
ακριβως στην ιδια φάση ειμαι. ευτυχως η φαση να πηδαω αλλη , την εχει ξετρελάνει, αρκει να ειναι στα γουστα της η γκομενα..
για να συμβει το αντίστροφο εχουμε δρομο ακομα..αλλα θελει σαν τρελη, αρκει να βρεθει αξιοπιστο ατομο..
Πρόσεξε μην αρχισουν τα γλυφο μουνια και λιώσεις στην μαλακια μετά
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
ακριβως στην ιδια φάση ειμαι. ευτυχως η φαση να πηδαω αλλη , την εχει ξετρελάνει, αρκει να ειναι στα γουστα της η γκομενα..
για να συμβει το αντίστροφο εχουμε δρομο ακομα..αλλα θελει σαν τρελη, αρκει να βρεθει αξιοπιστο ατομο..
Εισαι σε καλυτερη φαση! Εμενα ναι μεν συμμετειχε και γουσταρε οταν πηδηξα αλλα αλλα δηλωνει δεν το ξανακανει. Για αντρα ουτε συζητηση. Εσενα αν ειναι αξιοπιστος λες γουσταρει. Εισαι σε επομενο επεισόδιο :))
 

chastity-married

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
1.238
Πόντοι
200
Εισαι σε καλυτερη φαση! Εμενα ναι μεν συμμετειχε και γουσταρε οταν πηδηξα αλλα αλλα δηλωνει δεν το ξανακανει. Για αντρα ουτε συζητηση. Εσενα αν ειναι αξιοπιστος λες γουσταρει. Εισαι σε επομενο επεισόδιο :))
ειναι να γινει το κλικ στο μυαλο της
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
ειναι να γινει το κλικ στο μυαλο της
Μα το θεμα ειναι οτι εγινε μια φορα και πηγε και πολυ καλα! Δεν ξερω που κολλαει τωρα. Δεν ειναι θεμα ζηλειας παντως οποτε αβυσσος… Εσυ εισαι επισης απο τους τυχερους;
 

chastity-married

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
1.238
Πόντοι
200
Μα το θεμα ειναι οτι εγινε μια φορα και πηγε και πολυ καλα! Δεν ξερω που κολλαει τωρα. Δεν ειναι θεμα ζηλειας παντως οποτε αβυσσος… Εσυ εισαι επισης απο τους τυχερους;
ναι μπορεις να το πεις και ετσι απο τους τυχερους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom